Een jonge vrouw keert na een paar jaar terug naar een afgelegen gemeenschap, samen met een aantal vrienden. Ze stuiten op een mysterieuze put en die vondst blijkt voor problemen te zorgen. De vriendelijke boeren beginnen zich opeens als wilde beesten te gedragen. Tevens blijken er in het dorp ook demonen en spoken te zitten.
Nee, helaas is Paranormal Activity: Next of Kin nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Terri Taylor | Casting |
Writing | Christopher Landon | Screenplay |
Production | Christopher Landon | Executive Producer |
Sound | Smokey Cloud | Assistant Sound Editor |
Editing | Todd E. Miller | Editor |
Production | Jason Blum | Producer |
Sound | Don White | Foley Mixer |
Production | Oren Peli | Producer |
Directing | William Eubank | Director |
Camera | Pedro Luque | Director of Photography |
Sound | Jasper Randall | Vocals |
Production | Steven Schneider | Executive Producer |
Sound | Coll Anderson | Sound Effects Editor |
Production | Jenny Hinkey | Executive Producer |
Production | Jenny Hinkey | Unit Production Manager |
Crew | Mariusz Kubicki | Stunts |
Costume & Make-Up | Scott Patton | Prosthetic Designer |
Costume & Make-Up | Trefor Proud | Makeup Department Head |
Sound | Randy Wilson | Foley Mixer |
Sound | Sandra Fox | Foley Artist |
Art | Daniel Maldonado | Property Master |
Costume & Make-Up | Mark Maitre | Prosthetic Makeup Artist |
Crew | Roy Farfel | Stunts |
Camera | Chuck Moran | Grip |
Directing | Shane B. Scott | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | J. Alan Scott | Prosthetic Supervisor |
Sound | Wayne Lemmer | Sound Designer |
Sound | Wayne Lemmer | Supervising Sound Editor |
Sound | Wayne Lemmer | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Becky Sullivan | Dialogue Editor |
Sound | Becky Sullivan | ADR Editor |
Sound | Phil Barrie | Sound Designer |
Sound | Joel Dougherty | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Debra L. Tennant | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Roxy D'Alonzo | Prosthetic Makeup Artist |
Sound | P.K. Hooker | Supervising Sound Editor |
Crew | Mark Rayner | Stunt Coordinator |
Crew | Ricky Riggs | Scenic Artist |
Art | Kristen Ficara | Art Department Coordinator |
Production | Sarah Domeier Lindo | Casting |
Sound | Eileen Horta | Dialogue Editor |
Sound | Eileen Horta | ADR Editor |
Production | Susan Boyajian | ADR Voice Casting |
Crew | Scott Burik | Stunts |
Crew | Daniel Barone | Special Effects Technician |
Camera | Timothy Limner | Grip |
Costume & Make-Up | Shane Mahan | Prosthetic Supervisor |
Production | Susanne Scheel | Casting |
Camera | Quenell Jones | Camera Operator |
Art | Joanne Ling | Set Decoration |
Crew | Josiah Nolan | Stunts |
Lighting | Matthew A. Nardone | Gaffer |
Lighting | Matthew A. Nardone | Chief Lighting Technician |
Production | Jamie Buckner | Production Supervisor |
Camera | Charlie Muentes | First Assistant "B" Camera |
Crew | Ben Rezendes | Stunts |
Production | Stephanie Rancier | Post Production Coordinator |
Production | Ally Conover | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Whitney Anne Adams | Costume Design |
Art | Lincoln Coppola | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Lincoln Coppola | On Set Dresser |
Directing | Rob Burgess | First Assistant Director |
Directing | Kate Hennessy | Second Assistant Director |
Sound | Jessie Anne Spence | Dialogue Editor |
Sound | Jessie Anne Spence | ADR Editor |
Camera | Zack Sainz | Digital Imaging Technician |
Costume & Make-Up | Cassandra Lyons | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Leah Raybuck | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Dana Calanan | Tailor |
Crew | Christopher Srock | Set Medic |
Production | Shellie Gillespie | Production Accountant |
Sound | Jenna Dalla Riva | Foley Editor |
Sound | Jack Heeren | Foley Mixer |
Production | Peter Johnson | Extras Casting |
