In de nabije toekomst krijgen veroordeelden de kans zich aan te bieden als proefpersoon om hun straf te verkorten. Een van deze proefpersonen voor een nieuw geneesmiddel dat gevoelens van liefde kan opwekken, begint zich af te vragen of zijn emoties wel echt zijn.
Editing | Stephen Mirrione | Editor |
Sound | Ren Klyce | Sound Designer |
Writing | Rhett Reese | Screenplay |
Production | Rhett Reese | Producer |
Sound | Jana Vance | Foley Artist |
Sound | Tom Myers | Supervising Sound Editor |
Sound | Tom Myers | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Eric Newman | Producer |
Camera | Claudio Miranda | Director of Photography |
Production | Chris Hemsworth | Producer |
Writing | Paul Wernick | Screenplay |
Production | Paul Wernick | Producer |
Directing | Joseph Kosinski | Director |
Camera | Chris Child | First Assistant "A" Camera |
Sound | Gary Rizzo | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Jade van der Lei | Production Coordinator |
Sound | Joseph Trapanese | Original Music Composer |
Production | Tommy Harper | Producer |
Production | Tommy Harper | Unit Production Manager |
Production | Kirsty McGregor | Casting |
Writing | George Saunders | Short Story |
Art | Jeremy Hindle | Production Design |
Sound | Kim Foscato | Dialogue Editor |
Art | A. Todd Holland | Supervising Art Director |
Sound | Brad Semenoff | Dialogue Editor |
Art | Bill Booth | Art Direction |
Camera | Warren Lazarides | First Assistant "C" Camera |
Art | Jim Millett | Assistant Art Director |
Production | Duncan Jones | Location Manager |
Sound | Mark Cornish | Production Sound Mixer |
Art | Bob Booker | Property Master |
Lighting | Matt Slattery | Gaffer |
Visual Effects | Steve Garrad | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Ryan Tudhope | Visual Effects Supervisor |
Camera | Richard Bradshaw | "B" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Nancy Hennah | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Nancy Hennah | Makeup Designer |
Directing | Carolina Häggström | Script Supervisor |
Camera | Tucker Korte | "A" Camera Operator |
Visual Effects | Lynzi Grant | Visual Effects Producer |
Crew | David E. Hall | Post Production Supervisor |
Sound | Ronni Brown | Foley Artist |
Directing | Alexander H. Gayner | First Assistant Director |
Production | Jeremy Steckler | Producer |
Production | Georgina Marquis | Unit Production Manager |
Production | Georgina Marquis | Line Producer |
Production | Emily Cheung | Associate Producer |
Sound | Kimberly Patrick | Foley Editor |
Sound | Chris Gridley | Dialogue Editor |
Production | Sarah Bowen | Executive Producer |
Visual Effects | Julian Summers | Special Effects Supervisor |
Sound | Richard Duarte | Foley Mixer |
Costume & Make-Up | Tracey Henton | Hair Supervisor |
Costume & Make-Up | Tracey Henton | Makeup Supervisor |
Production | Stevie Ray | Casting |
Camera | Simon Cooke | Key Grip |
Directing | Samantha Smith McGrady | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Lynne O'Brien | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Lynne O'Brien | Key Makeup Artist |
Sound | Scott Bruce | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Adam Dalli | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Amelia Gebler | Costume Design |
Production | Geneva Wasserman | Producer |
Camera | Margie McClymont | "B" Camera Operator |
Production | Agnes Chu | Producer |
Sound | Yvette Metoyer | Music Supervisor |
Sound | Chris Frazier | Foley Editor |
Camera | Jason Binnie | First Assistant "B" Camera |
Directing | Dan Cole | Second Second Assistant Director |
Art | Susan Higgins | Art Department Coordinator |
Camera | Lukas Davidson | Digital Imaging Technician |
Crew | Keir Beck | Stunt Coordinator |
Camera | Emily Murray | Second Assistant "C" Camera |
Sound | Kempsey Lyon | Utility Sound |
Sound | Alyssa Nevarez | Foley Editor |
Directing | Rebecca Keros | Third Assistant Director |
Directing | Shayla Girdler | Third Assistant Director |
Visual Effects | Meow Nutjaree Wannasri | VFX Artist |
Art | Nancy McIlvaney | Set Decoration |
Camera | Audra Murray | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Dermot McNamara | Second Assistant "B" Camera |