De overheidsinstelling SETI heeft de hulp van codekraker en alienjager Julian Rome nodig. Hij moet naar Antarctica om een groep onderzoekers te helpen, die bezoek hebben van een enorm buitenaards object dat krachtige, onbekende codes uitzendt. Julian ziet de opdracht als een uitgesproken kans om zijn leven en carrière weer op de rails te krijgen en misschien zelfs zijn relatie met zijn ex-verloofde Kate, één van de onderzoekers, te lijmen. Als Julian de code beetje bij beetje ontcijfert, ontdekt hij de verborgen maar angstaanjagende betekenis.
Nee, helaas is Alien Hunter nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | J.S. Cardone | Screenplay |
Production | Carol Kottenbrook | Producer |
Directing | Ron Krauss | Director |
Writing | J.S. Cardone | Writer |
Production | Danny Lerner | Producer |
Writing | Boaz Davidson | Writer |
Production | Scott Einbinder | Producer |
Production | Mary Jo Slater | Casting |
Production | Boaz Davidson | Producer |
Art | William Ladd Skinner | Production Design |
Art | Rossitsa Bakeva | Set Decoration |
Art | Valentina Mladenova | Art Direction |
Editing | Amanda I. Kirpaul | Editor |
Camera | Emil Topuzov | Camera Operator |
Visual Effects | Simeon Asenov | Visual Effects Supervisor |
Art | Stefan Manchev | Set Designer |
Camera | Deyan Donev | Still Photographer |
Art | Rozalina Atanasova | Set Designer |
Sound | Peggy McAffee | Sound Effects Editor |
Sound | John Brasher | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Scott Coulter | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Iva Petkova | Visual Effects Supervisor |
Crew | Vladimir Kaloyanov | Sound Recordist |
Sound | Mark Ettel | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Charles Deenen | Sound Designer |
Art | Ana Kasabova | Art Department Coordinator |
Directing | Morag Cameron | Script Supervisor |
Production | Veselin Karadjov | Location Manager |
Sound | Paul Menichini | Sound Designer |
Camera | Goran Mecava | Steadicam Operator |
Lighting | Frits De Jong | Gaffer |
Camera | Darko Šuvak | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Janie Bryant | Costume Design |
Crew | Todor Lazarov | Stunts |
Crew | Ludmil Ivanov | Special Effects |
Visual Effects | Brian Wade | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Willie Botha | Special Effects Supervisor |
Crew | Lyudmil Nikolov | Special Effects |
Art | Dirk Buchmann | Property Master |
Sound | Michael Wetherwax | Dialogue Editor |
Crew | Plamen Stanchev | Scenic Artist |
Crew | Yana Stoyanova | Scenic Artist |
Lighting | Rumen Idakiev | Electrician |
Camera | Spiro Dichev | Grip |
Crew | Dimiter Petkov | Scenic Artist |
Camera | Brady Hallongren | Camera Supervisor |
Costume & Make-Up | Antonia Romeo | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Atanas Ivanov | Wardrobe Assistant |
Costume & Make-Up | Ivon Ivanova | Makeup Artist |
Art | Mark Moretti | Storyboard Artist |
Crew | George Hristov | Scenic Artist |
Crew | Nina Ruseva | Scenic Artist |
Camera | Mihail Kotev | Assistant Camera |
Art | Iva Sasheva | Storyboard Artist |
Lighting | Teodor Yordanov | Electrician |
Camera | Philip Philipov | Grip |
Costume & Make-Up | Katya Ivanova | Wardrobe Supervisor |
Art | Alexander Kotsev | Set Dressing Buyer |
Crew | Irena Nikolich | Scenic Artist |
Crew | Ivan Sarov | Scenic Artist |
Lighting | Hristo Elandjiev | Electrician |
Lighting | Hristo Idakiev | Electrician |
Lighting | Ivailo Kostov | Electrician |
Camera | Shimon Sabach | Key Grip |
Costume & Make-Up | Atanas Stoichkov | Wardrobe Assistant |
Costume & Make-Up | Rositsa Tsanovska | Hairstylist |
Art | Petko Angelov | Set Dresser |
Art | Kalin Stefanov | Set Dresser |
Crew | Ivana Nikolich | Scenic Artist |
Production | Josh Einsohn | Casting Assistant |
Production | Angelina Konstantinova | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Sofi Hvarleva | Makeup Artist |
