Underwater

Underwater (2020)


  • Genre: Actie, Horror, Sciencefiction, Thriller
  • Release Datum: 2020-01-08
  • Beoordeling: 6.3/10 van 2014 stemmen
  • Lengte: 1uur 35min
  • Taal: English
  • Productie: Chernin Entertainment
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: William Eubank
star 6.3/10
Van 2,014 Stemmen

Plot

Een team bestaande uit diepzee-onderzoekers krijgt te maken met een aardbeving die het ondergrondse laboratorium volledig verwoest. Nu moeten de leden alles op alles zetten om te kunnen overleven. Onder hen bevindt zich de moedige, maar geharde Norah. Het team bestaat uit mensen die elkaar nauwelijks kennen en zo ontstaan er bizarre en soms existentiële conversaties, alsook vreemde relaties.

Kan ik Underwater kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is Underwater nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer Underwater beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

Underwater Trailer

  • Kristen Stewart

    als Norah Price
  • Vincent Cassel

    als Captain Lucien
  • Mamoudou Athie

    als Rodrigo Nagenda
  • T. J. Miller

    als Paul Abel
  • John Gallagher Jr.

    als Liam Smith
  • Jessica Henwick

    als Emily Haversham
  • Gunner Wright

    als Lee Miller
  • Fiona Rene

    als Godmother
  • Amanda Troop

    als Poseidon Patty
Editing William Hoy Editor
Editing Brian Berdan Editor
Sound David Farmer Sound Designer
Sound Marco Beltrami Original Music Composer
Camera Bojan Bazelli Director of Photography
Art Naaman Marshall Production Design
Production Jenno Topping Producer
Sound David Grimaldi Sound Effects Editor
Sound David Lucarelli ADR Recordist
Sound Erin Michael Rettig Sound Engineer
Editing Todd E. Miller Editor
Production Kevin Halloran Executive Producer
Directing William Eubank Director
Production Peter Chernin Producer
Art Scott Plauche Art Direction
Costume & Make-Up Erica Rice Assistant Costume Designer
Production Angela Demo Casting
Lighting Anthony G. Nakonechnyj Gaffer
Art Kelly Curley Art Direction
Art Sarah Contant Set Designer
Costume & Make-Up Kimberly Amacker First Assistant Makeup Artist
Writing Adam Cozad Screenplay
Camera Roberto De Angelis Camera Operator
Camera Roberto De Angelis Steadicam Operator
Writing Brian Duffield Screenplay
Writing Brian Duffield Story
Sound Dan O'Connell Foley Artist
Sound Chris Terhune Sound Effects Editor
Art Mark Hitchler Set Designer
Art Aaron Becker Title Designer
Art Ravi Bansal Art Direction
Sound Sean Massey ADR Editor
Crew Simonette Berry Scenic Artist
Sound John T. Cucci Foley Artist
Sound Brandon Roberts Original Music Composer
Sound Kevin O’Connell Sound Re-Recording Mixer
Art Jason Bedig Leadman
Art Carl Counts Art Department Coordinator
Art Walter Schneider Set Designer
Visual Effects Blair Clark Visual Effects Supervisor
Sound Bob Kellough Sound Designer
Art Drew Guajardo Assistant Property Master
Sound Wayne Lemmer Supervising Sound Editor
Sound Wayne Lemmer Sound Re-Recording Mixer
Editing Stacey England Dailies Operator
Art Randall S. Coe Construction Coordinator
Sound Thomas Jones ADR Supervisor
Camera Alan Markfield Still Photographer
Costume & Make-Up Adriane Bennett Ager/Dyer
Visual Effects David Lingenfelser Visual Effects Supervisor
Visual Effects Mark R. Byers Special Effects Supervisor
Editing David Kashevaroff First Assistant Editor
Art Edward J. Borasch Jr Property Master
Crew Laszlo Mates CG Supervisor
Camera Greg Morris Camera Operator
Sound Derek Casari ADR Engineer
Visual Effects Annemarie Griggs Visual Effects Producer
Sound Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Sound David Wolowic Assistant Sound Editor
Costume & Make-Up Dorotka Sapinska Costume Design
