In 'Malignant' wordt Madison gekweld door schokkende visioenen van gruwelijke moorden, waarna ook nog eens blijkt dat deze angstaanjagende beelden daadwerkelijk plaatsvinden.
Nee, helaas is Malignant nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | James Wan | Producer |
Production | Michael Clear | Producer |
Directing | James Wan | Director |
Writing | James Wan | Story |
Writing | Ingrid Bisu | Story |
Camera | Michael Burgess | Director of Photography |
Production | Brittany Petros | Location Manager |
Writing | Akela Cooper | Screenplay |
Production | Eric McLeod | Executive Producer |
Editing | Kirk M. Morri | Editor |
Art | Desma Murphy | Production Design |
Production | Ingrid Bisu | Executive Producer |
Production | Peter Luo | Executive Producer |
Production | Judson Scott | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Lisa Norcia | Costume Design |
Sound | Joseph Bishara | Original Music Composer |
Writing | Akela Cooper | Story |
Production | Hans Ritter | Executive Producer |
Art | Jennifer M. Gentile | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Stacy Bisel | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Rob Hinderstein | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Toby Lamm | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Lori McCoy-Bell | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Koji Ohmura | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kazuyuki Okada | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Cassie Russek | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Eleanor Sabaduquia | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Dania Simental | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Michael Ward | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Michael White | Hair Department Head |
Production | Jennifer Conroy | Unit Production Manager |
Production | Syndey Huynh | Production Supervisor |
Production | Philip Waley | Unit Production Manager |
Sound | Cristina Aragon | ADR Mixer |
Sound | Brian Dunlop | Dialogue Editor |
Sound | Joe Dzuban | Supervising Sound Editor |
Sound | Joe Dzuban | Sound Designer |
Sound | Joe Dzuban | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jacob Flack | Sound Effects Editor |
Sound | Ben Greaves | Boom Operator |
Sound | Julian Howarth | Sound Mixer |
Sound | Tim LeBlanc | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Chris Navarro | ADR Mixer |
Sound | Peter Staubli | Sound Effects Editor |
Crew | Nick DeRosa | Special Effects Technician |
Crew | Josh Kuhn | Special Effects Assistant |
Visual Effects | Michael Meinardus | Special Effects Supervisor |
Crew | Douglas D. Ziegler | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Brian Adler | Visual Effects |
Visual Effects | Matt Anderson | Visual Effects |
Visual Effects | Dan Brittain | Digital Compositor |
Visual Effects | Ivan Busquets | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Katherine Chambers | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Yashvhanth Chandrasekaran | Digital Compositor |
Visual Effects | Joel Cheyne | Visual Effects Coordinator |
Crew | Larkin Flynn | Compositor |
Crew | Georg Kaltenbrunner | CG Supervisor |
Visual Effects | Ravi Krishna Kasumarthy | Digital Compositor |
Visual Effects | Samira Khan | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Charles Lai | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Alberto Landeros | Digital Compositor |
Crew | Mathias Lautour | CG Supervisor |
Visual Effects | Cedric Lo | Animation Supervisor |
Visual Effects | Adrian Millington | Animation Supervisor |
Visual Effects | Diego Piccinato | Digital Compositor |
Visual Effects | Brian Shows | Visual Effects Producer |
Crew | Katrina Taylor | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Yegor Tesler | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Luke Vallee | Digital Compositor |
Art | David E. Scott | Supervising Art Director |
Production | Anne McCarthy | Casting |
Production | Kellie Roy | Casting |
Crew | Tiffany Abney | Stunt Double |
Crew | Heather Bonomo | Stunt Double |
Crew | Solomon Brende | Stunt Double |
Crew | Bryan Cartago | Stunt Double |
Crew | Darrell Davis | Stunts |
Crew | Danny Downey | Stunts |
Crew | Ed Duran | Stunts |
Crew | Brittania Fader | Stunt Double |
Crew | Glenn Foster | Stunt Coordinator |
Crew | Craig Henningsen | Stunts |
Crew | Cyrus Leisy | Stunts |
Crew | Krystle Martin | Stunts |
Crew | Molly Miller | Stunts |
Crew | Miluette Nalin | Stunt Double |
Crew | Blakely Olson | Stunt Driver |
Crew | Lauren Shaw | Stunt Double |
Crew | Mallory Thompson | Stunt Double |
Crew | Emerald Gordon Wulf | Stunts |
Art | Raul Contreras | Set Dresser |
Art | Tim Croshaw | Set Designer |
Art | Cody Recker | Set Dresser |
Art | Anne Porter | Set Designer |
Costume & Make-Up | Avi Wolfe | On Set Dresser |
Directing | David Marnell | Second Second Assistant Director |
Directing | Jeffrey Wetzel | First Assistant Director |
Editing | Travis Cantey | First Assistant Editor |
Editing | Jorge Diaz | Assistant Editor |
Editing | Paul Sage | Digital Intermediate Editor |
Editing | Pamela Scott-Farr | Digital Intermediate Producer |
Directing | Kerry Lyn McKissick | Script Supervisor |
Crew | Loyd Bateman | Fight Choreographer |
Crew | Loyd Bateman | Stunt Coordinator |
Crew | Brett A. Jones | Stunts |
Crew | Morgan Benoit | Stunt Double |
Crew | Craig Branham | Stunt Double |
Crew | Monica Lopez Aleman | Stunt Double |
Crew | Katie O'Donovan | Stunt Double |
Crew | Gee Alexander | Stunt Double |
Crew | Natascha Hopkins | Stunt Double |
Crew | Tara Macken | Stunt Double |
Crew | Angela Meryl | Stunt Double |
Crew | Brett Praed | Stunt Double |
Crew | Daniel Stevens | Stunt Double |
Crew | Mark Aaron Wagner | Stunt Double |
Crew | Vaia Zaganas | Stunt Double |
Crew | Sala Baker | Stunt Double |
Crew | Joey Box | Stunt Double |
Crew | Michelle Jubilee Gonzalez | Stunt Double |
Crew | Sierra Hoyle | Stunt Double |
Crew | Elisa Sargent | Stunt Double |
Crew | Lee-Anne Telford | Stunt Double |
Crew | Sonja Wajih | Stunt Double |
Crew | Troy James | Acting Double |
Sound | Odin Benitez | Sound Designer |
Sound | Eliot Connors | Sound Designer |
Sound | Justin Dzuban | Sound Effects Editor |
Sound | AP Amal Kumar | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | David Werntz | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Nico Alvarado | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Victoria Cameron | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Courtney Franzese | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Kersten Haff | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Jenna Mason | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Brooke Mulkins | Set Costumer |
Costume & Make-Up | David Profeta | Assistant Costume Designer |
Art | Demetrios Katsantonis | Set Dresser |
Crew | Jeanie King | Executive Visual Effects Producer |
Crew | Daniel Benjamin | Studio Teacher |