Rebel Moon Deel 2 The Scargiver

Rebel Moon Deel 2 The Scargiver (2024)


  • Genre: Sciencefiction, Actie, Drama
  • Release Datum: 2024-04-19
  • Beoordeling: 6.1/10 van 874 stemmen
  • Lengte: 2uur 3min
  • Taal: English
  • Productie: The Stone Quarry
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Zack Snyder
star 6.1/10
Van 874 Stemmen

Plot

De rebellen gaan vechten tegen het meedogenloze leger van de Moederwereld. Een strijd waarbij onverbrekelijke banden worden gesmeed, helden opduiken en legendes ontstaan.

Kan ik Rebel Moon Deel 2 The Scargiver kijken op Netflix in Nederland?


Ja! de film Rebel Moon Deel 2 The Scargiver is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.

Kijken op Netflix

Rebel Moon Deel 2 The Scargiver Trailer

  • Sofia Boutella

    als Kora
  • Michiel Huisman

    als Gunnar
  • Ed Skrein

    als Atticus Noble
  • Djimon Hounsou

    als Titus
  • 배두나

    als Nemesis
  • Staz Nair

    als Tarak
  • Elise Duffy

    als Milius
  • Anthony Hopkins

    als Jimmy (voice)
  • Cleopatra Coleman

    als Devra
  • Fra Fee

    als Balisarius
  • Charlotte Maggi

    als Sam
  • Sky Yang

    als Aris
  • Stuart Martin

    als Den
  • Alfonso Herrera

    als Cassius
  • Cary Elwes

    als The King
  • Rhian Rees

    als The Queen
  • Dustin Ceithamer

    als Jimmy (Body)
  • Ray Fisher

    als Bloodaxe
  • Ingvar E. Sigurðsson

    als Hagen
  • Stella Grace Fitzgerald

    als Princess Issa
  • Josefine Lindegaard

    als Greta
  • Melissa Hunt

    als Brenn
  • Sisse Marie

    als Astrid
  • Thomas Ohrstrom

    als Torvald
  • Thor Knai

    als Hjalmar
  • Savanna Gann

    als Runa
  • Danielle Burgio

    als Inge
  • Julian Grant

    als Trodfri
  • Patrick Luwis

    als Ivar
  • Tomm Voss

    als Kullen
  • Christine Kellogg-Darrin

    als Hervor
  • Skylar Okerstrom-Lang

    als Oskar
  • Caden Dragomer

    als Eljun
  • Kayden Alexander Koshelev

    als Finn
  • Kingston Foster

    als Edda
  • Robbie Jarvis

    als Communications Officer - Conning Tower
  • Ben Turner Dixon

    als Communications Officer #2
  • Mike Kopera

    als Communications Tech
  • Brett Robert Culbert

    als Gunnery Commander
  • Max Pescherine

    als Shooter
  • Matt Nolan

    als Loader
  • Kevin Stidham

    als Dreadnought Officer - Bridge
  • Max Deacon

    als Medic #1
  • Eric Barron

    als Medic #2
  • Hamish Sturgeon

    als Commanding Officer
  • Charlie Clapham

    als Docking Officer
  • Adam J. Smith

    als Lead Medical Technician
  • Michael James Bell

    als Assistant Medical Technician
  • Richard Cetrone

    als Lead Krypteian
  • Darren Jacobs

    als General
  • Gildart Jackson

    als Senator
  • Soma Mitra

    als Queen of Samandrai
  • Daisy Davis

    als Daisy
  • Shay Hatten

    als Villager
  • Winfield Wallace

    als Dropship Pilot #1
  • Erik Thomas

    als Dropship Pilot #2
  • Sam Stinson

    als Thresher
Directing Zack Snyder Director
Editing Dody Dorn Editor
Writing Zack Snyder Screenplay
Writing Zack Snyder Story
Writing Shay Hatten Screenplay
Production Deborah Snyder Producer
Production Sarah Bowen Executive Producer
Production Eric Newman Producer
Production Wesley Coller Producer
Production Zack Snyder Producer
Camera Zack Snyder Director of Photography
Writing Kurt Johnstad Screenplay
Directing Eli Snyder Second Unit Director
Sound Tom Holkenborg Original Music Composer
Visual Effects Bryan Searing Visual Effects Producer
Production Bergen Swanson Unit Production Manager
Directing Misha Bukowski First Assistant Director
Directing Jon Recher Second Assistant Director
Directing Jai James Second Assistant Director
Production Teresa Kelly Associate Producer
Crew Teresa Kelly Post Production Supervisor
Sound Scott A. Hecker Sound Designer
Sound Scott A. Hecker Sound Supervisor
Sound Chuck Michael Sound Designer
Sound Chuck Michael Sound Supervisor
Sound Andy Koyama Sound Re-Recording Mixer
Crew Aaron Fitzgerald Pilot
Crew Alfred Sousa Pilot
Crew Alex Freidin Pilot
Crew Alex Kriewall Pilot
Crew Kevin LaRosa Jr. Pilot
Crew Freddy Bouciegues Stunt Coordinator
Crew John Koyama Stunt Coordinator
Crew Ryan Gray Fight Choreographer
Crew Albert Valladares Stunt Double
Crew Derek Johnson Stunt Double
