Furiosa: A Mad Max Saga

Furiosa: A Mad Max Saga (2024)


  • Genre: Actie, Avontuur, Sciencefiction
  • Release Datum: 2024-05-22
  • Beoordeling: 7.6/10 van 2,216 stemmen
  • Lengte: 2uur 28min
  • Taal: English
  • Productie: Warner Bros. Pictures
  • Productie Land: Australia, United States of America
  • Regisseur: George Miller
star 7.6/10
Van 2,216 Stemmen

Plot

Na de ondergang van de wereld wordt de jonge Furiosa meegenomen uit de Green Place of Many Mothers en komt ze in handen van een grote motorbende aangevoerd door Warlord Dementus. Op hun tocht door de woestijn bereiken ze de Citadel, waar Immortan Joe de baas is. Terwijl de twee tirannen om de macht strijden, moet Furiosa vele beproevingen doorstaan en een manier vinden om terug te kunnen keren naar huis.

Kan ik Furiosa: A Mad Max Saga kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is Furiosa: A Mad Max Saga nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

Furiosa: A Mad Max Saga Trailer

  • Anya Taylor-Joy

    als Furiosa
  • Chris Hemsworth

    als Dementus
  • Tom Burke

    als Praetorian Jack
  • Alyla Browne

    als Young Furiosa
  • George Shevtsov

    als The History Man
  • Lachy Hulme

    als Immortan Joe / Rizzdale Pell
  • John Howard

    als The People Eater
  • Angus Sampson

    als Organic Mechanic
  • Charlee Fraser

    als Mary Jabassa
  • Elsa Pataky

    als Vuvalini General / Mr Norton
  • Nathan Jones

    als Rictus Erectus
  • Josh Helman

    als Scrotus
  • David Field

    als Toe Jam
  • Rahel Romahn

    als Vulture
  • David Collins

    als Smeg
  • Goran D. Kleut

    als The Octoboss
  • CJ. Bloomfield

    als Big Jilly
  • Matuse Paz

    als Fang
  • Ian Roberts

    als Mr Harley
  • Guy Spence

    als Mr Davidson
  • Robert Jones

    als Squint
  • Clarence John Ryan

    als Black Thumb
  • Tim Burns

    als Hungry Eyes
  • Tim Rogers

    als Snapper
  • Florence Mezzara

    als Sad Eyes
  • Quaden Bayles

    als War Pup
  • Peter Stephens

    als Guardian of Gastown
  • Sean Millis

    als Lone War Boy
  • Lee Perry

    als The Bullet Farmer
  • Dylan Adonis

    als Little Valkyrie
  • David Barnett

    als The Cycling Man
  • Anna Adams

    als Vuvalini
  • Peter Sammak

    als Vuvalini
  • Shea Adams

    als Cannibal
  • Josh Randall

    als Savage
  • Karl Van Moorsel

    als Hacker / Mortiflyer Bomb Setter
  • Dawn Klingberg

    als Corpse Minder
  • Richard Norton

    als The Prime Imperator
  • Stephen Amadasun

    als Shotgun Praetorian
  • Nick Annas

    als First Pick War Boy
  • Ripley Voeten

    als Chosen War Boy
  • Matthew Van Leeve

    als Mortiflyer Matt
  • Shane Dundas

    als Gastown Gate Watchman
  • Jamie Cluff

    als Gastown Gate Opener
  • Adam Thompson

    als Gastown Gate Opener
  • Shyan Tonga

    als Gastown Rider
  • Nellie Collins

    als Winchman
  • Adam Washbourne

    als Watch Tower Praetorian Guard
  • James Corcoran

    als Watch Tower Praetorian Guard
  • Sasa Vitanovic

    als Watch Tower Praetorian Guard
  • Tige Sixel Miller

    als Watch Tower Praetorian Guard
  • Justice Jones

    als Praetorian Pup
  • Maleeka Gasbarri

    als Pregnant Wife
  • Keza Ishimwe

    als Immortan's Harem
  • Nat Buchanan

    als Immortan's Harem
  • Jacob Tomuri

    als The Dogman / Mad Max
  • Mark Wales

    als Brake Man
  • Bryan Probets

    als Chumbucket
  • Danny Lim

    als High Master Black Thumb
  • Darcy Bryce

    als Pissboy
  • Chudier Gatwech

    als Wretched Man Recruit
  • Shivantha Wijesinha

    als Welder Recruit
  • Spencer Connelly

    als Rakka The Brackish
  • Ben Smith-Petersen

    als Ace Warboy
  • Toby Fuller

    als Lookout Warboy
  • Jayden Irving

    als Witness Warboy
