14 jaar na de gebeurtenissen uit het eerste deel is er een hoop veranderd voor Jake en Neytiri, die ondertussen hun plekje hebben gevonden in het regenwoud van Pandora dat ze thuis kunnen noemen. De twee hebben samen drie Na'vi kinderen en een geadopteerd vierde mensenkind genaamd Spider. Jake en Neytiri doen er alles aan om dit gezin bij elkaar te houden, maar wanneer ze opnieuw bedreigd worden door RDA-mijnwerkers zijn ze gedwongen hun thuis te verlaten. Zo komen ze terecht in een geheel andere omgeving bij een rif, waar de Metkayina clan woont. Deze omgeving komt echter niet zonder gevaar, zeker niet wanneer blijkt dat het gezin van Jake en Neytiri zich bevindt in een cultuur die ze niet kennen.
Nee, helaas is Avatar: The Way of Water nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Editing | Stephen E. Rivkin | Editor |
Production | David Valdes | Executive Producer |
Production | David Valdes | Unit Production Manager |
Writing | Josh Friedman | Story |
Sound | Christopher Boyes | Sound Designer |
Sound | Christopher Boyes | Supervising Sound Editor |
Sound | Christopher Boyes | Sound Re-Recording Mixer |
Writing | James Cameron | Screenplay |
Directing | James Cameron | Director |
Editing | James Cameron | Editor |
Production | James Cameron | Producer |
Writing | James Cameron | Characters |
Writing | James Cameron | Story |
Crew | Martin Klebba | Utility Stunts |
Editing | David Brenner | Editor |
Writing | Shane Salerno | Story |
Production | Margery Simkin | Casting |
Camera | Russell Carpenter | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Deborah Lynn Scott | Costume Design |
Production | Jon Landau | Producer |
Art | Kim Sinclair | Supervising Art Director |
Camera | Richard Bluck | Second Unit Director of Photography |
Camera | Richard Bluck | Additional Director of Photography |
Art | Simon Bright | Art Direction |
Production | Daren Hicks | Production Supervisor |
Editing | John Refoua | Editor |
Crew | Clay Cullen | Stunts |
Art | Ken Turner | Art Direction |
Writing | Rick Jaffa | Screenplay |
Writing | Rick Jaffa | Story |
Writing | Amanda Silver | Screenplay |
Writing | Amanda Silver | Story |
Art | Luke Freeborn | Supervising Art Director |
Crew | Kirk Krack | Stunts |
Crew | Lauren Mary Kim | Stunts |
Crew | J.J. Perry | Stunts |
Art | Andy McLaren | Art Direction |
Crew | Brad Martin | Stunts |
Crew | Erik Audé | Utility Stunts |
Art | Kevin Loo | Set Designer |
Crew | Garrett Warren | Stunt Coordinator |
Directing | Garrett Warren | Second Unit Director |
Art | Dylan Cole | Production Design |
Production | Richard Baneham | Executive Producer |
Directing | Richard Baneham | Second Unit Director |
Art | Evan Webber | Set Designer |
Crew | Steven A. Davis | Stunts |
Art | Anne Costa | Assistant Art Director |
Crew | Brett A. Jones | Stunts |
Crew | Alicia Vela-Bailey | Stunt Double |
Art | Stephen Christensen | Art Direction |
Crew | Steve Upton | Stunts |
Production | Jon Glover | Researcher |
Crew | David Schultz | Stunts |
Art | Ben Procter | Production Design |
Costume & Make-Up | Frankie Karena | Hair Supervisor |
Production | Stacey Pianko | Casting Associate |
Crew | Kurt D. Lott | Utility Stunts |
Art | Robert Bavin | Art Direction |
Crew | Albert Valladares | Stunt Double |
Visual Effects | Brian Adler | Visual Effects |
Art | Ross Perkin | Set Designer |
Crew | Chris Grabher | Utility Stunts |
Crew | Denny Caira | Transportation Coordinator |
Crew | Troy Robinson | Stunts |
Sound | Gwendolyn Yates Whittle | Supervising Sound Editor |
Sound | David Chrastka | Sound Effects Editor |
Crew | Brian Machleit | Stunts |
Visual Effects | Lena Scanlan | Visual Effects Producer |
Production | Brigitte Yorke | Associate Producer |
Visual Effects | Eric Saindon | Visual Effects Supervisor |
Crew | Stuart Thorp | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Emily Egge | Costume Supervisor |
Crew | Yoshi Sudarso | Stunts |
Art | Shari Ratliff | Set Designer |
Visual Effects | Joe Letteri | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Carrie Bauer | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Gia Jimenez | Set Costumer |
Sound | Gary Summers | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | McKay Stewart | Utility Stunts |
