The First Omen

The First Omen (2024)

Creëer iets om bang voor te zijn.

  • Genre: Horror
  • Release Datum: 2024-04-03
  • Beoordeling: 6.8/10 van 540 stemmen
  • Lengte: 2uur 0min
  • Taal: English
  • Productie: Phantom Four
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Arkasha Stevenson
star 6.8/10
Van 540 Stemmen

Plot

Een jonge Amerikaanse vrouw reist naar het Vaticaan om in een weeshuis te werken, in de hoop haar ware roeping binnen de kerk te vinden. Wanneer ze een onrustig jong meisje onder haar hoede neemt, stuit de vrouw op een duisternis die in het kind op de loer ligt, waardoor ze haar eigen geloof in twijfel trekt en een samenzwering vermoedt die de kern van de katholieke kerk zelf zou kunnen raken.

Kan ik The First Omen kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is The First Omen nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

The First Omen Trailer

  • Nell Tiger Free

    als Margaret
  • Ralph Ineson

    als Father Brennan
  • Sônia Braga

    als Sister Silva
  • Bill Nighy

    als Cardinal Lawrence
  • María Caballero

    als Luz
  • Nicole Sorace

    als Carlita
  • Tawfeek Barhom

    als Father Gabriel
  • Charles Dance

    als Father Harris
  • Ishtar Currie Wilson

    als Sister Anjelica
  • Andrea Arcangeli

    als Paolo
  • Guido Quaglione

    als Alfonzo
  • Dora Romano

    als Sister Romano
  • Michelangelo Dalisi

    als Luca
  • Anton Alexander

    als Father Spiletto
  • Mia McGovern Zaini

    als Beatrice
  • Eugenia Delbue

    als Pregnant Woman
  • Charita Cecamore

    als Red Headed Girl
  • Federica Santoro

    als Smoking Nun
  • Donatella Bartoli

    als Nun #1
  • Marial Bajma-Riva

    als Nun #2
  • Mario Opinato

    als Doctor
  • Rachel Hurd-Wood

    als Katherine Thorn
  • Nicola Garofalo

    als Obstetrician
  • Marcello Paesano

    als Waiter
  • Giacomo Henri Dossi

    als Museum Security Guard
  • Sylvia Panacione

    als Nurse #1
  • Daniela Barra

    als Nurse #2
  • Alessandra Fallucchi

    als Nurse #3
  • Milena Božić

    als Young Sister Silva
  • Dobrila Stojnic

    als Comforting Nun
  • Alberto Tierrez

    als Shadowy Priest
  • Ljiljana Žunić

    als Sadistic Nun
  • Eva Ras

    als Angry Nun
  • Miodrag Rakočević

    als Shadowy Figure
  • James Swanton

    als Jackal Performer
  • Andjelko Pavlović

    als Jackal Performer
  • Mina Knežević

    als Infant / Newborn (1 Month Old)
  • Ema Nastić

    als Infant / Newborn (1 Month Old)
  • Mateja Nešović

    als Baby Layla
  • Lana Stanojević

    als Baby Layla
  • Borislav Bogosavac

    als Scaffold Worker
  • Dejan Dragosavac

    als Scaffold Worker
  • Darko Ćorović

    als Scaffold Worker
  • Strahinja Despić

    als Scaffold Worker
  • Amy Clayton

    als Margaret Picture Double
  • Amalia Strand

    als Carlita Picture Double
  • Nigel Dyson

    als Cardinal Lawrence Picture Double
Production David S. Goyer Producer
Directing Arkasha Stevenson Director
Writing Arkasha Stevenson Screenplay
Writing David Seltzer Characters
Writing Tim Smith Screenplay
Production Tim Smith Executive Producer
Production Keith Levine Producer
Camera Aaron Morton Director of Photography
Editing Amy E. Duddleston Editor
Writing Keith Thomas Screenplay
Writing Ben Jacoby Story
Production Whitney Brown Executive Producer
Production Gracie Wheelan Executive Producer
Editing Bob Murawski Editor
Production Kharmel Cochrane Casting
Sound Peter Arpesella ADR & Dubbing
Art Eve Stewart Production Design
Costume & Make-Up Paco Delgado Costume Design
