Victor is nerveus voor zijn huwelijk met Victoria. Hij besluit de huwelijksbeloften te oefenen op een uit de grond stekende tak. Tot zijn schrik verrijst uit de grond The Corpse Bride die claimt dat het huwelijk gegrond is. Victor belandt in The Land Of The Dead terwijl Victoria nog altijd op hem wacht in The Land Of The Living. Vindt Victor nog wel zijn ware liefde als deze twee werelden met elkaar in aanraking komen?
Nee, helaas is Corpse Bride nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Tim Burton | Director |
Production | Tim Burton | Producer |
Writing | Tim Burton | Characters |
Sound | Danny Elfman | Original Music Composer |
Editing | Chris Lebenzon | Editor |
Writing | John August | Screenplay |
Art | Alex McDowell | Production Design |
Writing | Caroline Thompson | Screenplay |
Production | Michelle Guish | Casting |
Sound | Steve Boeddeker | Sound Designer |
Production | Ruth Lambert | Casting Consultant |
Production | Joe Ranft | Executive Producer |
Crew | Joe Ranft | In Memory Of |
Sound | Michael Higham | Music Editor |
Sound | Martin Cantwell | Sound Editor |
Sound | David Mackie | Assistant Sound Editor |
Sound | Eddy Joseph | Supervising Sound Editor |
Editing | Claus Wehlisch | First Assistant Editor |
Camera | Pete Kozachik | Director of Photography |
Visual Effects | Pete Kozachik | Visual Effects Supervisor |
Directing | Mike Johnson | Director |
Writing | Pamela Pettler | Screenplay |
Writing | Carlos Grangel | Characters |
Production | Allison Abbate | Producer |
Production | Jeffrey Auerbach | Executive Producer |
Editing | Jonathan Lucas | Editor |
Art | Nelson Lowry | Art Direction |
Art | Colin Batty | Set Decoration |
Production | Harry Linden | Production Manager |
Sound | Steve Bartek | Orchestrator |
Production | Brendan Donnison | Casting |
Art | Chris Baker | Conceptual Design |
Editing | Carlos Domeque | Assistant Editor |
Production | Gaby Kester | Casting Associate |
Sound | Tony Currie | Dialogue Editor |
Art | Chris Butler | Storyboard Artist |
Visual Effects | Michael Schlingmann | Animation |
Visual Effects | Anthony Scott | Animation Supervisor |
Visual Effects | Brad Schiff | Animation |
Production | Derek Frey | Associate Producer |
Sound | Bruce White | Musician |
Crew | Billy A. Campbell | Visual Effects Editor |
Crew | Martin Hobbs | Executive Visual Effects Producer |
Sound | George Doering | Musician |
Crew | Jessie Thiele | Post Production Supervisor |
Crew | Peter Sorg | Lighting Camera |
Lighting | Edgar Alberto | Assistant Chief Lighting Technician |
Visual Effects | Tim Watts | Animation |
Writing | Tim Watts | Storyboard |
Writing | Kaz | Storyboard |
Visual Effects | Gavin Richards | Modeling |
Visual Effects | Chris Stenner | Animation |
Visual Effects | Stefano Cassini | Animation |
Sound | Maria Newman | Musician |
Editing | Emma Gaffney | First Assistant Editor |
Art | Hannah Moseley | Draughtsman |
Visual Effects | Sean Mathiesen | Visual Development |
Sound | James Seddon | Dolby Consultant |
Crew | Mark Curtis | Compositors |
Visual Effects | Terry Whitehouse | Modeling |
Crew | Vincent Cosson | Mix Technician |
Sound | Paul Langwade | Production Sound Mixer |
Sound | Sandy Buchanan | Production Sound Mixer |
Sound | Michael Semanick | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Ben Shepherd | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Ben Shepherd | Effects Supervisor |
Sound | Chris Burdon | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Doug Cooper | Mix Technician |
Sound | Shie Rozow | Music Editor |
Sound | Mike Prestwood Smith | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Tobias Fouracre | Animation |
Visual Effects | Lorea Hoye | Visual Effects Producer |
Sound | Paul Hanks | Foley Artist |
Sound | Colin Ritchie | Dialogue Editor |
Sound | Ian Waggott | Foley |
Sound | Simon Chase | Foley Editor |
Sound | Dennis S. Sands | Scoring Mixer |
Crew | Tim Pounds-Cornish | Visual Effects Editor |
