The Curious Case of Benjamin Button

The Curious Case of Benjamin Button (2008)


  • Genre: Drama, Fantasie, Romantiek
  • Release Datum: 2008-12-25
  • Beoordeling: 7.57/10 van 11156 stemmen
  • Lengte: 2uur 46min
  • Taal: English
  • Productie: Paramount
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: David Fincher
star 7.57/10
Van 11,156 Stemmen

Plot

Terwijl de orkaan Katrina op New Orleans afstormt, ligt de bejaarde Daisy op haar sterfbed. Ze vraagt haar dochter om voor te lezen uit een oud dagboek. Het dagboek vertelt het bijzondere verhaal van Benjamin Button.

Kan ik The Curious Case of Benjamin Button kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is The Curious Case of Benjamin Button nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer The Curious Case of Benjamin Button beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

The Curious Case of Benjamin Button Trailer

  • Brad Pitt

    als Benjamin Button
  • Cate Blanchett

    als Daisy Fuller
  • Taraji P. Henson

    als Queenie
  • Julia Ormond

    als Caroline Fuller
  • Jason Flemyng

    als Thomas Button
  • Mahershala Ali

    als Tizzy Weathers
  • Jared Harris

    als Captain Mike
  • Elias Koteas

    als Monsieur Gateau
  • Phyllis Somerville

    als Grandma Fuller
  • Tilda Swinton

    als Elizabeth Abbott
  • Faune Chambers

    als Dorothy Baker
  • Donna DuPlantier

    als Blanche Devereux
  • Jacob Tolano

    als Martin Gateau
  • Earl Maddox

    als Man at Train Station
  • Ed Metzger

    als Teddy Roosevelt
  • Danny Vinson

    als Priest Giving Last Rites
  • David Jensen

    als Doctor at Benjamin's Birth
  • Joeanna Sayler

    als Caroline Button
  • Fiona Hale

    als Mrs. Hollister
  • Patrick Thomas O'Brien

    als Dr. Rose
  • Marion Zinser

    als Mrs. Horton
  • Peter Donald Badalamenti II

    als Benjamin 1928-31
  • Danny Nelson

    als General Winston
  • Paula Gray

    als Sybil Wagner
  • Lance E. Nichols

    als Preacher
  • Rampai Mohadi

    als Ngunda Oti
  • Troi Bechet

    als Filamena Gilea
  • Elle Fanning

    als Daisy Age 7
  • Ted Manson

    als Mr. Daws
  • Clay Cullen

    als Young Mr. Daws
  • Edith Ivey

    als Mrs. Maple
  • Robert Towers

    als Benjamin 1932-34
  • Sonya Leslie

    als Daisy's Nurse
  • Yasmine Abriel

    als Prostitute with Benjamin
  • Madisen Beaty

    als Daisy Age 10
  • Tom Everett

    als Benjamin 1935-37
  • Don Creech

    als Prentiss Mayes
  • Christopher DesRoches

    als Rick Brody
  • Joshua Desroches

    als Vic Brody
  • Richmond Arquette

    als John Grimm
  • Josh Stewart

    als Pleasant Curtis
  • Ilia Volok

    als Russian Interpreter
  • David Ross Paterson

    als Walter Abbott
  • Taren Cunningham

    als Young Elizabeth Abbott
  • Myrton Running Wolf

    als Dennis Smith
  • Stephen Monroe Taylor

    als Sailor
  • Devyn A. Tyler

    als Queenie's Daughter Age 14
  • Adrian Armas

    als David
  • Wilbur Fitzgerald

    als TV Reporter
  • Ashley Nolan

    als Woman Doctor
  • Louis Herthum

    als Man at Caroline's Party
  • Katta Hules

    als Caroline Age 12
  • Rus Blackwell

    als Robert Williams
  • Joel Bissonnette

    als David Hernandez
  • Deneen Tyler

    als Queenie's Daughter Age 40
  • Spencer Daniels

    als Benjamin Age 12
  • Chandler Canterbury

    als Benjamin Age 8
  • Charles Henry Wyson

    als Benjamin Age 6
  • Jessica Cropper

    als Featured Dancer
  • Katherine Crockett

