Cole Young, een uitgerangeerde MMA-vechter, raakt betrokken bij de decennialange bovennatuurlijke oorlog tussen twee lang geleden overleden ninja-clans. Young raakt vervolgens met verschillende anderen verwikkeld in een vechttoernooi dat georganiseerd wordt door Raiden. Onder hen bevinden zich onder andere Jax en Sonya Blade, die een vreemde band met Young delen in de vorm van mysterieuze moedervlekken. Samen vechten ze tot de dood om de wereld te beschermen tegen de slechte tovenaar Shang Tsung
Nee, helaas is Mortal Kombat nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | James Wan | Producer |
Art | Lisa Brennan | Property Master |
Sound | Benjamin Wallfisch | Original Music Composer |
Editing | Dan Lebental | Editor |
Production | Todd Garner | Producer |
Art | Naaman Marshall | Production Design |
Production | Lawrence Kasanoff | Executive Producer |
Art | Michael Turner | Art Direction |
Production | E. Bennett Walsh | Producer |
Production | E. Bennett Walsh | Unit Production Manager |
Writing | Dave Callaham | Screenplay |
Crew | Ed Boon | Video Game |
Crew | John Tobias | Video Game |
Production | Richard Brener | Executive Producer |
Art | Tom Nursey | Supervising Art Director |
Sound | Adrian Medhurst | Foley Artist |
Crew | Ri-Jie Kwok | Stunts |
Sound | Phil Heywood | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Angela Heesom | Casting Director |
Costume & Make-Up | Fiona Rees-Jones | Makeup & Hair |
Editing | Scott Gray | Editor |
Production | Rich Delia | Casting |
Camera | Germain McMicking | Director of Photography |
Production | Dave Neustadter | Executive Producer |
Writing | Oren Uziel | Story |
Editing | Marty Pepper | Colorist |
Production | Jeremy Stein | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Cappi Ireland | Costume Design |
Sound | Des Kenneally | Sound Recordist |
Art | Rolland Pike | Set Decoration |
Camera | Florian Emmerich | "B" Camera Operator |
Directing | Oksana Sokol | Script Supervisor |
Art | Jocelyn Thomas | Art Department Coordinator |
Camera | Jason Ellson | Steadicam Operator |
Camera | Jason Ellson | "A" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Robyn Elliott | Costume Supervisor |
Art | Luke Caska | Set Designer |
Art | Axel Bartz | Set Designer |
Camera | Peter McCaffrey | Second Unit Director of Photography |
Visual Effects | Ineke Majoor | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Tony Cole | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Chris Godfrey | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Prue Fletcher | Visual Effects Producer |
Lighting | Shaun Conway | Gaffer |
Visual Effects | David Booth | Visual Effects Supervisor |
Sound | Jed M. Dodge | ADR Supervisor |
Art | Charles Cottrell | Standby Painter |
Sound | Robert Mackenzie | Sound Designer |
Sound | Robert Mackenzie | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Marky Lee Campbell | Stunts |
Art | Tony Williams | Assistant Art Director |
Camera | Mark Rogers | Still Photographer |
Crew | Chris Anderson | Stunts |
Editing | David Hollingsworth | Digital Intermediate Producer |
Art | Marko Anttonen | Assistant Art Director |
Directing | Taera Shroff | Script Supervisor |
Editing | Peter Skarratt | First Assistant Editor |
Visual Effects | Naomi Mitchell | Visual Effects Producer |
Sound | Steve Burgess | Sound Designer |
Production | Eriko Miyagawa | Casting |
Visual Effects | Matt Everitt | Animation Supervisor |
Costume & Make-Up | Nikki Gooley | Makeup Designer |
Visual Effects | Jason Billington | Visual Effects Supervisor |
Crew | Yasushi Asaya | Stunts |
Crew | Annette van Moorsel | Stunts |
Visual Effects | Dennis Jones | Visual Effects Supervisor |
Directing | P.J. Voeten | First Assistant Director |
Editing | Justin Tran | Digital Intermediate |
Crew | Robbie Clissold | Stunts |
Costume & Make-Up | Rhonda Ann Burns | Hair Department Head |
Visual Effects | Peter Stubbs | Special Effects Supervisor |
Production | Louise Heesom Smith | Casting Director |
Visual Effects | Daniel Le | VFX Editor |
Editing | Catherine Armstrong | Digital Intermediate Producer |
Camera | David Elmes | First Assistant Camera |
Camera | James Hopwood | Best Boy Grip |
Art | Dane Hallett | Concept Artist |
Art | Greg Hajdu | Construction Coordinator |
Crew | Michael M. Foster | Stunts |
Costume & Make-Up | Gail Kane | Makeup & Hair |
Camera | Ron Coe | First Assistant "B" Camera |
Crew | Connor Van Vuuren | Stunts |
Camera | Saba Mazloum | "A" Camera Operator |
Art | Brian Nickless | Set Designer |
Editing | Kathy Freeman | First Assistant Editor |
