Ricky Bobby is een echte rebel in zijn sport en dat is Nascar racing. Samen met zijn teamgenoot zijn ze nagenoeg onverslaanbaar, tot op een dag een nieuw onbekend team opduikt en zij de grootste rivalen van Bobby en zijn teamgenoot worden...
Nee, helaas is Talladega Nights nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Shirley Fulton Crumley | Extras Casting |
Crew | Jack Gill | Stunts |
Sound | Vincent Guisetti | Foley Artist |
Crew | Gilbert B. Combs | Stunts |
Camera | Oliver Wood | Director of Photography |
Sound | George H. Anderson | Supervising Sound Editor |
Sound | Ellen Segal | Music Editor |
Production | Will Ferrell | Executive Producer |
Writing | Will Ferrell | Writer |
Art | Virginia Randolph-Weaver | Art Direction |
Costume & Make-Up | Susan Matheson | Costume Designer |
Sound | Alex Wurman | Music |
Production | Judd Apatow | Producer |
Editing | Brent White | Editor |
Production | Allison Jones | Casting |
Production | Ryan Kavanaugh | Executive Producer |
Art | Clayton R. Hartley | Production Design |
Directing | Adam McKay | Director |
Production | Adam McKay | Executive Producer |
Writing | Adam McKay | Writer |
Production | Richard Glover | Executive Producer |
Production | David B. Householter | Executive Producer |
Production | David B. Householter | Unit Production Manager |
Production | Jimmy Miller | Producer |
Production | Sarah Nettinga | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Steve Artmont | Makeup Department Head |
Directing | Matt Rebenkoff | First Assistant Director |
Art | Casey Hallenbeck | Set Decoration |
Art | Anne Hyvarinen | Standby Painter |
Crew | Dean Mumford | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Deborah Latham | Key Costumer |
Crew | Steve Kelso | Stunt Coordinator |
Crew | Spiro Razatos | Stunt Coordinator |
Directing | Spiro Razatos | Second Unit Director |
Sound | Cindy Marty | Sound Effects Editor |
Crew | Eric Norris | Stunts |
Art | Scott Maginnis | Property Master |
Crew | Shawn Patrick Lane | Stunts |
Crew | Shawn Patrick Lane | Stunt Double |
Production | Karl Golden | Location Manager |
Crew | Doc D. Charbonneau | Stunts |
Production | John Schwert | Assistant Location Manager |
Crew | Andy Gill | Stunt Coordinator |
Sound | George Doering | Musician |
Production | Andrew J. Cohen | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Bridget Cook | Hair Department Head |
Production | Josh Church | Associate Producer |
Crew | Michael Hofacre | Visual Effects Editor |
Crew | Chris Durand | Stunt Double |
Production | Damiana Kamishin | Production Coordinator |
Sound | James Matheny | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Lisa Layman | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Helen Monaghan | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Dana Kay Hart | Costume Supervisor |
Art | Thomas A. Morris Jr. | Construction Foreman |
Art | Stephanie Waldron | Greensman |
Sound | Tom Hartig | Boom Operator |
Crew | Cal Johnson | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | K. Drew Fuller | Costumer |
Art | David Keith Broome | Greensman |
Art | Barbara Mesney | Set Designer |
Costume & Make-Up | Marylou Lim | Costumer |
Visual Effects | Chris Del Conte | Visual Effects Producer |
Sound | Larry Kemp | Dialogue Editor |
Sound | D. Chris Smith | Sound Effects Editor |
Crew | Jennifer Badger | Stunt Driver |
Crew | David Linck | Unit Publicist |
Camera | Joe Chess | Steadicam Operator |
Camera | Joe Chess | "A" Camera Operator |
Crew | Paul Murphey | Video Assist Operator |
Visual Effects | Joseph B. Conmy IV | Visual Effects Supervisor |
Crew | Michael Menapace | Transportation Captain |
Sound | Hal Willner | Music Supervisor |
Costume & Make-Up | Susan Strubel | Costumer |
Camera | Bob Newcomb | "B" Camera Operator |
Art | James Collins | Props |
Sound | Kyle Rochlin | Foley Mixer |
Visual Effects | Garry Elmendorf | Special Effects Supervisor |
Production | Dorian Frankel | Casting Assistant |
Sound | Howard London | ADR Mixer |
Art | Butch West | Construction Coordinator |
Art | Andy Krish | Leadman |
Camera | Suzanne Hanover | Still Photographer |
Production | Ty Warren | Production Supervisor |
Crew | Mike Majesky | Stunt Driver |
Crew | Rich Rutherford | Stunts |
Lighting | Steele Hunter | Key Rigging Grip |
Camera | Jay Kriss | Additional Camera |
Costume & Make-Up | Roxanne Wightman | Key Hair Stylist |
Directing | Cate Hardman | Script Supervisor |
