Hollywood in de jaren 30 van de vorige eeuw, gezien door de ogen van de vlijmscherpe sociaal criticus en alcoholische scriptschrijver Herman J. Mankiewicz (Gary Oldman), terwijl hij zich haast om het script van 'Citizen Kane' voor Orson Welles (Tom Burke) af te maken.
Production | Eric Roth | Producer |
Sound | Trent Reznor | Original Music Composer |
Directing | David Fincher | Director |
Production | Ceán Chaffin | Producer |
Production | Laray Mayfield | Casting |
Sound | Ren Klyce | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Ren Klyce | Sound Supervisor |
Art | Dan Webster | Supervising Art Director |
Crew | Frank Ceglia | Special Effects Coordinator |
Art | Jan Pascale | Set Decoration |
Art | Donald Graham Burt | Production Design |
Costume & Make-Up | Valli O'Reilly | Makeup Artist |
Crew | Danièle Lydon | Dialect Coach |
Crew | Chris Palermo | Stunts |
Sound | Conrad Pope | Orchestrator |
Sound | Scott Curtis | Foley Mixer |
Art | Thomas Betts | Set Designer |
Crew | Casey O'Neill | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Jacklin Masteran | Hairstylist |
Camera | David Ariniello | Grip |
Sound | Shelley Roden | Foley Artist |
Crew | Shannon Kemp | Special Effects Technician |
Production | Douglas Urbanski | Producer |
Sound | Atticus Ross | Original Music Composer |
Crew | Zack Duhame | Stunt Coordinator |
Art | Nancy Deren | Set Designer |
Editing | Kirk Baxter | Editor |
Costume & Make-Up | Trish Summerville | Costume Design |
Costume & Make-Up | Kris Evans | Makeup Artist |
Sound | Michael Primmer | Boom Operator |
Sound | John Roesch | Foley Artist |
Crew | Mickey Giacomazzi | Stunt Coordinator |
Production | William Doyle | Co-Producer |
Crew | Josh Hakian | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Jennifer Aspinall | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Laura Calvo | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Cindy J. Williams | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Ariel Gold | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Joseph Cigliano | Key Costumer |
Crew | William Conacher | Dialect Coach |
Sound | Drew Kunin | Production Sound Mixer |
Art | Canada Johanna Gordon | Set Decorating Coordinator |
Crew | Elizabeth Himelstein | Dialect Coach |
Sound | Kim Foscato | Dialogue Editor |
Art | Tammy S. Lee | Set Designer |
Visual Effects | Brice Liesveld | Visual Effects Producer |
Visual Effects | James Pastorius | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Simon Carr | Visual Effects Supervisor |
Sound | Richard Quinn | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Lawrence Quon | Set Costumer |
Directing | Sharron Reynolds-Enriquez | Script Supervisor |
Directing | Jean-Paul Chreky | Script Supervisor |
Art | Trish Gallaher Glenn | Property Master |
Sound | David Parker | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Josh Gold | Sound Effects Editor |
Sound | Malcolm Fife | Sound Effects Editor |
Crew | Tim Woods | Picture Car Coordinator |
Crew | Penny Dyer | Dialect Coach |
Costume & Make-Up | Norma Lee | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Anthony Gordon | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Anita Louise Brown | Set Costumer |
Sound | Jonathon Stevens | Sound Effects Editor |
Art | Antonio Andraus | Leadman |
Costume & Make-Up | Kimberley Spiteri | Hair Department Head |
Visual Effects | Wei Zheng | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Gigi Williams | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Dugg Kirkpatrick | Hairstylist |
Art | Chris Craine | Art Direction |
Lighting | Giovanni Zelko | Electrician |
Camera | Erik Messerschmidt | Director of Photography |
Costume & Make-Up | June Brickman | Makeup Artist |
Crew | John C. Carlucci | Special Effects |
Production | Allen Kupetsky | Unit Production Manager |
Sound | Sally Boldt | Music Editor |
Costume & Make-Up | Vera Steimberg | Makeup Artist |
Camera | Brian S. Osmond | "A" Camera Operator |
Camera | Will Dearborn | "B" Camera Operator |
Production | Ashleigh Tucker | Travel Coordinator |
Costume & Make-Up | Corey Deist | Assistant Costume Designer |
Crew | Thomas Whelpley | Transportation Co-Captain |
Camera | Alex Scott | First Assistant "A" Camera |
