Een Amerikaanse stad wordt onder de voet gelopen door een heuse zombie-plaag, en niemand lijkt de hongerige ondoden te kunnen stoppen. Een groep mensen, waaronder een zuster en een politieagent, besluit voor al deze waanzin te vluchten en zoeken tijdelijk hun heil in een verlaten winkelcentrum.
Nee, helaas is Dawn of the Dead nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Editing | Niven Howie | Editor |
Sound | Tyler Bates | Original Music Composer |
Crew | Gary D'Amico | Special Effects |
Directing | Zack Snyder | Director |
Writing | James Gunn | Screenplay |
Production | Joseph Middleton | Casting |
Sound | Darrell Hall | Music Editor |
Sound | Scott A. Hecker | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Denise Cronenberg | Costume Design |
Crew | Nick Alachiotis | Stunts |
Camera | Matthew F. Leonetti | Director of Photography |
Art | Steve Shewchuk | Set Decoration |
Production | Marc Abraham | Producer |
Production | Richard P. Rubinstein | Producer |
Crew | John Stoneham Jr. | Stunt Coordinator |
Production | Eric Newman | Producer |
Art | Andrew Neskoromny | Production Design |
Art | Arvinder Greywal | Art Direction |
Directing | Jordana Lieberman | Assistant Director |
Crew | Brittney Banks | Utility Stunts |
Production | Michael D. Messina | Co-Producer |
Production | Dennis E. Jones | Executive Producer |
Production | Armyan Bernstein | Executive Producer |
Production | Thomas A. Bliss | Executive Producer |
Directing | Dug Rotstein | Script Supervisor |
Crew | Jason Leib | Post Production Supervisor |
Sound | G. Marq Roswell | Music Supervisor |
Costume & Make-Up | Frank Alexander | Costume Supervisor |
Camera | Gilles Corbeil | Steadicam Operator |
Sound | Frederick Howard | Sound Effects Editor |
Crew | Damon Caro | Stunt Coordinator |
Art | Rob Ballantyne | Assistant Art Director |
Visual Effects | Dennis Berardi | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Eric J. Robertson | Visual Effects Producer |
Camera | Michael Carella | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Diana Ladyshewsky | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | RaMona Fleetwood | Hairstylist |
Sound | John J. Thomson | Production Sound Mixer |
Camera | Russ Goozee | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Natalie Bronfman | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Mario Cacioppo | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Carol Hartwick | Key Hair Stylist |
Production | Janine Anderton | Production Coordinator |
Crew | J.P. O'Donnell | Craft Service |
Sound | Alan Zielonko | Boom Operator |
Art | Suzanne Hodson | Set Decoration Buyer |
Crew | Damon Caro | Choreographer |
Sound | Jay Wilkinson | Sound Editor |
Crew | Terrence B. Zinn | Set Production Assistant |
Crew | Dana Howes | Transportation Coordinator |
Crew | Sharon Smith Holley | Visual Effects Editor |
Lighting | Philip Esteves | Lighting Technician |
Crew | Jeffrey Cassidy | Video Assist Operator |
Art | Kim Karon | Set Designer |
Costume & Make-Up | Jasmina Vasileva | Set Costumer |
Crew | Jennifer Mccormack | Driver |
Crew | Nicole Michaud | Makeup Effects |
Lighting | Michael Galbraith | Gaffer |
Art | James Halpenny | Construction Coordinator |
Editing | Melissa Remenarich | First Assistant Editor |
Crew | Vladimir Popovic | Systems Administrators & Support |
Camera | Christopher Raucamp | First Assistant Camera |
Crew | Jeff Schweikart | Post Production Assistant |
Lighting | Tom Starnes | Rigging Gaffer |
Sound | Tom Calderaro | Orchestrator |
Camera | Chuck Courrieu | Additional Photography |
Crew | Laird McMurray | Special Effects Coordinator |
Crew | Mark Chong | Technical Supervisor |
Production | Terry Edinger | Production Accountant |
Production | Richard Kroll | Researcher |
Crew | John 'Frenchie' Berger | Armorer |
Crew | Shawney Cohen | CG Supervisor |
Crew | Steve Holt | Set Medic |
Sound | Gary A. Hecker | Foley |
