Door gebruik te maken van buitenaardse technologie, hebben de verschillende naties op aarde samengewerkt aan een immens verdedigingsprogramma om zo de planeet te beschermen. Maar niets kan ons voorbereiden op de geavanceerde en ongekende kracht van de buitenaardse wezens.
Nee, helaas is Independence Day: Resurgence nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Roland Emmerich | Director |
Writing | Dean Devlin | Screenplay |
Writing | Roland Emmerich | Screenplay |
Crew | Thomas J. Larsen | Stunts |
Crew | David Greene | Special Effects Coordinator |
Writing | Nicolas Wright | Screenplay |
Writing | James A. Woods | Screenplay |
Writing | James Vanderbilt | Screenplay |
Production | Dean Devlin | Producer |
Production | Roland Emmerich | Producer |
Production | Harald Kloser | Producer |
Sound | Harald Kloser | Original Music Composer |
Sound | Thomas Wanker | Original Music Composer |
Camera | Markus Förderer | Director of Photography |
Editing | Adam Wolfe | Editor |
Production | Jo Edna Boldin | Casting |
Production | John Papsidera | Casting |
Art | Lauren Abiouness | Art Direction |
Art | Ravi Bansal | Art Direction |
Art | Luis Guggenberger | Art Direction |
Art | Mark Hofeling | Art Direction |
Art | Caty Maxey | Art Direction |
Art | Christa Munro | Art Direction |
Art | Eric Sundahl | Art Direction |
Art | Clint Wallace | Art Direction |
Art | Nancy A. King | Art Department Coordinator |
Art | Richard T. Olson | Art Department Coordinator |
Art | Samantha Avila | Assistant Art Director |
Art | Tammy S. Lee | Assistant Art Director |
Art | Barry Chusid | Production Design |
Art | Jay Hart | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Lisy Christl | Costume Design |
Art | Patrick M. Sullivan | Supervising Art Director |
Art | Laurent Ben-Mimoun | Conceptual Design |
Art | Christian Scheurer | Conceptual Design |
Art | Bill Holmquist | Construction Coordinator |
Art | John Hoskins | Construction Coordinator |
Art | John Malmborg | Construction Coordinator |
Production | Deanna Brigidi | Casting Associate |
Production | Marie A. Kohl | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Mary Iannelli | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Shanna Knecht | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Dana Kay Hart | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Red Rose Connerty | Seamstress |
Costume & Make-Up | Rachel Bris | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Jess L. Johnson | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Darryl Garcia Jr. | Set Costumer |
Sound | Oliver Hug | Music Editor |
Sound | Anele Onyekwere | Music Editor |
Sound | Matt Fausak | Music Editor |
Directing | Lorette Leblanc | Script Supervisor |
Camera | François Daignault | Camera Operator |
Camera | James Goldman | Camera Operator |
Lighting | Jay Kemp | Gaffer |
Camera | Tim Walker | Camera Operator |
Camera | Dylan Goss | Helicopter Camera |
Camera | John Marzano | Helicopter Camera |
Camera | Richard Roles | Helicopter Camera |
Camera | Claudette Barius | Still Photographer |
Lighting | Lamarr Gray | Rigging Gaffer |
Lighting | Brian Malone | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Jennifer Bell | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Michael Scott Baker | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Chase Heard | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Delana Veirs | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Megan Daum | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Thomas Nellen | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Mary Castor | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sara Roybal | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Stuart Gordon Tribble | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jennifer M. Quinteros | Makeup Artist |
Sound | Paul N.J. Ottosson | Sound Designer |
Sound | Phil Barrie | Sound Effects Editor |
Sound | Chris M. Jacobson | Sound Effects Editor |
Sound | Hamilton Sterling | Sound Effects Editor |
Sound | Michael Minkler | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Paul N.J. Ottosson | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | John O'Connell | 3D Supervisor |
Visual Effects | Eamonn Butler | Animation Director |
Visual Effects | Jan Philip Cramer | Animation Director |
Visual Effects | Simone Kraus Townsend | Animation Supervisor |
Visual Effects | Alex Auriol | Animation Supervisor |
Crew | Christopher Downs | CG Supervisor |
Crew | Carlos-Christian Nickel | CG Supervisor |
Crew | Mark Wendell | CG Supervisor |
Crew | Adrian Corsei | CG Supervisor |
Crew | Andrew Roberts | CG Supervisor |
Crew | Ronnie Menahem | CG Supervisor |
Crew | Alessandro Cangelosi | CG Supervisor |
Crew | Marion Spates | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Liana Jackson | VFX Editor |
Visual Effects | Michael Fournier | VFX Editor |
Visual Effects | Holger Voss | VFX Supervisor |
Visual Effects | Dominik Zimmerle | VFX Supervisor |
Crew | Todd Busch | Visual Effects Editor |
Crew | Tom Reagan | Visual Effects Editor |
Crew | Andy Stevens | Visual Effects Editor |
Crew | Thomas MacKenzie | Visual Effects Editor |
Editing | Evan Fisher | First Assistant Editor |
Crew | Robert Loggia | In Memory Of |
Sound | Larry Kemp | Dialogue Editor |
Sound | Robert Troy | Dialogue Editor |
Visual Effects | Ronan Binding | Animation |
Writing | Dean Devlin | Story |
Writing | Roland Emmerich | Story |
Writing | Nicolas Wright | Story |
Writing | James A. Woods | Story |
Production | Ute Emmerich | Executive Producer |
Production | Volker Engel | Co-Producer |
Production | Larry J. Franco | Executive Producer |
Production | Jeffrey Harlacker | Associate Producer |
Production | K.C. Hodenfield | Co-Producer |
Production | Carsten H.W. Lorenz | Executive Producer |
Production | Marco Shepherd | Co-Producer |
Production | Amy Greene | Line Producer |
Directing | Kevin Collins | Second Second Assistant Director |
Directing | Nathan E. Davis | Additional Second Assistant Director |
Directing | K.C. Hodenfield | First Assistant Director |
Directing | Jonathan McGarry | First Assistant Director |
Production | Erin Bosley | Production Assistant |
Production | Larry J. Franco | Unit Production Manager |
Production | Brendan Garst | Production Supervisor |
Crew | Jeffrey Harlacker | Post Production Supervisor |
Production | Carsten H.W. Lorenz | Unit Production Manager |
Crew | Jason Miller | Post Production Supervisor |
Production | Jason Pomerantz | Production Director |
Production | Duff Rich | Unit Production Manager |
Production | Nathan L. Smith | Production Supervisor |
Visual Effects | Adrien Flanquart | VFX Artist |
Visual Effects | Shaila Tobin | Animation |
Sound | Kimberly Harris | ADR Supervisor |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Sound | Michael J. Broomberg | Foley Artist |
Directing | Jai James | Second Assistant Director |
Writing | Dean Devlin | Characters |
Writing | Roland Emmerich | Characters |
Crew | Charlie Picerni | Stunt Driver |
Sound | Paul Mercier | Vocals |
Crew | Kelli Barksdale | Stunts |
Crew | Keith Woulard | Stunts |
Crew | Buddy Joe Hooker | Stunts |
Crew | Scott Wilder | Stunts |
Crew | Al Goto | Stunts |
Crew | Ed Duran | Stunts |
Crew | Tom Elliott | Stunts |