    als Featured Dancer
  • Bianca Chiminello

    als Ballerina Who Ties Up Shoelace (uncredited)
  • Emma Degerstedt

    als Ballet Dancer (uncredited)
  • Megan Brown

    als Woman Kissing Benjamin (uncredited)
  • Clay Chamberlin

    als The Grumpy Sailor (uncredited)
  • Leslie Augustine

    als Ballet Dancer (uncredited)
  • Blake Balu

    als Restaurant Patron (uncredited)
  • Aliane Baquerot

    als Ballet Dancer (uncredited)
  • Brett Beoubay

    als 1918 Police Officer (uncredited)
  • Allen Boudreaux

    als Teddy Roosevelt's Secret Service Agent (uncredited)
  • Eve Brent

    als Old Woman (uncredited)
  • David E. Brown

    als U.S. Lieutenant (uncredited)
  • Jake Carpenter

    als Sailor (uncredited)
  • Walter Delmar

    als Ballet Dancer (uncredited)
  • Louis Dupuy

    als Taxi Driver (uncredited)
  • Marian Filali

    als Hospital Receptionist (uncredited)
  • Ron Flagge

    als Bartender (uncredited)
  • Joe Fontana

    als Shrimper (uncredited)
  • Garrett Forbes

    als Ballet Dancer (uncredited)
  • Tiffany Forest

    als Girl on Street (uncredited)
  • Debby Gaudet

    als Restaurant Patron (uncredited)
  • Simone-Elise Girard

    als Parisian Woman (uncredited)
  • Geraldine Glenn

    als Family Member (uncredited)
  • Zuri Goldman

    als Ballet Dancer (uncredited)
  • Malerie Grady

    als Ballet Dancer (uncredited)
  • Bob Harter

    als Man Who Buys Button House (uncredited)
  • Rhonda Huete

    als Button Factory Worker (uncredited)
  • Grant James

    als Joking Old Man (uncredited)
  • Christopher Karl Johnson

    als Medical Officer on Liberty Ship (uncredited)
  • Shiloh Jolie-Pitt

    als Caroline as Baby (uncredited)
  • Spencer Kayden

    als Ballet Dancer (uncredited)
  • Jonathan Lane

    als Usher at Theater (uncredited)
  • Elton LeBlanc

    als Ambulance Driver (uncredited)
  • Shane LeCocq

    als Dancer (uncredited)
  • Kevin Lorio

    als Streetcar Driver (uncredited)
  • Audrey Lynn

    als 1920's Woman Strolling by Window (uncredited)
  • Angelina McCoy

    als Ballet Dancer (uncredited)
  • Harlon Miller

    als Soldier (uncredited)
  • Valeska Miller

    als Ballet Dancer (uncredited)
  • Jay Oliver

    als Nolan House Resident (uncredited)
  • Antonia Putiloff

    als J. Meranda (voice) (uncredited)
  • Sean Ross

    als Russian Soldier (uncredited)
  • Ross Rouillier

    als 1918 U.S. Lieutenant (uncredited)
  • Robert W. Savina

    als Man in Rowboat (uncredited)
  • Andy Sims

    als Man in Wheelchair (uncredited)
  • Chaz Smith

    als Dock Worker (uncredited)
  • Logan Douglas Smith

    als Neighbor / Son of Nursing Home Elder (uncredited)
  • Terry Lee Smith

    als Rower (uncredited)
  • Lauren Swinney

    als Mrs. Carter (uncredited)
  • Dennis Thomas IV

    als Grave Digger (uncredited)
  • Michel Thériault

    als Taxi Driver (uncredited)
  • Yvette Tucker

    als Carousel Dancer (uncredited)
  • Gelsey Weiss

    als Dancer (uncredited)
  • Autumn Withers

    als Dancer (uncredited)
  • Brianna Womick

    als Ballet Dancer (uncredited)
  • Michael Wozniak

    als World War I Officer (uncredited)
Writing Eric Roth Screenplay
Production Kathleen Kennedy Producer
Production Frank Marshall Producer
Sound Alexandre Desplat Original Music Composer
Art Victor J. Zolfo Set Decoration
Visual Effects Colin Strause Visual Effects Designer
Visual Effects Greg Strause Visual Effects Designer
Directing David Fincher Director