Crew Mark Rayner Stunt Coordinator
Visual Effects Pierre Escande Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Annabelle MacNeal Makeup Artist
Costume & Make-Up Crystal Wells Hairstylist
Art Philip Keller Storyboard Artist
Costume & Make-Up Brittany Lathan Set Costumer
Art Alphonse Swinehart Main Title Designer
Visual Effects Tara Conley Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Stacey Panepinto Makeup Department Head
Sound Matthew Harrison Foley Editor
Visual Effects Tim Weber Visual Effects Coordinator
Costume & Make-Up Adam Walls Makeup Artist
Sound Mark Pappas Foley Supervisor
Sound David Wyman Sound Mixer
Camera Brad Peterman First Assistant "A" Camera
Art Karen Frick Set Decoration
Visual Effects Patrick Thomas O'Rourke Visual Effects Coordinator
Art John Moredock Set Designer
Costume & Make-Up Sarah Stamp Hair Department Head
Art Rick Broderman Painter
Art RIP Odebralski Props
Visual Effects Sarah Moussaif Visual Effects Coordinator
Lighting Jonathan Morrill Lighting Technician
Art Antony Nguyen Concept Artist
Production Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Editing Stephen Nakamura Colorist
Visual Effects Kenneth Au Visual Effects Supervisor
Lighting Max Patrucco Rigging Grip
Lighting Charles B. Walker Rigging Grip
Camera Jimi Ryan Key Grip
Production Tonia Davis Producer
Visual Effects Tyler Johnson Visual Effects Coordinator
Camera Richard T. Hoover Dolly Grip
Costume & Make-Up Mia Goff Makeup Artist
Art Hugh Sicotte Assistant Art Director
Art Hugh Sicotte Concept Artist
Visual Effects Axel Bonami Visual Effects Supervisor
Visual Effects Brian DeMetz Visual Effects Technical Director
Camera Ryan Chamberlain Grip
Camera Nathan Fung Grip
Camera Kevin Luster Grip
Camera Dan Wyssmann Best Boy Grip
Lighting Jordan Whaley Lighting Technician
Sound Jerrell Suelto ADR Mixer
Art Erik Osusky Supervising Art Director
Visual Effects Andreas Andersson Digital Compositor
Sound Justin M. Davey Sound Effects Editor
Visual Effects Abner Marín Creature Design
Editing Bob Allen Associate Editor
Visual Effects Michael Langford Animation Supervisor
Crew Kelly Noordermeer Visual Effects Editor
Camera Luke Cauthern Dolly Grip
Art Rachel Nowik Set Decorating Coordinator
Costume & Make-Up Chelsea DeScenna Set Costumer
Production Sophia Welch Casting Associate
Costume & Make-Up Patty Spinale Tailor
Sound Richard Duarte Foley Mixer
Camera Nathan Hughes Grip
Crew Anna Holley Post Production Assistant
Crew Bianca Cuffaro Visual Effects Editor
Visual Effects Maharshi Joseph Key Animation
Art Kristen Jenkins Set Designer
Editing Cindy Bond Digital Intermediate Producer
Camera Rafel Montoya Digital Imaging Technician
Art Jaime Fernandez Props
Editing Steven Cuellar Assistant Editor
Art Loic Zimmermann Art Direction
Costume & Make-Up Jessica Carpenter Key Costumer
Art Steffen Reichstadt Concept Artist
Art Aaron Sims Concept Artist
Production Doris Hellmann Production Accountant
Visual Effects Leandre Lagrange Creature Design
Crew Manolo Mantero CG Supervisor
Visual Effects Puneethpb Senior Animator
Visual Effects Dennis Gronau VFX Lighting Artist
Sound Jack Cucci Foley Mixer
Directing David Waters Second Assistant Director
Production Sam Horton Production Coordinator
Directing Mathew Dunne First Assistant Director
Visual Effects Peter Blackburn Digital Compositor
Visual Effects Amalia Stark Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Sudheesh Kattil Digital Compositor
Visual Effects Vivek Mohan Digital Compositor
Art Alex Nice Concept Artist
Camera Austin Alward First Assistant "B" Camera
Camera Matthew Gaumer Second Assistant "A" Camera
Art Chris Kibler Construction Buyer
Editing Jim Schulte Assistant Editor
Lighting Russell Beard Best Boy Electric
