The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014)

Vuur brandt helderder in de duisternis.

  • Genre: Sciencefiction, Avontuur, Thriller
  • Release Datum: 2014-11-19
  • Beoordeling: 6.8/10 van 15,473 stemmen
  • Lengte: 2uur 3min
  • Taal: English
  • Productie: Lionsgate
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Francis Lawrence
star 6.8/10
Van 15,473 Stemmen

Plot

Tegen alle verwachtingen in heeft Katniss Everdeen de Hongerspelen twee keer overleefd. Maar ondanks dat ze de bloederige arena levend heeft verlaten, is ze nog steeds niet veilig. Haar geliefde Peeta Mellark is gevangen genomen door Het Capitool dat uit is op wraak en president Snow maakt duidelijk dat niemand veilig is.

Kan ik The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 kijken op Netflix in Nederland?


Ja! de film The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.

Kijken op Netflix

Nee, helaas is The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Trailer

  • Jennifer Lawrence

    als Katniss Everdeen
  • Josh Hutcherson

    als Peeta Mellark
  • Liam Hemsworth

    als Gale Hawthorne
  • Woody Harrelson

    als Haymitch Abernathy
  • Elizabeth Banks

    als Effie Trinket
  • Julianne Moore

    als President Alma Coin
  • Philip Seymour Hoffman

    als Plutarch Heavensbee
  • Jeffrey Wright

    als Beetee
  • Stanley Tucci

    als Caesar Flickerman
  • Donald Sutherland

    als President Coriolanus Snow
  • Willow Shields

    als Primrose Everdeen
  • Sam Claflin

    als Finnick Odair
  • Jena Malone

    als Johanna Mason
  • Mahershala Ali

    als Boggs
  • Natalie Dormer

    als Cressida
  • Wes Chatham

    als Castor
  • Elden Henson

    als Pollux
  • Patina Miller

    als Commander Paylor
  • Evan Ross

    als Messalla
  • Paula Malcomson

    als Katniss' Mother
  • Sarita Choudhury

    als Egeria
  • Stef Dawson

    als Annie Cresta
  • Robert Knepper

    als Antonius
  • Caitlin Fowler

    als D8 Another Patient
  • Jada Taylor

    als D8 Female Patient
  • Nicholas Pryor

    als D8 Male Patient
  • Donna Biscoe

    als D8 Old Woman
  • Michael Garza

    als Eddy
  • Erika Bierman

    als Snow's Granddaughter
  • Jenique Bennett

    als Rescue Hovercraft Pilot
  • Rus Blackwell

    als D13 Systems Operator #1
  • Stevie Ray Dallimore

    als D13 Systems Operator #2
  • Breann Couch

    als D13 Systems Operator #3
  • Jordan Woods-Robinson

    als Snow's Stylist #1
  • Katie Sawhill

    als Orderly
  • Jackson Mizell

    als Bunker Door Security
  • Charles Kronmuller

    als Pilot #1
  • Jennifer Cocker

    als District 13 Citizen
  • Marshall Choka

    als District 13 Citizen
  • Tyler Lee Allen

    als President Snow's Security
  • Jasmine Ahnie

    als District 8 Hospital Patient (uncredited)
  • Brayden Patterson

    als District 13 Citizen (uncredited)
  • Emma Elle Roberts

    als District 13 (uncredited)
  • Molly Evensen

    als District 13 Citizen (uncredited)
  • William Frasca

    als District 5 Rebel (uncredited)
  • Joe Crosson

    als Peacekeeper (uncredited)
  • Gregory Fears

    als Peacekeeper (uncredited)
  • Charles White Jr.

