Barbara en Adam Maitlin zijn betrokken bij een zwaar auto-ongeval. Wanneer ze thuiskomen beseffen ze dat ze eigenlijk niet meer leven. Hun huis wordt verkocht en de nieuwe eigenaars willen het omtoveren tot een excentriek gebouw. De Maitlins hebben het hier zeer moeilijk mee en beseffen dat ze de nieuwe eigenaars als spoken angst kunnen aanjagen. Maar al vlug dringt het tot hen door dat het leven na de dood niet zo eenvoudig is. Wanneer ze willen spoken, zullen ze eerst moeten leren hoe dat werkt.
Nee, helaas is Beetlejuice nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Sound | Warren Hamilton Jr. | Sound Editor |
Camera | Thomas E. Ackerman | Director of Photography |
Production | Janet Hirshenson | Casting |
Art | Catherine Mann | Set Decoration |
Art | Tom Duffield | Art Direction |
Production | Richard Hashimoto | Producer |
Editing | Jane Kurson | Editor |
Directing | Tim Burton | Director |
Production | Michael Bender | Producer |
Sound | Danny Elfman | Original Music Composer |
Art | Bo Welch | Production Design |
Production | Larry Wilson | Producer |
Production | Jane Jenkins | Casting |
Costume & Make-Up | Aggie Guerard Rodgers | Costume Design |
Costume & Make-Up | Ve Neill | Makeup Artist |
Writing | Michael McDowell | Screenplay |
Writing | Michael McDowell | Story |
Writing | Larry Wilson | Story |
Writing | Warren Skaaren | Screenplay |
Crew | Fred Lerner | Stunt Coordinator |
Sound | Mark Pappas | Sound Editor |
Sound | Steve Maslow | Sound Re-Recording Mixer |
Directing | Carol Sevilla | Script Supervisor |
Sound | Richard L. Anderson | Supervising Sound Editor |
Camera | Jane O'Neal | Still Photographer |
Sound | Gregg Landaker | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Kevin O'Connell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | David E. Stone | Sound Editor |
Sound | David M. Ronne | Production Sound Mixer |
Sound | John B. Schuyler | Boom Operator |
Crew | William Lee Scott | Special Effects |
Crew | Joe Day | Special Effects |
Crew | Michael Cassidy | Stunts |
Art | John Warnke | Set Designer |
Sound | Jeffrey Wilhoit | Foley Artist |
Crew | Beth Nufer | Stunts |
Costume & Make-Up | Linda Henrikson | Costume Supervisor |
Camera | David L. Parrish | First Assistant Camera |
Lighting | Bill Silic | Chief Lighting Technician |
Editing | Louis Benioff | Assistant Editor |
Crew | Patrick Puccinelli | Stunts |
Sound | Nancy Fogarty | Music Editor |
Art | Pablo Ferro | Title Designer |
Crew | Noon Orsatti | Stunts |
Production | Mary F. Galloway | Location Manager |
Crew | James Lerner | Stunts |
Crew | Chrissy Bocchino | Choreographer |
Crew | Robert Short | Makeup Effects |
Costume & Make-Up | Yolanda Toussieng | Hairstylist |
Production | Donald Heitzer | Unit Production Manager |
Crew | Fred Waugh | Stunts |
Lighting | Michael Laws | Assistant Chief Lighting Technician |
Directing | Jerry Fleck | Second Assistant Director |
Art | Cheryl Carasik | Leadman |
Art | Robert Scaife | Construction Coordinator |
Crew | Maria R. Kelly | Stunts |
Crew | Cris Thomas-Palomino | Stunts |
Sound | Bob Badami | Music Editor |
Crew | Shinko Isobe | Stunts |
Crew | Di Ann Lerner | Stunts |
Camera | Ted Rhodes | Key Grip |
Camera | George Stephenson | Camera Operator |
Sound | Steve Bartek | Orchestrator |
Crew | Dan Pemberton | Propmaker |
Camera | Douglas Knapp | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Steve LaPorte | Makeup Artist |
Camera | Patricia Harrison | Second Assistant Camera |
Camera | Mark Pearson | Best Boy Grip |
Crew | Steve Newman | Unit Publicist |
Directing | K.C. Colwell | Second Assistant Director |
Art | Dan Ondrejko | Greensman |
Crew | Mary Peters | Stunts |
Crew | Anthony G. Schmidt | Stunts |
Production | Luba Dmytryk | Production Coordinator |
Sound | Mary Andrews | Supervising ADR Editor |
Sound | Gil Haimsohn | Assistant Sound Editor |
Art | Gary F. Kieldrup | Assistant Property Master |
Art | William A. Petrotta | Property Master |
Crew | Carl Ciarfalio | Stunts |
Sound | William Ross | Conductor |
Visual Effects | Robert Short | Creature Design |
Art | Richard McKenzie | Set Designer |
Costume & Make-Up | Chuck Velasco | Costume Supervisor |
Directing | Bill Scott | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Jon Curtis Price | Special Effects Makeup Artist |
Art | Douglas S. Turner | Construction Manager |
Visual Effects | Douglas S. Turner | Effects Supervisor |
Art | Douglas S. Turner | Creative Director |