Drie jongens, twee Amerikanen en een IJslander, trekken door Europa. Tijdens hun reis wordt hen verteld over de hemel op aarde voor de Amerikaanse backpackers: Een "Hostel" in Slowakije waar het krioelt van de gewillige Oost-Europese dames. Wanneer ze op de plaats van hun bestemming aangekomen zijn, maken de jongens binnen de kortste keren kennis met aantrekkelijke dames uit Slowakije. Dus het feest kan losbarsten. Langzaam maar zeker komen de jongens erachter dat er méér aan de hand is dan zij denken.
Nee, helaas is Hostel nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Quentin Tarantino | Executive Producer |
Crew | Quentin Tarantino | Presenter |
Production | Chris Briggs | Producer |
Production | Mike Fleiss | Producer |
Editing | George Folsey Jr. | Editor |
Sound | Vincent Guisetti | Foley Artist |
Sound | Scott G.G. Haller | Supervising Dialogue Editor |
Visual Effects | Robert Kurtzman | Visual Effects Coordinator |
Production | Scott Spiegel | Executive Producer |
Art | Franco-Giacomo Carbone | Production Design |
Costume & Make-Up | Franco-Giacomo Carbone | Costume Design |
Sound | Sean McCormack | Supervising Sound Editor |
Sound | Sean McCormack | Sound Supervisor |
Sound | Kami Asgar | ADR Supervisor |
Directing | Eli Roth | Director |
Production | Eli Roth | Producer |
Writing | Eli Roth | Writer |
Camera | Milan Chadima | Director of Photography |
Camera | Milan Chadima | Camera Operator |
Production | Filipp Grammatikos | Casting |
Art | David Baxa | Art Direction |
Sound | Nathan Barr | Original Music Composer |
Production | Ivan Vorlíček | Casting |
Production | Kelly Wagner | Casting |
Directing | Roman Janečka | Second Unit Director |
Art | Milan Bábik | Property Master |
Production | Boaz Yakin | Executive Producer |
Crew | Petr Horáček | Stunts |
Art | Karel Vaňásek | Set Decoration |
Production | Soňa Ticháčková | Casting Director |
Crew | Martin Kraus | Stunts |
Costume & Make-Up | Paloma Soledad | Costume Design |
Editing | Andrew Drapkin | Digital Colorist |
Art | Martina Ter-Akopowá | Art Department Coordinator |
Visual Effects | Mark Freund | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Boris Masník | Visual Effects Supervisor |
Sound | Tim Tuchrello | Sound Editor |
Sound | Tim Tuchrello | First Assistant Sound Editor |
Costume & Make-Up | Jana Dopitová | Makeup Artist |
Sound | Bob Beemer | Sound Re-Recording Mixer |
Lighting | Petr Konrád | Gaffer |
Camera | Rico Torres | Still Photographer |
Sound | Brian Richards | Music Editor |
Sound | Brian Best | Supervising Sound Editor |
Crew | Pavel Myslík | Stunts |
Visual Effects | Martin Prýca | Special Effects Supervisor |
Crew | Zdeněk Dvořáček | Stunts |
Sound | Kyle Rochlin | Foley Mixer |
Crew | Pavel Vokoun | Stunt Coordinator |
Sound | Howard London | ADR Mixer |
Editing | Charles Kaplan | Associate Editor |
Directing | Kazi Kopecká | Script Supervisor |
Crew | Miroslav Lhotka | Stunts |
Sound | Tateum Kohut | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Herwig Maurer | Sound Editor |
Sound | Bernhard Vogl | ADR Recordist |
Camera | Michal Houzvicka | Grip |
Costume & Make-Up | Lorraine Martin | Assistant Makeup Artist |
Sound | Petr Stuchlík | Boom Operator |
Sound | Marcelo Teson | Sound Editor |
Sound | Marcelo Teson | Dialogue Editor |
Production | Vlasta Hynek | Production Coordinator |
Crew | Miloš Kulhavý | Stunts |
Crew | Rene Hajek | Stunts |
Production | Philip Waley | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Markéta Procházková | Key Costumer |
Directing | Philip Seeger | Second Assistant Director |
Crew | Zuzana Drdacka | Stunts |
Crew | Ales Putik | Stunts |
Crew | Jindřich Klaus | Stunts |
Visual Effects | Ladd Lanford | Visual Effects Producer |
Crew | Blanka Jarosova | Stunts |
Editing | Rick Downey | Negative Cutter |
Production | Daniel Frisch | Co-Producer |
Production | Katherin-Ellen Zabehlicky | Production Assistant |
Crew | Petr Bozdech | Stunts |
Crew | Jiri Simberský | Stunts |
Sound | Allan Wilson | Conductor |
Art | Jaroslav Fiala | Set Dresser |
Editing | Mark Scovil | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Rini Lemanova | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Andy Schoneberg | Makeup Designer |
Sound | Pavel Vencl | Boom Operator |
Camera | Luděk Hynek | Key Grip |
Camera | Vlada Muller | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Jitka Novotná | Wardrobe Supervisor |
Production | Honza Ondrovcak | Location Manager |
Production | Jan Ondrovcak | Location Manager |
Sound | Gerry Cueller | Music Supervisor |
Sound | Greg Danylyshyn | Music Supervisor |
Sound | Karen Guthery | Orchestrator |
Writing | Monica Sandstede | Story Editor |
Directing | Mark Taylor | First Assistant Director |
Camera | Zdeněk Mrkvička | Second Assistant Camera |
Editing | Brano Danis | Colorist |
Camera | Jirka Pospisil | Grip |
Sound | Thomas D. Mahoney | Music Coordinator |
Directing | Petra Ratner | Third Assistant Director |
Camera | Lukas Srajer | Best Boy Grip |
Production | Tamara Jovicova | Casting Assistant |
Production | Peter Petrik | Assistant Location Manager |
Crew | Tomas Pelc | Cast Driver |
Crew | Marketa Boruvkova | Dialogue Coach |
Production | Jiri Rezac | Extras Casting |
Production | Michal Snajdr | First Assistant Accountant |
Lighting | Dan Cmolik | Key Rigging Grip |
Production | Olina Edney | Production Secretary |
Production | Travis Baker | Researcher |
Crew | David Mottl | Stunts |
Crew | Klara Slavikova | Stunts |
Crew | Dimo Lipitkovský | Stunts |
Crew | Kamila Zenkerová | Stunts |
Crew | Jiri First | Stunts |
Crew | Mirek Navratil | Stunts |
Crew | Marek Motlíček | Stunts |
Crew | Filip Kadlec | Stunts |
Crew | Petr Kabrt | Stunts |
Crew | Petr Hnětkovský | Stunts |
Visual Effects | Miro Gal | Visual Effects Supervisor |
Art | Jaromir Vaverka | Set Dresser |