The Texas Chainsaw Massacre

The Texas Chainsaw Massacre (2003)


  • Genre: Horror
  • Release Datum: 2003-05-21
  • Beoordeling: 6.227/10 van 2192 stemmen
  • Lengte: 1uur 38min
  • Taal: English
  • Productie: New Line Cinema
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Marcus Nispel
star 6.227/10
Van 2,192 Stemmen

Plot

Een groepje jongeren zijn op weg naar een concert, als ze onderweg een zwaar getraumatiseerd meisje oppikken die even later zelfmoord pleegt. Ze besluiten een telefoon te zoeken en belanden bij het huis van de familie Hewitt en de kannibalistische moordenaar Leatherface, die met z'n kettingzaag vervolgens achter de jongeren aangaat.

Kan ik The Texas Chainsaw Massacre kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is The Texas Chainsaw Massacre nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer The Texas Chainsaw Massacre beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

The Texas Chainsaw Massacre Trailer

  • Jessica Biel

    als Erin Hardesty
  • Jonathan Tucker

    als Morgan
  • Andrew Bryniarski

    als Thomas Hewitt / Leatherface
  • Erica Leerhsen

    als Pepper
  • Eric Balfour

    als Kemper
  • Mike Vogel

    als Andy
  • R. Lee Ermey

    als Sheriff Hoyt
  • David Dorfman

    als Jedidiah
  • Lauren German

    als The Hitchhiker
  • Heather Kafka

    als Henrietta
  • Terrence Evans

    als Monty Hewitt
  • Marietta Marich

    als Luda Mae Hewitt
  • John Larroquette

    als Narrator (voice)
  • Kathy Lamkin

    als Tea Lady in Trailer
  • Brad Leland

    als Big Rig Bob
  • Mamie Meek

    als Clerk
  • Harry Jay Knowles

    als Victim On a Silver Platter (uncredited)
Production Pat Sandston Associate Producer
Production Michael Bay Producer
Editing Glen Scantlebury Editor
Sound Scott Martin Gershin Sound Designer
Camera Daniel Pearl Director of Photography
Production Mike Fleiss Producer
Production Tobe Hooper Co-Producer
Writing Tobe Hooper Original Film Writer
Production Ted Field Executive Producer
Sound Frederick Howard Sound Editor
Directing Kenny Bates Second Unit Director
Directing Marcus Nispel Director
Sound Steve Jablonsky Original Music Composer
Art Christopher Stull Set Dresser
Art Amy Bell Assistant Property Master
Art Greg Blair Production Design
Writing Scott Kosar Screenplay
Production Andrew Form Executive Producer
Production Bradley Fuller Executive Producer
Production Kim Henkel Co-Producer
Writing Kim Henkel Original Film Writer
Production Jeffrey Allard Executive Producer
Production Matthew Cohan Associate Producer
Production Lisa Fields Local Casting
Sound Trevor Jolly Sound Supervisor
Visual Effects Jeff Werner Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Kathy Kiatta Costume Supervisor
Crew Diana R. Lupo Stunts
Sound Branden Spencer First Assistant Sound Editor
Art Randy Huke Set Decoration
Art David Hack Set Dresser
Camera Jeffery J. Tufano Camera Operator
Camera Peter Simonite Additional Photography
Production Julia Kim Casting Associate
Production Rana Morrison Location Assistant
Sound Jennifer Nash Music Editor
Costume & Make-Up Bobbie Mannix Costume Design
Art Scott Gallagher Art Direction
Art King Orba Property Master
Visual Effects Nathan McGuinness Visual Effects Supervisor
Production Meagan Lewis Casting Assistant
Sound Christopher Sposa Utility Sound
Art Mark Millicent Storyboard Artist
Lighting Andy Ryan Chief Lighting Technician
Sound Edward M. Steidele Foley Artist
Camera Van Redin Still Photographer
Sound Mark Allen Sound Effects Editor
Sound Brad Sherman Sound Re-Recording Mixer
Editing Nathan R. Fitzgerald Associate Editor
Directing Pam Fuller Script Supervisor
Costume & Make-Up Grady Holder Makeup Artist
Art Joe McCusker Construction Coordinator
Crew Kosta Saric Visual Effects Editor
Crew Sara Mineo Post Production Assistant
Art Debbie Cortez Haber Art Department Coordinator
Costume & Make-Up Kelly Nelson Key Hair Stylist
Crew Jill Brown Stunt Double
Production Joe Dishner Unit Production Manager
Production Joe Dishner Co-Producer
Crew Russell E. Scott Picture Car Coordinator
Costume & Make-Up Troy Breeding Key Makeup Artist
Crew Anthony Cecere Stunt Coordinator
Lighting Paul Postal Electrician
Sound John Bires Sound Engineer
Camera Theda Cunningham First Assistant Camera
Editing Dennis McNeill Color Timer
Crew Tami Goldman Post Production Supervisor
Production Crisoforo Aguilar Key Set Production Assistant
Art Shane Patrick Leadman
Costume & Make-Up Anna Abbey Key Costumer
Crew Steve Allen Carpenter
Crew John Arszyla Set Medic
Crew Greg Faucett Transportation Coordinator
Directing Phil Hardage Second Assistant Director
Lighting Edison Jackson Best Boy Electric
Sound Chris Trent Foley Mixer
Art Logan Cooper Location Scout
Art Kara Sutherlin Standby Painter
Camera James Marks Camera Technician
Crew Jay Flood Additional Music
Crew Scott Stoddard Makeup Effects
Crew Corissa Smith Scenic Artist
Crew John M. Pisani Unit Publicist
Directing Randy Fletcher First Assistant Director
Editing John McCunn Digital Intermediate Producer
Lighting Buzzy Burwell Lighting Technician
Production Kelly Kernan Location Manager
Production Shanti Delsarte Production Coordinator
Sound Chris Frazee Boom Operator
Sound Stacy Brownrigg Production Sound Mixer
Visual Effects Brandon K. McLaughlin Special Effects Supervisor
Costume & Make-Up Matthew Jerome Costumer
Production Jeff Valeri Assistant Production Coordinator
Art Simon Cassels Title Designer
Camera Greg Lomas Dolly Grip
Camera Donis Rhoden Best Boy Grip
Directing Kathie Tull Second Second Assistant Director
Camera Donald R. Howe Jr. Second Assistant Camera
Crew Christopher A. Suarez Special Effects Technician
Camera Jason Casillas Assistant Camera
Crew Gary D. Bierend Special Effects Assistant
Art Annilee Ballentine Set Dressing Buyer
Sound Gregg Silk Assistant Sound Engineer
Editing John Scheer Digital Intermediate Editor
Production Joey Hudgins Assistant Location Manager
Production Jeremy Roberts Payroll Accountant
Production Monique Champagne Production Assistant
Art Jeremy Reeves Set Dresser
Art Robert R. Wonson Set Dresser

keyboard_arrow_up