The Avengers, een buitengewoon team van superhelden bestaande uit Iron Man, Incredible Hulk, Black Widow, Thor, Hawkeye en Captain America komen opnieuw samen om de strijd aan te binden tegen Ultron, een intelligente robot.
Nee, helaas is Avengers: Age of Ultron nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Jeremy Latcham | Executive Producer |
Writing | Joss Whedon | Writer |
Directing | Joss Whedon | Director |
Production | Kevin Feige | Producer |
Production | Stan Lee | Executive Producer |
Writing | Jack Kirby | Characters |
Production | Louis D'Esposito | Executive Producer |
Production | Alan Fine | Executive Producer |
Production | Jon Favreau | Executive Producer |
Art | Charles Wood | Production Design |
Camera | Ben Davis | Director of Photography |
Production | Sarah Halley Finn | Casting |
Editing | Lisa Lassek | Editor |
Production | Reg Poerscout-Edgerton | Casting |
Editing | Jeffrey Ford | Editor |
Crew | Brian N. Bentley | Compositors |
Visual Effects | Anthony Rizzo | Animation |
Visual Effects | Leonard F.W. Green | Visual Effects |
Crew | Chris O'Connell | Compositors |
Sound | Brian Tyler | Original Music Composer |
Production | Daniel S. Kaminsky | Associate Producer |
Production | Victoria Alonso | Executive Producer |
Sound | Danny Elfman | Original Music Composer |
Production | Mitchell Bell | Co-Producer |
Production | Patricia Whitcher | Executive Producer |
Art | Domenico Sica | Art Direction |
Visual Effects | Stephen Enticott | Animation Supervisor |
Art | Mike Stallion | Art Direction |
Visual Effects | Nadav Ehrlich | Animation Supervisor |
Camera | Lee Jae-hyeok | Still Photographer |
Camera | Ki S. Hwang | Camera Operator |
Art | Chris 'Flimsy' Howes | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Alexandra Byrne | Costume Design |
Visual Effects | Marc Chu | Animation Supervisor |
Camera | Julian Morson | Steadicam Operator |
Art | Phil Sims | Art Direction |
Crew | Ben Vokes | Special Effects Coordinator |
Sound | David Acord | Sound Designer |
Sound | David Chrastka | Sound Effects Editor |
Camera | Mannie Ferreira | Camera Operator |
Sound | Gary Summers | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Sam Renton | Camera Operator |
Camera | Mike Valentine | Underwater Camera |
Art | Matthew Robinson | Art Direction |
Sound | Christopher Boyes | Supervising Sound Editor |
Camera | BJ McDonnell | Steadicam Operator |
Camera | Jay Maidment | Still Photographer |
Art | Jordan Crockett | Art Direction |
Camera | Derek Walker | Camera Operator |
Art | Sheona Mitchley | Set Decoration |
Sound | Lora Hirschberg | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Mark Moriarty | Camera Operator |
Sound | Frank E. Eulner | Supervising Sound Editor |
Art | Richard Roberts | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Dan Grace | Costume Supervisor |
Camera | Clive Jackson | Camera Operator |
Art | Thomas Brown | Art Direction |
Art | Mark Swain | Art Direction |
Costume & Make-Up | Stefano De Nardis | Costume Supervisor |
Sound | Christopher Boyes | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Stefan Stankowski | Camera Operator |
Art | Ray Chan | Supervising Art Director |
Production | Jamie Christopher | Associate Producer |
Crew | Neil Fingleton | Stunts |
Production | Nicholas Simon | Line Producer |
Sound | Marshall Winn | Dialogue Editor |
Sound | Kate Morath | Boom Operator |
Production | Tamara Hunter | Casting Associate |
Directing | Paula Casarin | Script Supervisor |
Camera | John Gamble | Second Unit Director of Photography |
Production | Lillie Jeffrey | Casting Associate |
Sound | Dee Selby | Foley Editor |
Sound | Katy Wood | ADR Supervisor |
Sound | Jim Likowski | Foley Editor |
Production | Jason B. Stamey | Casting Associate |
Sound | Matthew Hartman | Dialogue Editor |
Sound | Peter Lindsay | Production Sound Mixer |
Directing | John Mahaffie | Second Unit Director |
Visual Effects | Philippe Rebours | Visual Effects Supervisor |
Sound | John Carey | Music Arranger |
Visual Effects | John Walker | VFX Artist |
Visual Effects | Paul Norris | Digital Compositor |
Crew | Tom Aitken | Stunts |
Crew | Erol Mehmet | Stunts |
Art | Andy Park | Conceptual Illustrator |
Production | Lee Ji-seung | Line Producer |
Visual Effects | Byron Tofas | Digital Compositor |
Art | Gary Jopling | Assistant Art Director |
Crew | Park Ji-sun | Stunts |
Production | Angela Phillips | Executive Producer |
Production | Adam Cole | Post Production Coordinator |
Lighting | Andrew Purdy | Lighting Technician |
Camera | James Perry | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Jeremy Braben | Aerial Director of Photography |
Camera | Derek Ueckermann | Assistant Camera |
Camera | Jack Flemming | Dolly Grip |
Camera | Peter Ayriss | Drone Pilot |
Lighting | Christopher H. Sipes | Electrician |
Lighting | Leonardo Beltrame | Best Boy Electric |
Lighting | Graham Driscoll | Electrician |
