Dracula Untold

Dracula Untold (2014)


  • Genre: Horror, Actie, Drama, Fantasie, Oorlog
  • Release Datum: 2014-10-01
  • Beoordeling: 6.4/10 van 4991 stemmen
  • Lengte: 1uur 32min
  • Taal: English
  • Productie: Universal Pictures
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Gary Shore
star 6.4/10
Van 4,991 Stemmen

Plot

De vijftiende eeuw. De jonge prins Vlad Tepes (Luke Evans) offert zich op, in een poging om zijn vrouw (Sarah Gadon) en zoon te redden uit de handen van een moordlustige sultan, door zijn ziel te verkopen. Hij wordt daarbij de eerste vampier die de wereld ooit gezien heeft: Dracula.

Kan ik Dracula Untold kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is Dracula Untold nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer Dracula Untold beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

Dracula Untold Trailer

  • Luke Evans

    als Dracula / Vlad Tepes
  • Dominic Cooper

    als Mehmed II
  • Sarah Gadon

    als Mirena / Mina Murray
  • Charles Dance

    als Master Vampire
  • Art Parkinson

    als Ingeras
  • Diarmaid Murtagh

    als Dimitru
  • Ronan Vibert

    als Simion
  • William Houston

    als Cazan
  • Ferdinand Kingsley

    als Hamza Bey
  • Zach McGowan

    als Shkelgim
  • Paul Kaye

    als Brother Lucian
  • Thor Kristjansson

    als Bright Eyes
  • Arkie Reece

    als General Ismail
  • Noah Huntley

    als Captain Petru
  • Joseph Long

    als General Omer
  • Jakub Gierszał

    als Acemi
  • Joe Benjamin

    als Mihai
  • Paul Bullion

    als Nicolae
  • Mish Boyko

    als Andrei
  • Dilan Gwyn

    als Governess
  • Phil Zimmerman

    als Mihai's Father
  • Dominic Borrelli

    als Wealthy Boyar
  • Tom Benedict Knight

    als Turkish General
  • Paul Casar

    als Intrigued Boyar
  • Stavros Demetraki

    als Mehmed's Adjutant
  • J.J. Murphy

    als The Village Elder
  • Ruth Baxter

    als Mirena's Handmaiden
  • Rachel Kennedy

    als Mirena's Handmaiden
  • Louise Parker

    als Mirena's Handmaiden
  • Glen Barry

    als Lucian's Monk
  • Shane McCaffrey

    als Lucian's Monk
  • Gary Whelan

    als Lucian's Monk
  • Guillaume Meliot

    als Omer's Adjutant
  • Jason Coalter

    als Vlad's Castle Guard
  • John Friel

    als Vlad's Castle Guard
  • Andrew Laverty

    als Vlad's Castle Guard
  • Cole Currin

    als Vlad's Castle Guard
  • Matthew Åkerfeldt

    als Vlad's Soldier
  • Eugene Furphy

    als Vlad's Soldier
  • Chris Cherry

    als Vlad's Soldier
  • Graham Hutton

    als Vlad's Soldier
  • Chris Keenan

    als Vlad's Soldier
  • Ross Moneypenny

    als Vlad's Soldier
  • Joe Kelly Jr.

