'Aquaman' volgt Arthur Curry, erfgenaam van het onderwaterkoninkrijk van Atlantis. Arthur zal uit de schaduw moeten treden en zich een ware leider moeten tonen als Heerser van de 7 Zeeën. Dit moet hij doen tussen een wereld aan de oppervlakte die de zee vernietigt en de spanningen binnen zijn eigen onderwaterrijk.
Nee, helaas is Aquaman nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Camera | Don Burgess | Director of Photography |
Sound | Harry Cohen | Sound Designer |
Production | Charles Roven | Producer |
Directing | James Wan | Director |
Writing | James Wan | Story |
Sound | Charlie Clouser | Music Editor |
Sound | Rupert Gregson-Williams | Original Music Composer |
Sound | Peter Brown | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Kym Barrett | Costume Design |
Sound | Catherine Harper | Foley Artist |
Production | Anne McCarthy | Casting |
Visual Effects | Jim Berney | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Tim Alexander | Visual Effects Supervisor |
Production | Zack Snyder | Producer |
Sound | J.J. George | Music Editor |
Crew | R.A. Rondell | Stunt Coordinator |
Production | Rob Cowan | Producer |
Visual Effects | Alex Bicknell | Visual Effects Producer |
Art | Richie Dehne | Property Master |
Production | Walter Hamada | Executive Producer |
Production | Peter Safran | Producer |
Art | Bill Brzeski | Production Design |
Camera | David Burr | Second Unit Director of Photography |
Production | Caitlin McKenna | ADR Voice Casting |
Editing | Kirk M. Morri | Editor |
Art | Richard Hobbs | Supervising Art Director |
Production | Jon Berg | Executive Producer |
Visual Effects | Kelvin McIlwain | Visual Effects |
Visual Effects | Kelvin McIlwain | Visual Effects Supervisor |
Sound | Joseph Bishara | Music |
Production | Deborah Snyder | Producer |
Costume & Make-Up | Noriko Watanabe | Hairdresser |
Art | Danielle Berman | Set Decoration |
Art | Wayne D. Barlowe | Concept Artist |
Camera | Christopher Ball | Second Unit Director of Photography |
Crew | Ernie Malik | Unit Publicist |
Art | Todd Rex | Sculptor |
Crew | Jonathan Costelloe | Stunts |
Writing | David Leslie Johnson-McGoldrick | Screenplay |
Production | Geoff Johns | Executive Producer |
Writing | Geoff Johns | Story |
Crew | Mike Duncan | Stunts |
Writing | Will Beall | Screenplay |
Writing | Will Beall | Story |
Art | Kevin Loo | Set Designer |
Costume & Make-Up | Lesley Vanderwalt | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Chelsea Staebell | Assistant Costume Designer |
Sound | Guntis Sics | Sound Mixer |
Editing | Dave Cory | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Cindy Rosenthal | Key Costumer |
Writing | Mort Weisinger | Characters |
Production | Kellie Roy | Casting |
Crew | Kofi Yiadom | Stunt Double |
Art | Eugene Intas | Art Direction |
Sound | Joe Dzuban | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Roberta Shaw | Costumer |
Crew | Craig Henningsen | Stunt Double |
Sound | Peter Oso Snell | Music Editor |
Art | Lindsay Good | Art Department Coordinator |
Art | Aaron Becker | Title Designer |
Art | Ross Perkin | Set Designer |
Art | Victor James Martinez | Conceptual Design |
Visual Effects | Thomas Tannenberger | Visual Effects Producer |
Art | Tim Croshaw | Set Designer |
Visual Effects | Darren Poe | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Julie Orosz | Visual Effects Producer |
Production | Leiki Veskimets | Production Manager |
Sound | Dan Morgan | ADR Supervisor |
Visual Effects | Rick Sander | Visual Effects Supervisor |
Art | David Chow | Set Designer |
Sound | Tim LeBlanc | Sound Re-Recording Mixer |
Directing | Jody Blose | Script Supervisor |
Visual Effects | Kimberly Nelson LoCascio | Visual Effects Producer |
Art | Bill Booth | Art Direction |
Camera | Jasin Boland | Still Photographer |
Visual Effects | Jay Barton | Visual Effects Supervisor |
Art | Keith Christensen | Concept Artist |
Crew | Brad Minnich | Visual Effects Editor |
Camera | Peter McCaffrey | Steadicam Operator |
Crew | Zack Mazerolle | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Sébastien Moreau | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Steve Constancio | Costumer |
Directing | Joyce Heftel | Script Supervisor |
Sound | Katherine Rose | Foley Artist |
Visual Effects | James E. Price | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Jennifer Stanfield | Hairdresser |