Lighting | Warren Evans | Rigging Gaffer |
Camera | Larry Hurt | Russian Arm Operator |
Camera | Ariana Bonavia | Digital Imaging Technician |
Camera | Lewis Hume | First Assistant "B" Camera |
Lighting | David Smith | Gaffer |
Camera | David Pearce | Second Assistant "C" Camera |
Camera | Will Morris | Second Assistant "C" Camera |
Camera | Tom Gough | Digital Imaging Technician |
Lighting | Kieran Dawson | Electrician |
Lighting | Gary Nagle | Electrician |
Lighting | Marco Raimondi | Electrician |
Camera | Sean Ricigliano | Epk Camera Operator |
Camera | Gareth Viner | Libra Head Technician |
Lighting | Terry Robb | Lighting Technician |
Camera | Jung Woo Park | Epk Director |
Lighting | Stefano Marino | Gaffer |
Lighting | Jack Powell | Lighting Technician |
Camera | David Tulett | Libra Head Technician |
Lighting | Jack Ridout | Lighting Technician |
Camera | Michael Swan | Additional Photography |
Camera | Zahir Karriem | Best Boy Grip |
Camera | Joe Buxton | Libra Head Technician |
Camera | Ian Speed | Libra Head Technician |
Lighting | Mike King | Lighting Technician |
Camera | Quentin Brown | Digital Imaging Technician |
Camera | Peter Welch | Digital Imaging Technician |
Lighting | Paul Kelly | Electrician |
Camera | Ryan Taggart | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Teo Lee | Assistant Camera |
Camera | Pier Laurenza | Epk Camera Operator |
Camera | Simon Hume | First Assistant "A" Camera |
Camera | Richard Roles | Aerial Camera |
Camera | Houston Hadden | Assistant Camera |
Lighting | Mike Farr | Electrician |
Camera | Max Glickman | First Assistant "C" Camera |
Camera | Emiliano Topai | First Assistant "C" Camera |
Camera | Mario Spanna | Libra Head Technician |
Camera | Rob Portus | Libra Head Technician |
Lighting | Jamie Garside | Lighting Technician |
Lighting | Joe Hissey | Lighting Technician |
Camera | Dan Gamble | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Jacob Lee Dean | Assistant Camera |
Camera | Dave Armstrong | Dolly Grip |
Lighting | James Clemo | Electrician |
Camera | John Flemming | Key Grip |
Camera | Jay Hunter | Additional Photography |
Camera | David Cozens | First Assistant "A" Camera |
Camera | Claudio Del Gobbo | Key Grip |
Costume & Make-Up | Massimo Allinoro | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Italo Di Pinto | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Alberta Giuliani | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Antonio Esposito | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Sara Osborn | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Deborah Taylor | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Federica Emidi | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Alex Rouse | Wigmaker |
Costume & Make-Up | Tom Hornsby | Key Set Costumer |
Costume & Make-Up | Pablo Cabello | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Joceline Andrews | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Paula Price | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Renata Gilbert | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Pasquale Valentini | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Diego Presopino | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sekina Baker | Costume Assistant |
Editing | Bob Schneider | Digital Intermediate |
Costume & Make-Up | Jeremy Woodhead | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Anna De Santis | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Paola Genovese | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jung-Min Yoon | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Nicola Matthews | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Moira Thomson | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Stacy Wodu | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Giovanna Iacoponi | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Adrian Rigby | Prosthetic Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Nik Williams | Prosthetic Supervisor |
Costume & Make-Up | Kate Walling | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Katie Sheehy | Set Costumer |
Editing | Dhirendra Chhatpar | Stereoscopic Editor |
Editing | Vaibhav Marathe | Stereoscopic Editor |
Costume & Make-Up | Michela Cingolani | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Ji Young Seo | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Elenia Contu | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sulet Meintjes | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Terry Archer | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Emily Lancaster | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Heidi McQueen-Prentice | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Simone Carlo Toniato Toso | Costumer |
Costume & Make-Up | Peter White | Costumer |
Costume & Make-Up | Dan Blacklock | Set Costumer |