Sound | Harry Barnes | Foley Supervisor |
Art | Poppy Luard | Draughtsman |
Crew | Peter Muyzers | CG Supervisor |
Writing | Padraig Collins | Storyboard |
Visual Effects | Tim Allen | Animation |
Visual Effects | Carles Burgès | Character Designer |
Visual Effects | Joanne Chalkley | Animation |
Visual Effects | Mike Cottee | Animation |
Visual Effects | Phil Dale | Animation |
Visual Effects | Brian Demoskoff | Animation |
Visual Effects | Peter Dodd | Animation |
Editing | Annie Elvin | Color Timer |
Visual Effects | Anthony Elworthy | Animation |
Visual Effects | Anthony Farquhar-Smith | Animation |
Visual Effects | Jordi Grangel | Character Designer |
Visual Effects | Jens Jonathan Gulliksen | Animation |
Visual Effects | Caroline Hamann | Animation Production Assistant |
Visual Effects | Brian Leif Hansen | Animation |
Visual Effects | Malcolm Lamont | Animation |
Visual Effects | Drew Lightfoot | Animation |
Visual Effects | Matt Palmer | Animation |
Visual Effects | Oliver Smyth | Animation Production Assistant |
Visual Effects | Jason Stalman | Animation |
Visual Effects | Trey Thomas | Animation |
Visual Effects | Chris Tichborne | Animation |
Visual Effects | Chris Tootell | Animation |
Visual Effects | Joris van Hulzen | Animation |
Visual Effects | Huy Vu | Character Designer |
Visual Effects | Mark Waring | Animation |
Visual Effects | Portia Wilson | Animation Department Coordinator |
Visual Effects | Charlotte Worsaae | Animation |
Writing | Mike Cachuela | Storyboard |
Visual Effects | Luc Desmarchelier | Visual Development |
Art | Alex Hillkurtz | Additional Storyboarding |
Writing | Brendan Houghton | Storyboard |
Art | Matt Jones | Additional Storyboarding |
Art | Roddy MacDonald | Art Department Manager |
Writing | Emily Mantell | Storyboard |
Visual Effects | Oliver Jones | Modeling |
Crew | Gilbert James | Executive Visual Effects Producer |
Visual Effects | Jessica Norman | Visual Effects Supervisor |
Crew | Stuart Nelhams | Executive Visual Effects Producer |
Production | Jeffrey Broom | Production Accountant |
Editing | Claire Dodgson | Editor |
Sound | Phillip Barrett | Foley Mixer |
Sound | Edgardo Simone | Orchestrator |
Visual Effects | Rohan Claassen | Visual Effects |
Editing | Ralph Foster | First Assistant Editor |
Visual Effects | Melody Woodford | Matchmove Supervisor |
Sound | David Slonaker | Orchestrator |
Camera | Rupert Davies | First Assistant Camera |
Camera | Rupert Davies | Data Wrangler |
Sound | Alexander Beddow | ADR Recordist |
Sound | Jake Jackson | Music Programmer |
Production | Vanessa Baker | ADR Voice Casting |
Production | Mary Ann Marino | Head of Production |
Visual Effects | Douglas Larmour | Compositing Supervisor |
Production | Rick Senat | Production Consultant |
Sound | Mark Berrow | Musician |
Sound | Tom Boyd | Musician |
Visual Effects | Stephen Bettles | Modeling |
Sound | Nick Ingman | Conductor |
Sound | James Thatcher | Musician |
Sound | M.B. Gordy | Musician |
Crew | Murray Barber | Compositors |
Editing | Max Horton | Colorist |
Production | Tracy Shaw | Associate Producer |
Sound | Steve Mair | Musician |
Sound | Peter Davies | Musician |
Editing | Richard Overall | Assistant Editor |
Visual Effects | William Sumpter | Modeling |
Visual Effects | Simon Valdimir Varela | Visual Development |
Crew | Judy Barr | Compositors |
Crew | David M. Scott | Compositors |
Crew | Natalie MacDonald | Compositors |
Crew | Paul Alexiou | Executive Visual Effects Producer |
Art | Katy Clarke | Lead Painter |
Art | Danielle Mullins | Painter |
Art | Neil Campbell Ross | Production Illustrator |
Art | Noel Baker | Sculptor |
Crew | Filip Tegstedt | Production Intern |
Crew | Joshua McAbban | Systems Administrators & Support |
Directing | Ezra Sumner | First Assistant Director |
Production | Sarah Feeley | Production Coordinator |
Visual Effects | Michael Harrison | Digital Compositors |
Visual Effects | James Prosser | Visual Effects Coordinator |
Crew | Melissa Byers | Lighting Camera |
