Lady Ashley, een Engelse aristocrate (Nicole Kidman), verlaat haar luxe leventje en trekt het Australische binnenland in. Ze ontmoet een ruige veedrijver (Hugh Jackman) die haar helpt haar ranch te beschermen. Samen vertrekken ze op een overweldigende reis door de mooiste en de meest afgelegen gebieden ter wereld. Als ze elkaar kwijtraken in Darwin, dat wordt gebombardeerd door de Japanse strijdkrachten, doen ze er alles aan om te overleven en elkaar terug te vinden.
Nee, helaas is Australia nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Baz Luhrmann | Screenplay |
Production | G. Mac Brown | Producer |
Editing | Dody Dorn | Editor |
Writing | Baz Luhrmann | Story |
Directing | Baz Luhrmann | Director |
Writing | Richard Flanagan | Screenplay |
Production | Catherine Knapman | Producer |
Production | Baz Luhrmann | Producer |
Production | Paul Watters | Producer |
Writing | Stuart Beattie | Screenplay |
Production | Catherine Martin | Producer |
Editing | Michael McCusker | Editor |
Writing | Ronald Harwood | Screenplay |
Sound | David Hirschfelder | Original Music Composer |
Camera | Mandy Walker | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Catherine Martin | Costume Design |
Production | Nikki Barrett | Casting |
Production | Mike Leeder | Casting |
Production | Ronna Kress | Casting |
Art | Karen Murphy | Art Direction |
Art | Catherine Martin | Production Design |
Production | Ean Tang | Casting |
Art | Ian Gracie | Supervising Art Director |
Costume & Make-Up | Jennifer Stanfield | Makeup Artist |
Crew | Aaron Downing | Post Production Supervisor |
Art | Ed Cotton | Assistant Art Director |
Art | Colette Birrell | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Francesco Nardi | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kate Birch | Hairstylist |
Art | Michael Bell | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Kylie Clarke | Wigmaker |
Costume & Make-Up | Teresa Hinton | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Sheldon Wade | Hairstylist |
Art | Peter Russell | Set Designer |
Art | Simon Elsley | Set Designer |
Costume & Make-Up | Ashley Johnson | Hairstylist |
Sound | Fabian Sanjurjo | Supervising Sound Effects Editor |
Sound | Stuart Morton | Music Editor |
Crew | Jon Grinberg | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Shereena-Lee van de Berkt | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Ineke Majoor | Visual Effects Producer |
Crew | Glenn Suter | Stunt Coordinator |
Crew | Zeb Simpson | Video Assist Operator |
Crew | Leanne Brooks | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Andy Brown | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Tony Cole | Visual Effects Supervisor |
Crew | John O'Connell | Choreographer |
Crew | Alex Meddick | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Prue Fletcher | Visual Effects Producer |
Art | Jiang Liu | Sculptor |
Art | Belinda Villani | Sculptor |
Crew | Katie Goodwin | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Michael Meagher | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Angus Reid | Visual Effects Producer |
Crew | Lawrence Woodward | Stunt Coordinator |
Editing | Anne Breslin | Dialogue Editor |
Crew | Thomas Van Koeverden | Special Effects Coordinator |
Crew | Randy Vellacott | Visual Effects Art Director |
Sound | Wayne Pashley | Supervising Sound Editor |
Sound | Wayne Pashley | Sound Designer |
Sound | John Simpson | Foley |
Visual Effects | Daniel P. Rosen | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Chad Malbon | Visual Effects Producer |
Crew | Greg Stuart | Stunt Coordinator |
Lighting | Shaun Conway | Gaffer |
Crew | Edweana Wenkart | Unit Publicist |
Editing | Delia McCarthy | Dialogue Editor |
Visual Effects | Edson Williams | Visual Effects Supervisor |
Directing | Sophie Fabbri-Jackson | Script Supervisor |
