Wanneer een groep militairen op de vlucht is voor de gevreesde 'arachnids' besluiten ze te schuilen in een verlaten fort. Helaas hebben ze niet door dat er een veel groter gevaar op de loer ligt dat hun eenheid infiltreert.
Nee, helaas is Starship Troopers 2: Hero of the Federation nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Camera | Christian Sebaldt | Director of Photography |
Sound | Steve Boeddeker | Sound Designer |
Writing | Edward Neumeier | Writer |
Production | Edward Neumeier | Co-Producer |
Production | Jon Davison | Producer |
Directing | Phil Tippett | Director |
Production | Phil Tippett | Co-Producer |
Sound | Shannon Mills | Sound Effects Editor |
Art | Franco-Giacomo Carbone | Production Design |
Costume & Make-Up | Jennifer L. Parsons | Costume Design |
Sound | William T. Stromberg | Original Music Composer |
Editing | Louise Rubacky | Editor |
Production | Glenn S. Gainor | Executive Producer |
Production | Glenn S. Gainor | Unit Production Manager |
Sound | John W. Morgan | Original Music Composer |
Production | Mykel Denis | Production Coordinator |
Camera | George Hesse | First Assistant "B" Camera |
Crew | Michael Lantieri | Special Effects |
Visual Effects | Michael Lantieri | Special Effects Supervisor |
Crew | Johnny Nguyen | Stunts |
Sound | Gary Rizzo | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Michelle Spears | Property Master |
Crew | Bobby C. King | Stunt Coordinator |
Production | Chris Baugh | Location Manager |
Crew | Scott Waugh | Stunts |
Sound | Stephen Hunter Flick | Sound Effects Designer |
Art | Michelle Ashley | Set Decoration |
Crew | Talia Botone | Stunts |
Crew | Oliver Keller | Stunts |
Crew | Steve Boyles | Stunts |
Art | Alberto Gonzalez-Reyna | Assistant Art Director |
Crew | Monica Staggs | Stunt Double |
Production | Penny Ellers | Casting |
Art | John Zachary | Art Direction |
Art | Timothy Stepeck | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Kathleen Brodbeck | Costume Supervisor |
Sound | Frank E. Eulner | Sound Designer |
Art | Richard Reynolds | Set Designer |
Directing | Mark Anthony Little | First Assistant Director |
Sound | Marshall Winn | Dialogue Editor |
Crew | April Littlejohn | Stunts |
Directing | Faith Conroy | Script Supervisor |
Sound | Daniel Sperry | Dolby Consultant |
Lighting | Conner Vandeer | Electrician |
Sound | Christine H. Luethje | Music Editor |
Crew | Jennifer Hutcheon | Visual Effects Editor |
Sound | Sue Fox | ADR Editor |
Costume & Make-Up | Deborah Rutherford | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Don Rutherford | Makeup Artist |
Camera | Ken Glassing | Camera Operator |
Visual Effects | Eric Leven | Visual Effects Supervisor |
Editing | Kevin Rose-Williams | Assistant Editor |
Sound | John Pospisil | Sound Effects |
Lighting | Howard R. Campbell | Lighting Technician |
Sound | Ben Conrad | Foley Mixer |
Art | Damon Bard | Sculptor |
Sound | Lisa Chino | Assistant Sound Editor |
Crew | Eliza Coleman | Stunts |
Crew | Lane Leavitt | Stunts |
Crew | Mike Massa | Stunts |
Camera | Paul Janossy | First Assistant Camera |
Crew | Francis J. Roix | Carpenter |
Sound | Bruce Lacey | ADR Editor |
Sound | Frank Rinella | Foley Mixer |
Lighting | Scott Moody | Best Boy Electric |
Crew | Lisa Hoyle | Stunt Double |
Sound | Michael Axinn | Foley Editor |
Art | Ashley Sibille | Art Department Coordinator |
Sound | Ed White | Sound Mixer |
Lighting | Kelly Clear | Electrician |
Costume & Make-Up | Steven R. Soussanna | Hairstylist |
Crew | Troy Gilbert | Stunts |
Crew | Peter Konig | Supervising Animator |
Lighting | Marc Meisenheimer | Gaffer |
Directing | Sean Hobin | Second Assistant Director |
Sound | Kevin Maloney | Boom Operator |
Art | David Napoli | Leadman |
Costume & Make-Up | Randy Sayer | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Martie Schribner | Makeup Artist |
Art | Wayne Lindholm | Construction Coordinator |
Camera | John Hankammer | Camera Operator |
Camera | Paul Sammon | Still Photographer |
Crew | Michael Gaines | Stunts |
Directing | Jules Kovisars | Second Second Assistant Director |
Camera | Joel Jaspan | Dolly Grip |
Lighting | Billy Gunn | Electrician |
Crew | Ron Holthuysen | Prop Maker |
Sound | David Weisberg | ADR Recordist |
Directing | Barbara Lontkowski | Second Second Assistant Director |
Editing | Rob Bonz | Assistant Editor |
Lighting | Casey Ellison | Electrician |
Art | Dupree Dial | Set Dresser |
Art | Kristie Moore | Painter |
Art | Megan Oliver | Painter |
Art | Ronald Russom | Set Dresser |
Crew | Bart Trickel | Prop Maker |
Sound | Anna Geyer | Foley Recordist |
Crew | Sita Acevedo | Stunts |
Camera | Matt Frederick | Assistant Camera |
Lighting | Steve Galvin | Rigging Gaffer |
Lighting | Mitch Gulbin | Rigging Grip |
Lighting | Chris Hathaway | Electrician |
Camera | Mick Spitalnick | Best Boy Grip |
Production | Jan Powell | Casting Associate |
Sound | Anna Bonn | Orchestrator |
Crew | David Kessler | Set Medic |
Crew | Patrice King | Set Medic |
Production | Sophia N. von Bülow | Production Accountant |
Crew | Heather Elizabeth | Stunts |