Liz Gilbert (Julia Roberts) bezit alle traditionele ingrediënten om gelukkig te zijn, maar wordt echter overspoeld door paniek, verdriet en verwarring. Na een pijnlijke scheiding besluit Liz een radicale stap te nemen: ze gaat een jaar lang alleen op reis. Op haar zoektocht naar evenwicht en geluk bezoekt ze Italië, India en Indonesië. Italië staat in het teken van eten en daar leert ze la dolce vita kennen, in India schrobt ze tempelvloeren en leert ze de kracht van meditatie kennen, en in Indonesië de balans tussen ernst en lichtvoetigheid – maar ook nog iets wat ze niet verwacht had.
Camera | Robert Richardson | Director of Photography |
Production | Brad Pitt | Executive Producer |
Production | Francine Maisler | Casting |
Sound | Anthony J. Ciccolini III | Supervising Sound Editor |
Crew | Jeff Habberstad | Stunt Coordinator |
Sound | Vincent Guisetti | Foley Artist |
Sound | Dario Marianelli | Original Music Composer |
Sound | Benjamin Wallfisch | Orchestrator |
Sound | Benjamin Wallfisch | Conductor |
Sound | Tony Lamberti | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Liza Richardson | Music Consultant |
Crew | Franco Maria Salamon | Stunt Coordinator |
Sound | Lynn Sable | Assistant Sound Editor |
Production | Dede Gardner | Producer |
Crew | Zachary Woodlee | Choreographer |
Costume & Make-Up | Michael Dennison | Costume Design |
Production | Stan Wlodkowski | Executive Producer |
Production | Stan Wlodkowski | Unit Production Manager |
Writing | Ryan Murphy | Screenplay |
Directing | Ryan Murphy | Director |
Art | Charley Beal | Art Direction |
Crew | Tabby Hanson | Stunts |
Writing | Jennifer Salt | Screenplay |
Crew | Giorgio Antonini | Stunts |
Visual Effects | Ron Ames | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Richard Dean | Makeup Artist |
Lighting | Ian Kincaid | Chief Lighting Technician |
Art | Bill Groom | Production Design |
Production | Jeremy Kleiner | Executive Producer |
Editing | Bradley Buecker | Editor |
Camera | Larry McConkey | Steadicam Operator |
Camera | Larry McConkey | "B" Camera Operator |
Directing | Mary Cybulski | Script Supervisor |
Art | Maia Rose | Set Dresser |
Directing | Jonas Spaccarotelli | Second Assistant Director |
Sound | Michael Primmer | Boom Operator |
Sound | David Klotz | Music Editor |
Directing | Scott Robertson | First Assistant Director |
Crew | Alessandro Novelli | Stunts |
Camera | François Duhamel | Still Photographer |
Editing | Doc Crotzer | First Assistant Editor |
Directing | Alfonso Gomez-Rejon | Second Unit Director |
Sound | David Williams | Dialogue Editor |
Writing | Elizabeth Gilbert | Novel |
Costume & Make-Up | Alessandro Bertolazzi | Makeup Artist |
Production | Ania O'Hare | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Augusto Grassi | Costume Supervisor |
Crew | Adam Gerstel | Visual Effects Editor |
Sound | Drew Kunin | Production Sound Mixer |
Sound | Anthony Ortiz | Utility Sound |
Costume & Make-Up | Kevin Ritter | Wardrobe Supervisor |
Editing | Joe Leonard | Assistant Editor |
Sound | Michael Minkler | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Angela Quiles | Production Coordinator |
Sound | Daniel Pagan | Sound Effects Editor |
Sound | Rickley W. Dumm | Sound Effects Editor |
Production | Lyn Pinezich | Unit Production Manager |
Sound | Pamela Kahn | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Kristine Bellerud | Costumer |
Sound | Lisa J. Levine | Supervising ADR Editor |
Sound | Solange S. Schwalbe | Foley Editor |
Crew | Claire Raskind | Unit Publicist |
Sound | Laurent Boudaud | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Lyndell Quiyou | Hairstylist |
Editing | Michel Aller | Assistant Editor |
Sound | Kyle Rochlin | Foley Mixer |
Costume & Make-Up | Eryn Krueger Mekash | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Aaron F. Quarles | Hair Department Head |
Sound | Howard London | ADR Mixer |
Crew | Myke Schwartz | Stunts |
Sound | Dominick Certo | Music Editor |
Sound | Maggie Rodford | Music Coordinator |
Editing | Yvan Lucas | Digital Intermediate Colorist |
Art | Peter Gelfman | Property Master |
Camera | Gregor Tavenner | First Assistant "A" Camera |
Sound | P.J. Bloom | Music Supervisor |
Art | Seth Williamson | Set Dresser |
Sound | John Richards | Scoring Mixer |
Camera | Chris Centrella | Key Grip |
Production | Michael Goosen | Finance |
Crew | Marco Pancrazi | Stunt Driver |
Production | Ridhima Sud | Production Assistant |
Directing | Marco Orsini | Assistant Director |
Crew | Paolo Antonini | Security |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Art | Letizia Santucci | Set Decoration |
Production | Elizabeth Chodar | Casting Assistant |
Camera | Sarah Hendrick | Second Assistant Camera |
Camera | Mauro Faina | Grip |
Directing | Federica Durigon | Assistant Director |
Art | Cristina Cecili | Painter |
Sound | Eryne Prine | Assistant Sound Editor |
Production | Cecilia Escobar | Payroll Accountant |
Crew | Ivano Silveri | Stunts |
Production | Brendan Lee | Production Assistant |
Camera | Daniel Pershing | Dolly Grip |
Lighting | Mike Montgomery | Key Rigging Grip |
Camera | Cristiano Biagioli | Grip |
Directing | Miguel Lombardi | Second Unit First Assistant Director |
Crew | Joseph Mortelliti | Special Effects Technician |
Production | Paul Kahil | Production Assistant |
Sound | Heather Guibert | Music Coordinator |
Production | Vishal Singh | Production Runner |
Production | Nick Jordan | Travel Coordinator |
Crew | Jacqueline Freda | Stunts |
Camera | Marco Emidi | Grip |
Sound | Alessandro Savino | Boom Operator |
Production | Alex Starke | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Manolo García | Hairdresser |
Production | Christian Giuliani | Assistant Production Coordinator |
Sound | Rob Brophy | Musician |
Crew | Maggie Pierson | Actor's Assistant |
Crew | Spase Pejoski | Security |
Crew | Gideon Goodblatt | Security |
Production | Daniele Fornaciari | Production Assistant |
Production | Jim DeMarco | First Assistant Accountant |
Crew | Gay Cobham | Security |
Production | Ganesh Singh Bist | Production Assistant |
Crew | Matteo Rubbio | Driver |
Sound | Yelena Yegoryan | Musician |
Sound | Radu Pieptea | Musician |
Sound | Jason Lippman | Musician |
Lighting | Tiziano Emidi | Rigging Grip |
Crew | Imran Sheikh | Stunts |
Crew | Ilyas Sheikh | Stunt Coordinator |
Crew | Ameen Arf | Stunts |
Directing | Karan Sidhu | Second Second Assistant Director |
Directing | Mauro Fiori | Assistant Director |
Production | Ravi Agnihotri | Assistant Production Manager |