Production Danike Shawn Kohler Production Supervisor
Production Lindsay Feldman Production Supervisor
Production Ali Griffith Production Supervisor
Art Julien Pougnier Supervising Art Director
Art Desma Murphy Art Direction
Art Kevin Ishioka Art Direction
Art Sandra Doyle Carmola Art Direction
Art Richard L. Johnson Art Direction
Art Eric Sundahl Art Direction
Art Jennifer Bash Art Direction
Art Virginia Berg Art Direction
Art Jason Perrine Art Direction
Crew Angran Li Visual Effects Art Director
Art Schuyler Grimsman Assistant Art Director
Art Tatiana Kazakova Assistant Art Director
Art Liz Sherrier Assistant Art Director
Art Colin Sieburgh Set Designer
Art Josh McKevitt Graphic Designer
Art Clint Schultz Graphic Designer
Art Howard Swindell Concept Artist
Art Andrea Carter Art Department Coordinator
Production Daniel Madore Researcher
Production Robert Benavides Jr. Researcher
Art Claudia Bonfe Set Decoration
Art Karen Riemenschneider Assistant Set Decoration
Art Jonathan Bobbitt Leadman
Art Shannon Curfman Set Decoration Buyer
Art Amy R. Strong Set Decoration Buyer
Art Adam Kirby Set Decoration Buyer
Art Scott G. Jones Set Decoration Buyer
Art Olivia Dibs Set Decoration Buyer
Costume & Make-Up Andy Choi On Set Dresser
Costume & Make-Up Marcus Epps On Set Dresser
Costume & Make-Up Don Varley On Set Dresser
Art Abigail Beasley Set Dresser
Art Cole Bobbitt Set Dresser
Art Shannon Brock Set Dresser
Art Dustin Chapnick Set Dresser
Art James Ciccarelli Set Dresser
Art Mark Cseri Set Dresser
Art Blake Freeman Set Dresser
Art Jose Napoleon Gomez Set Dresser
Art Sean Grimes Set Dresser
Art Colin Lawrence Set Dresser
Art Marco López Set Dresser
Art Erica Mazzella Set Dresser
Art Natasha L. Pirouzian Set Dresser
Art Joel Ruiz Set Dresser
Art Patrick Shaw Set Dresser
Art Thomas Robert Stepanovich Set Dresser
Art Jeff Tirado Set Dresser
Art Chandler Vinar Set Dresser
Art Gary Maki Painter
Art Brad Elliott Property Master
Art Theresa Corvino Assistant Property Master
Crew Brandon Minton Propmaker
Crew Robert Minton Propmaker
Art Jordan "Riser" DeVires Painter
Art Lee Bermejo Storyboard Artist
Art Tim Divar Storyboard Artist
Art Ray Harvie Storyboard Artist
Art Daniel Warren Johnson Storyboard Artist
Art Jay Oliva Storyboard Artist
Art Jeffrey Paulsrud Storyboard Artist
Art Richard Poulain Storyboard Artist
Art Jared Purrington Storyboard Artist
Art Jose Andres Velasco Storyboard Artist
Camera John Clothier "A" Camera Operator
Camera Jac Fitzgerald "B" Camera Operator
Camera Tucker Korte "B" Camera Operator
Camera Braden Batsford First Assistant "A" Camera
Camera Eric Guerin First Assistant "B" Camera
Camera Blake Collins First Assistant "C" Camera
Camera Mike Prior Second Assistant "A" Camera
Camera Chris Slogan Second Assistant "B" Camera
Camera Kevin Miles Second Assistant "C" Camera
Directing Kimi Webber Script Supervisor
Editing Carlos Castillon First Assistant Editor
Crew Brett Schlaman Visual Effects Editor
Crew Jeremy Bradley Visual Effects Editor
Visual Effects Damian F. Gomez Visual Effects Assistant Editor
Visual Effects Hayley Stablow Visual Effects Assistant Editor
Visual Effects Yufei Skylar Zhang Visual Effects Assistant Editor
Production Tati Wilson Post Production Coordinator
Crew Elise Ferencz Post Production Assistant
Crew Taylor Lewis Post Production Assistant
Visual Effects Anthony Cally Visual Effects Production Manager
Visual Effects Harrison Goldstein Visual Effects Production Manager
Visual Effects Maeve Elliot Visual Effects Coordinator
Visual Effects Jeremy Brooks Visual Effects Coordinator
Visual Effects James Lee Visual Effects Coordinator
Visual Effects Patrick McCarthy Visual Effects Production Assistant
Sound Dick Hansen Production Sound Mixer
Sound Michael Kaleta Boom Operator
Sound Jeffrey A. Humphreys Boom Operator
Lighting Dan Jones Chief Lighting Technician
Lighting Erica Kim Assistant Chief Lighting Technician
Lighting Matthew Deetsch Lighting Programmer
Lighting Ricky Carrillo Rigging Gaffer
Lighting Jeffrey A. Cook Best Boy Electric
Camera Didier Koskas Key Grip
Camera Charles R. Mathews Best Boy Grip
Camera David Haeussler Libra Head Technician
Art David Hartman Storyboard Artist
Crew Lauren Mary Kim Utility Stunts
Editing Elise Ferencz Editorial Production Assistant

keyboard_arrow_up