Battle: Los Angeles

Battle: Los Angeles (2011)


  • Genre: Sciencefiction, Actie
  • Release Datum: 2011-03-08
  • Beoordeling: 5.7/10 van 2727 stemmen
  • Lengte: 1uur 56min
  • Taal: English
  • Productie: Columbia Pictures
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Jonathan Liebesman
star 5.7/10
Van 2,727 Stemmen

Plot

Al jaren worden er over de hele wereld ufo’s waargenomen en gedocumenteerd: Buenos Aires, Seoul, Frankrijk, Duitsland, China. Maar in 2011 worden die vage waarnemingen keiharde werkelijkheid wanneer de aarde wordt aangevallen door onbekende krachten.

Kan ik Battle: Los Angeles kijken op Netflix in Nederland?

Ja! de film Battle: Los Angeles is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland!

Kijken op Netflix

Battle: Los Angeles Trailer

  • Aaron Eckhart

    als Michael Nantz
  • Ramón Rodríguez

    als William Martinez
  • Will Rothhaar

    als Cpl. Lee Imlay
  • Michael Peña

    als Joe Rincon
  • Bridget Moynahan

    als Michelle
  • Noel Fisher

    als Pfc. Shaun Lenihan
  • Joey King

    als Kirsten
  • Beth Keener

    als Kathy Martinez
  • Jessica Heap

    als Jessy
  • Cory Hardrict

    als Cpl. Jason Lockett
  • Jim Parrack

    als Peter Kerns
  • Gino Anthony Pesi

    als Cpl. Nick Stavrou
  • Ne-Yo

    als Kevin Harris
  • James Hiroyuki Liao

    als Steven Mottola
  • Adetokumboh M'Cormack

    als Corpsman Jibril Adukwu
  • Bryce Cass

    als Hector Rincon
  • Michelle Rodriguez

    als Elena Santos
  • Neil Brown Jr.

    als LCpl. Richard Guerrero
  • Taylor Handley

    als LCpl. Corey Simmons
  • Lucas Till

    als Cpl. Scott Grayston
  • Kenneth Brown Jr.

    als Cpl. Richard Oswald
  • Jadin Gould

    als Amy
  • Joe Chrest

    als 1st Sgt. John Roy
  • E. Roger Mitchell

    als Company Captain
  • Rus Blackwell

    als Lt. Col. K.N. Ritchie
  • Susie Abromeit

    als Amanda
  • Brandi Coleman

    als Cherise
  • David Jensen

    als Psychiatrist
  • Stacey Turner

    als Reporter on TV
  • Tom Hillmann

    als Reporter on TV
  • Lena Clark

    als Chris
  • Jamie Norwood

    als Flower Shop Employee
  • Todd Cochran

    als Command Hangar Marine
  • Nzinga Blake

    als Adukwu's Sister
  • Taryn Southern

    als Reporter on Beach
  • James D. Dever

    als Sgt. Major
  • Alex Aristidis

    als Beach Goer (uncredited)
  • Charlotte Biggs

    als Emergency Medical Tech. (uncredited)
  • Ava Bogle

    als Beach Girl 1 (uncredited)
  • Grant Case

    als Marine (uncredited)
  • Kurt Deville

    als Marine (uncredited)
  • Nick Jones Jr.

