De eenzame Lucy is verliefd geraakt op een reiziger die ze elke dag tegenkomt. Wanneer hij op een dag op de rails valt redt ze zijn leven. Hij raakt echter wel in een coma. De familie van de man denkt dat ze zijn verloofde is. De broer van de man is in eerste instantie sceptisch, maar wordt langzaam verliefd op Lucy.
Nee, helaas is While You Were Sleeping nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Camera | Phedon Papamichael | Director of Photography |
Camera | Wally Pfister | Camera Operator |
Production | Amanda Mackey | Casting |
Production | Cathy Sandrich Gelfond | Casting |
Production | Roger Birnbaum | Producer |
Sound | Randy Edelman | Original Music Composer |
Directing | Jon Turteltaub | Director |
Editing | Bruce Green | Editor |
Production | Steve Barron | Executive Producer |
Writing | Daniel G. Sullivan | Screenplay |
Writing | Fredric LeBow | Screenplay |
Production | Joe Roth | Producer |
Production | Jonathan Glickman | Associate Producer |
Production | Arthur M. Sarkissian | Executive Producer |
Art | Larry Dias | Set Decoration |
Editing | David Rennie | First Assistant Editor |
Art | Daniel B. Clancy | Leadman |
Sound | Ralph Ferraro | Orchestrator |
Costume & Make-Up | Betsy Cox | Costume Design |
Sound | Paul Massey | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Charles J.D. Schlissel | Unit Production Manager |
Production | Charles J.D. Schlissel | Co-Producer |
Art | Harry N. Haase | Lead Painter |
Lighting | Rafael E. Sánchez | Gaffer |
Directing | Bruce Franklin | First Assistant Director |
Art | Amelia Hochberg | Assistant Set Decoration |
Art | Garreth Stover | Production Design |
Art | Chris Cornwell | Art Direction |
Sound | Adam Sawelson | Dialogue Editor |
Sound | James Beshears | ADR Supervisor |
Sound | Chris David | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | David Orr | Color Timer |
Crew | Carl Paoli | Stunts |
Costume & Make-Up | Elaina P. Schulman | Key Hair Stylist |
Art | Suzan Wexler | Set Designer |
Art | Marcie Friedman | Art Department Coordinator |
Lighting | Alphonse Blumenthal | Best Boy Electric |
Camera | Peter Kuttner | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Deborah K. Dee | Hairstylist |
Crew | Rick LeFevour | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Kimberly Guenther Durkin | Costume Supervisor |
Sound | Blair Scheller | Boom Operator |
Sound | Blair Scheller | Utility Sound |
Directing | Alicia Accardo | Script Supervisor |
Sound | Gary Mundheim | Foley Editor |
Sound | J. Paul Huntsman | Supervising Sound Editor |
Sound | Benjamin Beardwood | Dialogue Editor |
Production | Don J. Hug | Location Manager |
Sound | Bruce Tanis | Sound Effects Editor |
Production | Katherine E. Beyda | Production Supervisor |
Sound | Dennis S. Sands | Scoring Mixer |
Art | Tyler Osman | Construction Coordinator |
Costume & Make-Up | Whitney James | Makeup Artist |
Sound | John LaSalandra | Music Editor |
Sound | Jeff Rosen | Foley Supervisor |
Lighting | Eugene F. Crededio | Gaffer |
Production | Elizabeth Lang | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Pamela S. Westmore | Makeup Supervisor |
Crew | Timothy J. Maxwell | Transportation Captain |
Production | Leslie Mikol | Production Assistant |
Costume & Make-Up | Heather Pollock | Costumer |
Lighting | John P. Friday | Electrician |
Camera | Robert Krzeminski | Grip |
Crew | Guy Clayton | Special Effects Coordinator |
Sound | Gary Lewis | Dialogue Editor |
Crew | James Hogan | Transportation Captain |
Sound | Jeffrey A. Williams | Boom Operator |
Sound | Joe Earle | Sound Effects Editor |
Sound | Dean Drabin | Foley Mixer |
Camera | Morgan Michael Lewis | Key Grip |
Production | Wileen Dragovan | Assistant Location Manager |
Art | Robert Dawson | Title Designer |
Crew | George DiLeonardi | Transportation Coordinator |
Camera | Michael P. Weinstein | Still Photographer |
Sound | Curt Frisk | Production Sound Mixer |
Lighting | Anthony J. Lullo | Electrician |
Camera | Hope A. Nielsen | Second Assistant Camera |
Production | Rick Boynton | Locale Casting Director |
Lighting | Sam Bertone | Electrician |
Sound | Jeanine Payne | First Assistant Sound Editor |
Camera | Chris Freres | Best Boy Grip |
Sound | Stephen Janisz | ADR Editor |
Art | William D'Ambra | Property Master |
Art | David J. Chamerski | Assistant Property Master |
Crew | James Fierro | Stunts |
Sound | Ann Hadsell | Foley Recordist |
Editing | Theresa Repola Mohammed | Negative Cutter |
Camera | Mark Purkart | Grip |
Camera | Fernando M. Briones | Grip |
Production | Dana Armonda | Production Secretary |
Crew | Linda Perlin | Stunts |
Crew | Frank Yario Jr. | Video Assist Operator |
Lighting | John S. Robertson | Rigging Grip |
Camera | John Hudecek | Dolly Grip |
Production | Elaine Johnson | Associate Producer |
Production | Susan Stremple | Co-Producer |
Crew | Stephan Choiniere | Stunts |
Directing | Sandra M. Middleton | Second Assistant Director |
Directing | Aiman A. Humaideh | Second Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Kaye Nottbusch | Set Costumer |
Sound | Rebecca Nicolaou | Assistant Sound Editor |
Production | Melissa K. Cooper | Production Coordinator |
Production | Rosemary Orlando | Assistant Production Coordinator |
Production | Peter Hollocker | Production Assistant |
Production | Julie Herman | Production Assistant |
Production | Gerald F. Nichols | Production Assistant |
Production | Mary Mooney | Producer's Assistant |
Crew | Mark H. Brunetz | Actor's Assistant |
Production | Robin E. Agron | Assistant Location Manager |
Production | Jack W. Haddox | Production Accountant |
Production | Patricia J. Amaral | First Assistant Accountant |
Production | Cheryl McHugh | Assistant Accountant |
Production | Patricia S. Kingery | Assistant Accountant |
Crew | Braden Wright | Unit Publicist |
Crew | Sidney Edwards | Technical Advisor |