Editing | Emily Mason | Stereoscopic Editor |
Costume & Make-Up | Kat Ali | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Claudia Tozzi | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Askia Won-Ling Jacob | Costumer |
Editing | Jeff Olm | Colorist |
Costume & Make-Up | Michela Maucione | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Federico Laurenti | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Mariano Parisi | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Robb Crafer | Prosthetic Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kate Chadderton | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Nicholas Roche-Gordon | Key Costumer |
Art | Ivan Vasilev | Textile Artist |
Art | Jay Barry Matthews | Textile Artist |
Editing | Matthew Schmidt | Associate Editor |
Editing | Jacqui Loran | Colorist |
Editing | Laura Holeman | Digital Intermediate |
Costume & Make-Up | Madlen Mierzwiak | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Gabriele Gregorini | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Lucy Brookes | Set Costumer |
Directing | Simon Downes | First Assistant Director |
Editing | Vanessa Taylor | Colorist |
Editing | Smeet Vedant | Stereoscopic Editor |
Costume & Make-Up | Claudia Bianchi | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Flora Moody | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Darrell Warner | Costume Illustrator |
Editing | Tommy Aagaard | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Federico Carretti | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Allan A. Apone | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Laura Smith | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Claudio Manzi | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Zureta Schulz | Wardrobe Supervisor |
Editing | Dooyoung Cho | Assistant Editor |
Editing | Emma McCleave | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Simona Giovinazzo | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Francesca Iamundo | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Gaetano Panico | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Celina Dalnim Yun | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Rossella Gregorio | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Eilish Zebrasky | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Sarah Young | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Emma Harding | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Peter Edmonds | Set Costumer |
Directing | Jamie Christopher | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Raine Edwards | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Renato Francola | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Giorgiana Gregorini | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Barbara Pellegrini | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Elizabeth Farrer | Seamstress |
Art | Liv Murton | Textile Artist |
Costume & Make-Up | Christine Beveridge | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Anna Cristofaro | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Coralie Gaspard | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sarah Dutton | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Frieda Basso Boccabella | Costumer |
Directing | Terry Madden | First Assistant Director |
Directing | Kenneth Malicdem | Second Assistant Director |
Directing | Stewart Hamilton | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Luca Vannella | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Samankta Mura | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Zoe Tahir | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Ilenia Corini | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Ashleigh Lennox | Key Set Costumer |
Directing | Luca Lachin | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Laura Lilley | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Claudia Catini | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Aniello Piscopo | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Goffredo Calisse | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Loulia Sheppard | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Sara Franchina | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Rosabella Russo | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Vincenzo Mastrantonio | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Elena Pascaniuc | Costumer |
Costume & Make-Up | Maurizio Torti | Key Costumer |
Editing | Priyal Mahadik | Stereoscopic Editor |
Editing | Abhijeet Yerunkar | Stereoscopic Editor |
Costume & Make-Up | Giorgio Gregorini | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Stefano Nigro | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Melissa Mazzocco | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Richard Sale | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Alex Grace | Costume Assistant |