Visual Effects | Tony Cole | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Shaun Conway | Gaffer |
Crew | Jeremy Bradley | Visual Effects Editor |
Camera | Calum McFarlane | Camera Operator |
Production | Duncan Jones | Location Manager |
Camera | Darrin Keough | Camera Operator |
Crew | Jenny Kent | Dialect Coach |
Visual Effects | Zahida Bacchus | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Pierre-Simon Lebrun-Chaput | CG Artist |
Costume & Make-Up | Anita Morgan | Makeup & Hair |
Sound | Kira Roessler | Dialogue Editor |
Directing | Tracy L. Moody | Script Supervisor |
Editing | Kevin Hickman | First Assistant Editor |
Visual Effects | Pimentel A. Raphael | Animation Supervisor |
Visual Effects | Julie Cardinal | Visual Effects Producer |
Sound | Stephen P. Robinson | Sound Designer |
Visual Effects | Bryan Hirota | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Tim Pounds-Cornish | Visual Effects Production Manager |
Art | Jenny Hitchcock | Assistant Art Director |
Visual Effects | Daniel Macarin | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Tess Natoli | Makeup & Hair |
Camera | Ricky Schamburg | First Assistant "A" Camera |
Art | Desma Murphy | Art Direction |
Camera | Matthew Moriarty | Steadicam Operator |
Visual Effects | Bruce Jones | Visual Effects Supervisor |
Crew | Rolf Fleischmann | Visual Effects Editor |
Sound | Glynna Grimala | Supervising ADR Editor |
Visual Effects | Harry Mukhopadhyay | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Gunther Schatz | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Charles Gibson | Visual Effects |
Visual Effects | Charles Gibson | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Philippe Sylvain | CG Artist |
Visual Effects | Nicholas Tripodi | Animation Supervisor |
Visual Effects | Brian Cox | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Mel Dykes | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Samantha Walker | Costumer |
Visual Effects | Jeff White | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Georgia Lockhart-Adams | Hairdresser |
Directing | Carolina Häggström | Script Supervisor |
Visual Effects | Zachary Mallett | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Meng Liu | 2D Supervisor |
Sound | Mark Purcell | Sound Mix Technician |
Art | Collin Grant | Storyboard Artist |
Crew | Sebastian Foxx | Stunts |
Production | Bridgett Buss | Production Coordinator |
Visual Effects | Joel Cheyne | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Shawn Kelly | Animation |
Crew | Daniel Graham | Stunt Double |
Editing | Brett Schlaman | 3D Editor |
Art | John Higgins | Set Decorating Coordinator |
Visual Effects | Philippe Rebours | Visual Effects Supervisor |
Crew | Nicolas Bosc | Stunts |
Visual Effects | Scott Kravitz | Senior Animator |
Editing | Philip Beckner | Digital Intermediate Colorist |
Sound | Gareth Van Niekerk | ADR Recordist |
Directing | P.J. Voeten | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Carolyn Dessert | Costume Supervisor |
Art | Michael Gowen | Assistant Art Director |
Visual Effects | Mathieu Raynault | Visual Effects Supervisor |
Sound | Michelle Kuznetsky Silverman | Music Supervisor |
Visual Effects | Sze Jia Eng | Visual Effects Coordinator |
Sound | Eliot Connors | Sound Designer |
Visual Effects | Shawn Smolensky | Visual Effects Production Manager |
Sound | Jeanette Surga | Music Editor |
Lighting | Judd Wild | Rigging Grip |
Art | Christopher Isenegger | Graphic Designer |
Visual Effects | Eric Petey | Animation Supervisor |
Art | James Doh | Storyboard Artist |
Camera | David Elmes | First Assistant "B" Camera |
Camera | Scott Dolan | First Assistant "C" Camera |
Crew | Sylvain Theroux | CG Supervisor |
Camera | David Nichols | Key Grip |
Costume & Make-Up | Jac Charlton | Contact Lens Technician |
Production | Morgan Robbins | Casting Associate |
Visual Effects | Philippe Soeiro | Visual Effects Supervisor |
Camera | Lotfi El Gorda | Camera Operator |
Art | James Carson | Concept Artist |
Visual Effects | Lei Zhang | VFX Editor |
Crew | Katrina Taylor | Visual Effects Editor |
Crew | Arek Komorowski | Digital Effects Supervisor |
Art | Christian Scheurer | Conceptual Design |
Visual Effects | John O'Connell | Senior Generalist |
Crew | Michael Fournier | Visual Effects Editor |