Production | Lauren Grey | Casting Associate |
Production | Marty Dejczak | Location Manager |
Visual Effects | Arthur Langevin | Pyrotechnic Supervisor |
Production | Stephanie Keating | Publicist |
Sound | Chris Jenkins | Sound mixer |
Camera | Brent Robinson | Underwater Camera |
Visual Effects | Aaron Weintraub | Visual Effects |
Sound | Carmen Flores De Tanis | First Assistant Sound Editor |
Costume & Make-Up | Barney Burman | Prosthetic Supervisor |
Production | Michael MacDonald | Unit Production Manager |
Costume & Make-Up | Jo-Ann MacNeil | Key Makeup Artist |
Camera | Mike Kirilenko | Key Grip |
Art | Michael Huschka | Assistant Property Master |
Art | J. Tracy Budd | Set Dresser |
Crew | Dave Tommasini | Pilot |
Production | Sara Kay | Casting Assistant |
Sound | Michael Dressel | Foley Editor |
Crew | Troy Waters | Marine Coordinator |
Sound | Derek Leininger | Musician |
Camera | William Engel | Grip |
Visual Effects | Brian Anderson | 3D Artist |
Directing | Eric S. Potechin | Second Assistant Director |
Directing | Joel Hay | Third Assistant Director |
Costume & Make-Up | Wynona Price | Makeup Artist |
Editing | Gary Burritt | Negative Cutter |
Directing | Peter D. Marshall | First Assistant Director |
Production | Caitlin McKenna | ADR Voice Casting |
Sound | Evan T. Chen | ADR Editor |
Art | Kyle Cooper | Title Designer |
Production | Sandra Lynne Hyhkö | Assistant Production Coordinator |
Sound | Pete Anthony | Conductor |
Camera | Ron Renzetti | Dolly Grip |
Sound | Andrew Bock | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Hoa Tran | 3D Animator |
Visual Effects | Patrick Coffey | Visual Effects Designer |
Costume & Make-Up | David Scott | Prosthetic Makeup Artist |
Crew | Tree Adams | Additional Music |
Sound | Frank Fleming | Sound Recordist |
Sound | Allen Hartz | Dialogue Editor |
Sound | Benjamin Beardwood | Dialogue Editor |
Sound | Byron Wilson | ADR Supervisor |
Art | Ron Hewitt | Property Master |
Camera | Murat Akser | Assistant Camera |
Production | Alex Kontsalakis | Payroll Accountant |
Visual Effects | Brian Anderson | Senior Animator |
Production | Sarah McIntosh | Second Assistant Accountant |
Editing | David McGroarty | Assistant Editor |
Editing | Curtis Lindersmith | Digital Intermediate Editor |
Costume & Make-Up | Pamela Hackwell | Contact Lens Technician |
Art | David Best | Graphic Designer |
Crew | Gary Kleinsteuber | Key Special Effects |
Sound | Jeff Gomillion | ADR Mixer |
Costume & Make-Up | Scoot DeVille | Assistant Makeup Artist |
Production | Scott Alexander | Assistant Location Manager |
Directing | Clay Staub | Second Unit Director |
Production | Terri Greening | Accountant |
Production | Douglas Thompson | Production Secretary |
Art | Vince Peets | Storyboard Artist |
Crew | Scott Alan Cook | Stunt Double |
Camera | Mark Beauchamp | Second Assistant Camera |
Art | Patricia Cowmeadow | Set Supervisor |
Visual Effects | Humberto Zamorate | CG Artist |
Production | Chad Darnell | Extras Casting |
Production | Andreas Hass | Assistant Production Coordinator |
Visual Effects | Barb Benoit | Digital Compositor |
Sound | Alfonso Calvo | ADR Recordist |
Art | Jordu Schell | Concept Artist |
Production | Lillian Awa | Production Assistant |
Art | Rob Bonney | Head Carpenter |
Editing | Michael Eaves | Color Timer |
Production | Sara Holmes | First Assistant Accountant |
Crew | Tony Acosta Jr. | Special Effects Technician |
Editing | Michael Eaves | Digital Color Timer |
Production | Brett Miller | Location Production Assistant |
Writing | George A. Romero | Original Film Writer |
Crew | Brad Martin | Stunts |
Crew | Taso N. Stavrakis | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Deborah Rutherford | Prosthetic Makeup Artist |
Crew | Alison Reid | Stunts |
Crew | Shelley Cook | Stunts |
Crew | Lauro David Chartrand-DelValle | Stunts |
Crew | Scott Reitz | Technical Advisor |
Editing | William Hoy | Additional Editor |