  • Jesse Turner

    als Bommyknocker Warboy
  • Jon Iles

    als Bullet Farm Senior War Boy
  • Harrison Norris

    als Hazz The Valiant
  • Ash Hodgkinson

    als Valiant Lancer
  • Sean Renfrey

    als The Echo Man
  • Xanthia Marinelli

    als Treadmill Rat / Vuvalini (uncredited)
  • Alex Time

    als Dementus Biker (uncredited)
  • Daniel Webber

    als War Boy (uncredited)
  • Yeye Zhou

    als Treadmill Rat (uncredited)
  • Nikos Andronicos

    als Various (uncredited)
  • Kelli Bailey

    als The Wretched (uncredited)
  • Marcia Coronado

    als Vuvalini (uncredited)
  • Matt De Souza

    als Treadmill Rat (uncredited)
  • Hiroshi Kasuga

    als Gas Towner (uncredited)
  • Shakriya Tarinyawat

    als Biker (uncredited)
  • Chong Wei Zhang

    als Corpse Minder (uncredited)
Directing George Miller Director
Production George Miller Producer
Production Doug Mitchell Producer
Sound Tom Holkenborg Original Music Composer
Camera Simon Duggan Director of Photography
Visual Effects Diego O. Gonzalez Visual Effects
Writing George Miller Writer
Writing Nico Lathouris Writer
Directing P.J. Voeten First Assistant Director
Directing Guy Norris Second Unit Director
Crew Guy Norris Stunt Coordinator
Sound Robert Mackenzie Sound Designer
Editing Eliot Knapman Editor
Visual Effects Andrew Jackson Visual Effects Supervisor
Editing Eric Whipp Colorist
Art Colin Gibson Production Design
Editing Margaret Sixel Editor
Costume & Make-Up Jenny Beavan Costume Design
Crew Olga Miller Stunt Double
Crew Richard Norton Fight Choreographer
Crew Mark Tearle Stunt Coordinator
Crew Hayley Wright Stunt Double
Crew Jacob Tomuri Stunt Coordinator
Crew Ben Smith-Petersen Stunts
Sound Jordan Anastasi Boom Operator
Sound James Ashton Sound Re-Recording Mixer
Sound James Ashton Sound Designer
Sound Duncan Campbell Foley Mixer
Sound Gunay Demirci First Assistant Sound Editor
Sound Tom Heuzenroeder Sound Effects Editor
Sound Tom Holkenborg Sound Re-Recording Mixer
Sound Sue Kerr First Assistant Sound Editor
Sound Robert Mackenzie Sound Re-Recording Mixer
Sound Adrian Medhurst Foley Artist
Sound Marisa Marsionis Assistant Dialogue Editor
Sound Jessica Meier Sound Re-Recording Mixer
Sound Jessica Meier Sound Editor
Sound James Nowiczewski Boom Operator
Sound Ben Osmo Production Sound Mixer
Sound Claire Read Sound Assistant
Sound Angus Robertson ADR Mixer
Sound Sonja Stojkov Second Assistant Sound
Sound Tara Webb Sound Effects Editor
Sound Michal Zoltkowski Second Assistant Sound
Production Rachael Gill Associate Producer
Production Dean Hood Executive Producer
Production Mark Scoon Executive In Charge Of Production
Production Nikki Barrett Casting
Art Nicholas Dare Art Direction
Art Jacinta Leong Art Direction
Art Katie Sharrock Set Decoration
Art Sophie Nash Supervising Art Director
Production Pete Chiappetta Executive Producer
Production Anthony Tittanegro Executive Producer
Production Andrew Lary Executive Producer
Crew Jacob Tomuri Stunts
Art Shane Baxley Conceptual Design
Art Gabrielle Carey Set Designer
Costume & Make-Up Laura Egan On Set Dresser
Art Darren Fieldhouse Construction Foreman
Art Lachlan Gilmore Painter
Art Greg Hajdu Construction Coordinator
Art Dane Hallett Concept Artist
Crew Meg Hamilton Prop Maker
Costume & Make-Up Mark Harman On Set Dresser
Art Matt Hatton Concept Artist
Art Aaron Jordin Painter
Art Annette Mackie Concept Artist
Art Kate McCowage Assistant Art Director
Art Mackenzie Platt Set Designer
Art Joanna Pullen Property Master
Art Kate Rawlins Assistant Art Director
Art Mark Sexton Storyboard Artist
Art Kevin Silva Concept Artist
Crew Phillip Telford Carpenter
Art Tyler O'B Wallis Props
Art Lucy Wyborn Set Dresser
Crew Chong Wei Zhang Stunt Double

keyboard_arrow_up