Crew | Paul E. Stroh | Transportation Coordinator |
Lighting | Marek Bojsza | Electrician |
Production | Peter Mavromates | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Patricia Vecchio | Hairstylist |
Editing | Ben Insler | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Maha | Makeup Artist |
Art | Daniela Medeiros | Set Designer |
Camera | Rod Farley | Grip |
Costume & Make-Up | Vicente Parada | Set Costumer |
Crew | John Lybrand | Driver |
Camera | Jerry C. Deats | Key Grip |
Sound | Jeremy Molod | Supervising Sound Editor |
Camera | Michael Mull | Dolly Grip |
Crew | Chris Raines | Transportation Co-Captain |
Crew | Dominic Pacitti | Set Production Assistant |
Lighting | Mike Visencio | Rigging Gaffer |
Sound | Shaun Farley | Foley Editor |
Costume & Make-Up | Kristin Adams Achtmeyer | Costumer |
Lighting | Evan Houth | Electrician |
Art | Joni Indursky | Set Decoration Buyer |
Sound | Coya Elliott | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Raqueli Dahan | Makeup Artist |
Directing | Samantha Smith McGrady | Second Assistant Director |
Sound | Nathan Nance | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Minh Bahnsen | Grip |
Art | Kimberly Pope | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Cynthia P. Romo | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Marianna Elias | Makeup Artist |
Lighting | Danny Gonzalez | Gaffer |
Directing | Richard Goodwin | First Assistant Director |
Lighting | Thomas McCarty | Electrician |
Lighting | Eric Tolzmann | Electrician |
Costume & Make-Up | Mark Bautista | Makeup Artist |
Production | Karla Torres | Production Supervisor |
Production | Karla Torres | Production Coordinator |
Camera | Dwayne Barr | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Barry Rosenberg | Hairstylist |
Production | Susan Murphy | Production Accountant |
Camera | David Edsall | First Assistant "B" Camera |
Production | Teresa Jaime Drapkin | Payroll Accountant |
Camera | Doug Dole | Best Boy Grip |
Production | Venus Ventura | First Assistant Accountant |
Writing | Jack Fincher | Screenplay |
Production | Andrea McKee | Associate Producer |
Crew | Chris Waldoch | Driver |
Production | Eric K. Yun | Assistant Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Peggy Teague | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Keiko Wedding | Makeup Artist |
Production | Anna Mayworm | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Jeong-Hwa Fonkalsrud | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kase Glenn | Hairstylist |
Editing | Casey Curtiss | Assistant Editor |
Art | Hogan Lee | Assistant Art Director |
Crew | Kimo Han | Driver |
Editing | Russell August Anderson | Assistant Editor |
Camera | William J. McDevitt | Grip |
Crew | Jennifer Duclos | Driver |
Crew | Scott Philbrick | Driver |
Art | Cassidy Shipley | Set Designer |
Crew | Quinton Farina | Special Effects Technician |
Visual Effects | Yabin Morales | Visual Effects Supervisor |
Camera | Miles Crist | Still Photographer |
Camera | Gary Bevans | Second Assistant "B" Camera |
Lighting | James Green | Best Boy Electric |
Production | Nicholas Roertgen | Production Secretary |
Art | Jeffery Goyer | Construction Coordinator |
Crew | Richard Tokiyeda | Driver |
Crew | Tommy Fagan | Driver |
Crew | Noam Amram | Driver |
Crew | Joshua Harris | Driver |
Crew | David Drasin | Driver |
Crew | Mike Ball | Driver |
Crew | Ed Evans | Driver |
Crew | Charley Fabinal | Driver |
Crew | Gerardo Moreno | Driver |
Crew | Thomas Rodriguez | Driver |
Crew | Kevin Pullen | Driver |
Crew | Kekoa Santana | Driver |
Crew | Michael Santana | Driver |
Crew | Frank Santos Jr. | Driver |
Crew | Steven Saunders | Driver |
Crew | Todd K. Schmidt | Driver |
Crew | Harry Taylor | Driver |
Production | Audrey Loeb | Casting Assistant |
Production | Tom Martorano | Background Casting Director |
Production | Adam Penny | Background Casting Director |
Production | Kyle Steeno | Post Production Coordinator |
Editing | Jennifer Chung | Assistant Editor |
Editing | Jeremy Shattuck | Assistant Editor |
Editing | Eric Weidt | Digital Intermediate Colorist |
Art | Neil Kellerhouse | Title Designer |
Crew | David Eisen | Driver |
Crew | Kurt Nelson | Stunts |