In een nieuwe wereld leven mensen en titanen samen. Maar er is een geheime factie die wil dat de titanen oorlog met elkaar voeren, een strijd die al het leven op aarde zou kunnen bedreigen. Ondertussen trekt een vreemde seismische activiteit op Skull Island de aandacht van zowel Godzilla als Kong. Een oorlog lijkt onafwendbaar.
Nee, helaas is Godzilla vs. Kong nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Terry Rossio | Story |
Production | Eric McLeod | Producer |
Production | Eric McLeod | Unit Production Manager |
Art | Ronald R. Reiss | Set Decoration |
Production | Sarah Halley Finn | Casting |
Art | Stella Vaccaro | Art Direction |
Art | Owen Paterson | Production Design |
Art | Michelle McGahey | Art Direction |
Art | Greg Papalia | Art Direction |
Writing | Michael Dougherty | Story |
Production | Roy Lee | Executive Producer |
Sound | Peter Afterman | Music Supervisor |
Production | Thomas Tull | Producer |
Art | Dawn Swiderski | Supervising Art Director |
Sound | Tom Holkenborg | Original Music Composer |
Production | Jon Jashni | Producer |
Art | Richard Hobbs | Supervising Art Director |
Editing | Stefan Sonnenfeld | Digital Intermediate Colorist |
Production | Herb Gains | Executive Producer |
Production | Richard Mirisch | Co-Producer |
Camera | Ben Seresin | Director of Photography |
Production | Dan Lin | Executive Producer |
Art | Rebecca Cohen | Set Decoration |
Production | Alex Garcia | Producer |
Visual Effects | Tom Woodruff Jr. | Creature Design |
Directing | Adam Wingard | Director |
Production | Mary Parent | Producer |
Crew | John C. Meier | Stunts |
Costume & Make-Up | Kate Biscoe | Makeup Department Head |
Production | Yoshimitsu Banno | Executive Producer |
Production | Brian Rogers | Producer |
Writing | Eric Pearson | Screenplay |
Crew | Matt Mullins | Stunts |
Writing | Max Borenstein | Screenplay |
Art | Tom Hammock | Production Design |
Crew | Andrew Jackson | Video Assist Operator |
Sound | Brandon Jones | Sound Designer |
Art | Harry E. Otto | Art Direction |
Crew | Kofi Yiadom | Stunts |
Editing | Josh Schaeffer | Editor |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Sound | Chris Diebold | Sound Effects Editor |
Crew | Thomas Robinson Harper | Stunt Coordinator |
Directing | Thomas Robinson Harper | Second Unit Director |
Sound | John Marquis | Sound Designer |
Camera | A. Todd Holland | Additional Photography |
Directing | Kerry Lyn McKissick | Script Supervisor |
Production | Kenji Okuhira | Executive Producer |
Sound | Clint Bennett | Music Editor |
Sound | Tom Ozanich | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Luke Caska | Set Designer |
Sound | Erik Aadahl | Sound Designer |
Sound | Erik Aadahl | Supervising Sound Editor |
Sound | Ethan van der Ryn | Sound Designer |
Sound | Ethan van der Ryn | Supervising Sound Editor |
Art | Bill Booth | Art Direction |
Crew | Yoshinao Aonuma | Stunts |
Visual Effects | John 'D.J.' Des Jardin | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Shaun Conway | Gaffer |
Art | Jim Millett | Art Direction |
Lighting | Paul Johnstone | Electrician |
Costume & Make-Up | Mahealani Diego | Key Hair Stylist |
Visual Effects | Tamara Watts Kent | Visual Effects Producer |
Production | Tamara Watts Kent | Co-Producer |
Production | Jennifer Cornwell | Unit Production Manager |
Production | Jamie Whitfield | Assistant Unit Manager |
Sound | Adam Kopald | Sound Effects Editor |
Writing | Zach Shields | Story |
Costume & Make-Up | Louise Coulston | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Laine Rykes | Makeup Artist |
Crew | Chris Brenczewski | Special Effects Coordinator |
Crew | Whitney Coleman | Stunt Double |
Sound | Matt Cavanaugh | Sound Effects Editor |
Sound | Matthew Thomas Hall | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Bruce Bright | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Ann Foley | Costume Design |
Art | Andres Cubillan | Art Direction |