Sound | Tara Webb | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Avi Goodman | Visual Effects Supervisor |
Sound | Leah Katz | ADR Editor |
Sound | Angus Robertson | ADR Mixer |
Costume & Make-Up | Brydie Stone | Prosthetic Makeup Artist |
Lighting | David Thomson | Key Rigging Grip |
Sound | Aaron Southerland | ADR Mixer |
Editing | Dawn Michelle King | First Assistant Editor |
Production | Michael Clear | Executive Producer |
Directing | Chris Webb | First Assistant Director |
Camera | Gerard Mahony | Grip |
Crew | John Sanderson | Special Effects Technician |
Directing | Danielle Blake | Second Assistant Director |
Art | Andrew Kattie | Assistant Art Director |
Writing | Greg Russo | Screenplay |
Writing | Greg Russo | Story |
Directing | Simon McQuoid | Director |
Production | Simon McQuoid | Producer |
Crew | Kyle Gardiner | Stunt Coordinator |
Camera | Maxx Corkindale | "C" Camera Operator |
Art | Delphine Richon | Art Direction |
Art | Delphine Richon | Assistant Art Director |
Visual Effects | Nick Pill | Visual Effects Supervisor |
Crew | Warwick King | Special Effects Technician |
Crew | Bradd Buckley | Stunts |
Costume & Make-Up | Jodie Hellingman | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Jodie Hellingman | Key Makeup Artist |
Visual Effects | Thandiwe Philips | Visual Effects Producer |
Sound | Chris Whiteside | ADR Mixer |
Camera | Michael Vivian | Dolly Grip |
Visual Effects | Mark Braithwaite | Compositing Supervisor |
Camera | Luke Thomas | First Assistant "A" Camera |
Sound | Leigh Kenyon | Boom Operator |
Sound | Will Sheridan | Sound Recordist |
Visual Effects | Dan Bethell | Visual Effects Supervisor |
Sound | Marco Arlotta | Boom Operator |
Visual Effects | Bhakar James | Visual Effects Producer |
Sound | Mick Boraso | Sound Designer |
Camera | Tim Walsh | Steadicam Operator |
Sound | Ryan Squires | Foley Editor |
Production | Carly Maple | Production Coordinator |
Sound | Nick Steele | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Karen Gower | Makeup & Hair |
Art | Matt Hatton | Concept Artist |
Sound | Napatz Singkarat | ADR Mixer |
Art | Geraldine Tartan | Art Department Coordinator |
Lighting | Charlie Adams | Lighting Technician |
Editing | Marcus Friedlander | Digital Intermediate Editor |
Lighting | Guang-Hui Chuan | Lighting Technician |
Camera | Darryl Murphy | Grip |
Art | Benoit Godde | Concept Artist |
Production | James Bramley | Payroll Accountant |
Camera | Jack Mayo | First Assistant "B" Camera |
Camera | Rebecca Crowe | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Seth Justus | Special Effects Makeup Artist |
Camera | Christian Luxton | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Leah Taylor | Makeup & Hair Assistant |
Sound | Duncan Campbell | Foley Mixer |
Art | Ken Lau | Graphic Designer |
Art | Richard Nitz | Standby Carpenter |
Lighting | Aaron Cordery | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Rebecca Buratto | Makeup & Hair |
Editing | Olivier Fontenay | Senior Colorist |
Visual Effects | Marie-Ève Gélinas | Digital Compositor |
Editing | Keiran Lee | Colorist |
Sound | Liam Moses | ADR Mixer |
Art | Dale Mackie | Concept Artist |
Art | Jon McCoy | Concept Artist |
Sound | Ben Stewart | ADR Recordist |
Visual Effects | Aden Beaver | Visual Effects Coordinator |
Crew | Ben Siemer | Stunts |
Costume & Make-Up | Selena Pertzel | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Tami Holton | Costumer |
Art | Loretta Cosgrove | Art Direction |
Crew | Chan Griffin | Fight Choreographer |
Costume & Make-Up | Bianca Maeseele | Set Costumer |
Production | Victoria Palmeri | Executive Producer |
Production | Kimberly Aguilar | Casting Assistant |
Sound | Dylan Burgess | Sound Editor |
Visual Effects | Bhardwaj Divyanshu | VFX Artist |
Visual Effects | Glenn Melenhorst | Visual Effects Supervisor |
Art | David Ockenden | Assistant Art Director |
Crew | Jade Amantea | Stunts |
Sound | Pete Best | ADR Recordist |
Visual Effects | Heather Muirhead | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Cassie O'Brien Pollard | Key Hair Stylist |
Camera | Rachel Sieger | Second Assistant Camera |
Art | Dane Churchouse | Leadman |
Camera | Naomi Sharp | Second Assistant "A" Camera |
Visual Effects | Tom Pugh | Digital Compositor |
Art | Glenn Johnson | Head Greensman |
Production | Anna Steel | Unit Production Manager |
Production | Stephanie Jaclyn | Production Assistant |
Art | Calen Vanstone | Swing |
Camera | Joey McQuade | Second Assistant "B" Camera |
Sound | James Ashton | Sound Designer |
Crew | Amanda Giblin | Stunts |
Crew | Blake Lindsell | Stunts |
Art | Grant Lehmann | Sculptor |