Costume & Make-Up Elisabetta De Leonardis Hair Department Head
Costume & Make-Up Jasmina Banović Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Laura Fiasco Additional Hairstylist
Costume & Make-Up Jovana Jovanović Hairstylist
Costume & Make-Up Nataša Krstić Makeup Designer
Costume & Make-Up Petra Macura Makeup Artist
Costume & Make-Up Ludovica Marini Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Karina Muzzio Makeup Artist
Costume & Make-Up Valentina Parrino Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Stefania Trippa Makeup Artist
Costume & Make-Up Rebecca Sorbi Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Grazia Maria Giorgi Assistant Hairstylist
Costume & Make-Up Raffaella Iorio Makeup Supervisor
Production Ana Biskupljanin Production Manager
Art Sabina Angeloni Assistant Art Director
Art Giulia Berardi Assistant Art Director
Art Manuela Assennato Art Department Coordinator
Art Dubravko Bjelajac Set Dresser
Art Dionisia Cirasola Assistant Set Decoration
Art Jonathan Davis Storyboard Artist
Crew Carlo Diamantini Prop Maker
Art Francesco Grant Storyboard Artist
Art Andrea Migliaccio Standby Art Director
Art Marko Milošević Standby Property Master
Art Craig Price Property Master
Art AnaMarija Spasenovic Property Master
Visual Effects Keith Thompson Creature Design
Art Nađa Trajković Assistant Set Decoration
Art Genadi Vanchev Tsenov Props
Crew Jovan Uhrin Carpenter
Art Noa Tahita Sbragi Property Buyer
Art Giovanni Miseri Property Buyer
Art Marco Cardilli Art Direction
Art Olga Djurdjevic Art Direction
Art Tiziana Liberotti Supervising Art Director
Art Andrea Migliaccio Art Direction
Art Maria Luigia Battani Set Decoration
Editing Dov Samuel First Assistant Editor
Editing Samuel James Bellamy Additional Editor
Editing Hector Cartagena Jr. Assistant Editor
Editing Alessio David Ciattini Dailies Manager
Visual Effects James Durante VFX Editor
Editing Nick Nassif Additional Colorist
Production Teresa Razzauti Casting
Production Cristina Giubbetti Executive Producer
Production Nuno Martins Line Producer
Directing Barbara Bevacqua Third Assistant Director
Directing Rebecca Creighton Third Assistant Director
Directing Annamarie Dicesare Assistant Director
Directing James Excell Third Assistant Director
Directing Sara Fathi Assistant Director
Directing Alex Gavigan Second Assistant Director
Directing Anna Guerra Assistant Director
Directing Alessandro Labadessa Assistant Director
Directing Francesco Liotti Third Assistant Director
Directing Liam Lock First Assistant Director
Directing Maria Cristina Lucantonio Assistant Director
Crew Dewisinta Nogi Set Production Assistant
Directing Jason Rickwood Second Second Assistant Director
Directing Fiorenza Salvador Second Assistant Director
Directing Alberto Scisco Third Assistant Director
Sound Michael Babcock Sound Re-Recording Mixer
Sound Michael J. Benavente Supervising Dialogue Editor
Sound Michael J. Benavente ADR Editor
Sound Ivan Branisavljevic Boom Operator
Sound Claudio Castorina Boom Operator
Sound Emanuela Cotellessa Sound Mixer
Sound Tommaso Gentile Boom Operator
Sound Shane Hayes Dialogue Editor
Sound Novica Jankov Production Sound Mixer
Sound Caitlin McDaid ADR Mixer
Sound Flavio Moro Boom Operator
Sound Daniel Pagan Sound Effects Editor
Sound Zoran Prodanović Boom Operator
Sound Jamison Rabbe ADR Mixer
Sound Joe Schiff Dialogue Editor
Sound Ric Schnupp Sound Designer
Sound Ric Schnupp Supervising Sound Editor
Sound David Semon Sound Re-Recording Mixer
Sound Jussi Tegelman Sound Designer
Sound Jonathan Wales Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Maurizio Corridori Special Effects Supervisor
