Loomis hangt op een avond verhangen aan het plafond, het vreemde is dat hij in het spel Stay Alive op precies dezelfde manier is gestorven. De vrienden van Loomis weten het spel Stay Alive te bemachtigen maar wanneer er precies hetzelfde gebeurt met een van de vrienden van Loomis komen zij erachter dat het spel is gemaakt voor een reden. Zo komen zij in aanraking met het legendarische verhaal over de vreemde vrouw 'The Blood Countess' en komen zij allemaal aan de beurt om te sterven.
Nee, helaas is Stay Alive nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Art | Bruton Jones | Production Design |
Production | Roger Birnbaum | Executive Producer |
Production | Gary Barber | Executive Producer |
Production | McG | Producer |
Production | Jonathan Glickman | Executive Producer |
Sound | John Frizzell | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Caroline Eselin Shaefer | Costume Design |
Production | James D. Stern | Producer |
Production | Jeffrey Chernov | Executive In Charge Of Production |
Production | Becki Cross Trujillo | Executive Producer |
Production | Becki Cross Trujillo | Unit Production Manager |
Production | Erin Stam | Co-Producer |
Editing | Harvey Rosenstock | Editor |
Directing | William Brent Bell | Director |
Writing | William Brent Bell | Writer |
Production | Matthew Peterman | Producer |
Writing | Matthew Peterman | Writer |
Production | Adolfo Martínez Pérez | Associate Producer |
Production | Anna Mastro | Associate Producer |
Production | David Manpearl | Co-Producer |
Camera | Alejandro Martínez | Director of Photography |
Production | Peter Schlessel | Producer |
Production | Mark Bennett | Casting |
Art | Kristin Bicksler | Set Decoration |
Production | Tommy Staub | Casting |
Art | Alan Hook | Art Direction |
Production | Douglas Hansen | Executive Producer |
Production | Adam Del Deo | Executive Producer |
Art | Kip Bartlett | Assistant Property Master |
Art | Richard Waldrop | Property Master |
Sound | Patrick Cyccone Jr. | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Monique Champagne | Set Decoration Buyer |
Costume & Make-Up | Ann Walters | Costume Supervisor |
Crew | Steven Ritzi | Stunt Coordinator |
Directing | Melinda Taksen | Script Supervisor |
Sound | Daniel J. Leahy | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Chuck Stringer | Construction Coordinator |
Visual Effects | Mark Dornfeld | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Donna Spahn | Key Hair Stylist |
Lighting | Scott Zuchowski | Best Boy Electric |
Lighting | Joseph Paolucci Jr. | Electrician |
Camera | Jeff Taylor | Camera Production Assistant |
Sound | Kelly Cabral | Supervising Sound Editor |
Sound | Thomas O'Neil Younkman | Sound Designer |
Camera | Jeff Moore | Steadicam Operator |
Lighting | Kevin Gazdik | Electrician |
Art | Elizabeth Mire | Art Department Assistant |
Crew | Dale Frye | Stunt Double |
Lighting | Michael D. Kennedy | Electrician |
Costume & Make-Up | Jean Webber | Hairstylist |
Art | Federico D'Alessandro | Storyboard Artist |
Crew | Karin Justman | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Michele Paris | Makeup Department Head |
Crew | Josh Mueller | Stunt Double |
Directing | Eric Fox Hays | First Assistant Director |
Production | Blanche Aurore Duault | Publicist |
Production | Ray Felipe | Script Researcher |
Camera | Dan Turek | First Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Theresa A. Fleming | Assistant Hairstylist |
Camera | Ian Lynch | Camera Operator |
Crew | Karine Mauffrey | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Adelita Solorzano | Assistant Makeup Artist |
Art | Danny Nick | Set Dresser |
Camera | Mac Alsfeld | Camera Intern |
Lighting | Joe Iverson | Electrician |
Camera | Brandon Dauzat | Second Assistant Camera |
Camera | Ryan Eustis | Second Assistant "A" Camera |
Camera | David C. Edwards | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Rebecca Brenneman | Still Photographer |
Crew | Dan Furst | Video Assist Operator |
Crew | Kiana Politis | Stunt Double |
Directing | Steve Battaglia | Second Assistant Director |
Crew | Kenneth Shelton | Stunt Driver |
Visual Effects | Kent Seki | Visual Effects Supervisor |