Art | Greer Whitewick | Textile Artist |
Costume & Make-Up | Massimiliano Gelo | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Anna Righetti | Hairstylist |
Costume & Make-Up | John Blake | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Federica Bastreghi | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Zanele Mhlanga | Costumer |
Art | Boitumelo Poen | Art Department Coordinator |
Art | Patrick O'Connor | Assistant Art Director |
Art | Max Brennan | Greensman |
Art | Josh Burns | Props |
Visual Effects | Edson Williams | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Jonathan Cheetham | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Ranjit Gosavi | Compositing Supervisor |
Art | Rachel Minchin | Props |
Art | Darrin Denlinger | Storyboard Artist |
Visual Effects | David Rouxel | 2D Sequence Supervisor |
Visual Effects | Daniel Trbovic | CG Artist |
Visual Effects | Bernhard Esperester | CG Artist |
Visual Effects | Pascal Xander | CG Artist |
Art | Alison Clements | Art Department Assistant |
Art | Rhys Ifan | Assistant Art Director |
Art | Paul Chandler | Conceptual Illustrator |
Art | Thomas Kingsley | Painter |
Art | Viviana Lo Russo | Painter |
Crew | Jeremy King | Prop Maker |
Art | Will Botton | Props |
Art | Gavin Fulcher | Sculptor |
Visual Effects | Erik De Boer | Animation Supervisor |
Visual Effects | Nando Stille | CG Artist |
Visual Effects | Jon Alexander | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Paolo Acri | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Arslan Elver | Lead Animator |
Art | Oliver Carroll | Assistant Art Director |
Art | John Bohan | Construction Manager |
Crew | Sophie Allen | Prop Maker |
Art | Francis Poirier | Sculptor |
Art | Kate Murray | Props |
Visual Effects | Nick van Diem | Creature Technical Director |
Visual Effects | John M. Levin | Layout Supervisor |
Lighting | David Godwin | Lighting Artist |
Visual Effects | Simon Pynn | Matchmove Supervisor |
Art | Andrea Borland | Assistant Art Director |
Art | Ryan McPhail | Painter |
Art | Raul Contreras | Set Dresser |
Art | Dan Riches | Set Dresser |
Art | Bryan Andrews | Storyboard Artist |
Art | Terry Royce | Swing |
Visual Effects | Karim Sahai | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Christopher Sweet | Layout Supervisor |
Visual Effects | Michael Karp | Matchmove Supervisor |
Art | Jongwoo Kim | Assistant Art Director |
Art | Maria Constantinides | Construction Coordinator |
Art | Veronica Gambacurta | Painter |
Visual Effects | Adedunmola Olanrewaju | 3D Artist |
Visual Effects | Raphael A. Pimentel | Animation Supervisor |
Visual Effects | Theodor Groeneboom | Compositing Supervisor |
Visual Effects | K. Kothandaraman | Creature Technical Director |
Visual Effects | Natapon Huangsakuncharoen | Creature Technical Director |
Crew | Amy Shepard | Digital Effects Supervisor |
Lighting | Nathan Englbrecht | Lighting Artist |
Visual Effects | Matthew Salisbury | Matchmove Supervisor |
Art | Rodney Fuentebella | Conceptual Illustrator |
Art | Ian Whiteford | Greensman |
Art | Carl Peters | Props |
Art | Federico Vianelli | Set Dresser |
Art | Paul Dennis | Set Dresser |
Visual Effects | Jonathan Weber | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Douglas L. Moore | Layout Supervisor |
Art | Kim Breece | Art Department Coordinator |
Art | Oliver Goodier | Assistant Art Director |
Art | Matt Wynne | Assistant Art Director |
Art | Christopher Gardner | Painter |
Art | Sandro Ercolini | Painter |
Visual Effects | Guillermo Soria | 3D Generalist |
Visual Effects | Stephen Lawes | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Daniel Mizuguchi | Lead Animator |
Art | Barry Gibbs | Property Master |
Visual Effects | Frederic Fourier | CG Artist |
Visual Effects | Mathieu Dimuro | Lead Animator |
Lighting | Andy Potter | Lighting Artist |
Art | Claire Shakespeare | Art Department Assistant |
Art | Jim Barr | Assistant Art Director |
Art | Philippe Gaulier | Conceptual Illustrator |
Art | Massimo Papini | Leadman |
Visual Effects | Jeremiah Grant | Creature Technical Director |
Visual Effects | Waikit Wan | Creature Technical Director |
Visual Effects | Michael Lum | Lead Animator |
Lighting | William Harley | Lighting Artist |
Lighting | Joerg Unterberg | Lighting Artist |
Visual Effects | Lersak Bunupuradah | Modelling Supervisor |
Art | Jane Wu | Storyboard Artist |
Art | Luciano Formigoni | Swing |
Visual Effects | Jon Ossitt | CG Artist |
Visual Effects | Troy Moore | Compositing Supervisor |
Art | Louisa Rawlins | Art Department Coordinator |
Art | Mily Moreno | Assistant Art Director |
Art | Robert J. Dugdale | Painter |
Art | Ian Zawadzki | Standby Painter |
Art | Dan Andrews | Storyboard Assistant |
Visual Effects | Simone Kraus Townsend | Animation Supervisor |
Visual Effects | Nik Kacevski | CG Artist |
Visual Effects | David Schulz | CG Artist |
