Op dertienjarige leeftijd ontwikkelt John Hull staar. Operaties volgen maar baten niet. Dertig jaar later - Hull is inmiddels professor theologie, gelukkig getrouwd met Claire en vader van twee kleine kinderen - verdwijnt het laatste streepje licht en is hij volledig blind. Hoewel hij het lange tijd had zien aankomen, raakt het hem hard. Om er niet aan onderdoor te gaan, begint Hull een audiodagboek. De zestien uur gesproken tekst die hij in drie jaar opspaart, worden later omgewerkt tot een boek en vormen de basis voor “Notes on Blindness”.
Nee, helaas is Notes on Blindness nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Pete Middleton | Writer |
Directing | James Spinney | Director |
Writing | James Spinney | Writer |
Directing | Pete Middleton | Director |
Production | James Spinney | Producer |
Sound | Noah Wood | Music |
Production | Jo Jo Ellison | Producer |
Sound | James Ewers | Music |
Production | Richard Holmes | Executive Producer |
Production | Mike Brett | Producer |
Production | Alex Usborne | Producer |
Production | Pete Middleton | Producer |
Production | Steve Jamison | Producer |
Art | Damien Creagh | Production Design |
Costume & Make-Up | Saffron Cook | Costume Design |
Directing | Zoe McCarthy | Third Assistant Director |
Crew | Oliver Neck | Additional Dialogue |
Visual Effects | Juri Bryan | VFX Artist |
Crew | David Wahlberg | Compositors |
Crew | Martine Saada | Commissioning Editor |
Camera | Diana Nechilciuc | Other |
Camera | Craig Ferrreira | Other |
Camera | Monika Radwańska | Other |
Costume & Make-Up | Lisa Mustafa | Hair Designer |
Lighting | Nick Leishman | Best Boy Electrician |
Lighting | Charlie Lodge | Other |
Directing | Guy Murray-Brown | Other |
Crew | John Rafique | Special Effects |
Crew | Alan Senior | Special Effects |
Sound | Ralph Bass | Songs |
Sound | Nicholas Chalmers | Other |
Crew | Lizzie Webster | Thanks |
Crew | Rafe Beckley | Thanks |
Production | Jenny Raskin | Co-Executive Producer |
Production | David Coujard | Co-Producer |
Sound | Sarah Bridge | Music Supervisor |
Sound | Joakim Sundström | Supervising Sound Editor |
Sound | Per Boström | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Manuela Cripps | Visual Effects Producer |
Art | Vic Parker | Other |
Crew | Louise Fryer | Other |
Crew | Jo Clark | Thanks |
Art | Samantha Dabrowska | Other |
Art | Niamh Farrelly | Other |
Costume & Make-Up | Rebecca Silveira | Wigmaker |
Production | Lizzie March | Other |
Sound | Christer Melén | Sound Effects Editor |
Art | Yasuyuki Otsuki | Title Designer |
Directing | Dan Baker | Other |
Crew | Will Burgass | Other |
Crew | Nick Rideout | Special Effects |
Crew | Celia Henebury | Thanks |
Camera | Andrew Bainbridge | Steadicam Operator |
Lighting | Salvador Gomez-Lopez | Gaffer |
Lighting | Damien Ansell | Electrician |
Sound | Ulf Olausson | Foley |
Production | Naomi Ashcroft | Location Manager |
Crew | Patten Smith | Other |
Crew | Abigail Scollay | Compositors |
Production | Kate Townsend | Executive Producer |
Camera | Emin Atilgan | Other |
Camera | Chris Heasman | Other |
Costume & Make-Up | Lisa Mustafa | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Lorna Gillieron | Other |
Lighting | Richard Potter | Electrician |
Sound | Jonny Pilcher | Other |
Lighting | Kevin Daly | Rigging Supervisor |
Production | Ben Ahmed | Location Manager |
Crew | Richard Watt | Other |
Crew | John M. Hull | Thanks |
Crew | Tiffany Willis | Thanks |
Costume & Make-Up | Julia Drummond-Haig | Costume Design |
Production | Arnaud Colinart | Co-Producer |
Camera | James Rhodes | Second Unit Director of Photography |
Crew | Amy Pemberton-Warbrick | Other |
Visual Effects | Andrej Blom | 3D Artist |
Crew | Olivia Thornton | Thanks |
Crew | Leah Kardos | Additional Music |
Sound | David Silverin | Foley |
Production | Helen Pritchard | Location Manager |
Crew | Kevin Bricknall | Other |
Sound | Lowman Pauling | Songs |
Production | Lizzie Francke | Executive Producer |
Directing | Tom Lancaster | First Assistant Director |
Camera | Emilio Schlappi | Steadicam Operator |
Camera | James Blann | Additional Photography |
Art | Jessica Danielle Smith | Art Direction |
Lighting | Charlie Jenkins | Electrician |
Crew | Frank Hayes | Other |
Crew | Andy Powell | Other |
Crew | Jim Bowes | Other |
Crew | Geralyn White Dreyfous | Thanks |
Production | Amy Hubbard | Casting |
Directing | Matt Houghton | Other |
Editing | Julian Quantrill | Editor |
Camera | Will Hanke | Additional Photography |
Crew | Mark Edwards | Commissioning Editor |
Camera | Yiannis Manolopoulos | Steadicam Operator |
Lighting | Alex Gibbon | Electrician |
Visual Effects | Bobo Skipper | VFX Supervisor |
Crew | Pablo Romero-Fresco | Other |
Crew | Ben Dawson | Additional Music |
Sound | Adem Ilhan | Other |
Crew | Luca Brett | Thanks |
Production | Dan Cogan | Executive Producer |
Art | Elena Riccabona | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Sophie Brown | Assistant Costume Designer |
Crew | Marilyn Hull | Thanks |
Crew | Jude Collins | Thanks |
Production | Florence Izen-Taylor | Casting Assistant |
Camera | Mark Gee | Other |
Crew | Mike murray | Additional Music |
Directing | Sheena Patel | Third Assistant Director |
Crew | Sage Hood | Other |
Visual Effects | Måns Björklund | Visual Effects Producer |
Crew | Ryan Long | Special Effects |
Crew | Chris Reynolds | Special Effects |
Production | Nick Fraser | Executive Producer |
Directing | Pascha Hanaway | Second Assistant Director |
Crew | Sarah Beinart | Other |
Crew | James Willis | Special Effects |
Crew | Dušan Petković | Post-Production Manager |
Writing | Ivana MacKinnon | Script Editor |
Camera | Gerry Floyd | Director of Photography |
Art | Amaya Valentina Gonzalez Perez | Standby Art Director |