Camera | Peter Beeh | Aerial Director of Photography |
Visual Effects | Anwei Chen | Visual Effects Producer |
Crew | Vincent Liebig | Visual Effects Editor |
Directing | Albert Cho | First Assistant Director |
Crew | Raphael Letertre | CG Supervisor |
Crew | Céline Zapater | Visual Effects Editor |
Art | Martin L. Mercer | Storyboard Artist |
Visual Effects | Nikhil Deshmukh | Lead Animator |
Visual Effects | Melanie Callaghan | Visual Effects Producer |
Art | David Childs | Construction Foreman |
Visual Effects | Kim Ooi | Animation Supervisor |
Art | Josh Sheppard | Storyboard Artist |
Visual Effects | Roland Langschwert | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Megan Worthy | Costume Coordinator |
Visual Effects | Shenyan Liu | VFX Editor |
Visual Effects | Alex Guri | Compositing Supervisor |
Production | Jeanette Benzie | Casting Associate |
Crew | Avi Goodman | CG Supervisor |
Visual Effects | Michael Gilbert | VFX Editor |
Writing | Paul Norris | Characters |
Crew | Luis Olivares | Video Assist Operator |
Visual Effects | Christophe St-Pierre Paradis | Animation Supervisor |
Visual Effects | Henry Wan | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Sharon Robbins | Makeup Artist |
Lighting | Chris Strong | Electrician |
Directing | Simon Warnock | First Assistant Director |
Visual Effects | Sina Sultani | Visual Effects Coordinator |
Art | Darryl Henley | Storyboard Artist |
Camera | Mal Booth | Dolly Grip |
Lighting | David Thomson | Key Rigging Grip |
Sound | Darrin Mann | Foley Mixer |
Sound | Aaron Southerland | ADR Mixer |
Camera | Frank Flick | Camera Operator |
Editing | Carlos Castillon | First Assistant Editor |
Crew | Bogdan Iofciulescu | Techno Crane Operator |
Editing | Pamela Scott-Farr | Digital Intermediate Producer |
Directing | Luigi Spoletini | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Kate Katz | Costumer |
Art | Tony Drew | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Robert McKinnon | Costume Illustrator |
Visual Effects | Yi Shan | Creature Technical Director |
Crew | Joanna Bennett | Stunt Double |
Crew | Kyle Gardiner | Stunt Coordinator |
Art | Doug Franks | Set Dresser |
Visual Effects | Stéphanie Morin | CG Artist |
Art | Liz Oliver | Textile Artist |
Visual Effects | Cedric Lo | Animation Supervisor |
Art | Gena Vazquez | Props |
Art | Wayne Diskin | Standby Carpenter |
Costume & Make-Up | Karen Kelly | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Karen Kelly | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jamella Hassan | Key Costumer |
Visual Effects | Lesly Cazares | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Harry Lam | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Tanya Woelfle | Costumer |
Costume & Make-Up | Helen Maggs | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Melissa Crabtree | Costume Coordinator |
Lighting | Mark Bills | Lighting Technician |
Visual Effects | Jodie Weston | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Etienne Poulin St-Laurent | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Tom Rubendall | Visual Effects Coordinator |
Camera | Jack Wareham | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Margie Stafford | Seamstress |
Lighting | Dorian Djoudi | Rigging Grip |
Lighting | David Hunter | Rigging Grip |
Visual Effects | Josh Dagg | Visual Effects Supervisor |
Art | Charlie Shelley | Set Decoration Buyer |
Visual Effects | Naveen Kumar | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Amelie Thomas | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Francis Puthanangadi | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Robert Schajer | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Ian Churchill | Ager/Dyer |
Visual Effects | Eric Kimelton | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Tori Gray | Makeup & Hair |
Visual Effects | Clement Yip | Animation Supervisor |
Lighting | Jamie Garside | Lighting Technician |
Editing | Bob Fredrickson | Digital Intermediate Editor |
Crew | Mathias Lautour | CG Supervisor |
Camera | Simon Cooke | Key Grip |
Costume & Make-Up | Christine Kenny | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Elvis Schmoulianoff | Costumer |
Lighting | Nathan Frost | Lighting Technician |
Crew | Braden Lewis | Stand In |
Crew | Ioan Boieriu | CG Supervisor |