Visual Effects | Alexander Schumann | CG Artist |
Visual Effects | Jean Lapointe | Compositing Supervisor |
Lighting | Cory Bedwell | Lighting Artist |
Visual Effects | Tristan Connors | Modelling Supervisor |
Art | Fliss Jaine | Art Department Coordinator |
Art | Michael Parkin | Props |
Visual Effects | David Jeffrey Phillips | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Arek Komorowski | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Dominik Zimmerle | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Jessica Amber Hurst | Creature Technical Director |
Visual Effects | Souvik Mitra | Matchmove Supervisor |
Art | Jessica Goodall | Art Department Assistant |
Art | Sophia Male | Art Department Assistant |
Art | Rocco Ceraolo | Assistant Art Director |
Art | Gavin Grant | Props |
Art | Jamie Seymour | Props |
Art | Sophie Tarver | Props |
Visual Effects | Matt Anderson | CG Artist |
Art | Scott A. Riley | Props |
Art | Keith Connolly | Standby Painter |
Visual Effects | Giuliano Dionisio Vigano | 2D Supervisor |
Visual Effects | Philip Trieu | 3D Artist |
Visual Effects | Matthias Winkler | CG Artist |
Visual Effects | Mark Bakowski | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Tanner Scott | Creature Technical Director |
Visual Effects | Robyn Luckham | Lead Animator |
Visual Effects | Michael Miller | Modelling Supervisor |
Art | Tracy Low | Construction Buyer |
Art | Geoff Romero | Painter |
Art | Andrew Ainscow | Props |
Art | Nathan Payne | Props |
Art | Steven Thompson | Props |
Art | Oli van der Vijver | Standby Art Director |
Visual Effects | Alexandre Cancado | 2D Supervisor |
Visual Effects | Jason Edwards | Senior Modeller |
Editing | Gina Zappala | Stereoscopic Editor |
Visual Effects | Alejandra Viejo Lopez De Roda | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ale Melendez | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Nicole Maria Nonis | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Michelle Machado | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Ken McGaugh | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Rob Meyers | Senior Generalist |
Visual Effects | Siddharth Natarajan | Stereoscopic Coordinator |
Visual Effects | Liz Mann | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Safiya Mason | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jennifer Mizener | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Fraehan Pagdiwalla | Visual Effects Coordinator |
Crew | Robert Drwila | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Dusan Strugar | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Bojana Solomonova Vishemirski | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Olcun Tan | Visual Effects Supervisor |
Production | Jay Rosenwink | Production Accountant |
Production | Norma Marie Mascia | Production Coordinator |
Visual Effects | Sidney Kombo | Senior Animator |
Visual Effects | Mike Mulock | Senior Animator |
Editing | Lewis Menga | Stereoscopic Editor |
Visual Effects | Evan Jacobs | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | Tu Nhi Lam | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Nikola D. Nikolov | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Craig Skerry | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Shayna Banaag | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Anna-Lena Carl | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Natasha Anne Francis | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Ryan Stafford | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Georgie Uppington | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Hal Couzens | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Kerstin Kensy | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Paul Butterworth | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Florian Gellinger | Visual Effects Supervisor |
Crew | Francesca Jaynes | Choreographer |
Visual Effects | Kelly Chow | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Melanie Marlar | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Canda Kincses | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Mark Webb | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Chad Wiebe | Visual Effects Supervisor |
Crew | Sarah Shepherd | Dialect Coach |
Crew | John Seru | Sequence Lead |
Visual Effects | Barry O'Brien | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | Ashley Manning | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Helena Saa | Visual Effects Coordinator |
Crew | Michael Harden | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Natalie Lovatt | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Simone Fischer | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Alan Torres | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Aleksandar Vishemirski | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Katherine Renee Jones | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Tim LeDoux | Visual Effects Supervisor |