    als Marine (uncredited)
  • Philip Lawrence

    als U.S. Marine (uncredited)
  • Keith Middlebrook

    als Steve Johinson (uncredited)
  • Courtney Munch

    als Marine Crew Chief
  • Jim Palmer

    als Crew Chief (uncredited)
  • Michelle Pierce

    als Shelly (uncredited)
  • Michael Wozniak

    als Beach Dude (uncredited)
  • Marlon Young

    als Sergeant Major (uncredited)
Production Debra Zane Casting
Editing Michael Tronick Additional Editor
Costume & Make-Up Sanja Milkovic Hays Costume Design
Editing Christian Wagner Editor
Visual Effects Colin Strause Visual Effects Designer
Visual Effects Greg Strause Visual Effects Designer
Sound Brian Tyler Original Music Composer
Art Andrew Neskoromny Art Direction
Crew Joey Box Stunt Coordinator
Art Thomas Valentine Supervising Art Director
Production Neal H. Moritz Producer
Art Bob Kensinger Set Decoration
Art Peter Wenham Production Design
Editing David Rosenbloom Additional Editor
Art Simon McGuire Concept Artist
Production Jeffrey Chernov Producer
Production Jeffrey Chernov Executive Producer
Art Chris L. Spellman Art Direction
Art Ted Haigh Graphic Designer
Camera Lukas Ettlin Director of Photography
Sound David Giammarco Sound Re-Recording Mixer
Sound Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Production Ori Marmur Producer
Production Craig Fincannon Casting
Production Mark Fincannon Casting
Production Lisa Mae Fincannon Casting
Directing Jonathan Liebesman Director
Art Jason Baldwin Stewart Assistant Art Director
Sound Paul Rabjohns Music Editor
Costume & Make-Up Joel Harlow Makeup Department Head
Visual Effects Everett Burrell Visual Effects Supervisor
Camera Nicholas Davidoff Additional Camera
Crew Cliff Fleming Aerial Coordinator
Sound Bruce Stubblefield Dialogue Editor
Sound Chris M. Jacobson Sound Designer
Sound Chris M. Jacobson Sound Effects Editor
Art Simon Webber Concept Artist
Writing Christopher Bertolini Writer
Costume & Make-Up Steve Buscaino Makeup Artist
Lighting John Gregory Edwards Electrician
Costume & Make-Up Sherri Hamilton Assistant Hairstylist
Costume & Make-Up Kent Richard Additional Hairstylist
Art Nicole LaBranche Art Department Coordinator
Art Mara LePere-Schloop Assistant Art Director
Crew Eduardo Vaisman Visual Effects Editor
Production Scott Thaler Production Manager
Lighting Oliver Arnold Lighting Supervisor
Art Joey Kent Set Dresser
Crew Casey Adams Stunts
Camera B. J. McDonnell Camera Operator
Camera B. J. McDonnell Steadicam Operator
Costume & Make-Up Mairi Chisholm Set Costumer
Costume & Make-Up Donna Chance Key Costumer
Editing Leigh Folsom Boyd Additional Editor
Crew Courtney Munch Stunts
Production Tannis Vallely Casting Associate
Sound Robin Harlan Foley Artist
Art Ricardo F. Delgado Storyboard Artist
Production Darcel White Moreno Extras Casting Assistant
Sound Randy Singer Foley Mixer
Visual Effects Peter Giliberti Animation Director
Costume & Make-Up Philip Maldonado Key Costumer
Art Jann K. Engel Set Designer
Costume & Make-Up Suzanne M.B. Chambliss Set Costumer
Visual Effects Vincent Cirelli Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Camille Argus Costume Supervisor
Costume & Make-Up Christian Cordella Costume Illustrator
Visual Effects Bryan Godwin Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Crystal Woodford Hairstylist
Art Daniel R. Jennings Set Designer
Crew Daniel Arrias Stunts
Sound Joe Lisanti Music Editor
Production Tara Feldstein Bennett Casting Associate
Sound Sandy Gendler Foley Editor
Sound Robert Troy Dialogue Editor
Sound Sarah Monat Foley Artist
Crew Keii Johnston Stunts
Crew Bruce McCleery Second Unit Cinematographer
Art Gary Tuers Property Master
Costume & Make-Up Lori Harris Set Costumer
Visual Effects Ben Shepherd Visual Effects Supervisor
Sound Jamie Hardt Sound Effects Editor
Visual Effects George Macri Visual Effects Producer
Sound Paul N.J. Ottosson Sound Designer
Sound Paul N.J. Ottosson Supervising Sound Editor
Sound Jon Johnson Supervising Sound Editor
Visual Effects Craig Barron Visual Effects Supervisor
Crew Andy Stevens Visual Effects Editor
Visual Effects Kendrick Wallace Visual Effects Producer