Art | Jasmine Lean | Assistant Art Director |
Crew | Lee Adamson | Stunts |
Camera | Pim Kulk | First Assistant "C" Camera |
Art | Joseph Tiernan | Swing |
Crew | Zia Kelly | Stunts |
Camera | Ben Hunt | Digital Imaging Technician |
Art | Jonah Booth-Remmers | Swing |
Art | Jeremy Love | Conceptual Illustrator |
Crew | Matteo Medos | Propmaker |
Crew | Marshall Tearle | Propmaker |
Crew | Kaiit Mosby | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Kelly Marumaru | Set Costumer |
Crew | Laura Sutton | Stunts |
Art | Annalisa Francesca | Set Dresser |
Art | Kate Rawlins | Set Designer |
Production | Timothy O'Malley | First Assistant Accountant |
Visual Effects | Anu Babu | Digital Compositor |
Crew | Gene Hammond-Lewis | Compositor |
Crew | Benjamin James Ying | Compositor |
Visual Effects | Michael Rogers | VFX Artist |
Crew | Darko Kubatka | Carpenter |
Visual Effects | Robert Pellerin | Animation |
Crew | Stephen Murdoch | Stunts |
Crew | Andy Robinson | Scenic Artist |
Art | Darshankumar Joshi | Art Direction |
Art | Darshankumar Joshi | Props |
Costume & Make-Up | Brie Ratten | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Alisha Hennessy | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Sarah Lord | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Madeline Turner | Costume Standby |
Costume & Make-Up | Yolanda Peart-Smith | Costumer |
Camera | Braidyn Lloyd | Assistant Camera |
Camera | Madison Heinze | Data Wrangler |
Camera | Sam Winzar | Digital Imaging Technician |
Camera | Benji Copping | Grip |
Camera | Josh Hamill | Key Grip |
Lighting | Lee Clafferty | Lighting Technician |
Lighting | Thomas Clark | Lighting Technician |
Lighting | Peter Giuliani | Lighting Technician |
Lighting | Mathew Schmidt | Lighting Technician |
Lighting | Beau Selwood | Lighting Technician |
Lighting | Joel Klinger | Lighting Technician |
Lighting | Rod Scott | Rigging Grip |
Lighting | Max Vicary | Rigging Grip |
Camera | Carolina Izquierdo Duarte | Second Assistant "C" Camera |
Editing | Zac Loy | Dailies Operator |
Art | Jasper St Aubyn West | Title Designer |
Art | Olivia Pulbrook | Assistant Property Master |
Art | Maddy Worthington | Assistant Set Decoration |
Art | Duncan Li | Concept Artist |
Art | Jonathan Wenberg | Concept Artist |
Art | Peta Ruhland | Construction Buyer |
Art | Samantha Dabrowski | Graphic Designer |
Crew | Sam Alexander | Propmaker |
Art | Mackenzie Platt | Set Designer |
Art | Alice Wong | Set Designer |
Art | James Hills | Set Dresser |
Art | David Follett | Storyboard Artist |
Art | Greg Holfeld | Storyboard Artist |
Art | Nahum Ziersch | Storyboard Artist |
Art | Laura Wilson | Swing |
Sound | Christopher Vetrisano | Assistant Sound Editor |
Sound | Jessica Meier | Assistant Sound Editor |
Sound | Jack Rodrigues | Boom Operator |
Visual Effects | Cristian Guerreschi | Animation |
Visual Effects | Felice Minieri | Animation |
Crew | Tejas Kantharia | Compositor |
Visual Effects | Kevin Chua | VFX Artist |
Visual Effects | Lucca Boyce | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Laura Hamersley | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Hao Truong | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Matthew Beecher | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Minnie Latham | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ryan Kirby | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Brigid Crevola | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Crystal Mitsutsune | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Louise McNicholl | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Bryn Farrelly | Visual Effects Supervisor |
Crew | Yuri Poetzl | Special Effects Technician |
Crew | Brock Wareham | Special Effects Technician |
Crew | Tori Wendt | Special Effects Technician |
Production | William Traeger | Assistant Accountant |
Production | Shaun Davis | Assistant Accountant |
Production | Pria Jeevanthan | Assistant Accountant |
Production | Feliz Stelzner | Assistant Accountant |
Production | Brodie Toweel | Assistant Accountant |
Production | Karen Sharp | Payroll Accountant |
Production | Nazmeen Dhansey | Production Accountant |
Production | Sarah Foale | Production Secretary |
Production | Sylvana Gregan | Second Assistant Accountant |
Production | Rebecca Gaines | Travel Coordinator |
Production | Ria Kelly | Travel Coordinator |
Production | John Boy Jelcic | Production Assistant |
Production | Molisha Lennon | Production Assistant |
Production | Kym Kornaat | Production Assistant |
Production | Jake Leske | Production Assistant |