'Priest' speelt zich af in een wereld verwoest door een oorlog tussen de mens en vampieren. Een priester- en vampiervechter, een sheriff en een priesteres vormen een team, om jacht te maken op een groep moordzuchtige vampieren die het nichtje van de priester hebben gekidnapt.
Nee, helaas is Priest nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Costume & Make-Up | Ha Nguyen | Costume Design |
Production | Glenn S. Gainor | Executive Producer |
Production | Steve Galloway | Executive Producer |
Sound | Christopher Young | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Ve Neill | Makeup Department Head |
Production | Stu Levy | Executive Producer |
Directing | Scott Stewart | Director |
Production | Michael De Luca | Producer |
Production | Mitchell Peck | Producer |
Camera | Don Burgess | Director of Photography |
Writing | Min-Woo Hyung | Writer |
Production | Josh Bratman | Executive Producer |
Production | Joshua Donen | Producer |
Production | Rick Montgomery | Casting |
Writing | Cory Goodman | Scenario Writer |
Visual Effects | Aaron Williams | VFX Artist |
Visual Effects | Genndy Tartakovsky | Animation |
Visual Effects | Jeremy Johnson | Digital Compositor |
Sound | Brian Smith | ADR Mixer |
Art | Richard Bridgland | Production Design |
Art | Josh Forster | Art Department Assistant |
Art | Elizabeth Brown | Sculptor |
Art | Christa Munro | Art Direction |
Art | Patrick Faulwetter | Conceptual Illustrator |
Art | Stephen Christensen | Set Designer |
Art | Anthony Klaiman | Set Dresser |
Art | Christopher Schultz | Assistant Property Master |
Art | Mark Larkin | Graphic Designer |
Art | Todd Rex | Sculptor |
Editing | Rebecca Weigold | Editor |
Art | Karen Higgins | Construction Coordinator |
Art | Jonathan Burdeshaw | Sculptor |
Art | Jeff Errico | Storyboard Artist |
Art | Bradley Rubin | Assistant Art Director |
Art | Easton Michael Smith | Set Designer |
Art | Patrick M. Sullivan | Set Designer |
Art | Todd Harris | Storyboard Artist |
Editing | Lisa Zeno Churgin | Editor |
Art | TyRuben Ellingson | Conceptual Design |
Art | Scott G. Jones | Set Dresser |
Art | Andrew Max Cahn | Art Direction |
Art | Scott W. Leslie | Assistant Property Master |
Crew | Lyndell Wolff | Carpenter |
Art | Mark Tuttle | Set Dresser |
Art | Robert Greenfield | Set Decoration |
Art | Dominic Lavery | Concept Artist |
Art | Matthew Horan | Art Department Assistant |
Art | Craig Abele | Sculptor |
Art | Emmanuel Shiu | Conceptual Design |
Art | Sean Ginevan | Leadman |
Art | Max E. Brehme | Property Master |
Art | Marc-Andre Samson | Concept Artist |
Art | Jason McDonough | Set Dresser |
Art | Robert Consing | Storyboard Artist |
Art | Beatriz Kerti | Graphic Designer |
Art | Eric Sundahl | Set Designer |
Art | A. Todd Holland | Art Direction |
Art | Christine Mahuna | Sculptor |
Art | William Gideon | Construction Foreman |
Art | Ernie Avila | Set Designer |
Art | Susannah Carradine | Art Department Coordinator |
Art | Howard Swindell | Concept Artist |
Art | James Davidson Bennett | Set Dresser |
Camera | Steven Clieva | First Assistant Camera |
Camera | Scott Garfield | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Terrie Velazquez Owen | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Jed Dornoff | Makeup Artist |
Camera | Marc Ehrenbold | Aerial Camera Technician |
Camera | Hans Bjerno | Aerial Director of Photography |
Camera | Philippe Carr-Forster | Camera Operator |
Lighting | Michael Woodside | Electrician |
Camera | Patrick Loungway | Second Unit Director of Photography |
Costume & Make-Up | Veronica McAleer | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Phillip Boutte Jr. | Costume Illustrator |
Costume & Make-Up | Erich A. Muller | Set Costumer |
Lighting | John 'Fest' Sandau | Assistant Chief Lighting Technician |
Lighting | David Thielhart | Best Boy Electric |
Lighting | James R. Tynes | Gaffer |
Lighting | Fernando Barrios | Rigging Grip |
Camera | Mike Barnett | Ultimate Arm Operator |
Costume & Make-Up | James MacKinnon | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Corinna Woodcock | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Anthony Almaraz | Costumer |
