De eerste documentaire over de wereld van het vrouwenbasketbal en haar hoofdrolspelers, met onderwerpen als de combinatie van sport en vrouwelijkheid, de economische crisis van clubs, homoseksualiteit en de professionaliteit van sport voor vrouwen. Regisseur Silvia Gottardi ontmoet de sterkste spelers en kampioenen uit het verleden, evenals Amerikaanse basketbalsterren, coaches, presidenten en andere bekende persoonlijkheden uit andere sporten, om een kijkje te geven in het vrouwenbasketbal.
Aan de hand van de getuigenissen van vissers en mariene experts analyseert deze documentaire de economische en ecologische impact van de blauwvintonijn visserij.
Sluit je aan bij onze gastheer op het Internationale Ruimtestation van het jaar 2050. Bewonder de driedimensionale bezienswaardigheden en leer veel dingen over de astrale lichamen die ons omringen.
Een jong ongelovig koppel wordt achtervolgd door een vreeswekkend monster. Ze trachten zich te verstoppen in een kerk, waar ze een op het eerste gezicht vriendelijke pastoor ontmoeten, maar al snel blijkt dat de pastoor minder goede plannen met hen heeft. Ze zitten in de val.