Terwijl de wereld wordt geterroriseerd door onbekende wezens die jagen op geluid, probeert een gezin te overleven. De wezens kunnen met hun extreem gevoelige gehoor echter al het minste geluid oppikken.
Nee, helaas is A Quiet Place nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Michael Bay | Producer |
Sound | Marco Beltrami | Original Music Composer |
Production | Celia D. Costas | Executive Producer |
Editing | Christopher Tellefsen | Editor |
Art | Heather Loeffler | Set Decoration |
Art | Jeffrey Beecroft | Production Design |
Production | Jeffrey Beecroft | Associate Producer |
Editing | Roger Barton | Additional Editing |
Production | Laura Rosenthal | Casting |
Writing | John Krasinski | Screenplay |
Directing | John Krasinski | Director |
Production | John Krasinski | Executive Producer |
Production | Garrett Grant | Production Manager |
Camera | Eric Steelberg | Additional Photography |
Production | Andrew Form | Producer |
Production | Bradley Fuller | Producer |
Editing | Stefan Sonnenfeld | Digital Intermediate Colorist |
Directing | John R. Saunders | First Assistant Director |
Crew | Antal Kalik | Stunts |
Camera | Charlotte Bruus Christensen | Director of Photography |
Directing | Dianne Dreyer | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Kasia Walicka Maimone | Costume Design |
Crew | Aaron Vexler | Stunts |
Sound | Brandon Jones | Sound Designer |
Sound | Brandon Jones | Supervising Sound Editor |
Sound | Steve Baine | Foley Artist |
Writing | Scott Beck | Screenplay |
Production | Scott Beck | Executive Producer |
Writing | Scott Beck | Story |
Writing | Bryan Woods | Screenplay |
Production | Bryan Woods | Executive Producer |
Writing | Bryan Woods | Story |
Costume & Make-Up | Evelyne Noraz | Makeup Department Head |
Sound | Brandon Proctor | Sound Re-Recording Mixer |
Lighting | Bob E. Krattiger | Gaffer |
Visual Effects | Scott Farrar | Visual Effects Supervisor |
Sound | Erik Aadahl | Supervising Sound Editor |
Sound | Ethan van der Ryn | Supervising Sound Editor |
Crew | Sam Willing | Visual Effects Editor |
Art | Leah Palen | Art Department Coordinator |
Sound | Robert Jackson | ADR Supervisor |
Art | Michael Jortner | Property Master |
Lighting | Bill Almeida | Gaffer |
Camera | David Emmerichs | Second Unit Director of Photography |
Art | Scott T. Coppock | Textile Artist |
Art | Dave Weinman | Leadman |
Sound | Allan Zaleski | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Ryan Wiederkehr | Visual Effects Producer |
Camera | Jason Aron | Aerial Camera |
Editing | John Diesso | Online Editor |
Production | Allyson Seeger | Executive Producer |
Visual Effects | Chris Crowell | Digital Compositor |
Sound | Frank Graziadei | Boom Operator |
Art | Michael Powsner | Props |
Visual Effects | Dave Logan | Animation |
Visual Effects | Rick O'Connor | Animation Supervisor |
Directing | Alina Gatti | Second Assistant Director |
Visual Effects | Daniel Post | Digital Compositor |
Editing | Thomas Kuo | Digital Intermediate |
Crew | Victor Paguia | Stunt Coordinator |
Camera | Stanley Fernandez Jr. | First Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Mandy Lyons | Hair Designer |
Production | Allison Hall | Extras Casting |
Lighting | Clay Liversidge | Rigging Gaffer |
Production | Jodi Angstreich | Casting |
Production | Maribeth Fox | Casting |
Art | Bentley Wood | Assistant Property Master |
Costume & Make-Up | Annemarie Bradley | Hair Department Head |
Visual Effects | Mark Hawker | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Scott Benza | Animation Supervisor |
Camera | J. Steven Matzinger | Additional Photography |
Visual Effects | Vincent Poitras | Visual Effects Supervisor |
Production | Ralph Bertelle | Executive In Charge Of Production |
Visual Effects | Jean-Denis Haas | Animation |
Sound | Michael Barosky | Sound Mixer |
Crew | Kathleen Fellegara | Set Medic |
Crew | Scott Burik | Utility Stunts |
Crew | Caroline Vexler | Stunts |
Crew | Caroline Vexler | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Brittany Loar | Assistant Costume Designer |
Editing | Margaret Lewis | Digital Intermediate Producer |
Sound | Veronica Li | Assistant Sound Editor |
Crew | Sylvain Theroux | CG Supervisor |
Visual Effects | Mathieu Girard | Digital Compositor |
Production | Deb Dyer | Unit Production Manager |
Production | Deb Dyer | Co-Producer |
Sound | Wouter van Herwerden | ADR Recordist |