Camera | George Peters | Camera Operator |
Lighting | Jeremy Schonwald | Lighting Technician |
Camera | Raynee Borchardt | Grip |
Camera | Michael J. Coo | Key Grip |
Costume & Make-Up | Gary J. Perticone | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Christian Cordella | Costume Illustrator |
Costume & Make-Up | Carol Demarti | Ager/Dyer |
Camera | Steven Cueva | First Assistant Camera |
Camera | Don Steinberg | First Assistant Camera |
Lighting | Colin Mayo | Lighting Programmer |
Costume & Make-Up | Steven E. Anderson | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Bart Mixon | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Dan Moore | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Bob Moore Jr. | Set Costumer |
Camera | Aaron G. York | Libra Head Technician |
Costume & Make-Up | Dominick De Rasmo | Ager/Dyer |
Camera | Steven Frohardt | Best Boy Grip |
Camera | Paul Sanchez | Camera Operator |
Lighting | Ray Ortega | Electrician |
Camera | Kim Guthrie | First Assistant Camera |
Camera | Mark P. Coo | Grip |
Crew | Jordan C. Kadovitz | Video Assist Operator |
Costume & Make-Up | Cacey Kirshner | Costumer |
Costume & Make-Up | Virginia Burton | Key Costumer |
Camera | Craig Kohtala | Best Boy Grip |
Lighting | Pierre Ash | Lighting Technician |
Lighting | Michael E. Pacheco | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Michael Moore | Hair Department Head |
Camera | Greg Baldi | Camera Operator |
Camera | Robert Ikeda | Grip |
Lighting | Sam Wayman | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Patrick Caulfield | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Pamela Waggoner | Set Costumer |
Camera | Norris Fox | Second Assistant Camera |
Camera | Michael Nelson | Ultimate Arm Operator |
Costume & Make-Up | Nino | Costumer |
Camera | Loren Corl | Key Grip |
Camera | Matthew Moriarty | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Jimmy Jay | Costumer |
Camera | Christopher White | Assistant Camera |
Camera | Brian Rosso | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Laura E. Little | Costumer |
Camera | Jozo Zovko | Additional Second Assistant Camera |
Camera | Randy Barnhardt | Camera Production Assistant |
Camera | Eric Laudadio | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Lufeng Qu | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Garet Reilly | Costumer |
Camera | Matthew C. Blea | Second Assistant Camera |
Crew | David Katz | Video Assist Operator |
Lighting | Scott Sprague | Best Boy Electric |
Camera | Patrick B. O'Brien | Camera Operator |
Camera | Michael Brennan | Dolly Grip |
Lighting | H. Mark Vuille | Gaffer |
Camera | Matt Kennedy | Second Assistant Camera |
Camera | Sal Alvarez | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Robin L. Neal | Makeup Artist |
Production | Jordan Gilbert | Production Secretary |
Sound | Eric Harwood | Sound Recordist |
Crew | Tim Monich | Dialect Coach |
Production | Lori Ikeda | Payroll Accountant |
Production | Suzanne Sullivan | Production Assistant |
Directing | Kathy McHugh | Script Supervisor |
Crew | Alex L. Worman | Unit Publicist |
Editing | Frank Pass | Colorist |
Sound | Jaclyn Newman Dorn | Music Editor |
Sound | Amy Kane | Foley Artist |
Sound | Christopher T. Silverman | Sound |
Art | Grant Okita | Title Designer |
Production | James Bland | Production Assistant |
Production | Sam Cieply | Production Assistant |
Production | Lauren Torrez | Production Assistant |
Production | Chrisoula Vlassopoulos | Second Assistant Accountant |
Sound | Spring Aspers | Music Supervisor |
Sound | Andrea Horta | Dialogue Editor |
Sound | Peter J. Devlin | Sound Mixer |
Visual Effects | Robert Alves | CG Animator |
Visual Effects | Eric Doiron | Compositing Supervisor |
Crew | Charlie Scott | Craft Service |
Crew | Jimmy Haas | Set Production Assistant |
Crew | Todd Manes | Set Production Assistant |
Crew | Nathan Barilka | Stand In |
Sound | Martin St. Pierre | Musician |
Sound | Richard E. Yawn | ADR Editor |
Crew | Can Chang | Compositor |
Production | Nicholas Brown | First Assistant Accountant |
