Leah is een tweedejaarsstudente in New York waar ze recent naar een nieuw appartement is verhuisd met haar kamergenote Katie. Wanneer Leah de plaatselijke drugsdealer Blue in contact brengt met de hoofdredacteur van haar magazine, om cocaïne te verkopen aan plaatselijke clubhoppers, wordt Blue gearresteerd. Leah laat het er echter niet bij zitten en ze is vastberaden om hem vrij te krijgen, ongeacht wat het kost.
Writing | Elizabeth Wood | Writer |
Directing | Elizabeth Wood | Director |
Production | Gabriel Nussbaum | Producer |
Production | Christine Vachon | Executive Producer |
Production | Ariel Schulman | Executive Producer |
Art | Fletcher Chancey | Production Design |
Directing | Sasha Vitelli | Script Supervisor |
Production | Matthew Achterberg | Co-Producer |
Art | Nicole L. Watts | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Rachel Dainer-Best | Costume Design |
Camera | Michael Simmonds | Director of Photography |
Sound | Josh Kessler | Music Supervisor |
Production | Henry Joost | Executive Producer |
Production | David Hinojosa | Executive Producer |
Editing | Michael Taylor | Editor |
Sound | Thomas Wynn | Sound Mixer |
Sound | Coll Anderson | Supervising Sound Editor |
Lighting | Josh Batista | Best Boy Electric |
Camera | Thomson Nguyen | Best Boy Grip |
Production | Andrew Fisher | Location Assistant |
Art | Simi Mahtan | Graphic Designer |
Production | Joseph Dimanche | Production Assistant |
Costume & Make-Up | Fiona Breslin | Wardrobe Intern |
Crew | David Dreishpoon | Craft Service |
Camera | Aubree Burns | Digital Imaging Technician |
Lighting | Justin Kemper | Gaffer |
Costume & Make-Up | Jackie Risotto | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Emily Nowacki | Key Hair Stylist |
Production | Meredith Jacobson Marciano | Extras Casting |
Crew | Manny Siverio | Stunt Coordinator |
Camera | Michael Simmonds | Camera Operator |
Camera | Adam Newport-Berra | Additional Photography |
Sound | Austin Moore | Boom Operator |
Sound | Denzil Xavier | Boom Operator |
Art | Philip Prince | Location Scout |
Costume & Make-Up | Emily Nowacki | Key Makeup Artist |
Production | Anne-Sophie Tisseyre | Production Assistant |
Production | Robert Rebreno | Production Consultant |
Production | Chris Martin | Additional Production Assistant |
Production | Rachel Whelan | Additional Production Assistant |
Art | Kim Bifulco | Set Dresser |
Editing | Kevin Tadge | Associate Editor |
Camera | Rob Agulo | Digital Imaging Technician |
Art | Russell Mangicaro | Leadman |
Production | Brian Borkowski | Additional Production Assistant |
Sound | Coll Anderson | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Jesse LoCascio | Second Assistant Camera |
Camera | Jack McDonald | Key Grip |
Camera | Erik Kristiansen | Grip |
Production | Marcus Terry | Assistant Location Manager |
Art | Madeline Turner | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Rachel Estabrook | Makeup & Hair Assistant |
Editing | Diana Dekajlo | Digital Intermediate Producer |
Production | Pierre Sebaste | Associate Producer |
Camera | Marcos Herrera | First Assistant "B" Camera |
Art | Alex Hansen | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Bianca Brown | Makeup & Hair Assistant |
Production | Suzie Jozkowski | Production Supervisor |
Production | Tatiana Bears | Assistant Production Coordinator |
Directing | Tom O'Hare | Second Second Assistant Director |
Production | Austin Elmore | Production Accountant |
Editing | Isabel Cafaro-Anderson | Digital Intermediate Producer |
Visual Effects | George Bunce | VFX Artist |
Sound | Matt Snedecor | Sound Effects Editor |
Sound | Goro Koyama | Foley Artist |
Sound | James Tate | Boom Operator |
Lighting | Daniel Torres | Electrician |
Production | Eliot Banks | Additional Production Assistant |
Sound | Don White | Foley Mixer |
Production | Petra Ahmann | Line Producer |
Production | David B. Newhouse | Unit Production Manager |
Camera | Sean Price Williams | Additional Photography |
Camera | Zach Frank | Grip |
Camera | Peter Steusloff | Grip |
Art | Britt Tapsall | Graphic Designer |
Costume & Make-Up | Kat Lindsay | Wardrobe Assistant |
Costume & Make-Up | Jackie Risotto | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Blaire Maxwell | Wardrobe Intern |
Sound | John Chiarolanzio | Assistant Sound Editor |
Production | Orlee-Rose Strauss | Associate Producer |
Camera | Hunter Baker | "B" Camera Operator |
Camera | Anthony Ferraguto | Grip |
Production | Lit Kilpatrick | Location Manager |
Art | Rafael Rivera | Location Scout |
Directing | Sara Vander Horn | Second Second Assistant Director |
Production | Jonathan Hinds | Production Assistant |
Production | Muhib Samad | Additional Production Assistant |
Production | Reymundo Solano | Additional Production Assistant |
Sound | Duncan Clark | Dialogue Editor |
Production | Jessica Daniels | Casting Director |
Lighting | Chad Dougherty | Best Boy Electric |
Lighting | Sean Coia | Electrician |
Costume & Make-Up | Celeste Montalvo | Wardrobe Assistant |
Production | Henry Giraldo | Additional Production Assistant |
Editing | Sam Daley | Colorist |
Sound | Jenna Dalla Riva | Foley Recordist |
Camera | Justin Simpson | First Assistant Camera |
Camera | Kevin Tadge | Still Photographer |
Lighting | Sam Barth | Electrician |
Lighting | Chelsea Soby | Electrician |
Art | Kyler Puckett | Location Scout |
Art | Steven Grisé | Art Direction |
Art | Kaitlyn McInnes | Property Master |
Costume & Make-Up | Shawna Ferguson | Assistant Costume Designer |
Production | Elias Inaty | Additional Production Assistant |
Camera | Nina Summermatter | Additional Second Assistant Camera |
Camera | Wil Hamlin | Grip |
Costume & Make-Up | Christine Hooghuis | Makeup & Hair Assistant |
Production | Thomas Massey | Key Production Assistant |
Production | Teaguen Gigi Andreas | Casting Assistant |
Art | Teddy Blanks | Title Designer |
Directing | Yori Tondrowski | First Assistant Director |
Sound | Dexter Morgan | Boom Operator |
Lighting | Tomas Velasquez | Electrician |
Production | Gabe McCabe | Additional Production Assistant |
Directing | Ramiro A. Quintero | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Stephanie De Latour | On Set Dresser |
Costume & Make-Up | Sarah Fenoglio | Hair Designer |
Production | Lavell Wells | Production Assistant |
Sound | Jack Heeren | Foley Mixer |
Camera | Michael Keane | Digital Imaging Technician |