Art Ben Wolcott Graphic Designer
Visual Effects Keegan Douglas Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Gayle Merindino Costumer
Camera Zachary Blosser Second Assistant "B" Camera
Crew Zander White Loader
Visual Effects Bartek Kujbida Lead Animator
Visual Effects Justin Lacalamita Visual Effects Coordinator
Lighting Rob 'Church' Rosales Lighting Technician
Art Joseph Cassady Harris Set Dresser
Camera Sean Brown Grip
Visual Effects Daniel Alvite Key Animation
Lighting Bradley Martin Lighting Technician
Crew Liz Corbett Post Production Supervisor
Costume & Make-Up Natalie Shea Rose First Assistant Hairstylist
Production Sasha Veneziano Production Supervisor
Crew Greg White Scenic Artist
Lighting Eric DePoorter Rigging Grip
Visual Effects Sreejith Venugopalan Compositing Supervisor
Visual Effects Kranthi Kumar Visual Effects Coordinator
Visual Effects Craig Saxby Visual Effects Coordinator
Art Matt Zaff Set Dresser
Visual Effects Provash Paul Modeling
Visual Effects Nadim Ghaoui Visual Effects Coordinator
Visual Effects Megan Trezise Visual Effects Coordinator
Editing Illya Laney Colorist
Costume & Make-Up Rob Seal Costumer
Crew Art Villasenor Techno Crane Operator
Art Saul Cruthirds Set Dresser
Crew Bárbara Morelos-Zaragoza Translator
Art Jeno Delli Colli Assistant Set Decoration
Art Andrea Chiampo Concept Artist
Art Elijah McNeal Concept Artist
Art Andree Wallin Concept Artist
Art Gerald J. Lajaunie Construction Manager
Art Brian Schuyler Set Dresser
Camera Dan Lacy Grip
Lighting Nick Nicolay Key Rigging Grip
Lighting Dana Hunt Lighting Programmer
Lighting Brandon Langlois Lighting Technician
Lighting Lou Divincenti Rigging Grip
Lighting Dallas Hollomon Rigging Grip
Visual Effects Alan Scott Special Effects Supervisor
Visual Effects Ruslan Borysov 2D Supervisor
Visual Effects Bhuvaneswaran Digital Compositor
Visual Effects Angela Han Digital Compositor
Visual Effects Suman Paik Digital Compositor
Visual Effects Vishal Shinde Digital Compositor
Visual Effects Daniela Urbina Mendoza Digital Compositor
Visual Effects Madhav Kumar Modeling
Visual Effects Michael Solorzano Pre-Visualization Supervisor
Visual Effects Art Curry Senior Animator
Visual Effects Lara Cores VFX Lighting Artist
Visual Effects Angel Villaseñor VFX Lighting Artist
Visual Effects Pablo Vázquez VFX Lighting Artist
Visual Effects Qian Gagné VFX Lighting Artist
Visual Effects Andreas Muller VFX Lighting Artist
Visual Effects Indhu Jayaram Visual Effects Coordinator
Visual Effects Julie Marouzé Visual Effects Coordinator
Visual Effects Rebecca Mercurio Visual Effects Coordinator
Visual Effects Leema Rose Visual Effects Coordinator
Visual Effects Carolina Vazquez Visual Effects Coordinator
Visual Effects Kat VanderJagt Visual Effects Coordinator
Visual Effects Caroline Boisvert Visual Effects Coordinator
Visual Effects Alexandra Leuk Visual Effects Coordinator
Visual Effects Eli B. Michaud Visual Effects Production Assistant
Production T.J. Bryson Production Secretary
Art Christopher Fuentes Set Dresser
Production Jerry Guerrero Post Production Coordinator
Crew Jennifer Castaneda Post Production Assistant
Visual Effects Cameron Wheeless Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Emma Isrdelit Visual Effects Production Assistant
Lighting Ferd Duplantier Jr. Rigging Gaffer
Art M.R. Seelig Standby Painter
Art Kerry Brown Painter
Art David Dowling Painter
Art Wendy Guerrera Painter
Art Tracye A. Plunkett Painter
Art Alexander Dimiati Greensman
Art Joshua M.F. Jones Greensman
Art Sylvester Morris Jr. Greensman
Crew Karen Milliken Animal Wrangler
Crew David Milliken Animal Wrangler
Editing Max Magbee Dailies Operator

Reacties

keyboard_arrow_up