Production | Jackie Morrison | Production Assistant |
Production | John Jon Perez | Production Assistant |
Crew | Tammy Dugen | Stand In |
Crew | Jenny Caceres | Post Production Assistant |
Sound | Gregory Tripi | Music Programmer |
Sound | Richard E. Yawn | Dialogue Editor |
Sound | Mark Pappas | Foley Editor |
Sound | Deb Adair | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Mike MacCuish | First Assistant Accountant |
Sound | Casual-T | Music Programmer |
Sound | Tricia Linklater | Assistant Sound Editor |
Sound | Jeff Gross | Foley Mixer |
Sound | Steven Ticknor | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | James W. Brown | Animation Supervisor |
Visual Effects | Shane Cook | Compositing Supervisor |
Production | Patrick Hollon | Production Assistant |
Editing | Richard Lowe | Assistant Editor |
Visual Effects | Peter Giliberti | Animation Supervisor |
Sound | Andrii Trifonov | ADR Recordist |
Sound | Michael J. Benavente | Supervising ADR Editor |
Crew | Michael Lester | CG Supervisor |
Visual Effects | Adam Ghering | Compositing Supervisor |
Production | Chris Romberg | Production Accountant |
Editing | Don Broida | First Assistant Editor |
Crew | Walker Marsh | Post Production Assistant |
Sound | Steven A. Saltzman | Music Editor |
Sound | Robert Troy | Dialogue Editor |
Visual Effects | Nik Slotiuk | CG Artist |
Visual Effects | Chris Morley | Compositing Supervisor |
Crew | Siddhartha S Mondal | Compositor |
Crew | Rick Shuster | Pilot |
Editing | Harry Muller | Color Timer |
Production | John Steckert | Assistant Production Coordinator |
Production | Nick Paul White | Production Assistant |
Production | Narbeh Nazarian | Production Assistant |
Directing | Wilma Garscadden-Gahret | Script Supervisor |
Sound | Beauxregard Neylon | ADR Mixer |
Sound | Matthew P. Hanson | Assistant Sound Editor |
Sound | David H. Price | Foley Editor |
Visual Effects | Kevin Struckman | CG Artist |
Production | Hillary Hendler | Production Assistant |
Production | Sam May | Production Assistant |
Production | Mark E. Brown | Production Assistant |
Crew | Sam Nainoa | Set Production Assistant |
Crew | Trevor Brunsink | Stand In |
Sound | Daniel Pinder | Music Editor |
Production | Lauren Brooke Kurfirst | Assistant Production Coordinator |
Crew | Lynn Johnson | Set Medic |
Crew | Samantha Hollingsworth | Set Production Assistant |
Sound | Karl Vincent | Musician |
Sound | Thomas Milano | Supervising Music Editor |
Sound | David Weisberg | ADR Mixer |
Crew | Blair Tennessy | CG Supervisor |
Crew | Suzette Barnett | Compositor |
Production | Sue Smith | Production Coordinator |
Visual Effects | Stephen DeLuca | Compositing Supervisor |
Crew | Brady Doyle | Compositor |
Crew | Jacoby K. Radcliff | Craft Service |
Production | Alexis Jacobson | Production Assistant |
Crew | Matt Lombardo | Set Production Assistant |
Editing | Dov Samuel | First Assistant Editor |
Sound | Allan Wilson | Conductor |
Sound | Silke Matzpohl | Music Coordinator |
Crew | Aragon Pawson | Compositor |
Crew | Matthew Kemper | Compositor |
Production | Nicky Craft | Payroll Accountant |
Production | Cara Miller | Production Assistant |
Editing | Bob Murawski | Additional Editing |
Sound | Luigi Pulcini | Music Programmer |
Sound | Anita Cannella | Foley Artist |
Crew | Mike Oakley | CG Supervisor |
Crew | Jessica Alcorn | Compositor |
Crew | Seth Martiniuk | Compositor |
Crew | Cary Sato Lee | Craft Service |
Production | Nigel Nikitovich | Production Assistant |
Sound | Jussi Tegelman | Sound Designer |
Sound | Larry Kemp | Sound Editor |
Sound | Michael J. Benavente | Supervising Dialogue Editor |
Visual Effects | Erik Henry | 3D Supervisor |
Crew | Cameron Thomas | Compositor |
Visual Effects | Joey Bonander | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Blair Clark | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Robert Nederhorst | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Morgan McDermott | Matte Painter |
Visual Effects | Eric Torres | Visual Effects Coordinator |
Crew | Michael Copeland | Special Effects |
Crew | Cris Alex | Special Effects Technician |