Production | Christian Hainmüller | Production Accountant |
Visual Effects | Sze Jia Eng | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Bryant Fox | Visual Effects Coordinator |
Crew | Joel Thompson | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Allison Paul | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Franzisca Puppe | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Marco Raposo de Barbosa | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Robert Duncan | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Olivier Dumont | Visual Effects Supervisor |
Crew | Liam McCartney | Armorer |
Camera | Victor Chon | Epk Producer |
Visual Effects | Sarah Coppin | Stereoscopic Coordinator |
Visual Effects | Farzad 'Fuzz' Namdjoo | Stereoscopic Technical Director |
Visual Effects | Tiffany Griffin | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Joseph Payo | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Timothy Trimmings | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | James Yeoman | Visual Effects Coordinator |
Crew | Cameron Sharp | Visual Effects Editor |
Crew | Arvind Chaurasiya | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Steve Griffith | Visual Effects Producer |
Visual Effects | TJ Falls | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Rupert Smith | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Simon Carr | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Jamie Hallett | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Immanuel Morris | Visual Effects Supervisor |
Production | Apurva Sharma | Production Coordinator |
Visual Effects | Mare McIntosh | Visual Effects Coordinator |
Crew | Jason Solberg | Visual Effects Editor |
Crew | Abhishek Chauhan | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Abbigail Keller | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Sarah Swick | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Andy Taylor | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Allan Magled | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Dan Seddon | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Aleksandar Chalyovski | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Brad Willis | Senior Animator |
Crew | Tom L. Hutchinson | Sequence Supervisor |
Crew | Brendan Seals | Sequence Supervisor |
Visual Effects | Julie Brown | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Julie Osborn | Visual Effects Coordinator |
Crew | Maura Hogan | Visual Effects Editor |
Crew | Steve McLeod | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Ron Ames | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Geoffrey Baumann | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Chris LeDoux | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Keith Sellers | Visual Effects Supervisor |
Crew | Jon Baker | Supervising Armorer |
Visual Effects | Genevieve Claire | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Max Rees | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Mohak Sharma | Visual Effects Coordinator |
Crew | Abraham Thomas | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Jason Bath | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Jason Sanford | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Kim Jin-hee | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Michael Mulholland | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Ben Snow | Visual Effects Supervisor |
Production | Pamela Joyce | Production Coordinator |
Crew | Brad Floyd | Sequence Supervisor |
Visual Effects | Tanissa Potrovitza Schoen | Stereoscopic Coordinator |
Visual Effects | Rosemary Chester | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Mark Divekar | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Janis Robertson | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Carine Ong | Visual Effects Coordinator |
Crew | Sam Lane | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Daniel Matley | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Lauren Weidel | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Pauline Burns | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Nigel Denton-Howes | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Rocco Passionino | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Christian Liliedahl | Senior Animator |
Visual Effects | Sherin Varghese | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | Ilona Blyth | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lexie Busby | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Devika Kawle | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Eric Wahlstrom | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Mat Thompson | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lesly Cazares | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Mara Fröhlich | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Marie Rheinschild-Jordan | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Trent Claus | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Alessandro Cioffi | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Andrew Cadey | Visual Effects Technical Director |