Visual Effects | Jessica Carrington | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Yegor Tesler | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Bill Bridges | Lead Animator |
Visual Effects | Matteo Veglia | VFX Production Coordinator |
Art | Matt Hatton | Storyboard Artist |
Camera | Lilia Sellami | Camera Operator |
Visual Effects | Ilkka Uitto | VFX Editor |
Production | Maria Fiorito | Production Accountant |
Visual Effects | Andrew Park | Lead Animator |
Art | Constance Buccafurri | Storyboard Artist |
Visual Effects | Bill Eyler | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Daniel Tan | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lane Howard | Visual Effects Coordinator |
Editing | Mandy Jacobs | Assistant Editor |
Lighting | Craig Clark | Rigging Gaffer |
Camera | Stephen Oh | Camera Operator |
Lighting | Charlie Adams | Lighting Technician |
Lighting | Tom Doyle | Electrician |
Visual Effects | Daniel Macarin | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Cristina Patterson | Contact Lens Designer |
Camera | Gian Claudio Giacomini | Focus Puller |
Production | Kate Weatherly | Assistant Production Coordinator |
Production | Candice Preddy | Production Coordinator |
Editing | Greg Curry | Colorist |
Visual Effects | Erik Morgansen | Senior Animator |
Visual Effects | Ale Melendez | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Rodgers Paul | Matte Painter |
Visual Effects | Mai-Anh Tran | Matte Painter |
Visual Effects | Matthieu Veillette | Matte Painter |
Visual Effects | Alexandra Robert | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Chris Sokalofsky | Senior Animator |
Visual Effects | Kodie Mackenzie | Compositing Supervisor |
Crew | Linda Kessler | Stunts |
Visual Effects | Johannes Peter | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Jaeil Seo | Matte Painter |
Visual Effects | Thomas Warrender | Matte Painter |
Crew | David Cunningham | CG Supervisor |
Visual Effects | Daniel Paul Newman | Visual Effects Coordinator |
Crew | Clint Elvy | Stunt Double |
Art | Ellisha James | Props |
Art | Richard Nitz | Standby Carpenter |
Lighting | Matthew Linfoot | Best Boy Electric |
Lighting | Aaron Cordery | Lighting Technician |
Lighting | Steve Grainger | Electrician |
Camera | Aaron Rapira | Grip |
Camera | Robbie MacKinnon | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Ryan Mintenko | CG Supervisor |
Visual Effects | Chris Dawson | Compositing Supervisor |
Crew | Anthony Rinna | Stunt Double |
Lighting | Sami Gustafsson | Lighting Technician |
Visual Effects | Eliott Beaudon | CG Artist |
Visual Effects | Ghislain Bruneau | CG Artist |
Visual Effects | Etienne Laroche | CG Artist |
Visual Effects | Cyril Plusse | CG Artist |
Costume & Make-Up | Tia Stephanou | Makeup Artist |
Production | Bud Hopes | Extras Casting |
Visual Effects | Benjamin Soh | Creature Technical Director |
Visual Effects | Laura Brocato | Visual Effects Coordinator |
Camera | Martin Torner | Grip |
Visual Effects | Dave Griffiths | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Monish Nair | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Andre Tong | Senior Animator |
Visual Effects | Zaini Jalani | Lead Animator |
Visual Effects | Melissa Tierney | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Tong Zhou | Senior Generalist |
Visual Effects | Florence Durante | Matte Painter |
Costume & Make-Up | Lee Gren | Tattoo Designer |
Visual Effects | Vincent Vezina | Modeling |
Visual Effects | Alex Poei | Animation Supervisor |
Visual Effects | Emilie Gagnon | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Alisha Lim | Visual Effects Coordinator |
Crew | Gary Fry | Stunts |
Visual Effects | Craig Wentworth | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Adam Balentine | Compositing Supervisor |
Camera | Zakaria Badreddine | Focus Puller |
Visual Effects | Philip Harris-Genois | CG Artist |
Art | Tony Voevodin | Props |
Camera | Rob Stagg | Camera Operator |
Crew | Yogendra Tonke | CG Supervisor |
Visual Effects | Amit Kumar | 2D Supervisor |
Directing | Terry Stone | First Assistant Director |
Visual Effects | Erin Nicholson | Modelling Supervisor |
Production | Angela Kenny | Production Accountant |
Art | Harrison Trubie | Swing |
Crew | Carl Blacklidge | Marine Coordinator |
Art | Simon Clowes | Main Title Designer |
Art | James Oxford | Conceptual Illustrator |