    als Vlad's Soldier
  • Bobby Marno

    als Vlad's Soldier
  • Phil McKee

    als Vlad's Soldier
  • Darren McMullan

    als Vlad's Soldier
  • Andrew McQuade

    als Vlad's Soldier
  • Connor Schelling-Tisza

    als Vlad's Soldier
  • Paul Monahan

    als Boyar Man
  • Norman Coates

    als Boyar Man
  • Tyrone Kearns

    als Boyar Man
  • Gordon Bell

    als Boyar Man
  • Paul Kavanagh

    als Boyar Man
  • Graham Cave

    als Boyar Man
  • Arthur Halligey

    als Boyar Man
  • Derek Mayne

    als Boyar Man
  • Al Geddes

    als Boyar Man
  • Gavin McCormick

    als Boyar Man
  • Xander Duffy

    als Boyar Man
  • Jeffrey O'Brien

    als Boyar Man
  • Gretta Shore

    als Lady of the Court
  • Charlene Gleeson

    als Lady of the Court
  • Orlaith Shore

    als Lady of the Court
  • Penelope Simmons

    als Lady of the Court
  • Ann Louise Bresnaham

    als Lady of the Court
  • Ann O'Connor

    als Lady of the Court
  • Aodhan McGowan

    als Child of the Court
  • Hunter Stratton Boland

    als Child of the Court
  • Maria Laird

    als Child of the Court
  • Frank Cannon

    als Monk No6 (uncredited)
  • John Carr

    als Market Shopper (uncredited)
  • Micheal Fay

    als Bright Eyes' Janissary (uncredited)
  • Richard Hansen

    als Adjutant (uncredited)
  • Sarah-Louise Haveron

    als Dead Peasant (uncredited)
  • Joana Metrass

    als Handmaiden (uncredited)
  • Felicity McKee

    als Peasant (uncredited)
Camera John Schwartzman Director of Photography
Costume & Make-Up Ngila Dickson Costume Design
Production John Hubbard Casting
Writing Bram Stoker Characters
Production Michael De Luca Producer
Production Joseph M. Caracciolo Jr. Executive Producer
Production Joseph M. Caracciolo Jr. Unit Production Manager
Production Ros Hubbard Casting
Crew Peter Pedrero Stunt Coordinator
Editing Richard Pearson Editor
Art Andrew Ackland-Snow Set Designer
Camera David Leitch Additional Photography
Directing David Leitch Second Unit Director
Art Paki Smith Set Decoration
Camera Patrick Loungway Second Unit Director of Photography
Sound Christopher Assells Sound Designer
Camera Ian Fox Camera Operator
Art Paul Inglis Supervising Art Director
Sound Ramin Djawadi Original Music Composer
Art François Audouy Production Design
Art Michael Turner Art Direction
Production Thomas Tull Executive Producer
Production Jo Burn Unit Production Manager
Production Jon Jashni Executive Producer
Crew Martin Goeres Stunts
Crew Martin Goeres Stunt Double
Costume & Make-Up Daniel Phillips Makeup Designer
Camera Paul Edwards Camera Operator
Art Elaine Kusmishko Art Direction
Crew Rohan Harris Scenic Artist
Crew Ray Nicholas Stunts
Crew Craig Miller Stunts
Art Luigi Marchione Art Direction
Crew Stanimir Stamatov Stunts
Crew Heather Phillips Stunts
Crew Danko Jordanov Stunts
Production Alissa Phillips Executive Producer
Visual Effects Scott M. Davids Visual Effects Supervisor
Crew Lockhart Ogilvie Stunts
Crew Marcus Shakesheff Stunts
Crew Don Thai Theerathada Stunt Coordinator
Crew Don Thai Theerathada Stunt Double
Crew Mohan Randhawa Stunts
Crew Radoslav Parvanov Stunts
Crew Jean-Paul Jesstiece Stunts
Directing Gary Shore Director
Writing Matt Sazama Writer
Writing Burk Sharpless Writer
Crew Allistair McNab Stunts
Crew Lee Charles Stunts
Visual Effects Sara Bennett Visual Effects Supervisor
Art Heather Greenlees Art Direction
Sound Dan O'Connell Foley
Sound Jon Title Sound Designer
Crew Dimiter Doichinov Stunts
Camera Cosmo Campbell Camera Operator
Crew Ashley Beck Stunts
Sound John T. Cucci Foley
Art Jordana Finkel Assistant Art Director
Visual Effects Matt Kasmir Visual Effects Supervisor
Sound John C. Stuver Dialogue Editor
Crew James Embree Stunts
Sound Ann Scibelli Sound Designer
Camera Jasin Boland Still Photographer
Art David Doran Art Direction
Sound Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Sound Jon Taylor Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Christian Manz Visual Effects Supervisor
Crew Pablo Verdejo Stunts
Sound Bill R. Dean Sound Effects Editor
Crew George Kirby Stunts