Camera Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Crew Jon Grinberg Visual Effects Editor
Costume & Make-Up Kim Ayers Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Jules Holdren Key Hair Stylist
Production Karen Jarnecke Production Supervisor
Art K. Emily Levine Art Department Coordinator
Art Molly Mikula Set Designer
Art Anthony J. Henderson Sculptor
Art Blake Le Vasseur Sculptor
Crew Blake Le Vasseur Special Effects Technician
Art Paul Stanwyck Lead Painter
Art Thierry Labbe Leadman
Art Randall S. Coe Construction Coordinator
Crew T.J. McCall Scenic Artist
Crew Stan Parks Special Effects Coordinator
Visual Effects Jeff Campbell Visual Effects Supervisor
Visual Effects David Carriker Visual Effects Supervisor
Crew Brandon Schaafsma Visual Effects Editor
Crew Evan Schiff Visual Effects Editor
Visual Effects Geoff D.E. Scott Visual Effects Supervisor
Crew Matt Siner Visual Effects Editor
Crew Craig W. Smith Visual Effects Editor
Visual Effects Sarah Wormsbecher Visual Effects Producer
Visual Effects Jennifer Mizener Visual Effects Producer
Crew Artin Matousian Systems Administrators & Support
Visual Effects Charlie Bradbury Visual Effects Producer
Camera Lucas Bielan Camera Operator
Lighting Dan Cornwall Gaffer
Camera Joe Chess Additional Camera
Camera Josh Friz Additional Photography
Camera David B. Nowell Aerial Director of Photography
Costume & Make-Up Shonta T. McCray Set Costumer
Editing Zahida Bacchus Digital Intermediate Producer
Crew Tommy Tancharoen Transportation Coordinator
Directing Crystal Rainone Script Supervisor
Production Ed Lipscomb Location Manager
Directing Dawn Gilliam Script Supervisor
Crew Brooke Ensign Unit Publicist
Editing Harry Muller Color Timer
Visual Effects Winston Helgason Visual Effects Supervisor
Visual Effects Kevin Elam Visual Effects Producer
Visual Effects Daniel Chavez Visual Effects Coordinator
Crew John Polyson Visual Effects Editor
Visual Effects Jordu Schell Creature Design
Visual Effects Steve Griffith Visual Effects Producer
Lighting Kristopher Weaver Lighting Technician
Costume & Make-Up Gloria Pasqua Casny Hair Department Head
Camera Jeff Taylor Second Assistant Camera
Costume & Make-Up Melissa Reed Costumer
Visual Effects Nadav Ehrlich 3D Animator
Sound Brad Sokol Assistant Sound Editor
Art Charles Bodenheimer Painter
Sound Vanessa Lapato Supervising ADR Editor
Visual Effects Stephen Pepper Compositing Supervisor
Visual Effects Joel Sevilla Lead Animator
Costume & Make-Up Lorenzo Hearns Jr. Costumer
Visual Effects Bill Kunin Visual Effects Supervisor
Lighting Tom Fendley Rigging Gaffer
Costume & Make-Up Krystal Kershaw Makeup Artist
Camera Kurt Grossi Key Grip
Sound Howard London ADR Mixer
Visual Effects Jongju Lee 3D Animator
Visual Effects John Kay 3D Animator
Crew Kelli Barksdale Stunts
Crew Kelli Barksdale Stunt Double
Art Erika Rice Set Dressing Buyer
Production Lisa Rodgers Associate Producer
Visual Effects Catherine Liu Visual Effects Coordinator
Camera Peter D. Roome First Assistant "B" Camera
Visual Effects Shane Strickman Visual Effects Coordinator
Visual Effects Louise Hutchinson Visual Effects Coordinator
Camera Jimmy E. Jensen First Assistant "A" Camera
Editing Stephen M. Rickert Jr. Assistant Editor
Costume & Make-Up Leonard MacDonald Makeup Artist
Art John B. Clarey III Construction Foreman
Crew Shane Geraghty Stunts
Visual Effects Carrie Richardson Visual Effects Production Manager
Art Destin M. Hebert Props
Visual Effects Nicholas Elwell Visual Effects Coordinator
Camera Brice Reid First Assistant Camera
Crew Lisa Hoyle Stunt Double
Costume & Make-Up Jane Ryder Seamstress
Crew Jessica Harbeck Stunts
Crew Joe Harkins CG Supervisor
Costume & Make-Up Meghan Cornay Costume Assistant
Production Shayna Markowitz Casting Assistant
Editing Phillip Kimsey Assistant Editor
Editing Aaron Brock First Assistant Editor
Crew Richard Sutherland CG Supervisor
Crew Wayne Eaton Special Effects Technician
Art TyRuben Ellingson Conceptual Design
Production Edward Allen Production Accountant
Art Phillip Norwood Storyboard Artist
Lighting Jonathan Morrill Electrician
Sound Ryan Juggler Assistant Sound Editor
Crew Craig Jensen Stunts
Directing J. Michael Haynie First Assistant Director