Crew | Sebastiano Cartier | Stunts |
Camera | Ilham El Abdi | Assistant Camera |
Production | Marlene Marks | First Assistant Accountant |
Visual Effects | Nathan Srigley | Creature Technical Director |
Production | Vivek Arora | Production Manager |
Crew | Kim Fardy | Stunt Double |
Crew | Cory Beeston | Stunt Double |
Crew | Hayley Wright | Stunt Double |
Crew | Baz Karbouris | Stunts |
Crew | Hayden Stewart | Stunts |
Crew | Nick Turello | Stunts |
Crew | Lachlan Robbie | Stunts |
Crew | Marco Sinigaglia | Stunts |
Art | Fred Palacio | Art Direction |
Lighting | Mathew Harte | Lighting Technician |
Lighting | Matt Robinson | Lighting Technician |
Lighting | Paul Reddin | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Lindy Hartley | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Zoa Lopez | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Maddison Lord | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Rob Sinclair | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Emma Zemitis | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Siobhan Claridy | Costumer |
Costume & Make-Up | Alexi Creecy | Costumer |
Costume & Make-Up | Patrick Worthington | Costumer |
Costume & Make-Up | David Olde | Costumer |
Costume & Make-Up | Bianca Maeseele | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Terra Stuart | Set Costumer |
Art | Laura Renouf | Textile Artist |
Costume & Make-Up | Maryssa Stumpf | Wardrobe Assistant |
Editing | Joey Amron | Assistant Editor |
Visual Effects | Davide Pagin | 3D Artist |
Visual Effects | Jonathan Canales Kapustín | 3D Animator |
Visual Effects | Ellery Ortiz | 3D Generalist |
Visual Effects | James Hollingworth | Animation Technical Director |
Visual Effects | Flavio Segal | CG Artist |
Crew | Francesco Pinto | CG Supervisor |
Visual Effects | Vincent Papaix | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Paolo Acri | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Eric Andrusyszyn | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Julien Hery | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Mathew Giampa | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Amer Alameddine | Creature Technical Director |
Visual Effects | Gabriela Pruszkowska | Creature Technical Director |
Visual Effects | Young Lee | Creature Technical Director |
Crew | Jason Bowers | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Bartek Kujbida | Lead Animator |
Visual Effects | Julian Gregory | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Evan Fraser | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Jo-Wan Chao | Modelling Supervisor |
Visual Effects | Dominic Piché | Modelling Supervisor |
Visual Effects | Asier Hernaez Lavina | Senior Generalist |
Visual Effects | Chris Pember | Senior Generalist |
Visual Effects | Delcio Gomes | Senior Generalist |
Visual Effects | Kandace Morran | VFX Editor |
Visual Effects | Tricia Mulgrew | Visual Effects Producer |
Visual Effects | David Fox | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Don Kennedy | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Nick Mikesell | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Josephine Dinata | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Adam Tate | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Kevin Maliakal | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Eric Schumacher | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Vinod Gundre | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Alex Prichard | Visual Effects Supervisor |
Production | Sharon Tribolet | Payroll Accountant |
Production | Hine Tuaeu | Payroll Accountant |
Production | Hajar Belkasmi | Production Coordinator |
Production | Eleonora Spadaro | Production Coordinator |
Production | Murray Alford | Production Secretary |
Production | Cathryn Hammond | Production Secretary |
Crew | Jason John Williams | Security |
Crew | Evan Koutavakis | Security |
Production | James Cowling | Travel Coordinator |
Art | Beverley Dunn | Set Decoration |
Crew | Elissa Cadwell | Stunts |
Production | Matt Hughes | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Natalie Bracher | Costumer |
Visual Effects | Graham Tailleur | Visual Effects Coordinator |
Camera | Michael Burgess | Camera Operator |
Directing | Rahul Singh Agnihotri | Second Assistant Director |