Production Ceán Chaffin Producer
Production Laray Mayfield Casting
Sound Ren Klyce Sound Designer
Sound Ren Klyce Supervising Sound Editor
Sound Ren Klyce Sound Re-Recording Mixer
Sound Doc Kane ADR Mixer
Costume & Make-Up Donna O'Neal Set Costumer
Costume & Make-Up Donna O'Neal Key Set Costumer
Art Michele Laliberte Art Direction
Crew Tim Monich Dialect Coach
Production Andrea Kenyon Location Casting
Editing Angus Wall Editor
Costume & Make-Up Marjorie McCown Assistant Costume Designer
Art Donald Graham Burt Production Design
Art Randy Moore Art Direction
Crew Ryal Cosgrove Special Effects Coordinator
Writing F. Scott Fitzgerald Novel
Art Freddy Waff Leadman
Costume & Make-Up Greg Cannom Makeup Effects Designer
Camera Claudio Miranda Director of Photography
Sound Peter Gleaves ADR Mixer
Directing Tarsem Singh Second Unit Director
Art Kristin Bicksler Assistant Set Decoration
Art Tom Reta Supervising Art Director
Crew Burt Dalton Special Effects Coordinator
Visual Effects Shahen Jordan Matte Painter
Costume & Make-Up Colleen Callaghan Hair Department Head
Crew Michelle Johnston Choreographer
Editing David Orr Color Timer
Camera Sanjay Sami Key Grip
Costume & Make-Up Josée Boisvert Costume Mistress
Crew Philippe Montel Transportation Coordinator
Crew Dan Abrams CG Supervisor
Costume & Make-Up Jacqueline West Costume Design
Art Scott Plauche Art Direction
Editing Kirk Baxter Editor
Art Kelly Curley Art Direction
Art Kasra Farahani Conceptual Illustrator
Costume & Make-Up Claire Hedlund Set Costumer
Sound John Roesch Foley Artist
Crew Mickey Giacomazzi Stunt Coordinator
Costume & Make-Up Ghislaine Sant Assistant Hairdresser
Camera Merrick Morton Still Photographer
Production William Doyle Location Manager
Art Aaron Haye Assistant Art Director
Costume & Make-Up Donna Chance Set Costumer
Production Randi Wells Location Casting
Lighting Jean-François Dasylva-LaRue Lighting Technician
Costume & Make-Up Sarah Larson Costumer
Art Ryan Martin Dwyer Assistant Property Master
Sound Zach Martin Sound Mix Technician
Crew Marc Désourdy Stunt Coordinator
Art Kenneth Chauvin Set Dresser
Costume & Make-Up Diane Simard Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Betsy Glick Set Costumer
Costume & Make-Up Jennifer Kamrath Set Costumer
Costume & Make-Up Linda Gardar Set Costumer
Costume & Make-Up Jean Ann Black Makeup Department Head
Costume & Make-Up Cheryl Beasley Blackwell Costume Supervisor
Art Paul Blanchard Set Dresser
Visual Effects Andy Foster Visual Effects Producer
Art Leonard Marchand Props
Visual Effects Nathan McGuinness Senior Visual Effects Supervisor
Art Chere Theriot Art Department Coordinator
Art Lorrie Campbell Set Designer
Visual Effects Robin L. D'Arcy Visual Effects Producer
Art Missy Parker Assistant Set Decoration
Art Tammy S. Lee Set Designer
Visual Effects Patrick Finley VFX Artist
Visual Effects Emerito Trevino VFX Lighting Artist
Art Clint Wallace Set Designer
Art David Keith Broome Greensman
Art Randall D. Wilkins Set Designer
Sound Gwendolyn Yates Whittle ADR Supervisor
Crew Judith M. Brown Studio Teachers
Sound Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Chris Norpchen VFX Artist
Art Vincent Gingras-Liberali Assistant Art Director
Art Félix Larivière-Charron Assistant Art Director
Art Jonas Kirk Construction Coordinator
Costume & Make-Up Jay Cheng Set Costumer
Sound Richard Quinn Dialogue Editor
Art Hope M. Parrish Property Master
Art Masako Masuda Set Designer
Sound Joe E. Rand Music Editor
Crew Kenny Rivenbark Techno Crane Operator
