De eerste documentaire over de wereld van het vrouwenbasketbal en haar hoofdrolspelers, met onderwerpen als de combinatie van sport en vrouwelijkheid, de economische crisis van clubs, homoseksualiteit en de professionaliteit van sport voor vrouwen. Regisseur Silvia Gottardi ontmoet de sterkste spelers en kampioenen uit het verleden, evenals Amerikaanse basketbalsterren, coaches, presidenten en andere bekende persoonlijkheden uit andere sporten, om een kijkje te geven in het vrouwenbasketbal.
Aan de hand van anekdotische interviews en archiefbeelden van concerten onderzoekt deze documentaire de carrière van de legendarische gitarist uit de jaren 70.
De Iraans-Amerikaanse comedian Maz Jobrani vrolijkt het Kennedy Center op met grappen over het leven als immigrant in het Trump-tijdperk, valkuilen voor ouders en meer.