Lighting Max Patrucco Rigging Grip
Editing Mo Henry Negative Cutter
Camera Kenneth Coblentz Key Grip
Directing Richard Oswald Second Assistant Director
Visual Effects Keith Sellers Visual Effects Supervisor
Camera Jimi Ryan Dolly Grip
Lighting Kevin Erb Key Rigging Grip
Visual Effects Jeremy F. Butler Animation Supervisor
Lighting Scott Calcagno Rigging Grip
Camera Michael S. Endler Assistant Camera
Crew Nathaniel Larouche CG Supervisor
Lighting James Selph Rigging Grip
Art Robert McKinnon Concept Artist
Visual Effects Brian Pohl Pre-Visualization Supervisor
Lighting Marvin Haven Rigging Grip
Art Jack Reeves Painter
Camera William D. Wynn Dolly Grip
Art Rachel Nowik Set Decorating Coordinator
Lighting Dale Fowler Best Boy Electric
Visual Effects Dave Olivares Visual Effects Technical Director
Crew Justin Johnson Digital Effects Supervisor
Visual Effects Katie Godwin Visual Effects Coordinator
Visual Effects Catherine Hughes Visual Effects Coordinator
Visual Effects Sheri Patterson Visual Effects Production Manager
Crew H Haden Hammond Sequence Supervisor
Sound Devin Johnson Assistant Sound Editor
Lighting Humberto Recio Electrician
Visual Effects Joshua Grow 3D Coordinator
Camera Brent Egan Second Assistant Camera
Lighting Todd Thompson Rigging Grip
Camera Jonathan Robinson Camera Loader
Camera Penelope Helmer Second Assistant Camera
Sound Ryan Farris Boom Operator
Art Richard Bennett Storyboard Artist
Lighting L. Chris Strong Rigging Grip
Lighting Stan Hoyt Lighting Technician
Art Floyd B. Sterling Assistant Property Master
Visual Effects Eric Doiron Compositing Supervisor
Crew Dipesh Mistry Visual Effects Editor
Costume & Make-Up Myeshea Baker Set Costumer
Lighting Rowland Egerton Rigging Grip
Lighting Mike 'Chewie' Pappas Electrician
Lighting Gary Cadow Rigging Grip
Art Gregory T. Geniusz Set Dresser
Art Bill Walters Set Dresser
Production Robin Batherson Extras Casting
Visual Effects Jeremy Johnson Digital Compositor
Visual Effects Adam Jewett Visual Effects Coordinator
Visual Effects Chris Radcliffe Senior Modeller
Visual Effects Kim LeBrane 3D Coordinator
Visual Effects David Sewell 2D Supervisor
Art Chad Harris Set Dresser
Art Noel Rideout Set Dresser
Camera Quinn Grove Best Boy Grip
Visual Effects Robin Scott Graham Compositing Supervisor
Visual Effects Luca Giorgio CG Artist
Visual Effects Erin Nicholson Modelling Supervisor
Art Kenneth Sayers Set Dresser
Editing Adam M. Duthie Assistant Editor
Art Michael Wynn Painter
Art Phillip Joffrion Set Dresser
Camera Danny Horne Second Assistant Camera
Costume & Make-Up Gayle Merindino Costumer
Visual Effects Dennis McHugh VFX Director of Photography
Visual Effects Raphael A. Pimentel Animation Supervisor
Lighting Marvin Wright Lighting Technician
Lighting David J. Lukinovich Jr. Electrician
Costume & Make-Up Tracey Dundas Costumer
Directing Kevin O'Neil Second Second Assistant Director
Art Matthew L. Crowson Set Dresser
Art Will Eastin Graphic Designer
Production David Greenblatt Executive Producer
Art Ty Landry Set Dresser
Lighting Justin Seyb Electrician
Lighting Bruce Jackson Lighting Technician
Art Kevin McCullough Assistant Property Master
Crew Dave Akes Carpenter
Art Paul Gerrard Concept Artist
Art Julie Gueydan Construction Buyer
Art Kathleen Kat Holton Construction Buyer
Art Edward Joyner Draughtsman
Art Sonda L. Rowland Painter
Art Ember Soberman Painter
Art Joel Watts Jr. Painter
Crew Doug Bernard Propmaker
Crew Derick Broderman Propmaker
Crew Kenneth Brown Propmaker
Crew Jeremy Johnson Propmaker
Crew Jeremy Johnson Special Effects Technician
Art Janette Luttrell Props
Art Chris Grantz Set Dresser
Art Gordon Thomas Set Dresser
Art Tom Ashburn Standby Painter
Crew Jeremy Drake Makeup Effects
Crew Anthony Zwartouw CG Supervisor
Crew Dan Dixon CG Supervisor
Lighting Paul Wojdylo Lighting Artist
Lighting J.D. Imhof Lighting Artist
Visual Effects Ryan Andersen Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Ted Lao Visual Effects Production Manager
Costume & Make-Up Margaret Wren Costume Assistant
Crew Ira Goldklang Legal Services
Production Ellen Porter Production Coordinator
Production David Heffler Production Secretary

Reacties

keyboard_arrow_up