Sound | Anna Behlmer | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Angus Cameron | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Matt McDonald | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Robin Saxen | Visual Effects Producer |
Editing | Polly McKinnon | Dialogue Editor |
Visual Effects | James E. Price | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Felix Crawshaw | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Kerri Schwarze | Visual Effects Producer |
Camera | Warren Lazarides | Camera Operator |
Camera | James H. Fisher | Still Photographer |
Sound | Andy Nelson | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Kilou Picard | Visual Effects Producer |
Crew | Shannan Burkley | Visual Effects Art Director |
Visual Effects | Robert Duncan | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Erik Liles | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Chris Schwarze | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | David Worley | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Steve Dunn | Visual Effects Producer |
Crew | Ian Nobby Clark | Transportation Coordinator |
Art | Diana Freeman | Construction Coordinator |
Visual Effects | Chris Godfrey | Visual Effects Supervisor |
Production | Peter Hicks | Location Manager |
Crew | Gaetano Lagana | Scenic Artist |
Crew | Matt Morris | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Diana Giorgiutti | Visual Effects Producer |
Camera | Keir Beck | Camera Operator |
Camera | John Whitteron | Camera Operator |
Production | Mary Barltrop | Location Manager |
Art | Beverley Dunn | Set Decoration |
Lighting | Charlie Nott | Electrician |
Art | Matt Daley | Greensman |
Lighting | Jason Poole | Best Boy Electric |
Lighting | David Belleville | Electrician |
Lighting | Alex Laguna | Gaffer |
Camera | Peter McCaffrey | Steadicam Operator |
Lighting | Simon Walsh | Electrician |
Lighting | Benjamin Dugard | Electrician |
Camera | Ashleigh Carter | First Assistant "A" Camera |
Crew | Peter Quinn | Video Assist Operator |
Camera | Jason Weekes | Best Boy Grip |
Camera | Brett McDowell | Dolly Grip |
Lighting | Cameron Wintour | Electrician |
Camera | Frank Hruby | First Assistant "B" Camera |
Camera | Luke Nixon | First Assistant "B" Camera |
Lighting | Moses Fotofili | Gaffer |
Crew | Hayley Egan | Prop Maker |
Art | Graham Dunn | Set Dresser |
Art | Mark Harman | Set Dresser |
Art | Shane Melder | Swing |
Art | Christian Tancred | Swing |
Camera | Drew English | Clapper Loader |
Camera | John Regan | Dolly Grip |
Camera | Peter Eastgate | First Assistant "B" Camera |
Camera | Brett Tracey | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Luis Olivares | Video Assist Operator |
Lighting | Matt Begg | Best Boy Electric |
Lighting | Justin Plummer | Best Boy Electrician |
Camera | Lesley Watson | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Rusty Geller | Steadicam Operator |
Art | Sean Samuels | Concept Artist |
Camera | Damian Wyvill | Additional Director of Photography |
Camera | Jason Binnie | First Assistant "A" Camera |
Camera | Jason Trew | Best Boy Grip |
Lighting | Marcos Castro | Electrician |
Art | Rowan E Cassidy | Concept Artist |
Camera | Joel Froome | Clapper Loader |
Lighting | Michael Webber | Electrician |
Camera | Jordan Maddocks | Second Assistant "B" Camera |
Art | Peter Annison | Greensman |
Art | Sam McDougall | Greensman |
Art | Mark Sexton | Storyboard Artist |
Camera | Jeff Eastman | Best Boy Grip |
Lighting | Simon Edie | Electrician |
Lighting | Garfield Darlington | Electrician |
Art | Marco Nero | Concept Artist |
Art | Glenn Johnson | Greensman |
Lighting | Alan Willis | Best Boy Electrician |
Visual Effects | John Stokes | VFX Director of Photography |
Lighting | Jay MacNeill | Electrician |
Art | David Swanson | Greensman |
Art | Nikki DiFalco | Storyboard Artist |
Lighting | Russell Fewtrell | Electrician |