    als District 8 Hospital Helper (uncredited)
  • Angel Giuffria

    als District 8 Amputee (uncredited)
  • Ryan DeLaney

    als District 13 Citizen (uncredited)
Writing Suzanne Collins Novel
Sound David Olson Music Editor
Writing Danny Strong Screenplay
Directing Francis Lawrence Director
Production Jon Kilik Producer
Art Loïc Chavanon Art Department Coordinator
Crew Votch Levi CG Supervisor
Crew Jorge Razon CG Supervisor
Crew Liana Jackson Visual Effects Editor
Visual Effects Richard Thwaites Visual Effects Producer
Visual Effects Patric Roos Visual Effects Supervisor
Crew R.A. Rondell Stunt Coordinator
Camera David Luckenbach Camera Operator
Costume & Make-Up Scott R. Hankins Set Costumer
Costume & Make-Up Vincent Gideon Hairstylist
Art Dierk Grahlow Construction Coordinator
Sound Jeremy Peirson Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Walter Garcia Visual Effects Producer
Camera Josh Medak Camera Operator
Lighting Helmut Prein Gaffer
Camera Hans Bjerno Helicopter Camera
Costume & Make-Up Nikoletta Skarlatos Makeup Department Head
Art Chris Snyder Construction Coordinator
Art T.J. Rottenberg Greensman
Sound Lee Gilmore Sound Effects Editor
Crew Steve Cremin Special Effects Coordinator
Visual Effects Thomas Nittmann Visual Effects Producer
Visual Effects Adrian De Wet Visual Effects Supervisor
Crew Ralf Häger Stunt Coordinator
Lighting Jean-François Drigeard Gaffer
Production Debra Zane Casting
Costume & Make-Up Camille Friend Hairstylist
Costume & Make-Up Joy Zapata Hairstylist
Art Alice Leconte Assistant Art Director
Art Bradley Rubin Assistant Art Director
Art Easton Michael Smith Set Designer
Sound Jeremy Peirson Sound Designer
Visual Effects Edson Williams Visual Effects Supervisor
Art Andrew Max Cahn Art Direction
Costume & Make-Up Ve Neill Makeup Department Head
Art Stephanie Rass Set Designer
Art Nane Cornelius Set Decoration Buyer
Crew Christopher Downs CG Supervisor
Visual Effects Seda Yilmaz VFX Production Coordinator
Art Jonathan Burdeshaw Sculptor
Art E. Aaron Linker Set Designer
Art Jane Wuu Set Designer
Crew Mahmoud Rahnama CG Supervisor
Costume & Make-Up Meike Schlegel Costume Supervisor
Writing Peter Craig Screenplay
Production Nina Jacobson Producer
Art Larry Dias Set Decoration
Art Justin O'Neal Miller Assistant Art Director
Art Yann Denoual Sculptor
Art George Lee Set Designer
Sound Thomas Jones ADR & Dubbing
Visual Effects Jay Grunfeld Visual Effects Supervisor
Visual Effects Darren Poe Visual Effects Supervisor
Camera David B. Nowell Helicopter Camera
Camera Murray Close Still Photographer
Costume & Make-Up Conor McCullagh Makeup Artist
Art Al Hobbs Set Designer
Art James E. Tocci Set Designer
Visual Effects Catherine Mullan Animation Supervisor
Visual Effects Matthew Silverman Visual Effects Producer
Camera Jo Willems Director of Photography
Visual Effects Melinka Thompson-Godoy Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Valentina Aulisi Set Costumer
Costume & Make-Up Melanie Mascioli Set Costumer
Crew Till Sennhenn Property Master
Art Ernie Avila Set Designer
Visual Effects Mihaela Orzea VFX Supervisor
Camera Bob Gorelick Camera Operator
Costume & Make-Up Mark Peterson Costume Supervisor
Crew Denny Caira Transportation Coordinator
Costume & Make-Up Jeri Baker Hairstylist
Costume & Make-Up Ann-Maree Hurley Makeup Artist
Art Sean Ryan Jennings Assistant Art Director
Art Robert Fechtman Set Designer
Crew Tom Reagan Visual Effects Editor
Visual Effects Charles Gibson Visual Effects Supervisor
Visual Effects Björn Mayer Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Colette Slattery Hairstylist
Art Christine Mahuna Sculptor
Camera Sönke Hansen Camera Operator
Lighting Christopher Prampin Gaffer
