De familie Walsh trekt in het huis aan Elm Street en het duurt niet lang voor hun zoon Jesse nachtmerries krijgt over de overleden kindermoordenaar Freddy Krueger. Dit keer probeert Freddy om het lichaam van Jesse over te nemen, om zo ellende te kunnen veroorzaken in de echte wereld.
Nee, helaas is A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Jack Sholder | Director |
Camera | Jacques Haitkin | Director of Photography |
Sound | Christopher Young | Original Music Composer |
Production | Stephen Diener | Executive Producer |
Writing | Wes Craven | Characters |
Production | Stanley Dudelson | Executive Producer |
Production | Robert Shaye | Producer |
Editing | Bob Brady | Editor |
Crew | Ray Lykins | Stunts |
Crew | Ron Nary | Special Effects |
Crew | Marneen Fields | Stunts |
Crew | Scott Alan Cook | Stunts |
Crew | Christopher Doyle | Stunts |
Production | Sara Risher | Line Producer |
Art | Gregg Fonseca | Production Design |
Production | Sara Risher | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Gail Viola | Costume Design |
Crew | Kevin Yagher | Special Effects |
Crew | Dan Bradley | Stunt Coordinator |
Crew | Denney Pierce | Stunts |
Production | Michael S. Murphey | Line Producer |
Crew | C.J. McBeath | Stunts |
Art | Maggie Martin | Art Direction |
Crew | Ray Shaffer | Stunts |
Crew | Lane Leavitt | Stunts |
Crew | Paul Boyington | Special Effects |
Writing | David Chaskin | Writer |
Editing | Arline Garson | Supervising Editor |
Camera | Christopher Tufty | Second Unit Director of Photography |
Production | Rachel Talalay | Production Manager |
Production | Amy Rabins | Production Supervisor |
Directing | Matia Karrell | First Assistant Director |
Directing | Whitney R. Hunter | Second Assistant Director |
Directing | Adrienne Hamalian-Mangine | Script Supervisor |
Production | Cathy Mickel Gibson | Accountant |
Production | Hana Cannon | Production Coordinator |
Art | Pamela B. Warner | Set Decoration |
Art | Donald Elmblad | Leadman |
Art | Ian Cramer | Set Dresser |
Camera | Anne S. Coffey | First Assistant Camera |
Camera | Peter Mercurio | Second Assistant Camera |
Camera | Nelson Elwell | Best Boy Grip |
Sound | Ed White | Sound Mixer |
Art | Barbara Benz | Property Master |
Costume & Make-Up | Daniel Marc | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Robin L. Neal | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Wendy Hogan | Assistant Makeup Artist |
Directing | Joel Soisson | Second Unit Director |
Crew | Larry Alexander | Transportation Coordinator |
Camera | Roger Jans | Still Photographer |
Production | Mary Santiago | Extras Casting |
Production | Claudia Santiago | Extras Casting |
Editing | Karen I. Stern | Assistant Editor |
Editing | Neil Eric Wenger | Assistant Editor |
Sound | Jess Soraci | Sound Editor |
Sound | Abe Nejad | Sound Editor |
Sound | Jack Cooley | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Annette Benson | Casting |
Crew | Frank Lloyd | Stunts |