Kampcommandant Rudolf Höss woont met zijn gezin in een mooie, ruime dienstwoning met een grote tuin, die grenst aan de muur van Auschwitz. Zijn vrouw Hedwig voelt zich de koning te rijk. In deze omgeving creëert ze een paradijs voor haar gezin, en dit laat ze zich niet meer afnemen.
Nee, helaas is The Zone of Interest nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Tessa Ross | Executive Producer |
Production | Simone Bär | Casting |
Crew | Simone Bär | In Memory Of |
Costume & Make-Up | Waldemar Pokromski | Makeup Designer |
Production | Jacqueline Rietz | Casting |
Crew | Tanya Seghatchian | Thanks |
Production | Ollie Madden | Executive Producer |
Directing | Jonathan Glazer | Director |
Writing | Jonathan Glazer | Writer |
Writing | Franz Rodenkirchen | Other |
Crew | Sanford Lieberson | Thanks |
Crew | Jane Robertson | Thanks |
Production | James Wilson | Producer |
Production | Reno Antoniades | Executive Producer |
Production | Ewa Puszczyńska | Producer |
Writing | Martin Amis | Novel |
Crew | Martin Amis | In Memory Of |
Sound | Tarn Willers | Production Sound Mixer |
Production | Magdalena Szwarcbart | Casting |
Crew | Richard Lloyd | Post Production Supervisor |
Art | Chris Oddy | Production Design |
Sound | Mica Levi | Original Music Composer |
Editing | Paul Watts | Editor |
Sound | Johnnie Burn | Sound Designer |
Sound | Johnnie Burn | Supervising Sound Editor |
Sound | Johnnie Burn | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Eugene Strange | Location Manager |
Production | Alexandra Montag | Casting |
Production | Magdalena Malisz | Line Producer |
Production | Len Blavatnik | Executive Producer |
Sound | Joe Mount | Sound Effects Editor |
Sound | Simon Carroll | Sound Effects Editor |
Camera | Łukasz Żal | Director of Photography |
Production | Lucy Pardee | Researcher |
Visual Effects | Richard Van De Steenoven | Roto Supervisor |
Visual Effects | Sam Paul Toms | VFX Editor |
Visual Effects | Gregory Corraze | Visual Effects Compositor |
Production | Katrin Vorderwülbecke | Additional Casting |
Writing | Lukas Feigelfeld | Dialogue |
Production | Daniel Battsek | Executive Producer |
Crew | Aimee Dadswell | Executive Visual Effects Producer |
Visual Effects | Bodie Clare | Visual Effects Supervisor |
Production | Bugs Hartley | Co-Producer |
Visual Effects | Maxwell Alexander | Digital Compositor |
Sound | Michał Wilczewski | Foley Mixer |
Editing | Gareth Bishop | Colorist |
Sound | Jacek Wiśniewski | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Małgorzata Karpiuk | Costume Design |
Visual Effects | Charlotte Larive | Digital Compositor |
Camera | Anna Bogacz | Focus Puller |
Editing | Ludwik Sielicki | Assistant Editor |
Camera | Stanislaw Cuske | Camera Operator |
Visual Effects | Guillaume Ménard | Visual Effects Supervisor |
Camera | Katarzyna Świetlikowska | Focus Puller |
Sound | Filip Stefanowski | Foley Mixer |
Production | Danny Cohen | Executive Producer |
Camera | Łukasz Skwara | Focus Puller |
Production | David Kimbangi | Executive Producer |
Sound | Natalia Lubowiecka | Foley Editor |
Visual Effects | Charlie Nevett | VFX Editor |
Visual Effects | Marja Maccotta | Visual Effects Production Manager |
Production | Bartek Rainski | Co-Producer |
Visual Effects | Hannah Sornay | Digital Compositor |
Camera | Krzysztof Wlodarczyk | Digital Imaging Technician |
Sound | Brendan Feeney | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Jenny Gauci | Roto Supervisor |
Directing | Dominik Watin | Second Second Assistant Director |
Visual Effects | Jonathan Atkins-Pott | Digital Compositor |
Sound | Bridget Samuels | Music Supervisor |
Editing | Sarah Morowa | Digital Intermediate Producer |
Art | Joanna Kuś | Set Decoration |
Art | Joanna Kuś | Supervising Art Director |
Art | Katarzyna Sikora | Set Decoration |
Art | Katarzyna Sikora | Supervising Art Director |
Sound | Declan Ilett | Sound Mix Technician |
Visual Effects | Pete Baxter | Digital Compositor |
Directing | Marc A. Wilson | First Assistant Director |
Art | Jadwiga Bochenska | Art Department Coordinator |
Sound | Dawid Konecki | Foley Editor |
Sound | Kamil Kwiatkowski | Foley Editor |
Sound | Ewa Mazurkiewicz | Foley Editor |
Sound | Oliver Vorderbruegge | ADR Recordist |
Crew | Krzysztof Swiderski | Video Assist Operator |
Camera | Bartosz Toboła | Camera Operator |
Camera | Bartosz Toboła | Assistant Camera |
Camera | Krzysztof Zawieja | Digital Imaging Technician |
Editing | Andreas D. Nold | First Assistant Editor |
Directing | Marzena Popławska | Script Supervisor |
Production | Michał Śliwkiewicz | Researcher |
Visual Effects | Alex Frost | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Matthew Hale | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Lucas Hanwell | Visual Effects Producer |
Camera | Jakub Kierski | Focus Puller |
Sound | Beresford Cookman | Sound Assistant |
Visual Effects | Lewis Powis | Rotoscoping Artist |
Crew | Konrad Kowalczyk | Video Assist Operator |
Camera | Filip Baczuń | Focus Puller |
Sound | Mateusz Stasiak | Sound Mix Technician |
Sound | Maximilian Behrens | Sound Editor |
Camera | Maciej Król | Focus Puller |
Camera | Marek Puzia | Focus Puller |
Sound | Joseph Wulf | Songs |
Directing | Mieszko Falana | Second Assistant Director |
Sound | Jim Ogden | Sound Engineer |
Sound | Ashley Smith | Sound Mix Technician |
Visual Effects | Luke Beckett | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Josh Black | Roto Supervisor |
Visual Effects | Duarte Castelo Branco | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Giovanni Facci | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Simon Firth | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Daniel Gilligan | Visual Effects |
Visual Effects | Xavier Goubin | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Maxime Gouilloux | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Rick Kamp | Matte Painter |
Visual Effects | Harry Landymore | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Archie Lodewyke | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Beth Marshall | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Katherine Melville | Roto Supervisor |
Visual Effects | Adam Middleton | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Sophie Newton | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Francesca Pappalardo | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Samuele Pasquali | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lucas Poncon | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Celine Pourcelot | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Robyn Roach | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Sara Roxanne Rydding | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Sanju Travis | Digital Compositor |
Camera | Karol Masiarz | Second Assistant Camera |
Editing | Lindsey Studholme | Digital Intermediate Data Wrangler |
Production | Molly Moffatt | Production Coordinator |
Crew | Aleksandra Bystroń-Kołodziejczyk | In Memory Of |