Camera | Paul Seipel | Second Assistant "B" Camera |
Art | Michael Turner | Assistant Art Director |
Art | James Pruden | Greensman |
Art | Dean Maguire | Swing |
Camera | Glenn Arrowsmith | Key Grip |
Camera | Mary Ellen Mark | Still Photographer |
Camera | Benn Hyde | Dolly Grip |
Lighting | John Ellard | Electrician |
Lighting | Ian 'Strapper' Mathieson | Rigging Gaffer |
Crew | Stuart Waller | Video Assist Operator |
Directing | Simon Warnock | First Assistant Director |
Art | Dorotka Sapinska | Conceptual Illustrator |
Art | Gavin Malm | Greensman |
Lighting | Simon Allan | Electrician |
Lighting | Steve Daley | Electrician |
Camera | Jay Torta | First Assistant "B" Camera |
Lighting | Mark Glindeman | Gaffer |
Camera | Greig Fraser | Second Unit Director of Photography |
Lighting | Stephen Head | Electrician |
Camera | Geoff Full | Key Grip |
Costume & Make-Up | Simone Wajon | Makeup & Hair |
Editing | Ryan Boucher | Assistant Editor |
Visual Effects | Andrew Hellen | Animation Director |
Visual Effects | Ed Coy | CG Artist |
Crew | Michael Mulholland | CG Supervisor |
Visual Effects | Jenny Basen | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Toshi Shiozawa | Visual Effects Technical Director |
Costume & Make-Up | Joanna Grenke | Tailor |
Editing | Emma McCleave | Assistant Editor |
Visual Effects | Nicholas Cross | CG Artist |
Visual Effects | Octavia Mansfield Schweitzer | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Katrin Arndt | Visual Effects Production Manager |
Costume & Make-Up | Nik Dorning | Prosthetic Makeup Artist |
Editing | Sally Johnson | Colorist |
Visual Effects | Jan Adamczyk | Digital Compositor |
Visual Effects | Steve Anderson | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Robert McDougall | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Hayley Sullivan | Visual Effects Production Assistant |
Costume & Make-Up | Kerry Warn | Hair Designer |
Visual Effects | Niki Bern | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Sarah Sparnenn | Digital Compositor |
Visual Effects | Jeff Driver | Modeling |
Visual Effects | Joe Thornley | Visual Effects Technical Director |
Costume & Make-Up | Christina Plitzco | Costume Standby |
Editing | Trish Cahill | Colorist |
Visual Effects | Nik Kacevski | CG Artist |
Crew | Carsten Kolve | CG Supervisor |
Visual Effects | John Durney | Digital Compositor |
Visual Effects | Wilfred Patriarca | Digital Compositor |
Visual Effects | Cameron Sharp | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Sotiris Georghiou | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Oleksandr Panaskevych | Visual Effects Technical Director |
Costume & Make-Up | Brydie Stone | Makeup & Hair Assistant |
Costume & Make-Up | Laura Schiavo | Makeup Supervisor |
Costume & Make-Up | Angela Conte | Makeup Supervisor |
Costume & Make-Up | Jade Sims | Costume Assistant |
Visual Effects | Julian Dimsey | Compositing Supervisor |
Costume & Make-Up | Catherine Biggs | Makeup & Hair Assistant |
Costume & Make-Up | Fiona Nicolls | Costume Standby |
Costume & Make-Up | Jamella Hassan | Costume Standby |
Editing | Matthew M. North | Digital Intermediate Editor |
Editing | David Birrell | First Assistant Editor |
Visual Effects | Dave Dalley | 2D Supervisor |
Visual Effects | Peter Spinaze | 3D Animator |
Visual Effects | Jessica Vines | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Selcuk Ergen | Visual Effects Technical Director |
Costume & Make-Up | Bronwyn Doughty | Costume Coordinator |
Visual Effects | Will Reichelt | 3D Supervisor |
Visual Effects | Daniel Loui | Digital Compositor |
Visual Effects | Louise Harvey | Visual Effects Coordinator |
Editing | Anthos Simon | Digital Intermediate Producer |
Editing | Olivier Fontenay | Senior Colorist |
Visual Effects | Erik Bruhwiler | 2D Supervisor |
Crew | Morris May | CG Supervisor |
Visual Effects | Gautam Kumar Jayaseelan | Digital Compositor |