Editing | Melissa Bretherton | Additional Editor |
Sound | Erica Weis | Music Editor |
Camera | Maricella Ramirez | First Assistant Camera |
Crew | Robert Nagle | Stunts |
Art | Jim Gloster | Assistant Art Director |
Sound | Tammy Fearing | ADR Supervisor |
Production | J. Elizabeth Ingram | Assistant Production Coordinator |
Sound | Mark Ulano | Production Sound Mixer |
Crew | Thomas J. Larsen | Utility Stunts |
Sound | Tom Calderaro | Orchestrator |
Art | Stephen Eno | Lead Painter |
Crew | Cort Hessler | Stunt Driver |
Crew | William S. Lake | Propmaker |
Sound | Bruce Lacey | Foley Supervisor |
Costume & Make-Up | Simone Almekias-Siegl | Key Makeup Artist |
Sound | Ann Ducommun | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Thomas Elder-Groebe | Visual Effects Coordinator |
Crew | Michael W. Broomer | Driver |
Crew | James D. D'Amico | Transportation Co-Captain |
Production | Anne C. Ford | Production Accountant |
Production | Sondra Dee Boyachek | Production Coordinator |
Camera | Tim Risch | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Jennifer McCollom | Assistant Makeup Artist |
Directing | Courtenay Miles | Second Assistant Director |
Camera | Jack Chouchanian | Key Grip |
Lighting | James B. Crawford | Chief Lighting Technician |
Lighting | Scott Kidner | Assistant Chief Lighting Technician |
Crew | Allan Padelford | Stunts |
Crew | Paul M. Lane | Stunt Driver |
Camera | Grady Allen Bishop | Camera Car |
Art | Robert E. Denne | Lead Painter |
Lighting | Greg Langham | Rigging Gaffer |
Crew | David M. Graves | Stunt Driver |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Lighting | Jack McCollum | Lighting Technician |
Art | Mark Moretti | Storyboard Artist |
Production | William Bowling | Location Manager |
Crew | Brent Gribble | Stunt Driver |
Crew | Richard Epper | Stunts |
Art | Mark Sakamoto | Leadman |
Visual Effects | Brian DeMetz | 3D Artist |
Camera | Dan Turek | First Assistant Camera |
Visual Effects | R. Matt Smith | Compositing Supervisor |
Sound | Jeffrey Schindler | Conductor |
Crew | Larry Nicholas | Stunt Double |
Art | Brook Mansbridge | Construction Foreman |
Art | Scott D. Warner | Construction Foreman |
Costume & Make-Up | Bryan Whisnant | Hairstylist |
Art | Tiffany Apple Keenan | Art Department Coordinator |
Crew | David Heron | Special Effects Coordinator |
Camera | William D. Wynn | Dolly Grip |
Editing | Joe Finley | Digital Colorist |
Crew | Anderson Martin | Stunts |
Crew | Charlie Estepp | Stunt Driver |
Crew | Michael Schorr | Special Effects Technician |
Costume & Make-Up | Kelly Rubottom | On Set Dresser |
Production | Shawn Gillespie | Assistant Accountant |
Art | Adam Tankell | Graphic Designer |
Lighting | Brett Ray | Rigging Grip |
Visual Effects | Landon Medeiros | Visual Effects Production Assistant |
Crew | JoAnn Bernat | Stunt Double |
Camera | Monica Barrios-Smith | Second Assistant Camera |
Crew | David Brian Martin | Stunt Driver |
Crew | Greg Tracy | Stunts |
Production | Barry Teague | Associate Producer |
Production | Paul B. Brooks | Executive Producer |
Crew | Caleb Kennedy | Carpenter |
Art | Otto Lindsey | Set Dresser |
Camera | Randall Freeman | Grip |
Production | Danielle Diller | Casting Associate |
Crew | Blanche Sypher | Craft Service |
Crew | John Grissom | Set Medic |
Crew | Mike Riportella | Picture Car Coordinator |
Lighting | Jon Ladd | Best Boy Electric |
Crew | Jay Hardie | Loader |
Crew | Paul Booher | Stunts |
Lighting | Scott Kirkpatrick | Electrician |
Art | Gregory Schmitz | Set Painter |
Sound | Bobby Aycock | ADR Recordist |
Camera | Erik Loveland | Additional Grip |
Camera | Craig Harris | Best Boy Grip |
Camera | Peter Wagner | Dolly Grip |
Production | Keynan Davis | Assistant Location Manager |
Production | Michael B. Johnson | Payroll Accountant |
Production | Nathan Bruner | Production Assistant |
Production | Allison A. Millican | Travel Coordinator |
Production | Jason Allen King | Assistant Location Manager |
Directing | Paul Schneider | Second Assistant Director |
Camera | Patrick Bensimmon | Second Assistant Camera |
Crew | Matt Mullins | Stunt Driver |
Crew | Tony Hunt | Stunts |
Crew | Chip Barrett | Stand In |
Crew | Tim C. McHenry | Stunts |
Crew | Gaylynn Schmidt | Stunts |
Crew | Charles Cabaniss | Stunts |
Crew | John Clagett | Stunts |
Crew | Andy Hillenburg | Stunts |
Crew | Sheldon Holman | Stunts |
Crew | Jay Hawley | Stunt Driver |
Production | Joanne Martin Hinson | Production Secretary |