Twee mannen ontdekken een scheur in de aarde waaruit een vreemdsoortig groen goedje komt. De mannen proeven ervan en besluiten het op de markt te brengen omdat het spul overheerlijk smaakt. Heel Amerika is al gauw in de ban van een nieuw toetje, ook wel 'The Stuff' genaamd. De nietsvermoedende smulpapen weten echter niet dat het spul ervoor zorgt dat hun hersenen afsterven en de eter in een zombie verandert.
Nee, helaas is The Stuff nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Sound | Eugene Gearty | Sound Effects Editor |
Crew | Ed French | Makeup Effects |
Production | Daniel Lupi | Production Assistant |
Crew | Rick Stratton | Makeup Effects |
Visual Effects | Ted Rae | Modeling |
Directing | Larry Cohen | Director |
Production | Larry Cohen | Executive Producer |
Writing | Larry Cohen | Writer |
Crew | Steve Neill | Makeup Effects |
Camera | Paul Glickman | Director of Photography |
Production | Barry Shils | Associate Producer |
Art | Barbara Zitwer | Location Scout |
Camera | J. Christian Ingvordsen | Key Grip |
Camera | Frederick Iannone | First Assistant Camera |
Production | Paul Kurta | Producer |
Sound | Stuart Deutsch | Boom Operator |
Production | James Dixon | Production Supervisor |
Editing | John Penney | Additional Editor |
Visual Effects | Paul Gentry | Visual Effects |
Lighting | Steven Kaman | Electrician |
Visual Effects | David Allen | Visual Effects |
Production | Meredith Zamsky | Production Assistant |
Costume & Make-Up | Timothy D'Arcy | Costume Design |
Visual Effects | Jim Danforth | Visual Effects |
Directing | Jim Danforth | Second Unit Director |
Visual Effects | Jim Danforth | Matte Painter |
Sound | Anthony Guefen | Original Music Composer |
Visual Effects | John Lambert | Visual Effects |
Costume & Make-Up | Craig Lyman | Special Effects Makeup Artist |
Sound | Val Kuklowsky | Supervising Sound Editor |
Production | Steven Felder | Production Consultant |
Crew | Jery Hewitt | Stunt Coordinator |
Editing | Armond Lebowitz | Editor |
Sound | Armond Lebowitz | Music Editor |
Art | Marleen Marta | Art Direction |
Crew | Michael Maddi | Makeup Effects |
Crew | Bret Culpepper | Special Effects |
Visual Effects | David Stipes | Visual Effects |
Art | George Stoll | Art Direction |
Production | Cecilia Kate Roque | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Heidi Shulman | Costume Supervisor |
Production | Ira Halberstadt | Production Manager |
Camera | Philippe Carr-Forster | First Assistant Camera |
Directing | Harvey Waldman | First Assistant Director |
Visual Effects | Harry Walton | Matte Painter |
Sound | Rolf Pardula | Sound Mixer |
Directing | Jenny Fitzgibbons | Second Assistant Director |
Lighting | Scott Buckler | Electrician |
Production | Drew Dillard | Production Assistant |
Visual Effects | Jim Doyle | Visual Effects |
Directing | Elana Golden | Script Supervisor |
Camera | Cindy Lagerstrom | Grip |
Camera | Robert A. Preston | Grip |
Visual Effects | Mark Sullivan | Matte Painter |
Crew | Joe Violante | Technical Advisor |
Sound | Joanna Jimenez | Assistant Sound Editor |
Lighting | Val DeSalvo | Electrician |
Costume & Make-Up | Harvey Livingston Jr. | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Harvey Livingston Jr. | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Kim Robinson | Assistant Makeup Artist |
Production | Mark Croll | Unit Production Manager |
Directing | Mark Croll | First Assistant Director |
Art | Charles Weaver | Props |
Sound | Billy Byrne | Apprentice Sound Editor |
Sound | Athan Gigakos | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Lisa Wytrval | Apprentice Sound Editor |
Sound | Arnold Finkelstein | Assistant Sound Editor |
Camera | Mike Dooley | Grip |
Camera | Nelson Elwell | Grip |
Lighting | Darryl Green | Gaffer |
Camera | Ken Howard | Still Photographer |
Camera | Gail Warren | Second Assistant Camera |
Production | Kathryn Conners | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Timothy John | Costume Designer |
Editing | Rosanne Lebowitz | Assistant Editor |
Art | Cathy Anderson | Location Scout |
Art | Bob Schnur | Location Scout |
Sound | Richard Seaman | Music Producer |
Crew | Dwight Dixon | Additional Music |
Crew | Richard Benenson | Intern |
Production | Eamonn Bowles | Production Assistant |
Art | Ian Clark | Title Designer |
Production | Jill S. Cohen | Production Assistant |
Production | Melissa Cohen | Production Assistant |
Production | Matthew Corey | Production Assistant |
Crew | Debra Fernandez | Choreographer |
Production | Peter Friedman | Production Assistant |
Crew | Jane Goldenberg | Intern |
Production | Pamela Wagener | Production Assistant |
Art | Larry Justice | Swing |