Sound | Peter Persaud | Foley Recordist |
Art | James Wendelken | Construction Coordinator |
Lighting | Michael A. McFadden | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Kelley Mitchell | Makeup Artist |
Visual Effects | Katherine Soares | Visual Effects Producer |
Crew | Leigha Hancock | Stunts |
Camera | Spencer Rubin | Grip |
Visual Effects | Stéphanie Morin | CG Artist |
Sound | Justin M. Davey | Sound Effects Editor |
Directing | Dustin Bewley | Second Assistant Director |
Art | R. Scott Purcell | Graphic Designer |
Crew | Jeremy Bloch | CG Supervisor |
Visual Effects | Amelie Thomas | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jacinthe Côté | Visual Effects Producer |
Camera | Mabel Santos Haugen | Second Assistant "C" Camera |
Crew | Matt Albano | Loader |
Visual Effects | Ben O'Brien | Digital Compositor |
Visual Effects | Zahid Jiwa | Digital Compositor |
Camera | Kevin Lowry | Key Grip |
Visual Effects | Nicolas Cadorette Vigneau | Digital Compositor |
Visual Effects | Mickael Coedel | Animation |
Camera | Dexter Kennedy | Drone Pilot |
Production | Aaron Janus | Executive Producer |
Crew | Matt Chappell | Scenic Artist |
Crew | Justin Horowitz | Scenic Artist |
Art | Ali Kashfi | Assistant Art Director |
Crew | Matt Mikas | Scenic Artist |
Art | Andrea Orejarena | Art Department Assistant |
Crew | Tanicia Osuch | Scenic Artist |
Sound | Noyan Cosarer | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Kurt Godwin | Sound Mix Technician |
Crew | Andy Weder | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Devin Anderson | Visual Effects Coordinator |
Crew | Thomas Forbes-Johnson | Stunts |
Crew | Adam Shippey | Stunts |
Camera | Tristan Allen | Grip |
Camera | Joshua Bogert | Grip |
Editing | Patrick Shewmaker | Assistant Editor |
Art | Daniel Pollack | Location Scout |
Visual Effects | Jeremy Beadell | Visual Effects Production Manager |
Sound | Bob Lacivita | ADR Mixer |
Crew | Kerry Flood | Set Medic |
Art | Mary Fellows | Assistant Set Decoration |
Art | Thomas Pringle | Concept Artist |
Art | Furio Tedeschi | Concept Artist |
Art | Luis F. Carrasco | Concept Artist |
Art | Michelle Cantillo | Greensman |
Art | Charles Serocki | Head Carpenter |
Art | Gabu Camilo | Props |
Art | Sean Turney | Set Dresser |
Lighting | Peter Russell | Best Boy Electric |
Lighting | Esteban Aparicio | Electrician |
Lighting | Abi Iverson | Electrician |
Camera | Kris Enos | First Assistant Camera |
Camera | Dave Romero | Additional Grip |
Camera | Sean Folkl | Libra Head Technician |
Camera | Christopher Eng | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Jonny Cournoyer | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Charise Champion | Hairstylist |
Production | Noa Isabella | Casting Assistant |
Production | Kimberly Guzman | Casting Associate |
Production | James B. Mackay | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Francisco Stoll | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Kelly L. Brown | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Hilary Seeley | Set Costumer |
Crew | Bethany Hagen | Studio Teacher |
Visual Effects | Alberto Martínez Arce | Animation |
Visual Effects | Eliott Beaudon | CG Artist |
Visual Effects | Ghislain Bruneau | CG Artist |
Visual Effects | Etienne Laroche | CG Artist |
Visual Effects | Cyril Plusse | CG Artist |
Visual Effects | Deron Hoffmeyer | Digital Compositor |
Visual Effects | Will McCoy | Digital Compositor |
Visual Effects | Victor Torres | Digital Compositor |
Visual Effects | Alex Tropiec Jr. | Digital Compositor |
Visual Effects | Tim Fescoe | Digital Compositor |
Visual Effects | Evander Major | Digital Compositor |
Visual Effects | Travis Pinsonnault | Digital Compositor |
Visual Effects | Gabriel Curpas | Digital Compositor |
Visual Effects | Cedric Tremblay | Digital Compositor |
Visual Effects | Martijn van Herk | Generalist |
Visual Effects | Gaëtan Borneuf | Matte Painter |
Visual Effects | Éric Hamel | Matte Painter |
Visual Effects | Elizabeth Kim | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Ashley Doss | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Romane Wingerter | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Ruben Rodas | Visual Effects Supervisor |
Editing | Nicholas Figueroa | Color Assistant |
Editing | Brett Price | Color Assistant |
Sound | Veronica Li | Assistant Sound Editor |
Crew | Luke Q. Iaciofano | Cableman |
Sound | Gina Gyles | Foley |