Art | Emma Rudkin | Set Decoration Buyer |
Camera | Fabrizio Diamanti | Grip |
Art | David Renn | Props |
Visual Effects | Michael Armstrong | Visual Effects Coordinator |
Directing | Carolina Jiménez | Layout |
Sound | Seth Jackson | Boom Operator |
Art | Shane Aumont | Set Dresser |
Visual Effects | Steve Ditchburn | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Benjamin Milling | Visual Effects Coordinator |
Sound | Andy McKean | Boom Operator |
Visual Effects | Nicole Maria Nonis | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Craig Saxby | Visual Effects Coordinator |
Art | Lauren Ann Evans | Art Department Coordinator |
Art | Neptali Cisneros | Conceptual Design |
Art | Fred Hughes | Construction Foreman |
Art | Michael Verbeek | Construction Foreman |
Art | Joel Dimmack | Graphic Designer |
Art | Dane Churchouse | Leadman |
Art | Lucy Allan | Painter |
Crew | Francesca Sabeto | Prop Maker |
Art | Josh Beacham | Props |
Art | Shane Bennett | Props |
Art | John Burless | Props |
Art | Bern Castle | Props |
Art | Michael Elvidge | Props |
Art | Byron McGilvray | Props |
Art | Rachel Minchin | Props |
Art | John Satler | Props |
Art | Matthew Whetter | Props |
Art | Peta Logan | Set Decorating Coordinator |
Art | Aidan Gray | Set Designer |
Art | Rachel van Baarle | Set Designer |
Art | Andrew Crichton | Set Dresser |
Art | Simon Gill | Set Dresser |
Art | John Mathew Kelly | Set Dresser |
Art | Karleen Harrington | Set Dresser |
Camera | Jonathan Dontchev | Assistant Camera |
Camera | Ider Eddadsi | Best Boy Grip |
Camera | Scott Chase | Grip |
Camera | Roberto Angelelli | Grip |
Camera | Chris Maljers | Libra Head Technician |
Camera | Naomi Sharp | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Jeremy Wheatley | Second Assistant "C" Camera |
Directing | Mehdi Elkhaoudy | First Assistant Director |
Sound | Emad Borjian | ADR Recordist |
Sound | Ashley Mason | ADR Recordist |
Sound | Scott Mulready | Production Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Alex Barton | Costumer |
Costume & Make-Up | Leigh Buchanan | Costumer |
Costume & Make-Up | Ryan Unicomb | Wardrobe Assistant |
Crew | Julius Lechner | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Nazare Ganesh | Modeling |
Visual Effects | Provash Paul | Modeling |
Visual Effects | Jesse Bechard | Modeling |
Visual Effects | Chris Nix | Modeling |
Visual Effects | Pascal Raimbault | Modelling Supervisor |
Visual Effects | Margot Cayhuela | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Keval Chheda | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Cindy Deringer | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Nadim Ghaoui | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Neil Hughes | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Kelly Emma Jarvis | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sanat Kapoor | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Oscar Lacson Jr. | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Barra O'Dubhghaill | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sofia Portantino | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Paige Prokop | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Vani Rakesh | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | William V. Ross | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Braden Scheck | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Kallan Treadwell | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Megan Trezise | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Albert Whitemore | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jialing Danni Zhang | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Insa Ruderich-Burch | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sean Wicks | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lisa Barbier | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Melissa Olsen | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jay Mehta | Visual Effects Supervisor |
Crew | Jack Kingsley | Stunts |
Crew | Brittany Morris | Stunts |
Visual Effects | Dan Finnegan | VFX Artist |
Art | Michael Epstein | Graphic Designer |
Visual Effects | Marie-France Henri | Digital Compositor |
Costume & Make-Up | Lauren Hunter | Costume Assistant |
Visual Effects | Kenneth Koh | VFX Artist |
Crew | Andrew Jerrett | Transportation Coordinator |