Crew | Tami Vest | Thanks |
Crew | Steve Hancock | Mix Technician |
Crew | Phil Freudenfeld | Mix Technician |
Sound | Rachel Bolt | Musician |
Sound | Steve Schaeffer | Musician |
Sound | Nicholas Bucknall | Musician |
Sound | Andrew Findon | Musician |
Sound | Anna Noakes | Musician |
Sound | Paul Archibald | Musician |
Sound | Jonathan Williams | Musician |
Sound | Paul Kegg | Musician |
Sound | Gary Kettel | Musician |
Sound | Andrew Wood | Musician |
Sound | Bryan Pezzone | Musician |
Sound | Mike Lovett | Musician |
Sound | Roger Argente | Musician |
Sound | Gloria Cheng | Musician |
Art | Tony Travis | Painter |
Visual Effects | Sarah Wells | Modeling |
Crew | Mark Stewart | Lighting Camera |
Art | Francesca Maxwell | Lead Painter |
Art | Nick Roberson | Lead Painter |
Art | Laura Treen | Painter |
Crew | Andre Brizard | Compositors |
Crew | Delphine Buratti | Compositors |
Crew | Kirsty Clark | Compositors |
Crew | Loraine Cooper | Compositors |
Crew | Vincent Goodsell | Compositors |
Crew | Kim Gordon | Compositors |
Crew | Nic Hodgkinson | Compositors |
Crew | Tom Kimberley | Compositors |
Crew | Phil Man | Compositors |
Crew | Jolene McCaffrey | Compositors |
Crew | Salima Needham | Compositors |
Crew | Dylan Owen | Compositors |
Crew | Scott Pritchard | Compositors |
Crew | Norbert Ruf | Compositors |
Crew | James Russell | Compositors |
Crew | Kim Stevenson | Compositors |
Crew | Miquel Ubeda | Compositors |
Crew | Giuliano Cavalli | Compositors |
Crew | Michael Elson | Executive Visual Effects Producer |
Crew | Jamie Daniels | Lighting Camera |
Crew | Stuart Galloway | Lighting Camera |
Crew | Simon Jacobs | Lighting Camera |
Crew | James Lewis | Lighting Camera |
Crew | Simon Paul | Lighting Camera |
Crew | Graham Pettit | Lighting Camera |
Directing | Mike Colley | Second Assistant Director |
Directing | Joe Barlow | Third Assistant Director |
Lighting | Clive Scott | Chief Lighting Technician |
Production | Michelle Fraser | Assistant Production Coordinator |
Production | Charlotte Owen | Assistant Production Coordinator |
Production | Bugs Hartley | Production Coordinator |
Production | Dale A. Smith | Production Coordinator |
Production | Fleur Jago | Production Coordinator |
Sound | Ernest Lee | Music Programmer |
Sound | Mike Smith | Musician |
Sound | Patricio Castillo | Musician |
Sound | Rupert Coulson | Production Sound Mixer |
Visual Effects | Penny Howarth | Modeling |
Visual Effects | Barry Jones | Modeling |
Visual Effects | Thecla Mallinson | Modeling |
Visual Effects | Andy Baker | Modeling |
Visual Effects | James Barr | Modeling |
Visual Effects | Mick Chippington | Modeling |
Visual Effects | Mark Cordory | Modeling |
Visual Effects | Charles Fletcher | Modeling |
Visual Effects | Mike Gould | Modeling |
Visual Effects | Andrew Howard Green | Modeling |
Visual Effects | Mark Gunning | Modeling |
Visual Effects | Nicola Hatch | Modeling |
Visual Effects | Chris Hepple | Modeling |
Visual Effects | Valma Hiblen | Modeling |
Visual Effects | Clare Kinross | Modeling |
Visual Effects | Amy Mabire | Modeling |
Visual Effects | Ian MacCabe | Modeling |
Visual Effects | Martin Mattingley | Modeling |
Visual Effects | Cathy Maze | Modeling |
Visual Effects | Cormac McKee | Modeling |
Visual Effects | Angela Pang | Modeling |
Visual Effects | Steven Riley | Modeling |
Visual Effects | Will Sumpter | Modeling |
Visual Effects | Hilary Utting | Modeling |
Visual Effects | Daniel Wright | Modeling |
Visual Effects | Wendy Payne | Modeling |
Visual Effects | Yossel Simpson Little | Modeling |
Sound | Colin Cooper | ADR Mixer |
Editing | Thomas Urbye | Digital Conform Editor |
Camera | Beth MacDonald | Assistant Camera |
Production | Katie Reynolds | Post Production Coordinator |
Crew | Leah Chalk | Health and Safety |
Art | Paul McBride | Graphic Designer |
Writing | Jeffrey Lynch | Head of Story |
Crew | Ben Lavington Martin | Intern |
Crew | Malcolm Hadley | Lighting Camera |