Costume & Make-Up Malikka Coston Costumer
Production David Ross McCarty Location Manager
Art Michael A. Johnson Leadman
Lighting Dan Goyens Lighting Technician
Visual Effects Thomas Nittmann Visual Effects Producer
Visual Effects Edson Williams Visual Effects Supervisor
Lighting John Lewin Gaffer
Directing Sharron Reynolds-Enriquez Script Supervisor
Art Nithya Shrinivasan Assistant Art Director
Art J. Bryan Holloway Sculptor
Art Kenneth Garrett Sculptor
Sound Alyson Dee Moore Foley Artist
Visual Effects Craig Barron Visual Effects Supervisor
Visual Effects Ken Rogerson Visual Effects Producer
Camera Pete Romano Underwater Director of Photography
Crew Mohsen Eletreby Visual Effects Editor
Art Ryan Heck Set Designer
Visual Effects Jon Grinberg Visual Effects Producer
Visual Effects Matt McDonald Visual Effects Supervisor
Art Marvin Salsberg Construction Foreman
Costume & Make-Up Alexandra Eagle Wardrobe Assistant
Art Doris Simard Art Department Coordinator
Costume & Make-Up Monica Haynes Key Costumer
Visual Effects Patrick Perez Animation
Costume & Make-Up Donna Spahn Hairstylist
Lighting Tarik Naim Alherimi Electrician
Crew Tommy Tancharoen Transportation Coordinator
Costume & Make-Up Yolanda Mercadel Hairstylist
Visual Effects John Polyson Visual Effects Coordinator
Sound David Parker Sound Re-Recording Mixer
Art Michael Arena Greensman
Editing Adam Ohl Digital Intermediate Producer
Crew Kosta Saric Visual Effects Editor
Crew Réal Hamel Picture Car Coordinator
Costume & Make-Up Natasha Ladek Wigmaker
Art Jane Wuu Set Designer
Costume & Make-Up John Jack Curtin Key Hair Stylist
Lighting Larry Cottrill Lighting Technician
Sound Marilyn McCoppen ADR Editor
Editing Jackson Yu Assistant Editor
Costume & Make-Up Chris Gallaher Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Christopher Dooly Special Effects Makeup Artist
Art Scott C. Bivona Greensman
Costume & Make-Up Beatrice De Alba Hairstylist
Costume & Make-Up Susan V. Kalinowski Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Donita Miller Hairstylist
Costume & Make-Up Jessica Anderson Crocker Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Fionagh Cush Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Elaine L. Offers Makeup Artist
Costume & Make-Up Paige Reeves Makeup Artist
Costume & Make-Up Will Huff Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Brian A. Jones Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Mark Nieman Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Alexei Dmitriew Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Art Pimentel Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Marie Régimbald Assistant Makeup Artist
Production Marc A. Hammer Production Supervisor
Art Lisa D. DiSanto Art Department Coordinator
Art Stuart John Construction Foreman
Art Jeff Brown Greensman
Art Robert Joy Greensman
Art Dylan La Frenière Greensman
Crew Pavel Pesta Scenic Artist
Art Véronique Piché Greensman
Art David Lee Toth Greensman
Crew Claire Hassig Scenic Artist
Sound Malcolm Fife Sound Effects Editor
Sound E. Larry Oatfield Sound Effects Editor
Crew Jim Kundig Animatronic and Prosthetic Effects
Crew Karl Denham CG Supervisor
Crew Jonathan Litt CG Supervisor
Crew Victor Lizarraga CG Supervisor
Visual Effects Lisa Beroud Visual Effects Producer
Visual Effects Samantha Mabie-Tuinstra Visual Effects Producer
Crew Brian David Miller Visual Effects Editor
Visual Effects Tomas Pereira Visual Effects Producer
Visual Effects Ryan Zuttermeister Visual Effects Producer