Art | Sam Storey | Art Direction |
Art | Jeffrey Beck | Set Designer |
Crew | Andrew Arrabito | Military Consultant |
Visual Effects | Walter Garcia | Visual Effects Producer |
Crew | Kara Petersen | Utility Stunts |
Sound | Steve Gallagher | Music Editor |
Crew | Sebastian Foxx | Stunts |
Costume & Make-Up | Tyra Youland | Ager/Dyer |
Costume & Make-Up | Franca Gallo | Makeup Artist |
Crew | Kenny Sheard | Stunts |
Visual Effects | Daniel Barrett | Animation Supervisor |
Art | Andrew Chan | Art Direction |
Art | Amber Richards | Set Dresser |
Sound | The Weeknd | Songs |
Costume & Make-Up | Nat Van Halle | Set Costumer |
Art | Ed Symon | Set Designer |
Crew | Chris Silcox | Stunts |
Crew | Heidi Moneymaker | Stunts |
Costume & Make-Up | Michele Perry | Makeup Artist |
Art | Steven Light-Orr | Art Direction |
Crew | Josh Yadon | Stunt Double |
Lighting | Christopher Ferguson | Lighting Programmer |
Crew | CJ Jones | Other |
Sound | Simon Franglen | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Brian Barela | Set Costumer |
Art | Aashrita Kamath | Supervising Art Director |
Crew | Kevin A. Canamar | Set Medic |
Costume & Make-Up | Jack Taggart | Ager/Dyer |
Crew | Katherine Klosterman | Utility Stunts |
Crew | Ryan Happy | Stunts |
Costume & Make-Up | Vinnie Ashton | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Cody Dysart | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Shay Lawrence | Key Makeup Artist |
Art | Andrew Kattie | Set Designer |
Art | Alasdair Mott | Set Designer |
Crew | Brandon Melendy | Stunts |
Crew | Mallory Thompson | Stunts |
Crew | Mallory Thompson | Stunt Double |
Crew | Kyle Mclean | Stunts |
Costume & Make-Up | Michael Krehl | Tattoo Designer |
Art | Alister Baxter | Art Direction |
Art | Brendon Sweeney | Set Designer |
Crew | Tony Marsh | Stunts |
Crew | Gunter Simon | Utility Stunts |
Crew | Jane Austin | Utility Stunts |
Art | Colette Mullin | Set Designer |
Crew | Molly Miller | Stunts |
Crew | Arturo Dickey | Utility Stunts |
Camera | Travis Brady | Grip |
Lighting | Salim Bensrhir | Gaffer |
Art | Rudie Schaefer | Art Direction |
Directing | Simeon Jones | Second Assistant Director |
Art | Ben Milsom | Art Direction |
Crew | Jay Kealy | Stunts |
Crew | Taran Howell | Utility Stunts |
Crew | Masaaki Nitta | Stunts |
Crew | Tsuyoshi Abe | Stunts |
Visual Effects | Daniel McGraw | Visual Effects |
Crew | Trevor Logan | Utility Stunts |
Crew | Andy Jones | Stunts |
Crew | Dan Mast | Stunts |
Art | Ben Whale | Set Dresser |
Art | Yvonne Yip | Set Designer |
Art | Sarah Delucchi | Art Direction |
Art | Sarah Delucchi | Assistant Art Director |
Production | Maria Battle Campbell | Associate Producer |
Directing | Maria Battle Campbell | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Rewa Lewis | Set Costumer |
Crew | Pai Pai | Stunts |
Crew | Tori Marsh | Stunts |
Costume & Make-Up | Amy Wright | Set Costumer |
Art | Vanessa Cole | Set Decoration |
Crew | Justin B. Carter | Stunts |
Crew | Cord Walker | Utility Stunts |
Costume & Make-Up | Don Brooker | Prosthetics |
Crew | Juliana Potter | Stunt Double |
Crew | Michael Homick | Stunts |
Crew | Scott Marsh | Stunt Double |
Crew | Vanessa Zamarripa | Stunts |
Crew | Ashlee Fidow | Stunts |
Crew | Kris A. Jeffrey | Stunts |
Crew | Nikki Stanley | Stunts |
Art | John Ternent | Set Dresser |
Crew | Dustin Kydd | Stunts |
Costume & Make-Up | Catharine Stuart | Set Costumer |
Art | Virginia Berg | Assistant Art Director |
Visual Effects | Joe Howes | Visual Effects |
Crew | Lee Chesley | Stunts |
Crew | Luci Romberg | Stunts |
Art | Rebecca Asquith | Set Designer |
Crew | Alex Meglei | Stunts |
Crew | Mike Avery | Stunts |
Crew | Riley Phillips-Harris | Stunts |
Art | Marina Stojanovic | Set Designer |
Crew | David Stella | Stunt Double |
Crew | Shane Blakey | Stunts |
Costume & Make-Up | Katie Fox-Heywood | Makeup Artist |
Crew | Léa Catania | Stunts |
Art | Daniel Koene | Set Designer |
Costume & Make-Up | Carly Marr | Makeup Artist |
Crew | Amanda MacLeod | Stunts |
Crew | Mark Dobson | Utility Stunts |
Crew | Ludivine Perrin-Stsepaniuk | Stunts |
Crew | Bronte Coluccio | Stunt Double |
Crew | Elodie Pretorius | Stunts |
Crew | Shelby Jungers | Stunts |
Crew | Casey E. Roche | Stunts |