Sam Flynn, de 27 jaar oude rebelse zoon van Kevin Flynn doet onderzoek naar de verdwijning van zijn vader, ooit bekend als ‘s werelds vooraanstaande gameontwikkelaar. Tijdens zijn zoektocht leidt een vreemd signaal, afkomstig van zijn vader, hem naar Flynns Arcade waar hij in de digitale wereld van Tron wordt getrokken.
Nee, helaas is TRON: Legacy nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Sound | Christopher Boyes | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Steven Lisberger | Producer |
Writing | Steven Lisberger | Characters |
Production | Donald Kushner | Executive Producer |
Crew | Loyd Catlett | Stunt Double |
Production | Sarah Halley Finn | Casting |
Sound | Kyrsten Mate | Sound Effects Editor |
Production | Heike Brandstatter | Local Casting |
Production | Coreen Mayrs | Local Casting |
Costume & Make-Up | Michael Wilkinson | Costume Design |
Art | Kevin Ishioka | Supervising Art Director |
Sound | Steve Boeddeker | Sound Designer |
Editing | James Haygood | Editor |
Sound | Michael Silvers | ADR Editor |
Sound | Dennie Thorpe | Foley |
Sound | Jana Vance | Foley |
Art | Sean Haworth | Art Direction |
Art | William Ladd Skinner | Art Direction |
Crew | Chad Stahelski | Stunt Coordinator |
Crew | David Leitch | Stunt Coordinator |
Art | Lin MacDonald | Set Decoration |
Sound | Teresa Eckton | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Rick Baker | Makeup Artist |
Sound | Thomas Bangalter | Original Music Composer |
Art | Mark W. Mansbridge | Supervising Art Director |
Art | Grant Van Der Slagt | Art Direction |
Production | Jeffrey Silver | Producer |
Costume & Make-Up | Karen L. Matthews | Assistant Costume Designer |
Visual Effects | Samir Hoon | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Leslie Graham | Makeup Artist |
Crew | Chris Palermo | Stunts |
Production | Sean Bailey | Producer |
Camera | Claudio Miranda | Director of Photography |
Writing | Brian Klugman | Screenplay |
Sound | Warren Hendriks | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Randal Shore | Visual Effects Producer |
Production | Steve Gaub | Co-Producer |
Production | Holly Dorff | ADR Voice Casting |
Sound | Guy-Manuel de Homem-Christo | Original Music Composer |
Crew | Brad Loree | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Rosalina Da Silva | Makeup Department Head |
Directing | Joseph Kosinski | Director |
Production | Bruce Franklin | Associate Producer |
Directing | Bruce Franklin | First Assistant Director |
Production | Justis Greene | Unit Production Manager |
Production | Justis Greene | Associate Producer |
Crew | Monique Ganderton | Stunts |
Sound | Ronald G. Roumas | Sound Recordist |
Sound | Gary Rizzo | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Randy Hamilton | Stunt Double |
Crew | Scott J. Ateah | Stunt Coordinator |
Art | Darren Gilford | Production Design |
Art | Mike Piccirillo | Art Department Coordinator |
Art | Ed Natividad | Conceptual Design |
Writing | Lee Sternthal | Screenplay |
Costume & Make-Up | Susan Germaine | Hairstylist |
Production | Justin Springer | Co-Producer |
Visual Effects | Dennis Berardi | Visual Effects Producer |
Production | Tamara Hunter | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Anji Bemben | Hair Department Head |
Art | David E. Scott | Art Direction |
Writing | Edward Kitsis | Screenplay |
Writing | Edward Kitsis | Story |
Writing | Adam Horowitz | Screenplay |
Writing | Adam Horowitz | Story |
Crew | Kylie Furneaux | Stunts |
Crew | Owen Walstrom | Stunts |
Crew | Jim Filippone | Pilot |
Crew | Janene Carleton | Stunts |
Costume & Make-Up | Carlos Rosario | Assistant Costume Designer |
Art | Ben Procter | Art Direction |
Art | Jason Corgan Brown | Art Department Manager |
Costume & Make-Up | Christine Bieselin Clark | Other |
Costume & Make-Up | Tangi Crawford | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Kim M. Holly | Key Costumer |
Visual Effects | Charlie Iturriaga | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Robin L. D'Arcy | Visual Effects Producer |
Sound | Addison Teague | Supervising Sound Editor |
Crew | Brent Connolly | Stunt Double |
Crew | Darren Poe | Digital Effects Supervisor |
Sound | Cheryl Nardi | Dialogue Editor |
Sound | Gwendolyn Yates Whittle | Supervising Sound Editor |
Camera | Stephen S. Campanelli | Additional Photography |
Costume & Make-Up | Carolyn Bentley | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Laura Baker | Key Costumer |
Lighting | Andrew W. Davidson | Gaffer |
Directing | Portia Tickell | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Lauren M. Walker | Set Costumer |
Art | Robert J. Carlyle | Construction Coordinator |
Camera | Hans Bjerno | Aerial Director of Photography |
Crew | Joel Thompson | Visual Effects Editor |
Sound | Chris Scarabosio | Sound Effects Editor |
Crew | Jon Cowley | Digital Effects Supervisor |
Sound | Ken Fischer | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Patrick Perez | Lead Animator |
Visual Effects | Chris Harvey | Visual Effects Supervisor |
Camera | Steve Koster | Aerial Director of Photography |
Sound | Josh Gold | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Jonathan Harb | Visual Effects Supervisor |
Crew | Votch Levi | CG Supervisor |
Visual Effects | Naomi Foakes | Visual Effects Coordinator |