Visual Effects Jason Schugardt Visual Effects Supervisor
Visual Effects Tim Hawkins Visual Effects Supervisor
Visual Effects Eric Barba Visual Effects Supervisor
Visual Effects Paul Griffin Animation Supervisor
Visual Effects Piotr Karwas Animation Supervisor
Visual Effects Steve Preeg Animation Supervisor
Camera Kim Marks Camera Operator
Lighting Peter Mathys Rigging Gaffer
Costume & Make-Up Carrie Arakaki Set Costumer
Costume & Make-Up Christine L. Cantella Set Costumer
Costume & Make-Up Naomi Gathmann Set Costumer
Costume & Make-Up Nino Set Costumer
Costume & Make-Up Shelli Nishino Set Costumer
Costume & Make-Up John H. Smith Set Costumer
Costume & Make-Up Rachel A. Walker Set Costumer
Sound Marie Ebbing Music Editor
Crew Valérie Binette Transportation Coordinator
Crew Tim Woods Picture Car Coordinator
Crew Joel Goldes Dialect Coach
Production Gene Strange Production Accountant
Production Mika Saito Production Coordinator
Costume & Make-Up Stacey Herbert Makeup Artist
Editing Kathleen Largay Digital Intermediate Assistant
Art Vincent Aird Set Dresser
Sound Petra Bach ADR Recordist
Art Caleb Guillotte Set Dresser
Sound Richard Calistan ADR Mixer
Sound Krissopher Chevannes ADR Recordist
Visual Effects Christine Felman Visual Effects Coordinator
Art Markus Wittman Set Dresser
Costume & Make-Up Réjean Goderre Key Hairdresser
Visual Effects Matthias Wittmann Lead Animator
Art Martine Giguère-Kazemirchuk Assistant Set Decoration
Visual Effects Hugo Dominguez Visual Effects
Editing Brent Joseph Assistant Editor
Art Dave Kelsey Draughtsman
Visual Effects Anthony Rizzo Animation
Sound Mary Jo Lang Foley Mixer
Visual Effects Alberto Landeros Digital Compositor
Costume & Make-Up Giselle Spence Seamstress
Visual Effects Matthew Hackett Animation
Sound Thom Brennan Foley Supervisor
Editing Alex Olivares Assistant Editor
Visual Effects Chris Wells 3D Supervisor
Crew Mik Kastner Carpenter
Lighting Charles Beetz Rigging Gaffer
Costume & Make-Up Suzy Freeman Assistant Costume Designer
Visual Effects Frank Spiziri Visual Effects Coordinator
Directing Allen Kupetsky Second Assistant Director
Art Francesco Franco Ferrara Painter
Camera Jonas Steadman First Assistant Camera
Costume & Make-Up Mary Ann Waterstradt Seamstress
Lighting Sidney Brisco Electrician
Art Sidney J. Lambert Set Dresser
Camera Christina Fiers First Assistant Camera
Art Nathan Haas Set Dresser
Sound Mark Weingarten Sound Mixer
Crew Morey Butler Armorer
Visual Effects Glenn Cotter CG Artist
Lighting Stéphane Byl Lighting Technician
Visual Effects Yoshiya Yamada Modelling Supervisor
Crew Daniel Coe Carpenter
Lighting Kiya Maggio Rigging Grip
Sound Jurgen Scharpf Sound Mix Technician
Visual Effects Steward Burris Lead Animator
Production Hélène Muller Production Coordinator
Editing Tyler Nelson Assistant Editor
Art Paul Rylander Assistant Property Master
Lighting Kenneth J. Appel Electrician
Costume & Make-Up Carla Brenholtz Makeup Artist
Lighting David González Rigging Grip
Production Julie Breton Extras Casting Coordinator
Costume & Make-Up Cyndra Dunn Key Hair Stylist
Camera Michael J. Coo First Company Grip
Art Teri Anne Kopp Props
Costume & Make-Up Chantal Bergeron Hairstylist
Lighting James Trapper McEvoy Rigging Grip
Costume & Make-Up Allison Gordin Makeup Artist
Costume & Make-Up Kellie Robinson Makeup Artist
Sound Lawrence L. Commans Boom Operator
Sound Doug Parker ADR Recordist
Visual Effects Chris McLeod Visual Effects Coordinator
