Terwijl SG-1 de executie van Ba'al, de laatste systemlord van de Goa'ulds bijwoont, verdwijnen Teal'c en Vala op een onverklaarbaar reden. Carter, Daniel en Mitchell reizen terug naar een wereld waar geschiedenis is veranderd en het Stargate project van de tijdlijn is gewist.
Nee, helaas is Stargate SG-1: Continuum nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Sound | Joel Goldsmith | Original Music Composer |
Crew | James Bamford | Stunt Coordinator |
Production | Sean Cossey | Casting |
Production | Paul Weber | Casting |
Production | Brad Wright | Producer |
Writing | Brad Wright | Writer |
Production | Robert C. Cooper | Producer |
Production | John G. Lenic | Producer |
Production | N. John Smith | Executive Producer |
Production | Allison Volk | Producer |
Art | James Robbins | Production Design |
Sound | Dario DiSanto | Foley Editor |
Sound | Iain Pattison | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Paul A. Sharpe | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Brad Rines | Editor |
Art | Chris Beach | Art Direction |
Art | Thom Wells | Supervising Art Director |
Art | Mark Davidson | Set Decoration |
Art | Robert Davidson | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Christina McQuarrie | Costume Design |
Production | George Horie | Production Manager |
Production | Stuart Aikins | Casting |
Editing | Greg Krantz | Online Editor |
Directing | Martin Wood | Director |
Directing | Alex Levine | Script Coordinator |
Visual Effects | Michelle Comens | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Jan Newman | Key Makeup Artist |
Directing | Terry J. Murray | Script Supervisor |
Camera | Steven A. Adelson | Camera Operator |
Camera | Steven A. Adelson | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Nicola Ryall | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Nicola Ryall | Costume Set Supervisor |
Sound | Kirby Jinnah | Dialogue Editor |
Art | David Clarke | Assistant Art Director |
Art | Sheila Millar | Assistant Art Director |
Crew | Scott Clatney | Scenic Artist |
Costume & Make-Up | Brad Proctor | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sarah Pickersgill | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jamie Salmon | Special Effects Makeup Artist |
Sound | Shane Shemko | Foley Artist |
Camera | Peter F. Woeste | Director of Photography |
Camera | Eike Schroter | Still Photographer |
Sound | James Wallace | Sound Designer |
Sound | Graeme Hughes | Sound Re-Recording Mixer |
Art | John B. Keys | Lead Painter |
Sound | Devan Kraushar | Sound Designer |
Camera | Andrew D. Wilson | Camera Operator |
Crew | Brigitte Prochaska | Unit Publicist |
Crew | Stephen Coutu | Scenic Artist |
Lighting | Sean Davis | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | Charmaine Clark | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Kyla Rose Tremblay | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Rachel Griffin | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Todd Masters | Prosthetic Designer |
Crew | Peter Christian Combe | Scenic Artist |
Costume & Make-Up | Roma Wnuk | Seamstress |
Lighting | Cory Hodson | Chief Lighting Technician |
Sound | Anke Bakker | Sound Supervisor |
Visual Effects | Brett Keyes | Visual Effects |
Sound | William Skinner | Production Sound Mixer |
Production | Sandra Couldwell | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Lana S. Krause | Costume Coordinator |
Sound | Vince Gutierrez | ADR Supervisor |
Sound | Jim Lacamel | Boom Operator |
Art | Douglas Jang | Construction Foreman |
Art | Philip Lunt | Greensman |
Editing | Doug Oke | Assistant Editor |
Crew | Scott Stofer | Special Effects Coordinator |
Lighting | Ken Young | Key Rigging Grip |
Editing | Achim Kapitza | Colorist |
Production | Elisa Bayley | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Gloria Chan | Seamstress |
Camera | Paul Sheridan | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Jody Leanne Petford | Costumer |
Camera | Dean Friss | First Assistant Camera |
Art | Jennifer Kidd | Art Department Assistant |
Art | Andras Bagoly | Assistant Property Master |
Art | Troy Eirich | Assistant Property Master |
Art | Michael Molson | Assistant Set Decoration |
Art | G. Scott Stewart | Construction Buyer |
Art | Scott Wellenbrink | Construction Coordinator |
Art | Ward Galvin | Construction Foreman |
Art | Joel Turner | Head Greensman |
Art | Darcy Yurchuk | Lead Painter |
Art | Kenny Gibbs | Property Master |
Crew | Jerry McLaughlin | Scenic Artist |
Crew | Yvonne Peddemors | Scenic Artist |
Crew | Jo Riley | Scenic Artist |
Crew | Mathew Pooley | Scenic Artist |
Costume & Make-Up | Christine Hackman | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jackie K. Seo | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Richard Kohlen | Hairstylist |
Camera | Mike Mossman | Best Boy Grip |
Camera | Matteo Di Iorio | Camera Trainee |
Camera | Anthony Creery | Dolly Grip |
Camera | Terry McEwen | First Assistant Camera |
Crew | Brian Lymer | Generator Operator |
Camera | Scott Gray | Grip |
Camera | Mark Leiterman | Grip |
Camera | Dave Ferreira | Key Grip |
Lighting | Christian Rayner | Rigging Gaffer |
Camera | Artino Ahmadi | Second Assistant Camera |
Camera | Thomas Yardley | Second Assistant Camera |
Production | Jennifer Lurey | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Elizabeth Raap | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Nora Bautista | Seamstress |
Costume & Make-Up | Barbara Gasior | Seamstress |
Costume & Make-Up | Debbie Winston | Seamstress |
Editing | Adrian Green | Colorist |
Production | Lorne Davidson | Location Manager |
Crew | Lem Le Mercier | Armorer |
Crew | Viv Jim | Compositor |
Crew | Kodie Mackenzie | Compositor |
Crew | Craig Van Den Biggelaar | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Michael Lowes | Visual Effects |
Visual Effects | Jose Perez | Visual Effects |
Visual Effects | James Raiz | Visual Effects |
Visual Effects | Shareef Shanawany | Visual Effects |
Visual Effects | James Kawano | Visual Effects |
Visual Effects | Stephen Bahr | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Janice Groom | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Wray J. Douglas | Special Effects Supervisor |
Sound | Janice Thompson | Assistant Dialogue Editor |
Sound | Laurie Melhus | Audio Post Coordinator |
Sound | Elaine Stef | Foley Artist |
Sound | Cameron Foodikoff | Sound Assistant |