Turkish en zijn partner-in-crime Tommy raken door de beruchte crimineel Brick Top betrokken bij de wereld van de illegale bokswedstrijden. Er valt grof geld te verdienen. Wanneer de door hen ingezette bokser direct in de eerste ronde knock-out geslagen wordt door de onverstaanbare Ierse zigeuner One Punch Mickey, breekt de hel los.
Production | Steve Tisch | Executive Producer |
Production | Lucinda Syson | Casting |
Sound | John Murphy | Original Music Composer |
Directing | Guy Ritchie | Director |
Writing | Guy Ritchie | Writer |
Production | Matthew Vaughn | Producer |
Camera | Tim Maurice-Jones | Director of Photography |
Art | Hugo Luczyc-Wyhowski | Production Design |
Editing | Jon Harris | Editor |
Costume & Make-Up | Verity Hawkes | Costume Design |
Editing | Les Healey | Co-Editor |
Production | Michael Dreyer | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Barrie Gower | Prosthetics Sculptor |
Production | Stephen Marks | Executive Producer |
Production | Peter Morton | Executive Producer |
Sound | Ian Neil | Music Consultant |
Production | Adam Bohling | Production Manager |
Production | Trudie Styler | Executive Producer |
Sound | Noel Gallagher | Music |
Directing | David Reid | First Assistant Director |
Directing | Daniel Toland | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Sharon Gilham | Costume Supervisor |
Art | Julie Philpott | Art Direction |
Art | Linda Wilson | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Jean Ann Black | Makeup Artist |
Sound | Simon Hayes | Sound Mixer |
Sound | Jason Swanscott | Foley Artist |
Sound | Matthew Collinge | Sound Designer |
Sound | Matthew Collinge | Sound Effects Editor |
Crew | David Lindsay | Security |
Crew | Charles Jarman | Stunt Double |
Lighting | Andy Duncan | Chief Lighting Technician |
Sound | Mark Taylor | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Emma Pike | Production Coordinator |
Camera | Peter Wignall | Steadicam Operator |
Art | Peter Wignall | Storyboard Artist |
Crew | Casper Lailey | Special Effects Technician |
Directing | Mary Haddow | Script Supervisor |
Sound | Danny Sheehan | Music Editor |
Sound | Danny Sheehan | Supervising Sound Editor |
Sound | Danny Sheehan | Dialogue Editor |
Sound | Darren McQuade | ADR Mixer |
Costume & Make-Up | Belinda Parish | Hairstylist |
Sound | Mike Dowson | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | James Harris | Cableman |
Crew | Nevette Previd | Unit Publicist |
Production | Angad Paul | Executive Producer |
Camera | Sebastian Pearson | Still Photographer |
Production | Sebastian Pearson | Associate Producer |
Production | Taha Ali Reza | Associate Producer |
Art | Martin Foley | Assistant Art Director |
Crew | Tom Delmar | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Nicki Varney | Costume Assistant |
Crew | Charles Bodycomb | Armorer |
Sound | Diane Greaves | Foley Artist |
Visual Effects | Ken Lailey | Special Effects Supervisor |
Editing | Paul Swinburne | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Pebbles | Key Hair Stylist |
Crew | Brendan Gunn | Dialect Coach |
Camera | Jake Marcuson | Clapper Loader |
Production | Vanessa Baker | ADR Voice Casting |
Editing | David Rees | Color Timer |
Production | Pat Karam | Location Manager |
Art | Tom Roberts | Standby Painter |
Lighting | Ray Bateman | Electrician |
Art | Dennis Wilson | Construction Coordinator |
Camera | Terry Williams | Grip |
Crew | Bibs Ekkel | Additional Music |
Crew | Robert Park | Carpenter |
Crew | Fergus Cotter | Driver |
Art | Tom Pleydell-Pearce | Property Master |
Directing | Mick Ward | Third Assistant Director |
Directing | Mick Ward | Second Unit Director |
Crew | Bill Hickey | Stand In |
Crew | Simon Barker | Transportation Captain |
Production | Maurice Landsberger | Production Accountant |
Production | Willi Geiger | Researcher |
Sound | Arthur Fenn | Boom Operator |
Crew | Daniel L. Griffiths | Score Engineer |
Visual Effects | Kristin Emblem | Digital Effects Producer |
Sound | Michael Redfern | Foley Editor |
Editing | Peter Dansie | Assistant Editor |
Editing | Jean-Clement Soret | Digital Colorist |
Visual Effects | Michael Elson | Digital Effects Producer |
Production | Michael Elson | Head of Production |
Art | Peter Burden | Dressing Prop |
Art | Philip Smith | Supervising Carpenter |
Art | Ian Cross | Title Designer |
Camera | Elizabeth Hoar | Camera Trainee |
Camera | Stuart Graham | Focus Puller |
Production | Emma Engers | Casting Assistant |
Production | Giles Edleston | Assistant Location Manager |
Production | Sandra Fattorre | Art Department Production Assistant |
Lighting | Richard Oxley | Assistant Chief Lighting Technician |
Production | Debbie Ninnis | Assistant Production Coordinator |
Visual Effects | Paul Conway | Compositing Artist |
Production | Sarah Gellately-Smith | Production Assistant |