De eenzame, doodgewone professor Paul Matthews wordt van de ene op de andere dag een beroemdheid wanneer hij plots verschijnt in de dromen van miljoenen mensen. Hoe en waarom dit gebeurt, is voor Paul een compleet raadsel, maar hij is er niet boos om. Studenten komen eindelijk naar zijn lessen, hij wordt gevraagd voor grote reclamedeals en de relatie met zijn vrouw is nog nooit zo goed geweest. Maar dan nemen de nachtelijke verschijningen een duistere wending en veranderen ze in gruwelijke nachtmerries.
Nee, helaas is Dream Scenario nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Lars Knudsen | Producer |
Directing | Kristoffer Borgli | Director |
Production | Jacob Jaffke | Producer |
Production | Tyler Campellone | Producer |
Writing | Kristoffer Borgli | Writer |
Camera | Benjamin Loeb | Director of Photography |
Art | John O'Regan | Art Direction |
Costume & Make-Up | Natalie Bronfman | Costume Designer |
Production | Ari Aster | Producer |
Art | Trevor Smale | Assistant Art Director |
Art | Zosia Mackenzie | Production Design |
Art | Brittany Morrison | Set Decoration |
Directing | James Gilchrist | Second Assistant Director |
Directing | Sartaj Aulakh | Third Assistant Director |
Directing | Jess Smallwood | Third Assistant Director |
Sound | Denis Bellingham | Boom Operator |
Directing | Consuelo Solar | Script Supervisor |
Production | John Buchan | Casting |
Production | Jason Knight | Casting |
Costume & Make-Up | Tori Binns | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Chrystal Lotz | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Colin Penman | Makeup Department Head |
Directing | Claire Desmarais | Assistant Director |
Art | Rachel Mathews | Set Decoration Buyer |
Costume & Make-Up | Mia Sturup | Costume Supervisor |
Lighting | David Allan | Gaffer |
Crew | Dan Skene | Stunt Coordinator |
Directing | Daniel Biagi | Script Coordinator |
Camera | Jan Thijs | Still Photographer |
Camera | Jim Holmes | Key Grip |
Camera | Brett Hurd | "A" Camera Operator |
Camera | Mark Skinner | "B" Camera Operator |
Camera | Mark Skinner | Steadicam Operator |
Crew | Guy Langlois | Post Production Supervisor |
Sound | Sylvain Bellemare | Sound Designer |
Sound | Joss Dumas | Music Supervisor |
Production | Ellen Lewis | Casting |
Editing | Arnaud Weissenburger | Assistant Editor |
Editing | Kristoffer Borgli | Editor |
Production | Matt Code | Consulting Producer |
Crew | Donovan M. Boden | Thanks |
Editing | Jérôme Cloutier | Colorist |
Visual Effects | Arthur de Morel | Digital Compositor |
Production | Michael Cheney | Production Accountant |
Crew | Jessica Lister | Transportation Captain |
Crew | Susan Drennan | Transportation Coordinator |
Crew | Amy Szoke | Stunts |
Production | Nicolas Cage | Producer |
Sound | Owen Pallett | Original Music Composer |
Production | Ashley Shields-Muir | Unit Production Manager |
Production | Jacob Jaffke | Unit Production Manager |
Art | Anoma Modi | Set Designer |
Art | Trevor Smale | Set Designer |
Art | Adam Medley | Graphic Designer |
Art | Simon March | Set Dresser |
Art | Michael Church | Set Dresser |
Art | Rupert Gudgeon | Set Dresser |
Art | Peter C. Strange | Set Dresser |
Costume & Make-Up | James Herd | On Set Dresser |
Costume & Make-Up | Greg Smallwood | On Set Dresser |
Art | Alex Hurter | Property Master |
Camera | Michael Blatchford | First Assistant "A" Camera |
Camera | Jared Boyce | First Assistant "A" Camera |
Camera | Gottfried Pflugbeil | First Assistant "B" Camera |
Sound | Greg Chapman | Production Sound Mixer |
Camera | Jason McGowan | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Betty Chow | Ager/Dyer |
Costume & Make-Up | Indiana Allemang | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Steve Newburn | Prosthetics |
Costume & Make-Up | Shaun Hunter | Prosthetics |
Costume & Make-Up | Adrian Stansfield | Prosthetics |
Production | Kyle Dolphin | Production Coordinator |
Production | Scott Alexander | Location Manager |
Editing | Harrison Fishman | Additional Editing |
Editing | Zach Wiegmann | First Assistant Editor |
Editing | Jacob Del Duca | Assistant Editor |
Sound | Sylvain Bellemare | Sound Supervisor |
Sound | Stan Sakellaropoulos | Dialogue Editor |
Sound | Stan Sakellaropoulos | ADR Editor |
Sound | Francis Gauthier | Foley Editor |
Sound | Simon Meilleur | Foley Artist |
Sound | Jo Caron | Foley Mixer |
Sound | Gabrielle Labelle Joly | Foley Editor |
Sound | Stéphane Bergeron | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Dragisa Stojanov | Sound Recordist |
Visual Effects | Benoît Brière | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Marie-Claude Lafontaine | Visual Effects Producer |
Editing | Jérôme Cloutier | Digital Intermediate Colorist |
Directing | Daniela Barbosa | First Assistant Director |