Een buitenaardse plaag heeft het plattelandsstadje Wheelsy in zijn greep. Slijmerige wormen dringen de lichamen binnen van de bewoners, die prompt veranderen in bloeddorstige en vleesetende zombies en gigantisch gemuteerde monsters. Een klein groepje overlevenden, waaronder de sheriff, zijn ex-liefje, de burgemeester en een zestienjarig meisje, proberen de buitenaardse invasie te stoppen, maar dan moeten ze eerst het stadje ontvluchten.
Nee, helaas is Slither nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Eric Newman | Producer |
Production | Marc Abraham | Executive Producer |
Editing | John Axelrad | Editor |
Writing | James Gunn | Writer |
Production | Scott Niemeyer | Executive Producer |
Directing | James Gunn | Director |
Production | Paul Brooks | Producer |
Crew | Rachel Wyn Dunn | Compositors |
Costume & Make-Up | Patricia Hargreaves | Costume Design |
Camera | Gregory Middleton | Director of Photography |
Production | Jonathan Shore | Associate Producer |
Art | Andrew Neskoromny | Production Design |
Sound | Dario DiSanto | Foley Editor |
Camera | Dave Brown | Grip |
Crew | Aynsley Baldwin | Post Production Assistant |
Visual Effects | Danelle Vierkant | Creature Design |
Production | Roberta L. Asman | Post Production Accountant |
Production | Carol Hocking | Production Coordinator |
Sound | Kevin Belen | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jean Tejkel | Foley Mixer |
Visual Effects | David Alexander | 3D Animator |
Crew | Barb Benoit | Compositor |
Visual Effects | Chris Holmes | Compositing Supervisor |
Production | James Forsyth | Extras Casting |
Production | Joanna L. Jones | Executive In Charge Of Post Production |
Crew | Robert Foreman | Carpenter |
Art | Rick Kramer | Greensman |
Directing | Bryan C. Knight | First Assistant Director |
Directing | Stephanie Rossel | Script Supervisor |
Sound | Maureen Murphy | Foley Artist |
Visual Effects | Audrey Price | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Allan Walker | Matte Painter |
Production | Colleen Bolton | Casting Associate |
Art | Helen Menyes | Standby Painter |
Sound | Kris Casavant | Assistant Sound Editor |
Crew | Ron Buyck | Transportation Captain |
Visual Effects | Ann-Marie Blommaert | Visual Effects Compositor |
Camera | Joshua Kjorven | Camera Trainee |
Crew | Adam de Bosch Kemper | Digital Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Jennifer Powell-Folk | First Assistant Makeup Artist |
Visual Effects | Jeffrey Kleiser | Senior Visual Effects Supervisor |
Production | Michael Alderking | Location Production Assistant |
Sound | Tyler Bates | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Monica Huppert | Key Makeup Artist |
Crew | Eric Clement | CG Supervisor |
Directing | Frank Turcotte | Layout |
Production | Susan Steeno | Publicist |
Costume & Make-Up | Megan Harkness | Assistant Makeup Artist |
Art | Michael Jovanovski | Lead Set Dresser |
Visual Effects | Douglas Aiken | Digital Compositor |
Visual Effects | Jon Campfens | Visual Effects Supervisor |
Crew | Andrew Pedley | Video Assist Operator |
Sound | Tim Williams | Orchestrator |
Costume & Make-Up | Lauren M. Walker | Truck Costumer |
Sound | Mark Noda | Boom Operator |
Sound | Hal Beckett | Music Editor |
Crew | Robin Auckland | Assistant Craft Service |
Editing | Arthur Montreuil | Color Timer |
Sound | Philip Hunter | Dialogue Editor |
Crew | Chris Doss | Executive in Charge of Finance |
Art | Ling Yang | Storyboard Artist |
Camera | Geraldine Brezca | First Assistant Camera |
Camera | Paul Birch | Additional Grip |
Camera | Mark Brown | Dolly Grip |
Production | Shane Lennox | Assistant Location Manager |
Sound | Allan Wilson | Conductor |
Crew | Laura Arcangeli | Assistant Chef |
Art | Kelly Golden | Sculptor |
Art | Michael Church | Set Dresser |
Crew | John Brake | Systems Administrators & Support |
Art | Joel Hurley | Location Scout |
Production | Greg Jackson | Location Manager |
Crew | Kyle Doig | Animal Wrangler |