Costume & Make-Up Tiffany Busche Set Costumer
Art Wylie Griffin Art Department Coordinator
Art Jim Hewitt Set Designer
Visual Effects Sumriti Bhogal Visual Effects Producer
Camera David J. Thompson Steadicam Operator
Editing Alan Edward Bell Editor
Editing Mark Yoshikawa Editor
Art Lauren E. Polizzi Art Direction
Art Steve Summersgill Art Direction
Art Roxy Konrad Art Department Coordinator
Art Robert Makolies Sculptor
Crew Gunther Schatz CG Supervisor
Crew Andrew Edmondson Visual Effects Editor
Crew Dhuha Isa Visual Effects Editor
Art Philip Messina Production Design
Crew Sam Lane Visual Effects Editor
Visual Effects Jonathan Harb Visual Effects Supervisor
Visual Effects David Seager Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Shayne Allen Duhon Set Costumer
Costume & Make-Up Valeska Schitthelm Hairstylist
Crew Frank Pitussi Property Master
Visual Effects Jennifer Fairweather Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Kendra L. Patterson Set Costumer
Production Mac Gordon Location Manager
Production Ken Lavet Location Manager
Crew Rick Lipton Dialect Coach
Crew Maxime Couteret Transportation Coordinator
Crew William Conacher Dialect Coach
Directing Ana Maria Quintana Script Supervisor
Crew Florian Haeger Transportation Coordinator
Crew Philip Seymour Hoffman Thanks
Production Anna L. Coats Location Manager
Crew Charles Heidet Picture Car Coordinator
Production Arnaud Kaiser Location Manager
Production Klaus Große Darrelmann Location Manager
Crew Will Casey Unit Publicist
Art David Scheunemann Supervising Art Director
Sound Dawn Fintor Foley
Art Dan Webster Supervising Art Director
Production Suzanne Collins Executive Producer
Sound James Newton Howard Original Music Composer
Crew Serge Crozon-Cazin Stunts
Crew Daniel Hargrave Utility Stunts
Camera Don Burgess Camera Operator
Production Allison Shearmur Executive Producer
Production Donna Sloan Executive In Charge Of Production
Production Jan Foster Unit Production Manager
Production Jan Foster Executive Producer
Directing Charles Gibson Second Unit Director
Directing Christopher Surgent First Assistant Director
Crew Philip Seymour Hoffman In Memory Of
Writing Suzanne Collins Adaptation
Production Bryan Unkeless Co-Producer
Directing Douglas Plasse Second Assistant Director
Production Joseph Drake Executive Producer
Sound Ralph Osborn Dialogue Editor
Camera Josh Bleibtreu Second Unit Director of Photography
Sound Thomas Jones Dialogue Editor
Art Andrew Petrotta Property Master
Crew Jackson Spidell Stunt Double
Costume & Make-Up Kurt Swanson Costume Design
Costume & Make-Up Bart Mueller Costume Design
Costume & Make-Up Corinna Woodcock Makeup Artist
Crew Christopher C. Padilla Stunts
Crew Amy Lynn Tuttle Stunts
Crew Ashley Rae Trisler Stunts
Crew Hélène Tran Stunts
Crew Laurie Singer Stunts
Crew Maya Santandrea Stunts
Crew Theresa Pink Stunts
Crew Julie Pinault Stunts
Crew Jane Oshita Stunts
Crew Becky Ohmes Stunts
Crew Haley Nott Stunts
Crew Renae Moneymaker Stunt Double
Crew Jessica Merideth Stunts
Crew Maggie Macdonald Stunts
Crew Aby Martin Stunts
Crew Marion Levavasseur Stunts
Crew Karin Justman Stunts
Crew Damita Jane Howard Stunts
Crew Crystal Hooks Stunts
Crew Jenn A. Harris Stunts
Crew Monique Ganderton Stunts
Crew Elizabeth Davidovich Stunts
Crew Marcelle Coletti Stunts
Crew Jennifer Cobb Stunts
Crew Sarah Reagin Stunts
Crew Shellita Boxie Stunts
Crew Sybille Blouin Stunts
Crew JoAnn Bernat Stunts
Crew Danya Bateman Stunts
Crew Raven-Danielle Baker Stunts
Crew Jennifer Badger Stunts
Crew Phong Giang Stunts
Crew Benjamin Huber CG Supervisor
Crew Christopher Kelly Stand In
Crew Riley Flanagan Set Production Assistant
Sound Lorde Songs
Crew Allan Padelford Stunts

keyboard_arrow_up