Visual Effects Gábor Kiszelly Special Effects Supervisor
Crew Gabriele Cumpact Special Effects Technician
Visual Effects Justin Bates Compositing Supervisor
Visual Effects Marlon Victor Bondoc VFX Artist
Visual Effects James Cooper Visual Effects Supervisor
Visual Effects Magdalena Jurcagova Visual Effects Coordinator
Visual Effects Danny McNair Visual Effects Producer
Crew Dave Sauro Executive Visual Effects Producer
Visual Effects Jason Smeyres Visual Effects Coordinator
Crew Slaviša Ivanović Stunt Coordinator
Crew Daniele Anzalone Stunts
Crew Jelena Bakovic Stunts
Crew Emiliano Barretta Stunt Driver
Crew Emiliano Barretta Stunt Coordinator
Crew Alessandro Borgese Stunt Coordinator
Crew Emanuel Comanducci Utility Stunts
Crew Muzio Fumai Stunts
Crew Lucky Johnson Stunt Double
Crew Roberto Dias McCarthy Stunts
Crew Giuliano Pierini Utility Stunts
Costume & Make-Up Patrizia Baiocchi Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Odeta Cali Costume Coordinator
Costume & Make-Up Agustina Castellani Costumer
Costume & Make-Up Anna Cavaliere Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Vanja Damnjanović Costumer
Costume & Make-Up Clara Diana Set Costumer
Costume & Make-Up Augusto Grassi Costume Supervisor
Costume & Make-Up Mariafrancesca Ricci Seamstress
Costume & Make-Up Amy Wright Costume Coordinator
Directing Timothy Visentin Script Coordinator
Sound Mark Korven Original Music Composer
Production Whitney Brown Unit Production Manager
Directing Matteo Albano Second Unit First Assistant Director
Costume & Make-Up Adrien Morot Prosthetic Designer
Visual Effects Adrien Morot Creature Design
Crew Peter Miles Stunt Coordinator
Crew Lorenzo Vecchi Stunt Coordinator
Crew Morgane Bujoli Stunt Double
Art Sergio Cosulich Art Direction
Art Mauro Berti Art Direction
Art Valentina Cairoli Assistant Art Director
Art Livio Tallini Assistant Art Director
Art Jessica Scudieri Assistant Art Director
Art Maddalena Zoli Assistant Art Director
Production Tommaso Del Signore Art Department Production Assistant
Art Maria Catena Pennisi Assistant Set Decoration
Art Matteo Nuccetelli Assistant Set Decoration
Art Silvia Maimone Set Dresser
Art Roberto Serafini Leadman
Art Cristian Troi Leadman
Art Veronica Colzani Set Decorating Coordinator
Art Ugo Giovannini Swing
Art Alessandro Di Lauro Swing
Art Valerio Belli Swing
Art Stefano Croce Swing
Camera Maxime Alexandre Additional Director of Photography
Camera Sebastiano De Pascalis Camera Operator
Camera Andrea Rauccio Camera Operator
Camera Luca Mercuri Camera Operator
Camera Aurelio Cicalese Camera Operator
Camera Fabio Ferrantini Phantom Operator
Camera Giuditta Paolini First Assistant Camera
Camera Michele Nassuato First Assistant Camera
Camera Paolo Cafiero First Assistant Camera
Camera Dario Paolini First Assistant Camera
Camera Luciano Teolis First Assistant Camera
Camera Cinzia Corpetti Second Assistant Camera
Camera Filippo Toma Second Assistant Camera
Camera Elena De Santis Second Assistant Camera
Camera Nicole Arpini Second Assistant Camera
Camera Federico Chiesa Second Assistant Camera
Camera Alberto Brancalente Second Assistant Camera
Camera Fabrizio Margaroli Digital Imaging Technician
Crew Sebastiano Sallemi Video Assist Operator
Crew Mattia Nicolai Video Assist Operator
Crew Samuela Langi Video Assist Operator
Camera Luca Zuccolo Data Wrangler
Camera Morris Puccio Still Photographer
Camera Afredo Falvo Still Photographer
Camera Cristina Di Paolo Antonio Still Photographer
Sound Stefano Civitenga Sound Mixer
Sound Dominic Nicholas Rogan Boom Operator