Visual Effects | Davell Lee Libbett | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Wendy Maestracci | Visual Effects Coordinator |
Crew | Adrian Scherger | Visual Effects Editor |
Crew | Michael Cavanaugh | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Gordon T. Wittmann | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Glenn Melenhorst | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Eduardo Vaisman | VFX Editor |
Visual Effects | Khue Cai | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jamison Huber | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Jordan Freda | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Jeff Campbell | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Noelle P. Case | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ayse Dedeoglu | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Whitney Richman | Visual Effects Coordinator |
Crew | Roxanne Dorman | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Raoul Bolognini | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Marco Recuay | Visual Effects Supervisor |
Crew | Raymond C. King | Special Effects |
Crew | Jeffrey A. Wischnack | Special Effects Coordinator |
Crew | Paul M. Wagner | Visual Effects Editor |
Visual Effects | George Macri | Visual Effects Producer |
Crew | Dirk Rogers | Special Effects Technician |
Visual Effects | Michael C. May | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jenny Fulle | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Rocco Passionino | Visual Effects Supervisor |
Crew | Dan Brizendine | Transportation Coordinator |
Visual Effects | Kyle Robinson | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Matthew Frederick Johnson | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Michael Janov | Visual Effects Supervisor |
Crew | Edward T. Reiff Jr. | Special Effects Technician |
Visual Effects | Michael Brunet | Senior Animator |
Visual Effects | Sheila Giroux | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jacqueline Hagerty | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Kyle Ware | Visual Effects Coordinator |
Crew | Bruce D. Hayes | Special Effects Technician |
Crew | Dipesh Mistry | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Alessandra Cave | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Kyle Michael Wilson | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Tom Wild | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | David Edwards | Matte Painter |
Visual Effects | Alec Hart | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Fiona Chilton | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Richard Higham | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Sean Murphy | Matte Painter |
Crew | Michael A. Tice | Special Effects Technician |
Visual Effects | Jin Sub Choi | Roto Supervisor |
Visual Effects | Tony Baldridge | VFX Supervisor |
Visual Effects | Jonathan Rothbart | Visual Effects Supervisor |
Crew | Darin O'Neill | Special Effects Technician |
Crew | Jesse Noel | Special Effects Technician |
Visual Effects | Alex Nice | Matte Painter |
Visual Effects | Erin Nicholson | Modelling Supervisor |
Visual Effects | Samantha Liss | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Georgia Smith | Visual Effects Coordinator |
Crew | Dylan Highsmith | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Jason Berg | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Douglas Melville | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Jim Hillin | Visual Effects Supervisor |
Crew | Stephen Imhoff | Special Effects Technician |
Crew | Lance Gilbert | Stunt Coordinator |
Sound | Martin Lopez | Sound Designer |
Sound | Martin Lopez | Supervising Sound Editor |
Production | Chris Hall | Production Assistant |
Camera | Michael Burgess | Second Assistant Camera |
Crew | Boni Yanagisawa | Stunts |
Crew | Linda Jewell | Stunts |
Crew | Meegan E. Godfrey | Stunts |
Crew | Heather Arthur | Stunts |
Visual Effects | Miguel Ortega | 3D Modeller |
Crew | Margo Hunt McKay | Driver |
Crew | Oakley Lehman | Stunts |
Sound | David Williams | Dialogue Editor |