De vriendinnen Kim, Abby, Feline en nieuwkomer Pippa besluiten hun laatste vrije dagen voor het eindexamen door te brengen in een afgelegen vakantiehuisje in de Ardennen. Wat een gezellig meidenweekend had moeten worden, verandert al gauw in een drama.
Production | Janusz Gosschalk | Casting |
Crew | Marco Maas | Stunt Coordinator |
Sound | Merlijn Snitker | Original Music Composer |
Writing | Tjebbo Penning | Co-Writer |
Directing | Dennis Bots | Director |
Camera | Rolf Dekens | Director of Photography |
Production | Dilara Horuz | Additional Production Assistant |
Production | Leonie Luttik | Casting |
Editing | Jurriaan van Nimwegen | Editor |
Production | Petra Goedings | Producer |
Sound | Herman Pieëte | Sound Designer |
Sound | Bianca Steenhagen | Foley Artist |
Crew | Ron Sleeswijk | Stunt Coordinator |
Production | Houk van Warmerdam | Additional Production Assistant |
Production | Edwin Goldman | Producer |
Sound | Giel van Geloven | Sound Effects Editor |
Art | Leo Zandvliet | Property Master |
Visual Effects | Rick Wiessenhaan | Special Effects Supervisor |
Crew | Rick Wiessenhaan | Weapons Master |
Camera | Jaap Vrenegoor | Still Photographer |
Camera | Luuk Zonnenberg | First Assistant "A" Camera |
Sound | Antoin Cox | Production Sound Mixer |
Sound | Kasper van Wieringen | Boom Operator |
Crew | Timo Aaldriks | Compositor |
Visual Effects | David van Heeswijk | Visual Effects Supervisor |
Crew | Joris van Seggelen | Post Production Supervisor |
Crew | Marijn de Vries | Post Production Supervisor |
Production | Marijn de Vries | Production Coordinator |
Art | Dimitri Merkoulov | Production Design |
Production | Maaike Benschop | Producer |
Art | Ludo Volders | Location Scout |
Production | Winnie Rijnders | Production Manager |
Art | Suzanne Andriessen | Art Department Coordinator |
Camera | Erwan van Buuren | Steadicam Operator |
Production | Michiel Bartels | Line Producer |
Directing | Janne Schmidt | Assistant Director |
Art | Sietse van den Broek | Title Designer |
Camera | Wesley Westerhuis | Grip |
Costume & Make-Up | Jacqueline Hoogendijk | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jacqueline Hoogendijk | Makeup & Hair |
Directing | Marc van der Bijl | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Bianca van der Steen | Additional Hairstylist |
Lighting | Sander Idema | Electrician |
Production | Lennart van Egmond | Location Manager |
Art | Wendy Valentijn | Set Decoration |
Art | Koert Scholman | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Mireille van Breukelen | On Set Dresser |
Production | Mariel Bergema | Line Producer |
Production | Hans Heerschop | Unit Production Manager |
Lighting | Stan Widdershoven | Electrician |
Camera | Brian Van Dijk | Camera Trainee |
Costume & Make-Up | Fieke Nicolaï | Costume Designer |
Costume & Make-Up | Carmen de Fretes | Makeup & Hair Assistant |
Costume & Make-Up | Marloes de Jong | Additional Hairstylist |
Crew | Stan Egberts | Video Assist Operator |
Directing | Stan Egberts | Continuity |
Camera | Tarzan Rutgers | Camera Trainee |
Camera | Rozemarijn Stokkel | Additional First Assistant Camera |
Camera | Rozemarijn Stokkel | First Assistant "B" Camera |
Crew | Wendy Vrijenhoek | Stunt Double |
Writing | Alexandra Penrhyn Lowe | Writer |
Production | Jimmy Groeneveld | Production Assistant |
Editing | Bart Verraest | Colorist |
Editing | Jonne Roos | Digital Intermediate Producer |
Art | Cecile Hanrath | Art Department Assistant |
Art | Dione van der Hoeven | Set Decoration |
Crew | Lutz Schleisner | Stunt Driver |
Crew | Brian van de Vooren | Stunt Coordinator |
Art | Marieke Verhoeven | Set Decoration |
Production | Mascha van Erven | Co-Producer |
Production | Esra Tapan | Production Assistant |
Camera | Niels van der Kraan | Camera Operator |
Crew | Saskia Neville | Stunt Double |
Lighting | Gerard Stam | Gaffer |
Directing | Ruud Ahsmann | Second Assistant Director |
Lighting | Daan Strampel | Electrician |
Production | Sophie Slabbekoorn | Unit Production Manager |
Crew | Laurelle Bakker | Driver |
Production | Laurelle Bakker | Assistant Production Manager |
Lighting | Steven van Hengstum | Electrician |
Camera | Richard van der Oord | Key Grip |
Crew | Pim Meijer | Compositor |
Editing | Marre Bonke | First Assistant Editor |
Production | Iris de Git | Production Assistant |
Camera | Niels Zonnenberg | Second Assistant "A" Camera |
Writing | Mel Wallis de Vries | Novel |
Crew | Emilie Kwist | Production Controller |
Writing | Leontine Groen | Script Editor |
Production | Lynn Meijer | Production Assistant |
Production | Anna Berlis | Additional Production Assistant |
Production | Simon Waterkeyn | Location Manager |
Production | Karine Roldaan | Casting |
Crew | Karine Roldaan | Dialogue Coach |
Directing | Ruben van der Horst | Third Assistant Director |
Art | Peter Rutten | Set Decoration |
Art | Aukje Leenaars | Graphic Designer |
Art | Sylvan Steenhuis | Runner Art Department |
Costume & Make-Up | Sanne Gravemaker | Additional Hairstylist |
Crew | Rob van Heijningen | Drone Operator |
Lighting | Reinout Bakker | Best Boy Lighting Technician |
Lighting | Huib Berkhoff | Electrician |
Lighting | Ciro Naastepad | Electrician |
Crew | Sabine van der Helm | Animal Coordinator |
Crew | Becanti Wijnbergh | Compositor |
Crew | Erik Bobeldijk | Compositor |
Sound | Antony Gray | Dialogue Editor |
Sound | Anton Pieëte | Foley Mixer |
Sound | Eelco Bakker | ADR Recordist |