Sound Gianmarco Palluzi Boom Operator
Art Claudio Villa Property Master
Art Arianna Ferrazin First Assistant Property Master
Art Daniele De Santis Assistant Property Master
Art Antonio Motolese Assistant Property Master
Art Edoardo Gaudieri Assistant Property Master
Crew Alessandro Ciccione Propmaker
Art Paolo Iudice On Set Props
Art Orikel Ruci On Set Props
Art Lorenzo Di Maggio On Set Props
Art Giuseppina Albanese Property Buyer
Directing Susan Marucci Script Supervisor
Editing Dan Riddle Assistant Editor
Crew Aaron Fink Post Production Supervisor
Crew Noah Greene Post Production Assistant
Sound Jeff Kwong Music Editor
Visual Effects Jody Fedele VFX Editor
Visual Effects Paul A. Hart Visual Effects Assistant Editor
Visual Effects Piotr Dybowski Visual Effects Supervisor
Visual Effects Mario Beck VFX Artist
Lighting Daniele Cafolla Gaffer
Lighting Paolo Jacobucci Best Boy Electric
Lighting Roberto Raccis Best Boy Electric
Lighting Federica Sepe Electrician
Lighting Fabrizio Coppo Electrician
Lighting Danilo Di Palma Electrician
Lighting Riccardo Coccia Electrician
Lighting Fabio Cipriani Electrician
Lighting Massimiliano Alagia Electrician
Lighting Mario Cecconi Electrician
Crew Constantino Ciudin Generator Operator
Crew Andrea Russo Generator Operator
Crew Ndoi Ndoc Generator Operator
Lighting Antonio D'Arienzo Rigging Gaffer
Crew Maurizio Consoli Generator Operator
Crew Fabrizio Sansone Generator Operator
Camera Paolo Tiberti Key Grip
Camera Roberto Barbona Best Boy Grip
Camera Emanuele Tiberti Dolly Grip
Camera Fabrizio Micheli Dolly Grip
Camera Massimiliano Angelucci Grip
Camera Guido Mestre Grip
Camera Aldo Napoleoni Grip
Camera Angelo Tiberti Grip
Camera Federico Tripoli Grip
Camera Giovanni D'Amore Grip
Camera Alessandro Barbona Grip
Camera Simone Serantoni Grip
Camera Giovanni Coacci Grip
Lighting Marco Santarelli Key Rigging Grip
Lighting Marco Castellano Rigging Grip
Lighting Doriano Torriero Rigging Grip
Lighting Alessandro Chechi Rigging Grip
Lighting Tomas Urbinelli Rigging Grip
Lighting Emanuele Pandolfi Rigging Grip
Lighting Daniele Carbonaro Rigging Grip
Lighting Yuri Marciano Rigging Grip
Lighting Roberto Revoldini Rigging Grip
Costume & Make-Up Claudette Lilly Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Manuel D'Andrea Tailor
Costume & Make-Up Maria Pia Viselli Seamstress
Costume & Make-Up Sara Proietti Seamstress
Costume & Make-Up Anna Giuseppa Lillo Seamstress
Costume & Make-Up Francesca Merlonghi Seamstress
Costume & Make-Up Silvia Lucchetti Seamstress
Costume & Make-Up Daniela Rotili Seamstress
Costume & Make-Up Patrizia Bernini Seamstress
Costume & Make-Up Katia Litvin Seamstress
Costume & Make-Up Roberta Frangella Key Costumer
Costume & Make-Up Augusto Coluzzi Costumer
Costume & Make-Up Abdelfattah Qzaibar Key Costumer
Costume & Make-Up Costanza Bastanti Key Costumer
Costume & Make-Up Marco Fantoni Costumer
Costume & Make-Up Giulia Conti Costumer
Costume & Make-Up Saverio Cicala Costumer
Costume & Make-Up Eleonora Mainella Costumer
Costume & Make-Up Michela Bazzardi Costumer
Costume & Make-Up Augusto Volpini Costumer
Costume & Make-Up Bianca Ismael Costume Assistant
Costume & Make-Up Federico Laurenti Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Tiberio Nardi First Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Claudia Tozzi Makeup Artist
Costume & Make-Up Silvia Beltrani Makeup Artist
Costume & Make-Up Michela Barberini First Assistant Hairstylist
Costume & Make-Up Diarra Sidibe Hairstylist
