Een corrupte, cocaïnesnuivende rechercheur mag een onderzoek leiden naar de moord op vijf illegale immigranten uit Senegal, in New Orleans. Tevens ligt hij in de clinch met een klant van de prostituee op wie hij verliefd is.
Nee, helaas is Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Johanna Ray | Casting |
Sound | Jay Meagher | Sound Mixer |
Sound | Mark Isham | Original Music Composer |
Sound | Walter Spencer | Dialogue Editor |
Directing | Werner Herzog | Director |
Camera | Peter Zeitlinger | Director of Photography |
Editing | Joe Bini | Editor |
Production | Boaz Davidson | Executive Producer |
Production | Edward R. Pressman | Producer |
Costume & Make-Up | Ilona Herman | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Ilona Herman | Hairstylist |
Production | Avi Lerner | Executive Producer |
Production | Randall Emmett | Producer |
Production | John Thompson | Producer |
Costume & Make-Up | Jill Newell | Costume Design |
Production | Trevor Short | Executive Producer |
Production | Danny Dimbort | Executive Producer |
Editing | Omar Daher | Assistant Editor |
Production | Alessandro Camon | Executive Producer |
Art | Leonard R. Spears | Set Decoration |
Crew | Russell Towery | Stunt Coordinator |
Sound | Brent Findley | Sound Effects Editor |
Sound | Richard Kitting | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Alan J. Lam | Production Controller |
Production | René Besson | Executive In Charge Of Production |
Crew | Jeff Galpin | Stunts |
Costume & Make-Up | Nikki I Brown | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Stacy Kelly | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Darryl Lucas | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Aimee Stuit | Key Makeup Artist |
Production | Alan Polsky | Producer |
Production | Gabe Polsky | Producer |
Costume & Make-Up | Meagan McLaughlin | Costumer |
Writing | William M. Finkelstein | Writer |
Production | Stephen Belafonte | Producer |
Art | Toby Corbett | Production Design |
Production | Jenny Jue | Casting |
Crew | Sam Medina | Stunts |
Crew | Jerry M. Jacob | Second Unit Cinematographer |
Production | Elliot Lewis Rosenblatt | Executive Producer |
Art | Christina Eunji Kim | Set Designer |
Production | Cathy Gesualdo | Production Manager |
Crew | Jerry Gilbert | Post Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Ann Walters | Costume Supervisor |
Crew | David Nash | Special Effects Technician |
Sound | Zach Michaelis | Foley Artist |
Visual Effects | Stanislav Draganov | Visual Effects |
Sound | Jason Gaya | ADR Mixer |
Sound | Michael Baird | Sound Supervisor |
Crew | William Burck | Prop Maker |
Sound | Jonathan Wales | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Chuck Stringer | Construction Coordinator |
Art | Pat A. O'Connor | Leadman |
Costume & Make-Up | Malikka Coston | Key Set Costumer |
Crew | Danny Mortenson | Transportation Coordinator |
Crew | Lex D. Geddings | Utility Stunts |
Crew | D.J. Shea | Compositor |
Costume & Make-Up | Alexandra Eagle | Costumer |
Costume & Make-Up | Donna Spahn | Hair Department Head |
Art | Stanford Gilbert | Property Master |
Crew | Stanford Gilbert | Armorer |
Art | John Blanchard | Construction Foreman |
Crew | David K. Nami | Special Effects Coordinator |
Crew | Angelina Borisowa | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Veselina Georgieva | Visual Effects Supervisor |
Camera | Lena Herzog | Still Photographer |
Lighting | Paul Olinde | Gaffer |
Lighting | Tarik Naim Alherimi | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | S. Aimee Helms | Set Costumer |
Production | Batou Chandler | Location Manager |
Directing | Amy Sanderson | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Margot Boccia | Makeup Artist |
Production | Anthony Rossi III | Production Coordinator |
Sound | Joshua Adeniji | Foley Editor |
Editing | David Graubard | Digital Intermediate |
Art | Scott C. Bivona | Greensman |
Lighting | Ferdinand Duplantier Jr. | Rigging Gaffer |
Editing | Jon Pehlke | Digital Intermediate Editor |
Sound | Randy Pease | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Jen Wasson | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Paul Anthony Morris | Key Hair Stylist |
Crew | Gail Briant | Scenic Artist |
Directing | George Bott | Second Assistant Director |
Art | Janna Roach | First Assistant Property Master |
Lighting | Brad Garris | Electrician |
Directing | Michael Zimbrich | First Assistant Director |
Production | Todd Gilbert | Executive In Charge Of Post Production |
Visual Effects | Kremena Ganeva | Digital Compositor |
Visual Effects | Momchil Kirov | Digital Compositor |
Sound | Ashley Waldron | Music Supervisor |
Production | Sarah Parker | Executive In Charge Of Production |
Sound | Judah Getz | ADR Mixer |
Art | Lawrence Heap | Set Dresser |
Visual Effects | Kiril Georgiev | Visual Effects Coordinator |
Crew | Jake Whitney | Special Effects Technician |
Art | Vince LeBlanc | Set Dresser |
Camera | Duane Cooper | Grip |
Art | Troy A. Johnson | Construction Buyer |
Camera | Michael Charbonnet | First Assistant Camera |
Production | Steev Beeson | Production Accountant |
Camera | Gerald Autin | Best Boy Grip |
Art | Luke Cauthern | Set Dresser |
Art | Rachel Nowik | Art Department Assistant |
Camera | Penelope Helmer | Second Assistant Camera |
Directing | Sherman Shelton Jr. | Second Second Assistant Director |
Camera | Barry Williamson | Grip |
Art | Gregory T. Geniusz | Set Dresser |
Production | Robin Batherson | Extras Casting |
Production | Jason Landry | Casting Associate |
Production | Sam Horton | Production Secretary |
Editing | Chris Ward | Digital Intermediate Producer |
Crew | Tony Lazzara | Stunts |
Production | Mark Micucci | Post Production Accountant |
Art | Cory Parker | Set Dresser |
Lighting | D.H. Jacobs | Electrician |
Costume & Make-Up | Lauren Bott | Assistant Costume Designer |
Crew | Chris J. Fanguy | Animal Wrangler |
Camera | Erik Söllner | Assistant Camera |
Editing | Kurt Tuffendsam | Digital Intermediate |
Editing | Julius Friede | Digital Intermediate Colorist |
Art | George Sanchez | Painter |
Camera | Jonathan Stoll | Grip |
Crew | Jim Mayo | Techno Crane Operator |
Visual Effects | Delyan Ketipov | Digital Compositor |
Sound | Corey J. Grasso | ADR Mixer |
Sound | Tiffany Lentz | Assistant Sound Editor |
Sound | Levent Erdogan | Foley Editor |
Crew | Joseph Lobato | Post-Production Manager |
Art | Wayne Softley Jr. | Set Painter |
Crew | Larry Barado | Special Effects Technician |
Visual Effects | McMurphy Quito | Visual Effects |
Crew | Shane Dufrene | Utility Stunts |