Production | Alida Rubens | Production Accountant |
Production | Chanida 'Chompoo' Yasiri | Production Coordinator |
Visual Effects | Prateek Kaushal | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | David Masure-Bosco | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ashwin Raju | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Toby White | Visual Effects Coordinator |
Crew | Francisco Ramirez | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Chris Anderson | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Lee Briggs | Visual Effects Production Manager |
Production | Maria Fiorito | Production Accountant |
Visual Effects | Jeff Vacanti | Senior Animator |
Visual Effects | Robin Konieczny | Senior Modeller |
Crew | Brian Delmonico | Sequence Lead |
Visual Effects | Victoria Tracconi | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lauren Fong | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jeff Winkle | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Arushi Govil | Visual Effects Coordinator |
Crew | Andrew Poole | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Michael Perdew | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Sinje Gebauer | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Markus Degen | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Becky Pownall | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jennifer Silver | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Christopher Townsend | Visual Effects Supervisor |
Crew | Gary Alan Hawker | Armorer |
Visual Effects | Chris Lentz | Senior Animator |
Editing | Stephanie Ross | Stereoscopic Editor |
Visual Effects | Filippo Giansante | VFX Artist |
Visual Effects | Brendan Byrd | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Samantha Dark | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jayce Attewell | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Leanna Kruse | Visual Effects Coordinator |
Crew | George McCarthy | Visual Effects Editor |
Crew | Tristan Fisher | Visual Effects Editor |
Crew | Omkar Iyer | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Lily Shapiro | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Nina Fallon | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Paul Lemeshko | Visual Effects Technical Director |
Production | Lylie Almeida | Production Accountant |
Production | Chris Hamilton | Production Coordinator |
Production | Hannah Collett | Production Coordinator |
Production | Bettina Lyster | Production Coordinator |
Production | Ashish Kukian | Production Manager |
Production | Erik Paoletti | Production Manager |
Production | Kate Hazell | Production Manager |
Production | Chidchanok Plodripu | Production Manager |
Production | Kelly McCarthy | Production Manager |
Production | Lebo "Boo" Motjuoadi | Production Coordinator |
Production | Sanchari Chowdhury-Kesler | Production Manager |
Production | Alex Barrett | Production Secretary |
Production | Ash Harris | Production Secretary |
Production | Craig Jamieson | Production Secretary |
Production | Tariq Anam Khan | Production Supervisor |
Production | Donovan Roberts-Baxter | Production Supervisor |
Directing | Cathy Doubleday | Script Supervisor |
Production | Hannah Godwin | Production Supervisor |
Directing | Navarutt Roongaroon | Script Supervisor |
Directing | Lizzie Pritchard | Script Supervisor |
Directing | Xenia Taylor | Script Supervisor |
Directing | Lori Grabowski | Script Supervisor |
Crew | Lisa Curtis Saunders | Software Engineer |
Crew | Hayao Miyazaki | Thanks |
Sound | Eun Hee-soo | Sound Engineer |
Production | Hwang Seon-kwon | Location Manager |
Crew | Zarene Dallas | Stunt Double |
Crew | Matt Crook | Stunts |
Crew | Lucy Scarfe | Stand In |
Crew | Kim Tae-kang | Stunts |
Crew | Heidi Moneymaker | Stunt Double |
Sound | Arvo Pärt | Additional Soundtrack |
Crew | Tim McDaniel | Set Production Assistant |
Camera | Tim McDaniel | Additional Photography |
Crew | Kimberly Shannon Murphy | Stunts |
Crew | Chris Palermo | Stunt Driver |
Crew | Jo McLaren | Stunts |
Crew | Renae Moneymaker | Stunts |
Visual Effects | Tom Hannibal | Visual Effects Assistant Editor |
Writing | Stan Lee | Comic Book |
Writing | Jack Kirby | Comic Book |
Writing | Joe Simon | Characters |
Writing | Jim Starlin | Characters |
Crew | David Maisel | Thanks |
Visual Effects | Hiroshi Mori | Visual Effects |
Crew | Lucy Allen | Stunts |
Crew | Greg Powell | Stunt Coordinator |
Directing | Matthew Sharp | Assistant Director |
Crew | Jeanie King | Executive Visual Effects Producer |