Lighting Chris Strong Chief Lighting Technician
Crew Matthew H. O'Connor Marine Coordinator
Camera Mark P. Coo Grip
Crew Jim Davidson Production Controller
Production Thorsten Wedekind Additional Casting
Art Melissa Binder Textile Artist
Camera Jimi Ryan Grip
Directing Bob Wagner First Assistant Director
Costume & Make-Up Valerie T. O'Brien Costumer
Camera Eric Mutz Grip
Visual Effects Marlo Pabon Digital Compositor
Editing Ed Twiford Colorist
Art Jason Perlander Set Dresser
Camera Michael Brennan Dolly Grip
Camera Brian Rosso Dolly Grip
Art Benoit Robitaille Set Dresser
Sound Jean-Philippe Bérubé Boom Operator
Visual Effects Wendy Pirotte Visual Effects Coordinator
Costume & Make-Up Lesley D. Wickham Ager/Dyer
Art Lesley D. Wickham Textile Artist
Crew Tony Didio Jr. Armorer
Costume & Make-Up Raymonde Laliberté Assistant Hairdresser
Camera Derek A. Schwebel Grip
Lighting Benoît Alarie Electrician
Lighting Steven Huerstel Rigging Grip
Art Allan Lane Set Dresser
Camera James Sweet Key Grip
Camera Bertrand Dupuis Key Grip
Visual Effects Dan Cobbett Digital Compositor
Camera John P. Cleveland Grip
Crew Todd R. Smith Compositor
Costume & Make-Up Theresa A. Fleming Hairstylist
Lighting Dan Jones Electrician
Visual Effects Nowell Valeri Matchmove Supervisor
Visual Effects Craig Van Dyke VFX Artist
Camera Charles 'Tom' Hinson Grip
Costume & Make-Up Patty Spinale Seamstress
Costume & Make-Up Ivory Stanton Ager/Dyer
Visual Effects Paul Lambert Compositing Supervisor
Camera Ryan McGuire Best Boy Grip
Visual Effects Charlie Bolwell Visual Effects Coordinator
Visual Effects Janelle Croshaw Ralla Compositing Supervisor
Visual Effects Tracy Nicole Irwin VFX Artist
Visual Effects Sarah Cave Visual Effects Coordinator
Visual Effects Jared Brient VFX Lighting Artist
Lighting Adam W. Erler Rigging Grip
Visual Effects Elissa Bello Roto Supervisor
Costume & Make-Up Sean Kenney Contact Lens Technician
Sound Bobby Johanson ADR Mixer
Visual Effects Morgan Trotter CG Artist
Production Alyssa Rand Casting Assistant
Sound Mark Fay Utility Sound
Lighting Jason Erler Rigging Grip
Lighting Michael E. Pacheco Rigging Grip
Visual Effects Ruheene Masand Visual Effects Coordinator
Visual Effects Dan Bornstein Visual Effects Technical Director
Costume & Make-Up Adelita Solorzano Makeup Artist
Camera Barry Williamson Grip
Lighting Tony Varuola Electrician
Visual Effects Junko Schugardt VFX Artist
Crew Jeffrey Scott Thomas Carpenter
Crew Joe Walsh Carpenter
Lighting Luke Porterfield Rigging Grip
Lighting Franklin Jones II Rigging Grip
Lighting Gary Cadow Rigging Grip
Crew Mark Haas Carpenter
Art Alixandra Petrovich Set Dresser
Crew Jaymie Lam Compositor
Directing Carl Kouri Third Assistant Director
Lighting David Sireika Jr. Rigging Grip
Visual Effects Christina Drahos Digital Compositor
Visual Effects Leonardo Martinez Animation
Production Jamie Daddio First Assistant Accountant
Visual Effects Stephanie Sweeney Rotoscoping Artist
Art Jane Fitts Graphic Designer
Crew Grantland Gears Compositor
Lighting Brian Fosnaugh Assistant Chief Lighting Technician
Visual Effects Robert Olsson Matte Painter
Costume & Make-Up Michael Sloan Tailor
Camera Matthew Gaumer Camera Loader
Art John Sanchez Set Dresser
Camera Robert Smathers First Assistant Camera
Directing Steve Lonano Second Second Assistant Director
Art Jose Fernando Varela Set Dresser
Art Isabelle Côté Graphic Designer
Camera Craig Kohtala Second Company Grip
Visual Effects Kyle Ware Visual Effects Coordinator
Production Nancy Klein First Assistant Accountant