Visual Effects | Nathan Abbot | Compositing Lead |
Costume & Make-Up | Javier Arrieta | Costume Supervisor |
Crew | Terry Ahue | Stunts |
Art | Christopher Bruce | Leadman |
Visual Effects | Jubey Jose | Animation |
Directing | Nick Satriano | First Assistant Director |
Crew | David Paris | Pilot |
Production | Jennifer Conroy | Unit Production Manager |
Production | Jennifer Conroy | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Karen Iboshi Preiser | Makeup Artist |
Crew | Jason Beale | Post Production Assistant |
Production | Jenny Fumarolo | Production Supervisor |
Crew | Damien Bryson | Stunts |
Crew | Frédéric North | Pilot |
Camera | Toby Copping | Key Grip |
Costume & Make-Up | Ralph Malani | Hairstylist |
Crew | Carlos A. Herzer | Driver |
Sound | Joel Reidy | Boom Operator |
Directing | Brian Avery Galligan | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Julie Barton | Set Costumer |
Crew | Kyle Gardiner | Stunt Coordinator |
Art | Peter Wyborn | Art Direction |
Costume & Make-Up | Jamella Hassan | Set Costumer |
Camera | Jack Glenn | Dolly Grip |
Sound | Malte Bieler | Sound Editor |
Editing | John St. Laurent | Colorist |
Visual Effects | Zack Fox | Visual Effects Coordinator |
Sound | Tom Pigott-Smith | Musician |
Production | Djinous Rowling | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Katrina Anger | Additional Wardrobe Assistant |
Lighting | Charlie Adams | Lighting Technician |
Editing | Jesse Chapman | Additional Editor |
Art | Richard Bennett | Storyboard Artist |
Art | Mitch Cass | Art Direction |
Lighting | Sami Gustafsson | Lighting Technician |
Sound | Sara Barone | Orchestrator |
Camera | Stu Carl | Grip |
Editing | Debajit Barman | Editorial Manager |
Costume & Make-Up | Jordann Aguon | Makeup Artist |
Production | Jay Ashenfelter | Executive Producer |
Visual Effects | Daniel Alvite | Animation |
Costume & Make-Up | Natalie Bruce | Makeup Artist |
Lighting | Eric Arnold Cortez | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Aaron Ellis | Set Costumer |
Crew | Jace Lee | Stunts |
Sound | Goeun Lee Everett | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Joe Howes | Visual Effects |
Crew | Michael Elvidge | Prop Maker |
Crew | Jason Tubbs | Driver |
Visual Effects | Reetu Aggarwal | 3D Artist |
Crew | Lee Adamson | Stunts |
Visual Effects | Rod Dimayuga | Senior Animator |
Art | Kyle Brown | Concept Artist |
Sound | Jane Berry | Music Coordinator |
Lighting | Lorenza Amato | Electrician |
Crew | Daniel Nelson | Stunt Double |
Directing | Ashley Douglass | Assistant Director |
Visual Effects | Matt Allsopp | Visual Development |
Production | Matt Allsopp | Co-Producer |
Art | Kohen Barry | Sculptor |
Art | Matt Boug | Set Dresser |
Crew | Cyrus Apeles | Special Effects |
Crew | Brenden Barry Brown | Special Effects Technician |
Crew | Shaun Friedberg 'Pyrokinesis' | Motion Capture Artist |
Visual Effects | Guillaume Barre | CG Artist |
Visual Effects | Ben Bigiel | Modeling |
Crew | Phil Chornohus | Compositor |
Lighting | Sheila Placiego | Lighting Artist |
Lighting | Jack Cale | Lighting Artist |
Visual Effects | Chakkarin Chansuk | Key Animation |
Visual Effects | Alice Joubin | Animation |
Production | Nicolai Aladieff | Location Assistant |
Production | Jessica Cole | Location Manager |
Production | Chelsea Genova | Location Coordinator |
Production | Emily Thallon | Location Assistant |
Crew | Neil Brice | Driver |
Crew | Holly McCredden | Stunt Double |
Crew | Xanthia Marinelli | Stunt Double |
Crew | Makua Rothman | Stunt Double |
Crew | Kaillie Keaulana | Stunt Double |
Crew | Hannah Shin | Stunts |
Crew | Hannah Shin | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Kaikala Tamanaha | Makeup Artist |
Visual Effects | Lorna Barnshaw | VFX Artist |
Costume & Make-Up | Laura Aguon | Makeup Artist |
Visual Effects | Alexandra Magocsi | VFX Artist |
Visual Effects | Kay Hoddy | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Satoshi Takazawa | VFX Artist |