Het is inmiddels zeven jaar geleden dat de vader van de 21-jarige Lara verdwenen is. In plaats van het bedrijf van haar vader over te nemen werkt ze als fietskoerier in Londen, terwijl ze collegelessen volgt.
Nee, helaas is Tomb Raider nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Costume & Make-Up | Colleen Atwood | Costume Design |
Editing | Michael Tronick | Editor |
Production | Susie Figgis | Casting |
Editing | Stuart Baird | Editor |
Sound | Peter Burgis | Foley |
Art | Mark Walker | Assistant Art Director |
Production | Graham King | Producer |
Visual Effects | Johnathan R. Banta | Visual Effects |
Sound | Tom Holkenborg | Original Music Composer |
Production | Patrick McCormick | Executive Producer |
Production | Patrick McCormick | Unit Production Manager |
Production | Denis O'Sullivan | Executive Producer |
Directing | Roar Uthaug | Director |
Lighting | Wayne Shields | Gaffer |
Crew | David Decio | Stunts |
Writing | Evan Daugherty | Story |
Writing | Alastair Siddons | Screenplay |
Camera | George Richmond | Director of Photography |
Crew | Mark Henson | Stunt Coordinator |
Crew | Lance Peters | Armorer |
Directing | G. A. Aguilar | Second Unit Director |
Editing | Christian Siebenherz | Additional Editor |
Camera | Ossie McLean | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Heidi McQueen-Prentice | Costume Assistant |
Directing | Lee Grumett | First Assistant Director |
Art | Gary Freeman | Production Design |
Art | Tom Brown | Supervising Art Director |
Art | Simon Lamont | Supervising Art Director |
Sound | Dominic Gibbs | Supervising Sound Editor |
Directing | Paula Casarin | Script Supervisor |
Sound | Robert Edwards | ADR Mixer |
Art | Alessandro Troso | Art Direction |
Visual Effects | Eric D. Christensen | Senior Visual Effects Supervisor |
Sound | Simon Changer | Music Editor |
Visual Effects | Christal Wolgamott | Visual Effects Producer |
Production | Leiki Veskimets | Production Manager |
Camera | Ilze Kitshoff | Still Photographer |
Visual Effects | George Stone | Visual Effects Coordinator |
Art | Anthony Caron-Delion | Art Direction |
Camera | Julian Morson | Camera Operator |
Art | Tom Still | Art Direction |
Sound | Mark Taylor | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Allan Magled | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Philip Goldsworthy | Principal Costumer |
Sound | Mike Prestwood Smith | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Robert Nederhorst | Visual Effects Supervisor |
Crew | Martin November | Visual Effects Editor |
Camera | Jeremy Braben | Aerial Director of Photography |
Costume & Make-Up | Alex Rouse | Wigmaker |
Crew | John Polyson | Visual Effects Editor |
Art | Francesca Birri | Set Decorating Coordinator |
Crew | Juan Melgoza | Sequence Supervisor |
Camera | Des Whelan | Camera Operator |
Editing | Tom Harrison-Read | Editor |
Art | Cecelia van Straaten | Assistant Art Director |
Camera | Dale Rodkin | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Joe Hopker | Hairstylist |
Camera | Lukasz Jogalla | Second Unit Director of Photography |
Visual Effects | Adam Klein | Animation |
Art | Brendan Smithers | Construction Manager |
Camera | Jason Martin | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Jan Sewell | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Jan Sewell | Makeup Designer |
Visual Effects | Scott Shapiro | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Rick de Souza | Set Costumer |
Crew | David Packard | Scenic Artist |
Camera | Olly Tellett | First Assistant "B" Camera |
Camera | Simon Finney | Camera Operator |
Art | Paul Purdy | Property Master |
Art | Raffaella Giovannetti | Set Decoration |
Crew | Justin Mitchell | CG Supervisor |
Directing | Lucy Ward | Script Supervisor |
Editing | Jonas Jangvad | Color Assistant |
Art | Claire Fleming | Art Direction |
Visual Effects | Max Poolman | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Christian Kratzert | Animation |
Crew | Charles Bodycomb | Armorer |
Editing | Greg Fisher | Colorist |
Crew | Dave Evans | Armorer |
Sound | Adam Horley | ADR Editor |
Production | Cécile Bouquet | Researcher |
Visual Effects | Richard Van Den Bergh | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Mare McIntosh | Visual Effects Producer |
Camera | Sebastian Barraclough | First Assistant "A" Camera |
Sound | Kle Savidge | Music Supervisor |
Art | Tamara Marini | Art Direction |
Camera | Christian Black | Still Photographer |
Visual Effects | Paul Linden | Visual Effects Supervisor |
Camera | David Appleby | Key Grip |
Camera | Justin Hawkins | First Assistant "B" Camera |
Writing | Geneva Robertson-Dworet | Screenplay |
Writing | Geneva Robertson-Dworet | Story |
Crew | Leonardo Cruciano | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Lei Zhang | VFX Editor |
Art | Garry Moore | Standby Carpenter |
Art | Douglas Ingram | Storyboard Artist |
Crew | Alistair Whitton | Stunts |
Art | Tina Charad | Graphic Designer |
Visual Effects | Johanna Lange | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Bjoern Wortmann | Compositing Artist |