Art | Rosen Stefanov | Set Dresser |
Editing | Charlie Variyski | Assistant Editor |
Art | Yuri Stoyanov | Set Dresser |
Camera | Nikolai Kerezov | Assistant Camera |
Lighting | Yavor Zahariev | Electrician |
Camera | Mihail Apostolov | Grip |
Art | Vladimir Petkov | Set Dresser |
Art | Keith Van Der Vent | Set Supervisor |
Crew | Arta Totsi | Scenic Artist |
Lighting | Krasi Iliev | Electrician |
Camera | Stoyan Georgiev | Grip |
Camera | Lyubomir Hristoskov | Grip |
Production | John Villacorta | Casting Assistant |
Camera | Manol Manolov | Grip |
Costume & Make-Up | Aneta Yotova | Wardrobe Assistant |
Art | Buddy MacKett | Construction Manager |
Art | Krasimir Pashkulev | Leadman |
Art | Alexander Ivanov | Set Dresser |
Art | Lyubo Samardjiev | Set Dresser |
Crew | Gergana Hristova | Scenic Artist |
Crew | Vlado Popov | Scenic Artist |
Crew | Emil Shmidt | Scenic Artist |
Art | Konstantin Vladimirov | Set Dresser |
Art | Venzislav Lilov | Set Dressing Buyer |
Lighting | Plamen Soklev | Electrician |
Camera | Hristo Aleksandrov | Focus Puller |
Camera | Dimiter Asenov | Grip |
Costume & Make-Up | Violeta Rusinova | Wardrobe Assistant |
Camera | Borislav Zlatinov | Camera Loader |
Camera | Lazar Lazarov | Focus Puller |
Camera | George K. Dimitrov | Grip |
Art | Irina Hadzhieva | Art Department Coordinator |
Lighting | Miroslav Minchev | Electrician |
Costume & Make-Up | Tsvetana Pekanova | Seamstress |
Camera | Nikolai Kostov | Best Boy Grip |
Lighting | Dimiter Tsvetkov | Electrician |
Editing | Marie Hélène Desbiens | Negative Cutter |
Directing | Franklin A. Vallette | First Assistant Director |
Camera | Iliya Yonev | Grip |
Visual Effects | Tania Vasileva | Visual Effects Compositor |
Directing | Milena Mihaylova | Script Supervisor |
Visual Effects | Milen Zhelyazkov | Digital Compositor |
Production | Kristina Mileva | Production Accountant |
Visual Effects | Maria Mavrova | 3D Animator |
Sound | Derek Marcil | ADR Mixer |
Visual Effects | Aleksandar Yochkolovski | CG Animator |
Visual Effects | Iana Stoilova | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ludmilla Gospodinova | Visual Effects Compositor |
Production | Veselin Stankov | Production Accountant |
Production | Ventsislava Yoveva | Production Accountant |
Editing | Yoon Sin Park | Negative Cutter |
Visual Effects | Simeon Asenov | Digital Compositor |
Visual Effects | Nikolay Gerjikov | Visual Effects |
Crew | Michael Georgiev | Special Effects Technician |
Visual Effects | Alex Filipov | 3D Animator |
Visual Effects | Ralica Todorova | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Jordan Markov | Digital Compositor |
Sound | Rick MacLane | Sound Engineer |
Crew | Nedyalko Nedyalkov | Compositor |
Visual Effects | Victor Radulov | Visual Effects |
Visual Effects | Martin Hilke | Visual Effects Compositor |
Sound | Sarah Brady | ADR Supervisor |
Production | Asya Ivanova | Production Accountant |
Visual Effects | Dragomir Sarachev | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Veselina Georgieva | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Milosav Hugasian | Visual Effects Coordinator |
Sound | Roberto Dominguez Alegria | Foley Mixer |
Production | Stasi Petrova | Production Coordinator |
Visual Effects | Jivko Popov | Digital Compositor |
Visual Effects | Ivan Vasev | Visual Effects Compositor |
Sound | Krasimir Shtabekov | Boom Operator |
Visual Effects | Venelin Dinkov | Visual Effects Designer |
Sound | Trevor Sperry | ADR Mixer |
Production | Bobby Ranghelov | Production Manager |
Visual Effects | Iavor Gantchev | Digital Compositor |
Visual Effects | Iasen Pisarov | Visual Effects |
Sound | Eric Hoeschen | Foley Artist |
Crew | Donald Bruce | Production Controller |
Sound | Tim Jones | Music |
Production | Laura Sotirova | Casting |
Directing | Antony Tanev | Second Assistant Director |
Crew | Todor Lazarov | Stunt Double |