New Mexico, 1880. De cowboy Emmett redt ene Paden, een man met een dubieus verleden, van een zekere dood in de woestijn. Samen komen ze net op tijd aan in het stadje Turley om Emmetts ter dood veroordeelde broer Jake uit de gevangenis te bevrijden.
Production | Michael Grillo | Executive Producer |
Writing | Lawrence Kasdan | Screenplay |
Camera | John Bailey | Director of Photography |
Production | Lawrence Kasdan | Producer |
Sound | Bruce Broughton | Original Music Composer |
Directing | Lawrence Kasdan | Director |
Production | Charles Okun | Executive Producer |
Editing | Carol Littleton | Editor |
Writing | Mark Kasdan | Screenplay |
Production | Wallis Nicita | Casting |
Production | Mark Kasdan | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Kristi Zea | Costume Design |
Art | Ida Random | Production Design |
Art | William A. Elliott | Art Direction |
Art | Anne D. McCulley | Set Decoration |
Art | Arthur Jeph Parker | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Lynda Gurasich | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jerry O'Dell | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kim Samson | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Daniel C. Striepeke | Makeup Artist |
Production | David Hamburger | Unit Production Manager |
Production | Charles Okun | Production Manager |
Directing | Stephen P. Dunn | Second Assistant Director |
Directing | Michael Grillo | First Assistant Director |
Directing | Margaret Nelson | Second Second Assistant Director |
Art | Larry Clark Bird | Property Master |
Art | Chas. Butcher | Set Designer |
Art | Robert J. Carlyle | Construction Foreman |
Art | Gerald Gates Jr. | Painter |
Art | Darrell Huntsman | Greensman |
Art | Bob Lawless | Standby Painter |
Art | Randy Martens | Greensman |
Art | Richard McKenzie | Set Designer |
Art | Clarence Lynn Price | Construction Coordinator |
Art | Vinnie Vecchio | Assistant Property Master |
Art | Ken Zimmerman | Assistant Property Master |
Sound | George H. Anderson | Dialogue Editor |
Sound | Robert Crosby | Boom Operator |
Sound | Samuel C. Crutcher | Dialogue Editor |
Sound | Dody Dorn | Foley Editor |
Sound | Dennis Drummond | Sound Effects Editor |
Sound | Patrick Drummond | Sound Effects Editor |
Sound | Joe Fineman | Dialogue Editor |
Sound | Robert Grieve | Supervising Sound Editor |
Sound | John Hoeren | Assistant Sound Editor |
Sound | Rick Kline | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Cliff Latimer | Foley Editor |
Sound | Reid Paul Martin | Assistant Sound Editor |
Sound | Tom Meloeny | Sound Recordist |
Sound | Donald O. Mitchell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | David Moritz | Apprentice Sound Editor |
Sound | Kevin O'Connell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | David M. Ronne | Production Sound Mixer |
Crew | Robert Scarborough | Cableman |
Sound | Karen I. Stern | ADR Editor |
Sound | Pamela Jule Yuen | Assistant Sound Editor |
Crew | Roy Arbogast | Special Effects Manager |
Crew | William D. Lee | Special Effects |
Crew | Richard Wood | Special Effects |
Crew | Jerry Gatlin | Stunt Coordinator |
Camera | Lou Barlia | Camera Operator |
Camera | John R. Hamilton | Still Photographer |
Camera | Leslie Hill | First Assistant Camera |
Camera | Christopher Ishii | Second Assistant Camera |
Camera | Mako Koiwai | First Assistant Camera |
Camera | Al LaVerde | Key Grip |
Lighting | Ronald W. McLeish | Chief Lighting Technician |
Camera | George R. Schrader | Dolly Grip |
Camera | Ty Suehiro | Best Boy Grip |
Camera | Ronald Viveros | Grip |
Camera | Richard Walden | Camera Operator |
Production | Liz Keigley | Location Casting |
Production | Shari Rhodes | Location Casting |
Production | Gail Levin | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Le Dawson | Wardrobe Master |
Costume & Make-Up | Oda Groeschel | Wardrobe Master |
Costume & Make-Up | Jennifer L. Parsons | Costumer |
Costume & Make-Up | G. Tony Scarano | Costumer |
Costume & Make-Up | Stephen P. Shubin | Wardrobe Master |
Editing | Donah Bassett | Negative Cutter |
Editing | Bruce Cannon | First Assistant Editor |
Editing | Julie Feiner | Assistant Editor |
Editing | Joan Giammarco | First Assistant Editor |
Crew | Mia Goldman | Second Film Editor |
Editing | Robert Raring | Color Timer |
Editing | Mitchell Sinoway | Assistant Editor |
Sound | Chris Boardman | Orchestrator |
Sound | Gene Feldman | Music Editor |
Sound | Erma E. Levin | Music Editor |
Sound | Don Nemitz | Orchestrator |
Sound | Armin Steiner | Scoring Mixer |
Directing | Pamela Alch | Script Supervisor |
Crew | James E. Foote | Transportation Coordinator |
Crew | Frank Tremonti | Transportation Captain |
Crew | John M. Woodward | Transportation Captain |
Crew | Billy R. Brashier | Projection |
Production | Delia Circelli | Production Coordinator |
Art | Wayne Fitzgerald | Title Designer |
Production | Mary Cay Hollander | Production Coordinator |
Production | Scott Musgrave | Production Assistant |