Crew | Vincent Liebig | Visual Effects Editor |
Crew | Lee Millham | Stunt Driver |
Visual Effects | Jubey Jose | Animation |
Production | Kirsty Kinnear | Casting Associate |
Visual Effects | László Sebõ | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Lisa Spence | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Roland Langschwert | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Hubert Maston | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Anthony Smith | 2D Supervisor |
Visual Effects | Kristen Drewski | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Timothy A. Wonsik | Costume Designer |
Visual Effects | Chelsea Mirus | Visual Effects Coordinator |
Art | Garson Yu | Title Designer |
Crew | Jason Phelan | Stunts |
Crew | Wolfgang Osterholzer | Carpenter |
Art | Alfredo Lupo | Draughtsman |
Sound | Luke Gentry | Sound Designer |
Visual Effects | Alexander Scherffig | Compositing Artist |
Art | Isona Rigau | Draughtsman |
Art | Sandro Piccarozzi | Assistant Set Decoration |
Crew | Johanna Smitz | Stand In |
Editing | Robert Sealey | First Assistant Editor |
Sound | Kevin Penney | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Marika Weber | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Marika Weber | Key Makeup Artist |
Art | Pravika Singh | Assistant Art Director |
Crew | Shawn Van Zyl | Stunt Double |
Art | Yasmin Al-Naib | Assistant Set Decoration |
Camera | Jim Crowther | Best Boy Grip |
Camera | Jonathan Dennis | Russian Arm Operator |
Crew | Jaime Fok | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Micah Gallagher | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Radley Teruel | Visual Effects Supervisor |
Directing | Edward Brett | First Assistant Director |
Lighting | Jack Ridout | Lighting Technician |
Lighting | Neil Ashton | Electrician |
Art | Didier Konings | Concept Artist |
Crew | Jeremy Jess Boado | Stunts |
Crew | Grant Powell | Fight Choreographer |
Visual Effects | Annalisa Torina | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Wolfgang Haas | Animation |
Visual Effects | Fady Kadry | 3D Artist |
Costume & Make-Up | Riette Hayward | Makeup Artist |
Art | Jacques Van Rooyen | Art Department Coordinator |
Camera | George Amos | Camera Operator |
Lighting | Stephen Mathie | Gaffer |
Lighting | Regan Mitchell | Rigging Grip |
Lighting | Thembekile Kebeni | Rigging Grip |
Camera | Graham Bartholomew | Still Photographer |
Camera | Richard Stevenson | Underwater Camera |
Costume & Make-Up | Birgitta Fredlund | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Philip Stapelberg | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Alex-Ann Keppie | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Maryke Nel | Set Costumer |
Crew | Giles Dumper | Pilot |
Crew | Jason Martin | Marine Coordinator |
Directing | Ruth Atkinson | Script Supervisor |
Crew | Luke James Matthews | Security |
Editing | Danielle Nel | First Assistant Editor |
Visual Effects | Mike Drew | Animation |
Visual Effects | Daniele Mieli | Animation |
Crew | André Cabaco | CG Supervisor |
Visual Effects | Bill Bridges | Lead Animator |
Visual Effects | Spriha Banik | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Turea Blyth | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Matteo Veglia | VFX Production Coordinator |
Visual Effects | Matteo Veglia | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Errol Stussi | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ewa Babska | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Martin Gritschke | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Hakyung Chang | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Chelsea L. Miller | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Sarah Vinson | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Marcus Goodwin | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Kelly McCarthy | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Nick Crew | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Victor Wagner | Visual Effects Technical Director |
Crew | Lise-Marie Bothma | Special Effects Coordinator |
Sound | Jon Boothroyde | Boom Operator |
Visual Effects | Christopher Kollar | Compositing Artist |
Lighting | Nathan Erasmus | Electrician |
Lighting | Uri Maree | Electrician |
Lighting | Winston Jezile | Electrician |
Art | John Colebourn | Storyboard Artist |
Crew | Marc Hyland | Stunt Double |
Visual Effects | Dani Devereux | Matte Painter |
Camera | Will Morris | First Assistant "C" Camera |
Art | Garreth Carikas | Graphic Designer |
Camera | Leigh Gold | First Assistant "A" Camera |
Camera | Max Glickman | First Assistant "C" Camera |
Camera | Tom Gough | Digital Imaging Technician |
Art | Colin Mutch | Leadman |
Visual Effects | Rodgers Paul | Matte Painter |
Art | Chester Carr | Concept Artist |
Art | Dan Walker | Concept Artist |
Art | Randolph Watson | Concept Artist |
Art | Marcus Lester-George | Art Department Assistant |
Art | Jessica Paterson | Art Department Assistant |
Art | Maudie Andrews | Assistant Set Decoration |
