Het is 2127. Pinhead, de wrede cenobite, bevindt zich aan boord van een ruimtestation dat wordt gecontroleerd door dr. Merchant. De missie van Merchant is om de poorten tot de hel voor eens en altijd te sluiten omdat z'n voorvader uit de achttiende eeuw verantwoordelijk was voor het maken van de puzzeldoos waarmee diezelfde poorten tot de hel voor het eerst werden geopend.
Nee, helaas is Hellraiser: Bloodline nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Art | Bruce Robert Hill | Art Direction |
Art | Carol Lavoie | Art Direction |
Sound | Scott G.G. Haller | Sound Editor |
Crew | John Hartigan | Special Effects Coordinator |
Camera | Steven R. Monroe | First Assistant Camera |
Camera | Gerry Lively | Director of Photography |
Production | Clive Barker | Executive Producer |
Writing | Clive Barker | Characters |
Sound | Daniel Licht | Original Music Composer |
Directing | Alan Smithee | Director |
Writing | Peter Atkins | Writer |
Production | Paul Rich | Executive Producer |
Production | Nancy Rae Stone | Producer |
Production | Nancy Rae Stone | Unit Production Manager |
Editing | Jim Prior | Editor |
Editing | Rod Dean | Editor |
Editing | Randy Bricker | Editor |
Art | Ivo Cristante | Production Design |
Costume & Make-Up | Gary J. Tunnicliffe | Makeup Effects Designer |
Production | David Witz | Unit Production Manager |
Sound | Noah Blough | Sound Editor |
Crew | Laura Albert | Stunt Double |
Sound | Robert L. Harman | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Directing | Kevin Yagher | Director |
Visual Effects | Bryan Moore | Additional Effects Development |
Crew | Kurt Bryant | Stunts |
Sound | Patrick Cyccone Jr. | Sound Re-Recording Mixer |
Lighting | Vojislav Mikulic | Gaffer |
Editing | Peter McNulty | Associate Editor |
Camera | Moshe Levin | Camera Operator |
Production | Elliot Lewis Rosenblatt | Production Supervisor |
Sound | John Roesch | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Eileen Kennedy | Costume Design |
Art | Pete von Sholly | Storyboard Artist |
Art | Jack Edjourian | Art Direction |
Art | Ken Larson | Art Direction |
Directing | K.C. Colwell | First Assistant Director |
Sound | Val Kuklowsky | Supervising Sound Editor |
Directing | Gwyneth Horder-Payton | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Dayna Cussler | Costume Design |
Costume & Make-Up | Douglas Noe | Makeup & Hair Assistant |
Crew | Brian Christensen | Stunts |
Editing | Herb Hickey | Color Timer |
Sound | Hilda Hodges | Foley Artist |
Sound | Sandy Gendler | Supervising Sound Editor |
Camera | Bob Gorelick | Steadicam Operator |
Sound | David Bondelevitch | Music Editor |
Sound | Hector C. Gika | Sound Editor |
Camera | Kirk R. Gardner | Steadicam Operator |
Sound | Vic Radulich | Sound Editor |
Art | Mark Poll | Set Designer |
Art | Carol Bentley | Set Designer |
Sound | Carolyn Tapp | Foley Recordist |
Directing | Paula Barrett-Barbier | Script Supervisor |
Sound | Kenneth C. Mantlo | Boom Operator |
Camera | Robert Zuckerman | Still Photographer |
Art | John Bucklin | Construction Foreman |
Costume & Make-Up | Anne Hieronymus | Hair Supervisor |
Costume & Make-Up | Anne Hieronymus | Makeup Supervisor |
Sound | Mary Jo Lang | Foley Mixer |
Costume & Make-Up | Gary J. Perticone | Makeup & Hair Assistant |
Camera | Jeffrey S. Lorenz | Second Assistant Camera |
Sound | Linda Folk | Sound Editor |
Art | Roger Kelton | Construction Coordinator |
Production | M. Cevin Cathell | Production Supervisor |
Art | Tim Colohan | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Dan Frey | Makeup & Hair Assistant |
Crew | Joni Avery | Stunt Double |
Sound | Ed White | Sound Mixer |
Production | Casey Bennett | Executive Producer |
Camera | Alex Klabukov | Dolly Grip |
Crew | William Morts | Stunts |
Editing | Pamela March | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Suzanne Flores | Costumer |
Directing | David Ticotin | Second Assistant Director |
Sound | Mark R. La Pointe | Sound Editor |
Editing | Rick Downey | Negative Cutter |
Production | Andrea Stone Brokaw | Casting Associate |
Sound | Chris Winter | Assistant Sound Editor |
Production | Laurel Smith | Casting Associate |
Sound | Larry Mah | Scoring Mixer |
Sound | David M. Cowan | Sound Editor |
Crew | Michael Del Genio | Special Effects Technician |
Sound | Dean St. John | ADR Recordist |
Crew | Paul Beahm | Stunts |
Camera | Robert J. Studenny | Key Grip |
Sound | J.R. Westen | ADR Mixer |
Camera | Michael Martino | First Assistant Camera |
Production | Kim Wozniak | Production Accountant |
Directing | Christopher T. Gerrity | First Assistant Director |
Lighting | Carlo Papica | Rigging Gaffer |