Crew | Byron Drinkle | Playback Coordinator |
Production | Jeff Levine | Co-Producer |
Camera | Glen A. Dickson | Additional Camera |
Production | Ken Dhaliwal | Finance |
Crew | Jeff Baker | Technical Supervisor |
Directing | Scott J. Ateah | Second Unit Director |
Crew | John Johnston | Transportation Coordinator |
Crew | Matthew Talbot-Kelly | Digital Supervisor |
Sound | Matt Kunau | Dolby Consultant |
Camera | Marty McInally | Steadicam Operator |
Art | Shane Vieau | Set Decoration |
Art | Michael Sullivan | Lead Painter |
Art | Judi Stackaruk | Set Decoration Buyer |
Sound | Deni King | ADR Supervisor |
Crew | John Sleep | Special Effects Coordinator |
Crew | Scott J. Ateah | Stunt Coordinator |
Crew | Ken Atherton | Driver |
Production | Trevor Westerhoff | Production Coordinator |
Crew | Larry Sostad | Security Coordinator |
Production | Dan Lee West | Producer |
Art | Michael N. Wong | Art Direction |
Art | John Marcynuk | Assistant Art Director |
Art | Patrick Latarius | Construction Coordinator |
Art | David Dowling | Property Master |
Crew | Tannis Hegan | Makeup Effects |
Sound | Tim Walston | Sound Designer |
Visual Effects | Louise Barkholt | Visual Effects Producer |
Art | Michael Corrado | Construction Buyer |
Art | Sergio Lavilla | Set Buyer |
Camera | Stefan Burianyk | Best Boy Grip |
Editing | Drake Conrad | Digital Colorist |
Art | Deborah Morriss | Paint Coordinator |
Sound | Ian Jones | Sound Assistant |
Sound | Anke Bakker | Sound Supervisor |
Production | Shawn Williamson | Line Producer |
Crew | Taku Dazai | Animatronics Designer |
Production | Brad Van Arragon | Unit Production Manager |
Production | Rick Hannigan | Production Supervisor |
Visual Effects | John Barrigar | 3D Artist |
Costume & Make-Up | Debbie Tallman | Assistant Costume Designer |
Crew | Tony Alcantar | Dialogue Coach |
Sound | Mike Paprocki | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Joe Colwell | Prosthetics |
Visual Effects | Emma Pittson | Lead Animator |
Production | Aisla Webster | Post Production Coordinator |
Crew | Gilbert Jamault | Generator Operator |
Crew | Aaron Dem | Executive Visual Effects Producer |
Crew | Rob Fournier | Armorer |
Sound | Sarah Webster | Music Supervisor |
Crew | Landon Medeiros | Visual Effects Editor |
Directing | Karin Behrenz | Third Assistant Director |
Sound | Jose R. Castellon | ADR Recordist |
Production | Katie Baker | Accountant |
Production | Shannon Harron | Payroll Accountant |
Costume & Make-Up | Danna Rutherford | Key Hair Stylist |
Art | Tavis Gogal | Construction Foreman |
Crew | Gordon Alyward | Transportation Co-Captain |
Crew | Kelly Fry | Craft Service |
Lighting | Tom Kolafa | Best Boy Electric |
Lighting | Stewart Henshaw | Gaffer |
Directing | Alexis Hinde | Second Assistant Director |
Art | Wes Hamby | Assistant Property Master |
Art | Carlos Bolbrugge | Graphic Designer |
Camera | Chris Helcermanas-Benge | Still Photographer |
Sound | Francisco Koch | ADR Mixer |
Visual Effects | John Bozzalla | Visual Effects Production Manager |
Editing | Gary Lam | Assistant Editor |
Production | Norm Waitt | Executive Producer |
Art | Doris Deutschmann | Art Department Coordinator |
Lighting | Steve Larsen | Rigging Grip |
Visual Effects | Steward Burris | Animation Director |
Sound | Nerses Gezalyan | Sound Mixer |
Crew | Robert Musnicki | Stand In |
Crew | Todd Zeller | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Charron Hume | Costumer |
Production | Francois Garcia | Head of Production |
Production | Thomas A. Bliss | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Keith A. Parent | Costume Supervisor |
Lighting | Tracey Chapman | Rigging Gaffer |
Crew | Jennifer Mylrea | Stunts |
Crew | Ed Anders | Stunts |
Crew | Ryan Ennis | Stunts |
Crew | Brett Armstrong | Stunts |
Crew | Corbin Fox | Stunts |
Crew | Kim Howey | Stunts |
Crew | Mike Dopud | Stunts |
Crew | John Ulmer | Stunts |
Crew | Owen Walstrom | Stunts |
Crew | Shawn Stewart | Stunts |
Crew | Rob Wilton | Stunts |