Art | Po Sing Chu | Concept Artist |
Art | Houston Sharp | Concept Artist |
Art | John Maher | Construction Manager |
Art | Greg Cleaver | Draughtsman |
Art | Daniel Gommé | Draughtsman |
Art | Adam Doe | Props |
Art | Karl Koroscik | Props |
Art | Kris Snell | Props |
Art | Darren Westover | Props |
Crew | Natalia Eck | Scenic Artist |
Crew | Keri Murphy | Scenic Artist |
Crew | Simoné Roussouw | Scenic Artist |
Art | Dan Riches | Set Dresser |
Art | Luke Townshend | Set Dresser |
Art | Josh Ryba | Storyboard Artist |
Lighting | Jean de Kock | Best Boy Lighting Technician |
Camera | Filippo Maso | Camera Trainee |
Camera | Ewan Sadler | Camera Trainee |
Camera | Oliver Hadlow-Martin | Digital Imaging Technician |
Camera | Werner Grobbelaar | Digital Imaging Technician |
Camera | Joshua Callis-Smith | Digital Imaging Technician |
Camera | Mardon de Carvalho | Digital Imaging Technician |
Camera | Chris Belcher | Digital Imaging Technician |
Lighting | Shane Abrahams | Electrician |
Lighting | Justice Amadi | Electrician |
Lighting | Paddy Anstey | Electrician |
Lighting | Thandi Blakfesi | Electrician |
Lighting | Desmond Gqitekaya | Electrician |
Lighting | Douglas Mcerlain | Electrician |
Lighting | Ben Ransley | Electrician |
Camera | Edrich Hollis | First Assistant Camera |
Camera | James Perry | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Ian Jackson | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Paul Snell | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Ben Casciello Rogers | Second Assistant "C" Camera |
Costume & Make-Up | Liz Essex | Principal Costumer |
Art | Kelly Jade Rother | Textile Artist |
Art | Benjamin Tyrrell | Textile Artist |
Editing | Chris Francis | Color Assistant |
Editing | Jonathan Smiles | Dailies Technician |
Crew | Neil Damman | Special Effects Technician |
Crew | George Spensley-Corfield | Special Effects Technician |
Visual Effects | Yves Bischoff | Compositing Artist |
Visual Effects | Matthias Eckhardt | Compositing Artist |
Visual Effects | Lasse Hamann | Compositing Artist |
Visual Effects | Finlay Hogg | Compositing Artist |
Visual Effects | Sandro Kath | Compositing Artist |
Visual Effects | Andrea Krupp | Compositing Artist |
Visual Effects | Dirk Matzkuhn | Compositing Artist |
Visual Effects | Johannes Peter | Compositing Artist |
Visual Effects | Paul Poetsch | Compositing Artist |
Visual Effects | Petr Sajner | Compositing Artist |
Visual Effects | Jens Schneider | Compositing Artist |
Visual Effects | Jonas Stiltz | Compositing Artist |
Visual Effects | Kai Woytke | Compositing Artist |
Visual Effects | Guillermo Ramos | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Matt Omond | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Jai Krishnaswamy | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Zachariah Zaubi | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Franz Schiller | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Kurt Lawson | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Morris Abramian | Generalist |
Visual Effects | Jordan Alaeddine | Generalist |
Visual Effects | Omer Erlich | Generalist |
Visual Effects | Maverick Han | Matte Painter |
Visual Effects | Che Yen Chuang | Matte Painter |
Visual Effects | Jane Chen | Matte Painter |
Visual Effects | Jaeil Seo | Matte Painter |
Visual Effects | Rose Wang | Matte Painter |
Visual Effects | Thomas Warrender | Matte Painter |
Visual Effects | Beau Casey | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Michael Hubbard | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Asim Zaidi | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Thad Diego | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Manuel Ferdinand | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Rushikesh Joshi | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Christopher Beatty | Pre-Visualization Coordinator |
Visual Effects | Alicia Lowndes | Pre-Visualization Coordinator |
Visual Effects | Kathrin McCarthy | Pre-Visualization Coordinator |
Visual Effects | Gabrielle Powell | Pre-Visualization Coordinator |
Visual Effects | Vincent Aupetit | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Herman Lee | Pre-Visualization Supervisor |
Crew | Lee Morrison | Stunt Coordinator |
Crew | Aldonio Danny Frietas | Stunts |
Crew | Jessica Hooker | Stunt Double |
Directing | Jeff Taylor | Second Assistant Director |
Art | Silvia Fontana | Graphic Designer |
Production | Noah Hughes | Executive Producer |
Crew | Lucy-Jayne Murray | Stunt Double |
Crew | Violet Verigo | Stunts |
Crew | Venice Smith | Stunt Driver |
Crew | Scott Kirkbride | Stunt Double |
Crew | Jenny Umbhau | Stunts |
Directing | Carolina Jiménez | Layout |
Crew | Hannah Behan | Stunts |
Crew | Alan Ormrod | Stunts |
Crew | Heidi Dickson | Stunts |
Crew | Fleur van Eeden | Stunts |
Crew | Marlon Braaf | Stunts |
Visual Effects | Michael Furniss | Visual Effects |
Crew | Daniel Himschoot | Stunts |
Crew | Zahir Carlie | Stunts |
Sound | K.Flay | Songs |
Crew | Abigail Hard | Stunt Driver |