Crew | Craig Calvert | CG Supervisor |
Costume & Make-Up | Ann McLaren | Makeup Artist |
Visual Effects | Aaron Weintraub | Visual Effects Supervisor |
Crew | Jonathan Litt | CG Supervisor |
Crew | Victor Lizarraga | CG Supervisor |
Visual Effects | Lisa Beroud | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Eric Barba | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Steve Preeg | Visual Effects Supervisor |
Sound | Adam Kopald | Sound Effects Editor |
Art | Robert W. Joseph | Art Direction |
Sound | Mac Smith | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Arin Finger | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Unjoo Lee Byars | Visual Effects Producer |
Crew | Andrew Loschin | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Alex Burdett | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Matthias Wittmann | Animation Supervisor |
Art | James H. Chow | Property Master |
Visual Effects | Erik Baker | Animation |
Directing | Elspeth Grafton | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Fabian Lacey | Costume Illustrator |
Costume & Make-Up | Koreen Heaver | Assistant Costume Designer |
Visual Effects | Eric Demeusy | 3D Animator |
Production | Heather Meehan | Unit Production Manager |
Visual Effects | Kevin McAllister | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Michael S. Pryor | Visual Effects Producer |
Crew | Jonathan Gerber | Digital Effects Supervisor |
Lighting | Keith Woods | Rigging Gaffer |
Visual Effects | Matt Glover | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Kevin McCloy | Rigging Grip |
Sound | Brian Chumney | Foley Editor |
Sound | Donald D. Brown | Boom Operator |
Visual Effects | Daniel Mizuguchi | Animation Supervisor |
Lighting | Daryl Makortoff | Rigging Grip |
Art | John Dale | Construction Coordinator |
Costume & Make-Up | Sharon Markell | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Mila Hermanovski | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Beate Petruccelli | Key Makeup Artist |
Visual Effects | Chris McLeod | Visual Effects Coordinator |
Camera | Gil Forrester | Dolly Grip |
Directing | David Klohn | Second Assistant Director |
Directing | Pete Whyte | First Assistant Director |
Lighting | Simon Hunt | Gaffer |
Camera | Kim Olsen | Key Grip |
Crew | Jackson Spidell | Stunt Double |
Lighting | Stacy Sievek | Gaffer |
Sound | Charles Paley | Music Editor |
Crew | Holly Raczynski | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Robert McKinnon | Costume Illustrator |
Crew | Sabine Varnes | Stunts |
Costume & Make-Up | Kimberly Carlson | Hairstylist |
Visual Effects | James Greig | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Dana Jurcic | Visual Effects Coordinator |
Crew | Leif Havdale | Stunt Double |
Visual Effects | Charles Self | Visual Effects Producer |
Crew | Francisco Ramirez | Visual Effects Editor |
Costume & Make-Up | Danielle Fowler | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sharon Mosley | Hairstylist |
Visual Effects | Becca Donohoe | Visual Effects Coordinator |
Art | Lynn Snedden | Art Department Coordinator |
Camera | Chris Oben | Camera Operator |
Camera | Vance Wiese | Camera Supervisor |
Camera | Jay 'Sully' Sullivan | Dolly Grip |
Camera | Bryce Shaw | Dolly Grip |
Camera | Troy James Sobotka | Key Grip |
Lighting | Thomas McGough | Rigging Gaffer |
Lighting | Curt Griebel | Rigging Grip |
Lighting | Ryan McGuire | Rigging Grip |
Camera | Robert Petrin | Ultimate Arm Operator |
Production | Leslie-Ann Reale | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Jennifer Grossman | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Steve Jung | Costume Illustrator |
Costume & Make-Up | Rob Phillips | Ager/Dyer |
Costume & Make-Up | Lindsay Borowko | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Lucas Comstock | Set Costumer |
Crew | Joel LeLièvre | CG Supervisor |
Crew | Arudra Jaykar | CG Supervisor |
Crew | Zai Ortiz | CG Supervisor |
Crew | Peter Plevritis | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Scott Meadows | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Charlie Bolwell | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Bhavana Gidwani | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Patrick Halm | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Kit Ho | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Venessa Loubert | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Rachel A. Mariscal | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Damian O'Farrill | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Gustavo A. Pablik | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Mansi Shah | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Vince Buda | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Elizabeth Asai | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Katya Krotenko | Visual Effects Coordinator |
Crew | Ryan Delk | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Bhakti Patwardhan | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Janelle Croshaw Ralla | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Eric D Legare | Visual Effects Technical Director |
Sound | Jason Bentley | Music Supervisor |
Sound | Chris Barron | Sound Recordist |
Costume & Make-Up | Stephanie Portnoy Porter | Costumer |
Writing | Bonnie MacBird | Characters |