Crew | Kyli Zion | Stunt Double |
Sound | Emma Present | Dialogue Editor |
Sound | Emma Present | ADR Editor |
Art | Ted Grader | Greensman |
Art | Ted Grader | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Kelsey Sasportas | Wardrobe Supervisor |
Sound | Davi Aquino | Foley Editor |
Crew | Warren E. Hull | Stunt Double |
Production | Peita Carnevale | Assistant Accountant |
Directing | Matt Fleck | Second Second Assistant Director |
Art | Mitchell Olson | Greensman |
Art | Mitchell Olson | Props |
Sound | Chelsea Body | Foley Editor |
Production | Sharon Swan | Payroll Accountant |
Production | Melanie Morse MacQuarrie | Location Manager |
Crew | Paige Rhea | Stunt Double |
Crew | Nico Coucke | Stunts |
Art | James Dardenne | Art Direction |
Art | Mason Chesler | Graphic Designer |
Crew | Sierra Sawaya | Animal Wrangler |
Sound | Taylor Flinn | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Erin Hewitt | Visual Effects Producer |
Crew | John Long | Transportation Captain |
Visual Effects | Joshua LaCross | Visual Effects Supervisor |
Crew | Dejay Roestenberg | Stunt Double |
Production | Lilly Tyson | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Holly Pilato-Scharnweber | Costume Assistant |
Crew | Matt Stonish | Special Effects Technician |
Production | Harry Lipsitz | Extras Casting |
Crew | Sean Kulak | Carpenter |
Art | Brett J. Banakis | Set Designer |
Visual Effects | Aaron Chiesa | VFX Artist |
Art | John Collins | Production Design |
Art | Chris Brown | Set Decoration |
Production | Kyle Mecca | Extras Casting |
Lighting | Chaz Strothers | Lighting Technician |
Production | Keanna McLaughlin | Location Assistant |
Costume & Make-Up | Kc Mussman | Prosthetic Makeup Artist |
Camera | Brett Roedel | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Tracy Oliver | Animal Coordinator |
Art | Tom J Rukavina | Leadman |
Art | Randy Krautsack Jr. | Set Dresser |
Art | Brian Netzel | Set Dresser |
Production | Julien Louis | Key Production Assistant |
Art | Jade Goheen | Assistant Set Decoration |
Art | James P. Kerr | Set Dresser |
Production | Jake Cassel | Assistant Location Manager |
Production | Adam Taylor | First Assistant Accountant |
Crew | Amy Elizabeth Harmon | Transportation Coordinator |
Art | Janet Li | Props |
Costume & Make-Up | Sasha Glasser | Prosthetic Makeup Artist |
Art | Richard A. Sirico | Construction Coordinator |
Camera | Cheryn Park | First Assistant "A" Camera |
Production | Gail Quintos | Casting Assistant |
Art | Adrienne Carlile | Set Designer |
Art | Dave Pericozzi | Set Dresser |
Art | Clifford A. Keen | Set Dresser |
Art | Mark Gardner | Set Dresser |
Art | Michael Amato Jr. | Set Dresser |
Camera | Andy Morin | Drone Pilot |
Sound | Paul Pouthier | Sound Mixer |
Sound | Aaron Austin | Boom Operator |
Sound | Leslie Harkness | Utility Sound |
Lighting | Mark Pasqualotto | Assistant Chief Lighting Technician |
Lighting | Justin Scott Holbrook | Electrician |
Lighting | Katherine Glendenning | Electrician |
Art | Cheryl Stewart | Sculptor |
Art | Hiroshi Shuto | Sculptor |
Crew | Robert Dell'arena | Carpenter |
Art | Karlyn Mizzoni | Assistant Property Master |
Art | Rick A. Liberatore | Props |
Costume & Make-Up | Lauren Driskill | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Cassie Elsaesser | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Jessica Wegrzyn | Ager/Dyer |
Costume & Make-Up | Jessica Wegrzyn | Costumer |
Costume & Make-Up | Kassie Depke Blackmon | Key Hair Stylist |
Production | Heather Backlas | Production Coordinator |
Production | Angela R. Matthews | Assistant Production Coordinator |
Production | Robin Lazzara | Production Secretary |
Crew | Augustino Mangione | Transportation Coordinator |
Crew | Sean McNay | Transportation Co-Captain |
Crew | Jeff Nix | Animal Wrangler |
Crew | Riley Beranek | Studio Teacher |
Crew | Anna Krempholtz | Scenic Artist |