Sound Carlton Kaller Music Editor
Costume & Make-Up Beverley Binda Makeup Artist
Sound Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Sound Peter Staubli Sound Designer
Crew Ravi Dube Transportation Coordinator
Sound Chris Hogan Dialogue Editor
Crew Pamela Choules Visual Effects Editor
Directing Kathleen Weir Script Supervisor
Camera Pete Cavaciuti Steadicam Operator
Lighting Harry Wiggins Chief Lighting Technician
Sound David A. Cohen ADR Editor
Costume & Make-Up Joe Hopker Makeup Artist
Costume & Make-Up Joe Hopker Hairstylist
Lighting Ian Franklin Rigging Gaffer
Editing Rudy Lopez Digital Intermediate
Visual Effects Fiona Campbell Westgate Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Ana Lozano Hairstylist
Costume & Make-Up Tapio Salmi Makeup Artist
Production Jessica Derhammer Production Supervisor
Art Kirsty Vogel Art Department Coordinator
Art Aine Smith Assistant Art Director
Art Beverley Crockard Construction Coordinator
Sound Mervyn Moore Sound Recordist
Visual Effects Tim Stevenson Animation
Crew Ben Lambert CG Supervisor
Crew Nicolas Hernandez CG Supervisor
Crew Simon Scott Visual Effects Editor
Visual Effects Ivan Moran Visual Effects Supervisor
Visual Effects Glen Pratt Visual Effects Supervisor
Crew Buster Reeves Stunt Coordinator
Camera Richard Philpott Additional Camera
Crew Lizzie Kelly Video Assist Operator
Costume & Make-Up Rachael Webb-Crozier Costume Supervisor
Crew Sasha Gibson Unit Publicist
Production Mally Chung Location Manager
Crew Helen Steinway Bailey Stunts
Crew Greg Burridge Stunts
Sound Christopher Kaller Music Editor
Directing John Wildermuth First Assistant Director
Crew Guiomar Alonso Stunt Double
Sound Fiachra O'Hanlon Sound Recordist
Visual Effects Umar Hussain Visual Effects Coordinator
Crew Steve Cummings Armorer
Visual Effects Uli Nefzer Special Effects Supervisor
Crew Tomasz Krzemieniecki Stunts
Visual Effects Matthew Lloyd Visual Effects Coordinator
Camera Darren Holland Key Grip
Crew John Sharpe Stunts
Lighting Ben Wilson Rigging Supervisor
Crew Alistair Whitton Stunts
Crew Liang Yang Stunts
Crew Curtis Rivers Stunts
Crew Faruk Dogan Stunt Double
Crew Steen Young Stunts
Costume & Make-Up Sandra O'Brien Makeup Artist
Visual Effects Greg Reed VFX Editor
Crew Nuo Sun Fight Choreographer
Crew Chris Pollard Stunts
Crew Belinda McGinley Stunts
Crew Andy Merchant Stunts
Crew Matt Hermiston Stunts
Production Chris Keitel Casting
Costume & Make-Up Marzenna Fus-Mickiewicz Hairstylist
Art Dion Banner Painter
Art Leigh Stevens Greensman
Visual Effects David Feinsilber Visual Effects Producer
Visual Effects Sam Gordon Modeling
Visual Effects Hannah Lewis Visual Effects Coordinator
Visual Effects Thandiwe Philips Visual Effects Coordinator
Lighting Robin Reyer Lighting Director
Visual Effects Mariangela Suma Visual Effects Coordinator
Visual Effects Daniel Ulrich Modeling
Camera Wendy Brown Still Photographer
Camera Jim Crowther Key Grip
Lighting Steve Pochetty Lighting Technician
Crew Emily Ireland Armorer
Crew Paul McDonnell Armorer
Costume & Make-Up Catherine McNally Costume Coordinator
Production Vicky Bishop Production Coordinator
Art Kathryn Prince Sculptor
Crew Alexis Barron Stunt Double
Crew Lee Bagley Stunts
Directing Samantha Smith McGrady Second Assistant Director
Crew Neil Chapelhow Stunts
Crew Donna Williams Stunts
Crew Arran Topham Stunts
Crew Andy Lister Stunts
Crew Andy Lister Stunt Double
Crew Marlow Warrington-Mattei Stunts
Crew Marlow Warrington-Mattei Stunt Double
Crew Annabel Wood Stunts
Crew Lyndon S. Hellewell Stunts
Crew Luke Kearney Stunts
Crew Pete Ford Stunts
Crew Gary Kane Stunts
Crew Rob Cooper Stunts
Crew Hasit Savani Stunts
Crew Richard Wheeldon Stunts
Crew John Street Stunts
Crew Mark Stanton-Kelly Stunts
Crew Eddie McClements Stunts
Crew Steve Caswell Stunts
Crew Richard Hansen Stunts
Crew Richard Hansen Stunt Double
Art Maciej Kuciara Conceptual Illustrator
Crew Lawrence Hansen Stunts
Crew Adam Young Stunts
Crew Andreas Schmitka Stunts
Crew Felix Leech Stunts
Crew Scott Hinds Stunts
Crew Micheal Fay Stunts

Reacties

keyboard_arrow_up