Costume & Make-Up Chris Newlander Costumer
Lighting Loren Johnson Electrician
Editing Jan Yarbrough Senior Digital Intermediate Colorist
Production Justin Groetsch Production Secretary
Lighting Renaldo Jackson Electrician
Visual Effects Sonja Burchard Compositing Supervisor
Production Irina Naydichev Payroll Accountant
Lighting Jeff Scott Best Boy Electrician
Visual Effects Joshua Cordes Animation Supervisor
Costume & Make-Up Tom Numbers Key Costumer
Production Scott Cler Production Coordinator
Visual Effects Karl Rogovin 3D Coordinator
Crew Jason Wilson Carpenter
Directing Pete Waterman Second Second Assistant Director
Sound Jeannette Browning ADR Recordist
Costume & Make-Up Kazu Hiro Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Ulla Gaudin Hairstylist
Production Kyle McGatlin Production Secretary
Visual Effects Joanna N. Goslicka Rotoscoping Artist
Costume & Make-Up Annick Legout Assistant Makeup Artist
Visual Effects Mevlana Rumi Digital Compositor
Visual Effects Perry Kain Visual Effects Coordinator
Art Christopher Hayes Set Dresser
Lighting Bruce Jackson Electrician
Art Sonda L. Rowland Painter
Visual Effects Merlin Carroll Rotoscoping Artist
Lighting Dustin Hiniker Rigging Grip
Camera David Taylor Grip
Art Billy Sender Set Dresser
Costume & Make-Up Eden Orfanos Makeup Artist
Visual Effects Joshua H. Johnson VFX Artist
Art Andrew H. Lewis Painter
Lighting Ivan Allen Electrician
Camera Jack Kohtala Grip
Lighting Colin Noel Key Rigging Grip
Lighting Edward Darr Rigging Grip
Lighting Ryan Eddy Rigging Grip
Lighting W.F. Peterson Rigging Grip
Lighting Michael Nami Sr. Rigging Grip
Lighting Chad W. Landry Rigging Grip
Costume & Make-Up April Justin Costumer
Costume & Make-Up Liz Larson Costumer
Costume & Make-Up Varsenik Vicky Antonyan Seamstress
Costume & Make-Up Hermine Keossian Seamstress
Costume & Make-Up Carmen Sevilla-Torres Seamstress
Costume & Make-Up Niamh Butler Seamstress
Costume & Make-Up Lysbeth Le Bescond Seamstress
Costume & Make-Up Maï Vuong Seamstress
Costume & Make-Up Marilyn Brum Seamstress
Costume & Make-Up Susan 'Star' Orr Hairstylist
Production Joanna Callas Researcher
Production Max Daly Researcher
Art Stephen Turner Assistant Property Master
Crew Jeff Garbacz Carpenter
Art Nathalie Thibodeau Draughtsman
Art Beau Harrison Props
Art Jonathan Graubarth Props
Art Christopher Elledge Set Dresser
Art Byron Maes Set Dresser
Art Rick Staves Set Dresser
Art Raymond Waff Set Dresser
Art Joel Klaff Set Dresser
Visual Effects Melissa Thompson Animation
Visual Effects Jose Fernández de Castro Compositing Supervisor
Crew Daphne Apellanes-Ackerson Compositor
Crew Michael Honrada Compositor
Crew Nicole Samarron Compositor
Visual Effects Jose Julian Karam Lopez Digital Compositor
Visual Effects Yabin Morales Digital Compositor
Visual Effects Salvador Tovar Digital Compositor
Visual Effects Daryl Klein Digital Compositor
Visual Effects Nick Lloyd Modelling Supervisor
Visual Effects Laura Murillo Rotoscoping Artist
Visual Effects Anibal Castellanos VFX Artist
Visual Effects John Karner VFX Artist
Visual Effects Shawn Parker VFX Artist
Visual Effects Long-Hai Pham VFX Artist
Visual Effects Matthew Trivan VFX Artist
Visual Effects Erik Zimmermann VFX Artist
Visual Effects David Samija Visual Effects Coordinator
Visual Effects Cynthia Richards Visual Effects Coordinator
Crew Lorraine Putnam Animal Wrangler
Production Pam Des Vigne Payroll Accountant
Crew Helen Stranzl Utility Stunts

keyboard_arrow_up