Visual Effects | Michael Currell | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Daniel Chavez | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Vishal Patel | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Miles Green | Visual Effects Technical Director |
Costume & Make-Up | Maurizio Silvi | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Millie Adams | Costume Assistant |
Visual Effects | Michael Orbing | CG Artist |
Crew | Emmanuel Blasset | CG Supervisor |
Visual Effects | Matthew T. Griffin | Digital Compositor |
Visual Effects | Stephanie De Wealth | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Alex Pattinson | Visual Effects Production Assistant |
Editing | Geoff Willman | Assistant Editor |
Editing | Laurie Hughes | Digital Intermediate |
Editing | Rod Dean | Editorial Consultant |
Visual Effects | Dave Kim | 3D Coordinator |
Visual Effects | Daniela Giangrande | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Naomi Mitchell | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ingrid Johnston | Visual Effects Production Manager |
Costume & Make-Up | Ziggy Golden | Makeup Supervisor |
Visual Effects | Kevin Spruce | Animation Supervisor |
Crew | Mike Bain | CG Supervisor |
Visual Effects | Michelle Rose | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | James Sdrinis | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Amanda Enders | Costumer |
Visual Effects | Sam Cole | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Peter Webb | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Adrian White | Digital Compositor |
Visual Effects | Lucinda Glenn | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Gemma James | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Nicole Ashford | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Sandy Sutherland | Visual Effects Technical Director |
Costume & Make-Up | Zoe Saleeba | Makeup & Hair Assistant |
Editing | Gary Burritt | Negative Cutter |
Visual Effects | Mathew Harrington | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Terri Farmer | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Lynn Wheeler | Makeup Supervisor |
Visual Effects | Alex Serrano | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Flavia Dias Riley | Visual Effects Production Manager |
Costume & Make-Up | Gypsy Taylor | Costume Illustrator |
Editing | Jason Ballantine | Digital Intermediate |
Visual Effects | Steve Jaworski | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Sarah Jane Dunlop | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Stuart Willis | Visual Effects Coordinator |
Production | Kelly Vincent | Production Coordinator |
Crew | David Wheeler | Armorer |
Writing | Steven McGregor | Script Consultant |
Crew | Gideon Marshall | Armorer |
Directing | Eliska Yojtechovska | Continuity |
Art | Silvana Azzi Heras | Title Designer |
Camera | Andre Deubel | Epk Camera Operator |
Production | Fiona Dunford | Production Secretary |
Directing | Victoria Sullivan | Script Supervisor |
Production | Paul B. Gibbs | Production Accountant |
Production | Anna Steel | Production Coordinator |
Crew | Steve Steenstrup | Armorer |
Crew | John Bowring | Armorer |
Production | Denise Farrell | Production Accountant |
Production | Hilton Howson | Production Secretary |
Production | Biatta Czerkies | Production Secretary |
Production | Stephanie De Meautis | Production Coordinator |
Camera | Anton Monsted | Epk Producer |
Crew | David Scott | Visual Effects Art Director |
Art | Jo-Ann Beikoff | Property Master |
Sound | Libby Villa | Dialogue Editor |
Production | Ben Breen | First Assistant Accountant |
Crew | Felix Meagher | Additional Music |
Crew | Angela Little | Additional Music |
Crew | Baz Luhrmann | Additional Music |
Sound | James K. Lee | Orchestrator |
Sound | Craig Bryant | Orchestrator |
Sound | Ricky Edwards | Orchestrator |