Costume & Make-Up Adrien Morot Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Dalton Kutsch Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Vague Vartanian Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Richard Alonzo Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Brian Poor Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Dan Thomson Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Helen Cohen Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Kathy Tse Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Joe Badiali Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Joe Colwell Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Charlie Lenny Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Chris Gallagher Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Jess Nelson Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Devin Seman Special Effects Makeup Artist
Production Simona Sciannimanico Location Coordinator
Production Nicola Rovito Location Manager
Production Manuele Masotti Location Manager
Production Astra Redler Location Manager
Production Pierluigi Potier Location Manager
Production Sofia Gabrielli Location Coordinator
Production Ivan Buttiglieri Location Coordinator
Production Costanza Consigli Assistant Location Manager
Production Gianluca Salerno Assistant Location Manager
Production Sara Morelli Assistant Location Manager
Production Elisa Matteucci Assistant Location Manager
Production Holly Rodman Casting Associate
Production Ore Olowokere Casting Assistant
Production Greta Porrello Casting Assistant
Production Claudio Valentini Extras Casting
Production Giulia Bonsignorini Extras Casting Assistant
Production Simone De Feo Extras Casting Assistant
Production Chiara Mariani Extras Casting Assistant
Production Marco Olivieri Unit Production Manager
Production Gina Fowler Production Supervisor
Production Simone Troili Unit Manager
Production Nicoletta Cataldo Unit Manager
Production Flaminia Pelagallo Assistant Unit Manager
Production Rebecca Booth Production Coordinator
Production Giulia Valeri Assistant Production Coordinator
Production Emma Jayne Goins Assistant Production Coordinator
Production Michelle Lilley Assistant Production Coordinator
Crew Ezio Sabelli Special Effects Technician
Visual Effects Franco Ragusa Special Effects Supervisor
Crew Luigi Zanna Special Effects Technician
Crew Angelo Mirra Special Effects Technician
Crew Claudio Petrucci Carpenter
Production Carlo Miscoli Production Accountant
Production Valerio Antico First Assistant Accountant
Crew Marzio Pulcini Transportation Captain
Sound Jussi Tegelman Supervising Sound Editor
Sound Tim Farrell Sound Designer
Sound Taylor Jackson Dialogue Editor
Sound Brian Dunlop Dialogue Editor
Sound Aaron Cross Dialogue Editor
Sound Warren Shaw ADR Editor
Sound Mark Coffey First Assistant Sound Editor
Sound Matthew Phillips First Assistant Sound Editor
Sound Shawn Kennelly Foley Editor
Sound Shawn Kennelly Foley Mixer
Sound Melissa Kennelly Foley Artist
Sound Vince Nicastro Foley Artist
Sound David Semon Sound Mix Technician
Sound Rafael Cairos ADR Mixer
Sound Scott Cannizzaro ADR Mixer
Sound Matteo Flandina ADR Mixer
Sound Peter Hilčanský ADR Mixer
Sound Matt Hovland ADR Mixer
Sound James Hyde ADR Mixer
Sound Dean St. John ADR Mixer
Sound Sam C. Lewis ADR Mixer
Sound Pasquale Mollo ADR Mixer
Sound Tristan Radajewski ADR Mixer
Sound Jared Seidman ADR Mixer
Sound Debby Ruby-Winsberg ADR Mixer
Editing Stephen Nakamura Colorist
Costume & Make-Up Gaia De Laurentiis Costumer
Costume & Make-Up Kelly Gorman Special Effects Makeup Artist
Production Mike Manley Post Production Coordinator

keyboard_arrow_up