Kyle Snowden is een voormalig marinier die met PTSS worstelt. Ook is hij een alleenstaande vader die bij de kinderbescherming werkt. Wanneer hij op een dag de winkel van zijn stiefvader bezoekt, wordt het gebouw overgenomen door Eagan Raize. De militante maniak is uit op wraak en is een groot gevaar voor iedereen in de winkel, waaronder Kyle's dochtertje. Als Kyle iedereen wil redden, zal hij zowel de terroristen als zijn persoonlijke demonen moeten bestrijden.
Nee, helaas is Rogue Hostage nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Tyrese Gibson | Producer |
Camera | Richard Clabaugh | "B" Camera Operator |
Directing | Jon Keeyes | Director |
Production | Jon Keeyes | Producer |
Production | Ford Austin | Executive Producer |
Production | Richard Goldberg | Executive Producer |
Production | János Szász | Executive Producer |
Sound | Mark Chapman | Boom Operator |
Production | Jim Klock | Executive Producer |
Production | Jordan Yale Levine | Producer |
Editing | Alan Canant | Editor |
Crew | Airon Armstrong | Stunt Double |
Art | Caley Bisson | Production Design |
Camera | Pasha Patriki | Director of Photography |
Camera | Matt Klammer | "B" Camera Operator |
Production | Ali Jazayeri | Executive Producer |
Sound | Ben Weinman | Music |
Production | Shaun S. Sanghani | Executive Producer |
Visual Effects | Thomas D. Moser | VFX Artist |
Crew | Frank Alfano | Stunts |
Production | Luke Daniels | Executive Producer |
Production | Matthew Helderman | Executive Producer |
Directing | James Mahoney | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Gina Ruiz | Costume Designer |
Production | Richard Switzer | Executive Producer |
Production | Tyler W. Konney | Executive Producer |
Production | Luke Taylor | Executive Producer |
Production | Caryl Pierre | Payroll Accountant |
Art | Sean Dermond | Property Master |
Costume & Make-Up | Ching Tseng | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Ching Tseng | Hair Department Head |
Sound | Jason Tseng | Boom Operator |
Production | David Gendron | Executive Producer |
Crew | William Augustoni | Special Effects |
Camera | Jesse Korman | Still Photographer |
Production | Jesse Korman | Co-Producer |
Crew | Jim Ng | Stunts |
Crew | Jake Eavey | Stunt Double |
Crew | Shauna Galligan | Stunt Coordinator |
Camera | Samuel Lam | First Assistant "A" Camera |
Production | Amy Hutchings | Background Casting Director |
Sound | Brian Berger | Supervising Sound Editor |
Sound | Brian Berger | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Lawrence He | Sound Designer |
Sound | Jazz Gaudet | Dialogue Editor |
Production | Ted Grader | Production Office Coordinator |
Camera | Josh Ruffner | First Assistant "B" Camera |
Production | Jordan Beckerman | Producer |
Production | Brian M. Cohen | Associate Producer |
Production | Russ Posternak | Co-Producer |
Production | Michael J. Rothstein | Executive Producer |
Production | Jason Cherubini | Executive Producer |
Production | Alessia Donato | Line Producer |
Sound | Vivian Williams | Foley Artist |
Art | Kait Murphy | Graphic Designer |
Crew | James Newman | Stunt Double |
Production | Gigi Lacks | Executive Producer |
Production | Gigi Lacks | Accountant |
Production | Peter Jarowey | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Breeanna Nichols | Makeup & Hair |
Production | Roman Viaris | Executive Producer |
Art | Madeline Rocco | Set Decoration |
Art | Deidra Catero | Art Direction |
Directing | Joe Narode | Second Assistant Director |
Production | Tyler Gould | Executive Producer |
Camera | Gabriel Eduardo Solorzano | Grip |
Production | Jayson Dezuzio | Executive Producer |
Production | Roman Kopelevich | Executive Producer |
Production | Mitch Budin | Executive Producer |
Writing | Mickey Solis | Writer |
Production | Gregory Ruden | Executive Producer |
Camera | Trevor Hoover | Second Assistant "B" Camera |
Production | Adam Edelman | Executive Producer |
Sound | Jared O'Brien | Foley Mixer |
Camera | Cheyenne Capri | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Marty Lucero | First Assistant "B" Camera |
Lighting | Ronnie Bhardwaj | Gaffer |
Camera | Dwane Harris | Best Boy Grip |
Art | Julianna Brown | Art Department Coordinator |
Production | Jeffrey Tussi | Location Manager |
Production | Crystal Hill | Associate Producer |
Sound | John Michael Zervoulei | Sound Mixer |
Production | Jill Bussinich | Co-Executive Producer |
Camera | Jesús Sánchez | Key Grip |
Production | Marcie Sinaiko | Executive Producer |
Production | Megan Kelleher | Co-Executive Producer |
Production | Anne Mackay | Assistant Production Coordinator |
Art | Anna Kendall | Props |
Costume & Make-Up | Meghan O'Beirne | Costumer |
Sound | Benjamin Kall | Sound Mixer |
Camera | Peter J. Harrison | Second Assistant "A" Camera |
Lighting | George Konnaris | Best Boy Electric |
Art | Sean Bearisto | Leadman |
Art | Austin Cleverley | Construction Coordinator |
Art | Emily Cappa | Set Dresser |
Art | Conway Boyce | Set Dresser |
Art | Stewart Thomas | Set Dresser |
Art | Betsy Zuck | Set Dresser |
Art | Leif Arnold | Set Dresser |
Art | Lionel Durant | Set Dresser |
Art | Lauren Brinkman | Set Dresser |
Art | Benjamin Feldman | Set Dresser |
Art | Adeline-Rose Pollioni | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Melissa Font | Wardrobe Supervisor |
Costume & Make-Up | Lloyd Crosdale | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Jess Romano | Key Makeup Artist |